صفحه 106 از 206 نخستنخست ... 6 56 96 102 103 104 105 106 107 108 109 110 116 156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط batista_soheil نمایش پست ها
    مطمعناً مشکلی نداره اگر مشکل داشت شرکتها و برنهای معروف که برای دوربین کیف تولید میکنن از آهنربا استفاده نمیکردن
    به هر حال این نظر من بود
    ممنون از جواب، من همین الان از مدیر خدمات پس از فروش سونی سوال پرسیدم گفت که آهنربا روی سیستم لرزش گیر لنز تاثیر میگداره اما نه آهنربای کیف دوربین یک آهنربای قوی مثل بلند گو ( در اون حد) در ضمن به استلال ایشون وقتی در کیف بسته میشه میدان مغناطیسی دو تا آهربا همدیگر رو خنثی می کنن و نمی تونه ضرر داشته باشه.
    h.noori تشکر می‌کند.

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

نقل قول نوشته اصلی توسط adnan_honar نمایش پست ها
    کسی از دوستان این مدل لاوپرو رو داره؟ Lowepro Vertex 200 AW
    میخاستم نظر دوستان رو درمورد این مدل بدونم..کیف الانم خیلی کوچیکه واسه وسایلم و میخام از همین اول یه کیف بگیرم که حداقل واسه چندسال نیازی به کیف جدید نداشته باشم.. نظر دوستان رو در مورد جنس و محکم بودن میخام و ایا لب تاب 15 اینچی واید (dell l502) جا میشه توش؟؟
    ممنون
    کیفهای لوپرو از لحاظ جنس ساخت و استقامت معمولا کیفهای خوبی هستند . این مدلی که شما انتخاب کردید طبق اطلاعات سایت سازنده ظرفیت ۱ یا ۲ دوربیت slr لارج فورمت یا میدیوم // ۴ تا ۶ لنز حد اکثر 300mm f2.8 // فلاش و تجهیزات دیجیتالی ... البته اینطور که از عکسها پیداست محفظه خاصی برای لپ تاپ ندارد ...
    به نظر من و با توجه به انتظاری که خودم از یک کوله دارم نقطه ضعفش ففط نبود امکان دسترسی به دوربین از کناره ...
    adnan_honar تشکر می‌کند.
    If you want to find your prince , you will have to kiss a lot of frogs

كاربر جديد
    تشکر کرده
    59

جا برا لب تاب داره
    از نظر مقاوم بودن و از ریخت نیفتادن منظورمه بیشتر.. دوستانی که این کیف رو دارن نظر بدن ممنون میشم

كاربر همراه
    تشکر کرده
    117

دوستان من میخوام آتلیه تاسیس کنم
    و میخوام دوربین 60d بگیرم - واسه کسی که آتلیه داره و میخواد برای دوربین کیف تهیه کنه چه کیفی مناسب هست ؟
    لطفا راهنمایی کنید.

mpk
    mpk آنلاین نیست
    كاربر جديد mpk آواتار ها
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان
    من یه کیف کوچک وراحت برایD90میخوام بگیرم نظرتون درمورداین دومدل چیه؟ واینکه ازکجا میشه گیر آورد؟
    LOWEPRO PASSPORT
    NATIONALGEOGRAPHIC NG2345

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

درود

دوستانی که در مورد انتخاب کیف سوال پرسیده بودند ، باید گفت که برند های مختلفی وجود دارد از برند های جوندار و مرغوبی مثل NATIONALGEOGRAPHIC و LOWEPRO و کاتا
    گرفته تا برند های ارزانتر و مقرون به صرفه ای مثل ونگارد

بنرو هم جدیدا در مغازه های فروش تجهیزات دیده میشه قیمت خیلی ارزونی داره اما به همان نسبت جنس پایین تری هم هست مدل هاشو که نگاه میکردم تقریبا کپی مدلهای شناخته شده در برند های دیگه بود بهر حال نمیدونم در دراز مدت چطور خواهد بود

اما گذشته از انتخاب برند و مهمتر از آن انتخاب مدلی متناسب با نوع مصرف مان خواهد بود

اساسا کیف از نوع شانه آویز لازم داریم یا کوله ای؟

مسلما کیف کوله ای برای استفاده در پیاده روی ها در خارج از شهر مناسب تر خواهد بود
    و کیف های شانه آویز بیشتر برای جابجایی ها در محیط شهری...

و مورد اساسی بعدی انتخاب از نظر فضای داخلی کیف خواهد بود

باید دید آیا تجهیزات فعلی تنها و تنها چیزی خواهد بود که قرار است در کیف مورد نظر جای دهید؟
    یا نه ممکن است بزودی یک لنز دیگر تهیه کنید یا احیانا یک فلاش... و میخواهید آنها را هم با خودتان به همراه داشته باشید

پس قدری آینده نگرانه ابعاد کیف را انتخاب کنید تا با خرید یک لنز دیگر کیف فعلی بلا استفاده نگردد.

مورد بعدی در انتخاب کیف این هست که میخواهید کیف مورد نظر کاور بارانی داشته باشد یا خیر ؟

که فقط هم برای باران بکار نمی رود... در مناطقی که باد های شن دار می وزد یا حتی آفتاب که باعث داغ شدن
    تجهیزات درون کیف میشود نیز کاربرد دارد.

یا اینکه میخواهید کیف مورد نظر جای لب تاپ داشته باشد؟

برای انتخاب مدل یک کیف مواردی از این دست را باید مورد توجه قرار داد
    و انتخاب برند هم بهتر است با توجه به بودجه موجود ،از برند هایی باشد
    که در دراز مورد استفاده قرار گرفته اند و آزمایش خود را پس داده باشد

و گرنه صرف اینکه دوربینی در یک کیف جای گیرد همیشه دلیل خوبی برای انتخاب کیف نیست

موفق باشید

انوش
    M.Meghdari، M. Beyrami، arzm و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    2893

جناب انوش توضیحات کاملی فرمودید ...
    چسارتا بنده هم مدتی مشغول گشت زنی و مقایسه بین این برند های معتبر و مطرح توی بازار داخلی بودم . نکته ای که به نظرم اومد در تکمیل فرمایشات شما بیان کنم این بود که مساله کیفیت یک طرف و هزینه ای که در ایران کاربر باید برای بهره بردن از محصول فوق بپردازه یه بحث دیگه است .. مثلا lowepro برند خوب و با کیفیتیست حتی بنظر من سری toploader در کیفهای کوزه ایش رقیب ندارد ولی در یک مقایسه با قیمت جهانی ٍ واقعا تصمیم به خرید در ذهن به علامت سوال تبدیل خواهد شد ...! ( البته با افزایش قیمت دلار در این ایام مقداری این اختلاف کمرنگ شده ) اما ونگارد که در مقایسه شما در رتبه پایینتری بود داستان برعکسی دارد و البته به نظر من از لحاظ کیفیت و برند از لوپرو بیشتر نباشد کمتر نیست ...
    Anoosh-Em تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط iman mehr نمایش پست ها
    مثلا lowepro برند خوب و با کیفیتیست .........
    اما ونگارد که در مقایسه شما در رتبه پایینتری بود داستان برعکسی دارد و البته به نظر من از لحاظ کیفیت و برند از لوپرو بیشتر نباشد کمتر نیست ...

درود

اگر در بین محصولات Lowepro و Vanguard از طریق سایت اصلی آنها به بررسی و مقایسه ظاهری بپردازیم خواهیم دید که احتمالا در رده هایی مدلهایی مشابهی وجود خواهد داشت ، و اینکه قدر مسلم قیمت مدل لاوپرو از قیمت ونگارد آن بیشتر است. و بخشی از این اختلاف قیمت میتواند بخاطر برند شناخته شده ( کیفیت شناخته شده ) باشد
    اما نه همه آن . من خودم تجربه استفاده از سه مدل کیف از هر دو برند را دارم ، شاید در نظر اول وقتی کیف را در دست بگیریم به نظر بیاید ونگارد به همان خوبی لاوپرو است.

