صفحه 1138 از 1201 نخستنخست ... 138 638 1038 1088 1128 1134 1135 1136 1137 1138 1139 1140 1141 1142 1148 1188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11,371 تا 11,380 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط ToninO نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.
    والا بودجه ام به سری 7 نمیرسه! فعلن قصدم 5300 هست. اکه میشه یه لنر تله هم معرفی کنید
    با بودجه‌ی شما لنز نیکور 300-70 afp رو می‌شه به شما توصیه‌کرد. ولی برای پرنده‌گرافی برای شما کوتاه خواهدبود . مناسب‌ترین لنزها برای این‌کار از لحاظ قیمت و کیفیت متناسب 600-150 سیگما و 600-150 تامرون یا یک نسل قبل‌تر این لنز خواهند بود که البته آن‌ها قیمت گرانتری خواهند داشت.
    ToninO تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    17

سلام خدمت اساتید محترم قسط خرید dslr نیکون d7100 داشتم با لنز 18.105 به نظر شما ارزش داره 200تومن اضافه تر بپردازم و با لنز 18.140 بخرم البته تازه میخواهم شروع کنم و نمیدونم این 35تا به دردم میخوره یا نه ... یا 200 تومن رو نگه دارم برا خرید لنزهای دیگه؟؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

نقل قول نوشته اصلی توسط hobor971 نمایش پست ها
    امروز رفتم هر دو بدنه را از نزدیک دیدم و در دست گرفتم. کنون 80D ساخت ژاپن بود و نیکون D7200 ساخت تایلند . کنون بنظرم خوشدست تر می امد . چاپ نوشته ها روی دکمه های نیکون بنظرم ناشیانه و بد اومد. از طرفی 80D ال سی دی چرخان داشت که ناچارا خیلی از دکمه های کنترل را از سمت چپ بدنه منتقل کرده بود و کمی حالت پایین رده داشت. کلا بنظرم ال سی دی چرخان خیلی کارایی ندارد و منجر به خرابی زودتر می شود. هرچند یک امکان جدید است . تفاوت فیمت دو بدنه حدود 900 هزارتومان می شود. کنون گرانتر است . قیمتها هم با تلرانس 100 هزارتومنی بود. هر دو با گارانتی دو ساله یک شرکت نام آشنا
    1- بنظرتان اینکه دوربین ساخت کجا باشد مهم است؟
    2- آیا بدنه کنون ارزش صرف هزینه بیشتر را دارد؟ خیلی در بند فیلمبرداری نیستم و فقط ممکن است کلیپهای خانوادگی چند دقیقه ای بگیرم.
    3-1- لنز کیت هر دو 18-140 و 18-135 بود . آیا کارایی دارد یا بدنه بدون لنر بخرم؟ تفاوت این لنزها با 18-55 چیست؟
    3-2- تفاوت قیمت لنزهای نیکون در اینده چقدر آزاردهنده است؟ و قیمت بالاتر لنزهای نیکون آیا به معنای کیفیت بهتر آنها است؟
    4- این موضوع چاپ روی دکمه های نیکون را تا حالا کسی توجه کرده ؟ یجوری بود انگار که زود در اثر تماس انگست اعداد و نوشته ها پاک شوند.
    5- از کجا مطمئن باشم دوربین رفرش نیست یا باتریو تجهیزاتش اصل هستند؟
    دوستان تفاوت بین 7100 و 7200 دقیقا چی هست؟
    اقای کورش عزیز ( مدیر فروم) لطفا در صورت امکان از نظر شما هم استفاده کنم. چون شما سری 7 نیکون را دارید. بین 7200-7100-70d , 80d نظر شما را می خوام بدونم.

تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط rezash96 نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید محترم قسط خرید dslr نیکون d7100 داشتم با لنز 18.105 به نظر شما ارزش داره 200تومن اضافه تر بپردازم و با لنز 18.140 بخرم البته تازه میخواهم شروع کنم و نمیدونم این 35تا به دردم میخوره یا نه ... یا 200 تومن رو نگه دارم برا خرید لنزهای دیگه؟؟
    از نظر من همان 105-18 را بخرید.
    E.K.Studio تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط hobor971 نمایش پست ها
    دوستان تفاوت بین 7100 و 7200 دقیقا چی هست؟
    اقای کورش عزیز ( مدیر فروم) لطفا در صورت امکان از نظر شما هم استفاده کنم. چون شما سری 7 نیکون را دارید. بین 7200-7100-70d , 80d نظر شما را می خوام بدونم.
    تفاوت اندکی بین این دو بدنه هست. به نظرم بستگی به بودجه‌ی شما دارد. من جای شما باشم D7200 را می‌خرم چون جدیدتر است و مدت بیشتری هم در بورس بازار خواهد ماند و البته امکانات وایرلس برای بعضی مهم‌است. ولی با این حال D7100 هم بدنه‌ی بسیار خوبی‌ست با خروجی باکیفیت.
    دیگر انتخاب بین این دو به نیاز و بودجه‌ی شما بستگی دارد.
    و هر دو مدت‌ها برای شما کار خواهند کرد.
    برای مقایسه‌ی بهتر به پیوند زیر مراجعه کنید :

https://www.dpreview.com/products/co...ts=nikon_d7100
    ویرایش توسط کوروش : Tuesday 9 May 2017 در ساعت 01:02

