صفحه 1088 از 1201 نخستنخست ... 88 588 988 1038 1078 1084 1085 1086 1087 1088 1089 1090 1091 1092 1098 1138 1188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 10,871 تا 10,880 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه Amirhoseingh آواتار ها
    تشکر کرده
    268

سلام دوستان واساتيد محترم
    ببخشيد نميدونستم كجا سوالمو بپرسم
    توي تهران جايي ميشناسيد كه استوديو واسه چند ساعت اجاره بدن!؟ بدون دوربين و فقط تجهيزات نورپردازي
    ممنون ميشم اگر جايي ميناسيد مسيج كنيد واسم
    بسيار بسيار شرمنده به خاطر آف تاپيك

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria7777 نمایش پست ها
    سلام . دوستان پیشنهاد شما از بین 1100d و d3100 کدوم هست؟ تفاوت خاصی بین این دو مدل وجود داره ؟ من چون یه لنز f1.8 میخوام بگیرم شنیدم که لنز مربوط به نیکون فوکوس اتوماتیکش رو این دوربین کار نمیکنه و باید دستی استفاده کنم . چون اولین تجربه شخصی دی اس ال ار هست گفتم شاید سخت باشه دستی. دوستان قصد خرید مدل دست دوم یکی از اون دو تا رو دارم که زیر یک میلیون میشه حدودا. اگر گزینه معقول دیگه ای هم به نظرتون رسید پیشنهاد بدید لطفا...
    با سلام.
    نکته قابل توجه ای که درباره انتخاب برای شما وجود داره اینه که با انتخاب کانن هزینه کمتری بابت لنز خواهید داد.
    اگر هم میخوایید تا 1 تمن هزینه کنید به راحتی میتوانید یک 550D canon با لنز کیت به اضافه یه 50مم 1.8 تهیه کنید که از 1100 گزینه بهتری هم هست.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

كاربر آشنا Ebif_GSM آواتار ها
    تشکر کرده
    629

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria7777 نمایش پست ها
    سلام . دوستان پیشنهاد شما از بین 1100d و d3100 کدوم هست؟ تفاوت خاصی بین این دو مدل وجود داره ؟ من چون یه لنز f1.8 میخوام بگیرم شنیدم که لنز مربوط به نیکون فوکوس اتوماتیکش رو این دوربین کار نمیکنه و باید دستی استفاده کنم . چون اولین تجربه شخصی دی اس ال ار هست گفتم شاید سخت باشه دستی. دوستان قصد خرید مدل دست دوم یکی از اون دو تا رو دارم که زیر یک میلیون میشه حدودا. اگر گزینه معقول دیگه ای هم به نظرتون رسید پیشنهاد بدید لطفا...
    لنز 50mm برای نیکون در دو نوع G و D هست AF-D فاقد فوکوس اتوماتیک هست چون تمام دوربین های فول فریم مدل های 2 و 3 رقمی و دوربین های سری D7XXX فوکوس داخل بدنه دارند و نیازی به فوکوس لنز نیست اما لنز AF-S یا همان 50mm f1.8 G هم جدیدتر و هم فوکوس اتوماتیک دارد که در تمامی بدنه های نیکون میتونید استفاده کنید اما در بدنه های غیر فول فریم با ضریب کراپ تقریبا 80mm رو خواهید داشت .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان
    من عکاس نیستم ولی کلا به عکاسی علاقه دارم
    الان فرصتی پیش اومده برام که میتونم یه دوربین تهیه کنم . دوست دارم دوربینی باشه که بعدا هم بتونم برم کلاس های عکاسی و یکمی آکادمیک با این حرفه آشنا شم و بتونم عکسای قشنگ تری بندازم
    میشه راهنماییم کنین در حال حاضر دوربین چه مدل و چه برندی بخرم ؟ حدود قیمت هم از 1500 تا 3 تومن بهم بگید لطفاً
    ممنون میشم