مثلا یادم هست وقتی میخاستم کیف شانه آویز Classified 200 AW را از لاوپرو تهیه کنم

با قیمت 220 هزار تومان ( یکسال و نیم پیش خدا بیامرزد قیمتهای قبلی را ! )

در همان هنگام برای اولین بار متوجه کیف UP-Rise 33 شدم

که دقیقا در همان کلاس بود اما قدری جا دار تر با تعجب دیدم که فقط 80 هزار تومان قیمت دارد( قیمت یکسال و نیم پیش ) در حالی که حتی از نظر ظاهری تصور میکردم باید جنس گرانتری هم باشد ( چرا که جنس بیرونی آن خیلی زیبا تر و مرغوب تر هم به نظر میرسید و تنها نقطه ضعف آن نسبت به رغیب لاوپرو دسته آن بود) فکر میکردم شاید قیمتش اشتباه باشد بهر حال پرسیدم و دیدم نه درست است این یک برند جدید بود که تازه آمده بود. با وجودی هم اکنون هم آنرا دارم و خوب هم هست اما در طی استفاده در این مدت ( که خیلی هم شرایط سخت نبوده که کیف را مستهلک کند ) فرق بین جنس ها معلوم شد ، در ساخت کیف ونگارد الیافی که بکار رفته باعث تولید الکتریسیته ساکن میشود
    مخصوصا جنس بکار رفته در درون کیف ، اما دو مدل لاوپرویی که دارم با وجودی که آنها هم نایلونی هستند اما اصلا چنین نیستند .

اگر بعد از یک برنامه عکاسی کیف شما قدری خاکی شده باشد و بخواهید آنرا تمیز کنید هر چقدر بیشتر آنرا غبار زدایی کنید بیشتر الکتریسیته ای میشود ! و چیزی از آن جدا نمیشود.
    حالا شاید فکر کنید بنده وسواس زیادی دارم ، اما احساس خوبی نخواهم داشت که دوربین یا لنز ها را در بین معجونی از پرز و غبار و الکتریسیته ساکن قرار دهم!
    در چنین شرایطی من هیچ راهی به جز شستن آن با آب و محلول شستشوی لباسهای مشکی ، در تشت نمیبینم !

پی نوشت :بهر روی هر زمانی دیگری که به کیف دیگری احتیاج داشته باشم باز از بین برند هایی که نام بردم بررسی خواهم کرد و بین قیمت و قابلیت ها
    سعی میکنم حد واسطی را پیدا کنم و انتخاب کنم اما هیچ گران و ارزانی بی دلیل نخواهد بود.

موفق باشید

انوش
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Monday 9 January 2012 در ساعت 15:41
    M. Beyrami، Madjidm، arzm و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    2893

من خودم وقتی برای خرید toploader رفتم با همتای ونگاردیش که توی همون رده قیمت بود مقایسه کردم و lowepro گرفتم ولی موقع خرید کوله کیفها رو توی یه رده قیمت که مقایسه کردم داستان برعکس بود ... البته تا به حال در پی شستن و یا پاک کردن کیفها بر نیامدم ولی از اونجایی که خود منم توی این مسایل خساسم ختما به این موضوعی که فرمودید توجه میکنم ...
    بهر روی هر زمانی دیگری که به کیف دیگری احتیاج داشته باشم باز از بین برند هایی که نام بردم بررسی خواهم کرد و بین قیمت و قابلیت ها
    سعی میکنم حد واسطی را پیدا کنم و انتخاب کنم اما هیچ گران و ارزانی بی دلیل نخواهد بود
    در کل منهم با این جمله شما موافقم البته ملاک قیمت رو روی قیمتهای جهانی کالا میگزارم ...
    Anoosh-Em تشکر می‌کند.

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

من هم کوله پشتی ونگارد مدل biin 59 دارم و البته نسبت به پولی که پرداخت کردم (70 تومان) خیلی هم راضی هستم