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    تفاوت اندکی بین این دو بدنه هست. به نظرم بستگی به بودجه‌ی شما دارد. من جای شما باشم D7200 را می‌خرم چون جدیدتر است و مدت بیشتری هم در بورس بازار خواهد ماند و البته امکانات وایرلس برای بعضی مهم‌است. ولی با این حال D7100 هم بدنه‌ی بسیار خوبی‌ست با خروجی باکیفیت.
    دیگر انتخاب بین این دو به نیاز و بودجه‌ی شما بستگی دارد.
    و هر دو مدت‌ها برای شما کار خواهند کرد.
    برای مقایسه‌ی بهتر به پیوند زیر مراجعه کنید :

https://www.dpreview.com/products/co...ts=nikon_d7100
    ممنونم
    نظرتون در مورد
    d7200
    70d
    80d
    کاربردها هم پرتره خانگی - منظره
    اگر لطف بفرمایید ممنون می شم. پیشنهاد لنز رو هم بفرمایید . چون بدنه می خرم.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان من 5 ساله با دوربین 550d کنون کار می کنم و حالا می خوام اولین دوربین فول فریم بخرم با توجه به بودجه ای که دارم pantex k1 نظرم جلب کرده
    فقط یه موضوعی آزارم میده شما راهنمایی کنید چون زبان انگلیسیم خوب نیست تمام رویو های خارجی با ترانس لیت گوگل ترجمه کردم بیشترین اشاره به عدم اتوفکوس و یا تاخیر
    آن بود ولی در اخر اشاره کرده بودن که چون در تستها ی دینامیک رنج سر بلند بیرون امده و دیگر خصوصیات خوب این دوربین این مشکل قابل چشم پوشی هست
    مشکل اتو فکوس مخصوصا در سوژه های متحرک
    ایا کسی تجربه داره ؟ یا توی سوژه ای ثابتم هم این مشکل اتو فوکوس هست
    بیشتر عکاسیم تو طبیعت و کودک هست https://fstoppers.com/originals/taki...-camera-139213

Continuous Autofocus
    This is where things got frustrating. I took the K-1 to a hunter derby, a type of horse jumping competition. Horse shows are a great autofocus test; the horses move at around 15-25 mph with a bit of bounce and vertical motion, but they generally move smoothly in terms of quick lateral changes and average forward speed. It's also typically during the day, meaning lighting is good, making for a very reasonable, not overly difficult test. Unfortunately, out of about 480 images, 350 were entirely out of focus, 90 missed enough to be throwaways, and about 40 were acceptable. There didn't seem to be much consistency either: I would frequently lock on a subject, only to watch the autofocus evaporate even when the subject did nothing sudden. What's frustrating is that there's little in the way of customizability in the menu system. Options like telling the camera to ignore closer subjects that suddenly pop into the frame aren't there. This is frustrating, as by the end of the derby, I could predictably tell where the camera would lose autofocus as I panned across a closer jump while following a rider and horse. It's a shame, because when the camera did nail focus, the results were nice.
    یا

Cons: - K1 firmware a little slower than K3's
    - FPS rather slow, slower than K3, but that's as specified, I keep my K3 for fast FPS, so that's ok
    - AF a bit less snappy then K3 AF, waiting before AF confirm (firmware issue?), sometimes hesitate for a while to lock focus in dim light, K3 AF is decisive in the same condition
    - layout of buttons, in particular AF mode lock button, tiny button right next to upper button of the 4 way selector (this button spacing is better on the K3)
    - direct access of key features such as AF modes via INFO button? Workaround = customize INFO menu tiles, and/or configure User 1,2,3... settings to program
    directly a set of AF modes

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط vanili نمایش پست ها
    سلام دوستان من 5 ساله با دوربین 550d کنون کار می کنم و حالا می خوام اولین دوربین فول فریم بخرم با توجه به بودجه ای که دارم pantex k1 نظرم جلب کرده
    فقط یه موضوعی آزارم میده شما راهنمایی کنید چون زبان انگلیسیم خوب نیست تمام رویو های خارجی با ترانس لیت گوگل ترجمه کردم بیشترین اشاره به عدم اتوفکوس و یا تاخیر
    آن بود ولی در اخر اشاره کرده بودن که چون در تستها ی دینامیک رنج سر بلند بیرون امده و دیگر خصوصیات خوب این دوربین این مشکل قابل چشم پوشی هست
    مشکل اتو فکوس مخصوصا در سوژه های متحرک
    ایا کسی تجربه داره ؟ یا توی سوژه ای ثابتم هم این مشکل اتو فوکوس هست
    بیشتر عکاسیم تو طبیعت و کودک هست https://fstoppers.com/originals/taki...-camera-139213

خرید دوربین با قابلیت تعویض لنز باید با در نظر گرفتن لنز انجام شود. خرید بهترین بدنه های دنیا لزوما کار درستی نیست. تحقیق و زمان اصلی آن را روی لنزها بگذارید.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima Sadigh نمایش پست ها
    خرید دوربین با قابلیت تعویض لنز باید با در نظر گرفتن لنز انجام شود. خرید بهترین بدنه های دنیا لزوما کار درستی نیست. تحقیق و زمان اصلی آن را روی لنزها بگذارید.
    سلام مشکلی با خرید لنز و وسیله های جانبیش ندارم امکان سنجی در مورد لنز های کم موجود و لوازم جانبیش شده فقط این مورد اتو فوکوس دودلم کرده

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

سلام وقتت همگی بخیر
    من یه عکاس تقریبا نیمه حرفه ای هستم
    و بین 80d و 7d مارک 2 موندم
    عکاسی در حد پرتره و منظره انجام میدم
    و تصویربرداری هم چون فیلم کوتاه میسازم برام مهمه
    ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن