صفحه 267 از 1201 نخستنخست ... 167 217 257 263 264 265 266 267 268 269 270 271 277 317 367 767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,661 تا 2,670 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar_m1365 نمایش پست ها
    من الان یک sony w200 دارم ولعکساش تو روز و یا ماکرو و برف رضایت بخشه ولی تو مناظر سبز و محیط های سر بسته و یا تاریک افتضاحه برای همین می خوام یه دوربین حرفه ای تا سقف ۲ تومن بگیرم.
    حدفم هم عکاسی شخصی و عکاسی از مناظر و افراد هست.کیفیت عکس برام مهمه و کلا با ادیت اشنایی زیادی ندارم. پولم هم نمی خوام صرف یه دوربینی بشه که بخوام با کامپیوتر به عکساش رنگ و لعاب بدم.
    امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم...
    ممنون
    سوال شما به همين تاپيك منتقل شده است و چند پاسخ دريافت كرده. لطفا كمي به عقب برگرديد و پاسخ ها را ببينيد. اين دو پست اخير پس از رويت شما حذف خواهد شد.
    maany_A، ahashemi و M.Barani تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط Javid نمایش پست ها
    نظر شخصي: خير اصلا و ابدا از كنون دور نشويد،‌ ضن اينكه تجربه يك برند ديگر رو اصلا بد نمي دونم ولي در حد تجربه. اگر قصد داريد تقاوت را احساس كنيد لنزهاي متنوع بگيريد.
    حدود 5 يا 6 ماه پيش از يكي از دوستان بسيار خوبم (سعيد عزيز ) يك لنز 50mm f1.8 گرفتم و عكسهاي اين لنز بنده رو به عكاسي بيشتر علاقه مند كرد در يك مراسم خانوادگي، آبروي كنون رو (بهتره بگم عكاس) خريد، عكسهاي اين لنز در تاريكي مطلق با فلاش پاپ آپ در فيسبوك دست به دست شد.
    تنوع لنزهاي كنون جايي براي تغيير برند نمي گذارد. 550d دوربين بسيار خوبي است، درست است كه در مقابل 5Dو 7D محصول ضعيفي است ولي
    مبلغ پرداختي بايد در خروجي تقاوت داشته باشد يا خير؟
    البتته نيكون هم به همان مقدار كه مي پردازيد خوب خواهد بود ولي بادي + لنز+ عكاس +‌ اديت هر كدام به صورت كاملا جداگانه در خروجي موثر هستند.
    چرا از کنون دور نشن؟دلیل فنی و حرفه ای ارائه بدید لطفاً !
    خاطره ای هم که تعریف کردید اصلاً نمیتونه ملاک مناسبی برای تأیید گفته هاتون باشه...
    خب لنز 50 ، نیکون هم داره...و قیمتش هم با لنز کنون خیلی فرقی نمیکنه!اصلاً دلیل نمیشه...نمیدونم چرا همچین برداشتی کردید!
    اصلاً تعصب برند ندارم...دنبال منطق گفته های شما هستم!

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

در یک کلام هزینه!
    به این دلیل نباید تغییر برندی بدن! با فروش تجهیزاتشون کلی متضرر میشن بعد هم کلی باید بپردازن تا ترکیب نیکونی رو تهیه کنن و تازه ببینن چیز زیادی هم گیرشون نیومده.یک لنز خوب تمام این بحث ها رو خاتمه میده!
    فرهاد، Javid، شاهین اکبری و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

چرا از کنون دور نشن؟دلیل فنی و حرفه ای ارائه بدید لطفاً !
    خاطره ای هم که تعریف کردید اصلاً نمیتونه ملاک مناسبی برای تأیید گفته هاتون باشه...
    خب لنز 50 ، نیکون هم داره...و قیمتش هم با لنز کنون خیلی فرقی نمیکنه!اصلاً دلیل نمیشه...نمیدونم چرا همچین برداشتی کردید!
    اصلاً تعصب برند ندارم...دنبال منطق گفته های شما هستم!
    دوست عزيزم
    مطمئن هستم اگر تعصب برندي نباشد فرمايش شما هم منطق علمي ندارد.
    براي اينكه بنده در اين خصوص يك سمينار با چند پاور پوينت ارائه نكنم بگذاريد جور ديگري ببينيم:
    شما منطقي بياوريد كه يك نفر براي ارتقا عكاسي خود از 550d با لنز 18-55 به d7000 با 18-105 روي بياورد.

اميدوارم هنگام خواندن پست بنده آن را به عنوان جر و بحث يا لحن اهانت آميز تلقي نفرماييد چيزي كه در علمي ترين فرومهاي فارسي هم خيلي روتين شده.
    ahashemi و ahmad.abaee تشکر می‌کنند.
    امير
    Instagram

كاربر همراه sohrab-gh آواتار ها
    تشکر کرده
    1708

البته تمام این منطق هایی که دوستان فرمودند همش بر می گرده به هدف عکاسی یک شخص چون این هدف که مشخص می کنه کسی چه دوربینی مناسبشه وگرنه کسی که بی دلیل از 550دی به دی 7000 بره ( در صورتی که نمی دونه تو دی 7000 چی می خواد ) مسلمه که پشیمون می شه و اولین ضرر این قضیه هم ضرر مالیه که به نظر من بسیار مهمه چون هر کسی دوست داره با قیمتی مناسب لوازم خوب و با کیفیتی رو تهیه کنه نه اینکه اونو به خاطر دلیلی نا معلوم دور بریزه پس همه اینها به نظر من فقط بحث هدفه و بس.
    ahmad.abaee تشکر می‌کند.
    سهراب قابزلو
    photography is about what you feel and see
    sohrabphotography.blogfa.com
    Cacal Telegram : telegram.me/sohrabphotography

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    63

با سلام خسته نباشید خدمت دوستان گرامی من بعد از کلی گشت و گزار به سه مدل sony A55-600d-60d رسیدم و عاجزانه طلب کمک دارم هدف خاصی نیستش کابری عمومی و کیفت خروجی خوب و در درجات بعدی یکمم فیلمش (خیلی مهم نیستش ) ظاهرا کنوون ها لنز فابریکشون خیلی جالب نیستش و باید تعویض بشه (از چند عکاس مغازه دار پرسیدم)با تشکر پیشاپیش

تشکر کرده
    12097

با سلام.
    قبل از هر چیز باید از شما بپرسم از قیمت آ55 در داخل کشور خبر دارید؟ همینطور موجودیت لوازم جانبی این برند؟ خلاصه بگم که اگر هم آ55 رو ببینید با قیمتی بسیار بیشتر از قیمت جهانی و واقعی مجبور به خرید خواهید شد که منطقی نیست.نکته دوم اینکه لوازم جانبی برند (سونی )به سختی در بازار یافت میشه اونهم باز با قیمت غیر منطقی و یالا.پس به نظر من آ55 رو خارج کنید از لیست! این از این!
    بودجه رو مشخص نکردید همینطور منظورتون رو از استفاده عمومی!
    ولی به طور کل اگر منظورتون از استفاده عمومی ثبت مناظر ،خاطرات (مثلا در مسافرت ها و گردش ها)و پرتره های یادگاری یا خانوادگی باشه به نظر من اصلا نیازی با اس ال آر نیست و یک کامپکت با کیفیت کاملا کفایت میکنه.
    اگر قصد استفاده جدی و یا حرفه ای از دوربین رو ندارید خرید اس ال آر فقط باعث از بین رفتن همین علاقه فعلیتون میشه(البته قطعی نیست ولی امکانش زیاده)
    در مورد آخر هم باید خدمتتون عرض کنم که هیچ بایدی در تعویض لنز کیت نیست(اگر منظور 55-18باشه).دوستانی دارم که چند سالی هست با 450دی و 55-18 مشغول به عکاسی هستن و هنوز هم احساس نیاز به لنز دیگری در خودشون ندیدن.با همین تجهیزات در مسابقات مختلف مقام هم کسب کردن.(در کل صحبتهای عزیزان!! بازاری رو ملاک قرار ندید)
    عقیل احمدی

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    در یک کلام هزینه!
    به این دلیل نباید تغییر برندی بدن! با فروش تجهیزاتشون کلی متضرر میشن بعد هم کلی باید بپردازن تا ترکیب نیکونی رو تهیه کنن و تازه ببینن چیز زیادی هم گیرشون نیومده.یک لنز خوب تمام این بحث ها رو خاتمه میده!