كاربر همراه
    تشکر کرده
    286

نقل قول نوشته اصلی توسط mahya-y نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من عکاس نیستم ولی کلا به عکاسی علاقه دارم
    الان فرصتی پیش اومده برام که میتونم یه دوربین تهیه کنم . دوست دارم دوربینی باشه که بعدا هم بتونم برم کلاس های عکاسی و یکمی آکادمیک با این حرفه آشنا شم و بتونم عکسای قشنگ تری بندازم
    میشه راهنماییم کنین در حال حاضر دوربین چه مدل و چه برندی بخرم ؟ حدود قیمت هم از 1500 تا 3 تومن بهم بگید لطفاً
    ممنون میشم
    به نظر بنده می تونید 70دی از کنون و 7100 از نیکون و یا با یه رده اقتصادی تر دی5500 از نیکون و 750دی از کنون را انتخاب کنید بنده 4 سال پیش اگر به جای بادی بهتر لنز بهتر و یا دمین لنزم را حسب علاقه به نوع عکاسی خریداری کرده بودم قطعا الان وضعیت بهتری داشتم

كاربر آشنا pouria7777 آواتار ها
    تشکر کرده
    33

نقل قول نوشته اصلی توسط AMinAM نمایش پست ها
    با سلام.
    نکته قابل توجه ای که درباره انتخاب برای شما وجود داره اینه که با انتخاب کانن هزینه کمتری بابت لنز خواهید داد.
    اگر هم میخوایید تا 1 تمن هزینه کنید به راحتی میتوانید یک 550D canon با لنز کیت به اضافه یه 50مم 1.8 تهیه کنید که از 1100 گزینه بهتری هم هست.
    من خودم بیشتر نظرم روی کانن هست بخاطر لنز با فوکوس اتوماتیک فقط بین 1100 و 550 موندم . فکر میکنم 550 قدیمی تر باشه درسته؟ با توجه به این که قیمت هر دو تقریبا یکی هست تو رده دست دوم چرا 550 گزینه بهتریه ممنون میشم توضیح بدید

+ این که لطفا اگر تو این بازه قیمتی دوربینی با همین کیفیت قابل قبول و ال سی دی چرخان میشناسید معرفی کنید.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    148

سلام دوستان..نظرتون در مورد دوربین X-E1 فوجی چی هست؟ لنزهاش پیدا میشه؟ در مقایسه با نیکون 5300 چطوره؟ممنون..

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1410

پیش فرض فروشگاهی برای خرید قسطی دوربین رده حرفه ای؟

سلام دوستان و اساتید گرامی
    میخواستم بپرسم جایی رو میشناسید ک بشه با چک کارمندی یه d810 یا a7rii خرید؟
    اگه میدونید،بنظرتون چقدر پیش پرداخت و چه مبلقی قسط ماهیانه حدودا باید بدم
    ممنون میشم راهنمایی کنید

كاربر همراه ramink2 آواتار ها
    تشکر کرده
    723

با سلام

قصد خرید دوربین از دبی را دارم ( طی سفر به این کشور ) دوستانی که اطلاع در این مورد دارند آیا این خرید به لحاظ اقتصادی به صرفه است؟
    فروشگاهی رو مدنظر دارید که بشه با اعتماد و با قیمت مناسب از اونجا خرید داشت؟

تاپیک خرید از کشورهای دیگر رو پیدا نکردم با عرض پوزش

با تشکر...

D7100 - Sigma 10-20 F/3.5 - 18-55 Afp - 70-200 F/4 VR - 50 F/1.8G

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

راستش وقتی پیشنهاد فول فریم رو میبینم یاد تبلیغ مدرسان شریف می افتم
    پرتره ؟؟ - فول فریم !!
    منظره؟؟ - فول فریم !!
    حیات وحش ؟؟ - فول فریم !!
    خیابانی ؟؟ - فول فریم !!
    کی؟؟ - فول فریم !!
    چی؟؟ - فول فریم !!
    کجا؟؟ - فول فریم !!

یه پستی داشتم در مورد خرید تجهیزات نمیدونم کجا رفته ولی یه جمله اش یادمه:
    " لذتی که با بادی کراپ 7100 و لنزهای خیلی خوبم کسب کردم، با دی800 و دی750 بهمراه بودجه محدود برای خرید لنز کسب نکردم ! "
    harrypotter2020، S.Khosravi و E.K.Studio تشکر می‌کنند.