نقل قول نوشته اصلی توسط Javid نمایش پست ها
    دوست عزيزم
    مطمئن هستم اگر تعصب برندي نباشد فرمايش شما هم منطق علمي ندارد.
    براي اينكه بنده در اين خصوص يك سمينار با چند پاور پوينت ارائه نكنم بگذاريد جور ديگري ببينيم:
    شما منطقي بياوريد كه يك نفر براي ارتقا عكاسي خود از 550d با لنز 18-55 به d7000 با 18-105 روي بياورد.

اميدوارم هنگام خواندن پست بنده آن را به عنوان جر و بحث يا لحن اهانت آميز تلقي نفرماييد چيزي كه در علمي ترين فرومهاي فارسي هم خيلي روتين شده.
    با سلام
    بحث هزینه مطرح شده از جانب شما در مورد تجهیزات جانبی درسته!در مورد بدنه دوربین،ایشون هر زمانی که بخوان بدنه رو بفروشن،یه مقدار ضرر میکنن و اصلاً هم مهم نیست که بعدش بخوان چه دوربینی بخرن !
    وقتی صحبت از تغییر برند میشه منظور از ضرر ، خسارت مالیه که به خاطر تعویض لوازمی غیر از بدنه بهمون تحمیل میشه و ممکنه چندصد تا چند میلیون ضرر کنیم
    در مورد دوستمون که میخوان دوربین رو با لنز کیت بفروشن و گمون نکنم لنز دیگه ای یا مثلاً اسپید فلاش یا چیزی شبیه به اینا داشته باشن نمیونه صادق باشه

دلیل منطقی برای این خرید،کلاس کاری بالاتر و خروجی بهتر ترکیب نیکونی است!

اینکه بخوایم بگیم دوربین 550D به اندازه کافی خوب هست و خرید لنز 85-15 رو توصیه کنیم بحث دیگه ایه!
    که من از گفته دوستان اینطور برداشت نکردم! "خير اصلا و ابدا از كنون دور نشويد" اشاره ای به این نمیکنه که 550D هم دوربین خوبیه و شاید با خرید یه لنز با کیفیت تر ، رضایت عکاس جلب بشه و نیازی به تغییر برند و فروش این بدنه که از بدنه های خوب کنون هست نباشه

با تشکر
    ویرایش توسط ahmad.abaee : Tuesday 27 September 2011 در ساعت 14:30 دلیل: پاک شدن قسمتهایی از پست در طی انجام ویرایشی مختصر
    data تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad.abaee نمایش پست ها

اینکه بخوایم بگیم دوربین 550D یه اندازه کافی خوب هست و خرید لنز 85-15 رو توصیه کنیم بحث دیگه ایه!
    بحث هم روی همینه جناب عبایی.
    این بدنه اونقدر خوب هست که اصلا نیازی به فروشش نباشه و حتی نیازی به تحمل همون ضرر قطعی نباشه.
    Javid، maany_A، ahashemi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    عقیل احمدی

كاربر همراه behzad_paran آواتار ها
    تشکر کرده
    319

نقل قول نوشته اصلی توسط sky_dvb نمایش پست ها
    با سلام خسته نباشید خدمت دوستان گرامی من بعد از کلی گشت و گزار به سه مدل sony A55-600d-60d رسیدم و عاجزانه طلب کمک دارم هدف خاصی نیستش کابری عمومی و کیفت خروجی خوب و در درجات بعدی یکمم فیلمش (خیلی مهم نیستش ) ظاهرا کنوون ها لنز فابریکشون خیلی جالب نیستش و باید تعویض بشه (از چند عکاس مغازه دار پرسیدم)با تشکر پیشاپیش
    با سلام
    جدا از بحث دوستان در مورد علاقه مندی به عکاسی حرفهای باید عرض کنم انتخاب canon به خاطر خدمات بهتر (نظر شخصی این حقیر) به صلاح خواهد بود . از بین 2 مدل هم که فرمودید 600d به دلیل قیمت پایینتر و تفاوت نه چندان زیاد در امکانات با60d . انتخاب مناسب تری برای شما خواهد بود(نظر شخصی این حقیر)
    data و sky_dvb تشکر می‌کنند.