صفحه 72 از 206 نخستنخست ... 22 62 68 69 70 71 72 73 74 75 76 82 122 172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 711 تا 720 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    4

پیش فرض پاسخ : نيازمند كمك دوستان عزيز در زمينه خريد كيف (بخصوص تهراني هاي عزيز)

راستش داخل اينترنت دوري زدم، و خودم دلم با كيف هاي كيس لاجيك بخاطر شيك بودن اون و يا دلسي بخاطر علاقه اي كه از بچگي به اين برند داشتم، هست...

يه چيزي حدود 200 تومن پول مي خوام همراه بيارم تا اگر پولي زياد اومد، يه لنز 50 f1.8 كنون هم بخرم كه البته بعيد مي دونم! چون حتي حاضرم كل 200 تومن و براي يه كيفآ اگه نظرم و جلب كنه، هزينه كنم...

بسيار ممنونم دوست عزيز، بخصوص از بابت راهنمايي انتخاب مسير...

دوستان ديگر هم اگر نظري دارند، لطف كنن و بگن...

با تشكر

كاربر همراه saadi126 آواتار ها
    تشکر کرده
    4145

پیش فرض پاسخ : نيازمند كمك دوستان عزيز در زمينه خريد كيف (بخصوص تهراني هاي عزيز)

اگر كيس لاجيك ميخواهيد ميتونيد با مراجعه به سايت نمايندگي اون به آدرس: Caselogic.ir و انتخاب كيف و اضافه به سبد خريد از قيمت حدوديش مطمئن بشيد و اينجوري راحت تر انتخاب كنيد.

كاربر همراه translator آواتار ها
    تشکر کرده
    461

پیش فرض پاسخ : پاسخ: کیف های تجهیزات عکاسی

دوستان سلام
    كيف روشانه اي جمع وجور وجادار به قيمت 100 تومن
    من هم مدتي پيش مشكل انتخاب كيف داشتم و درمراجعه به بازار بيشتر كيفهاي كوله پشتي رو معرفي ميكردند.
    ولي من يه كيف جمع وجور ميخواستم كه روي شانه حمل بشه.گرون هم نباشه.
    اولش فكر ميكردم نبايد براي برند پول داد ولي بعداً ديدم برندهاي معتبر كيفهاشون مطمئنه و هم جلوي ضربه به تجهيزات رو ميگيره و هم ضد گرد وغباره.
    بعد از كلي بررسي درنهايت كيفهاي LOWEPRO رو بخاطر جمع وجو بودن و جاداربودن انتخاب كردم.
    تمام تجهيزاتي كه توي امضام هست بعلاوه هود همه لنزها و جك اتصال به سه پايه و شارژرها و فيلترها و كلي خورده ريز ديگه توش جاميشه
    فكر ميكنم براي يه لنز وايد 22-10 يا 20-10 يا يك فلاش 580 هم جاداشته باشه.
    مدل NOVA 190AW به قيمت 100 تومن يه انتخاب اقتصادي خوب و مفيده كه كاور ضد باران هم داره.
    سايزش هم توعكسها تقريباً معلومه

موفق باشيد
    aksavaran و Soheil Qoddusi تشکر می‌کنند.
    Canon 5D II | Canon EF 16-35 f/2.8 LII USM| Canon EF 70-200 f/4 LIS USM l Canon 430 EX II
    l Canon EF 100mm f/2.8 Macro LIS USM l
    يوسف جمسي

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    4

سلام دوستان عزيز

يه سواي ديگه:

اگر شما جاي من بوديد، يه كيف به قيمت 200 هزار تومن كه اون و دوست داريد و دلتون باهاش هست مي خريديد و يا اينكه يه كيف با قيمت حدودي 100 تومن و 100 تومن ديگه اش و مي دادي يه لنز Canon 50mm f1.8 ؟؟؟
    راستش حدود 2-3 ماه ديگه عروسي برادرم هست و نياز به يه لنز با ديافراگم خيلي باز دارم، تا در نور هاي معمولا كم سالن و يا ديگر مراسم Indoor ، به مشكل بر نخورم...

حالا نظرتون چيه؟؟؟
    king4 تشکر می‌کند.

كاربر فعال king4 آواتار ها
    تشکر کرده
    3583

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan228 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز

يه سواي ديگه:

اگر شما جاي من بوديد، يه كيف به قيمت 200 هزار تومن كه اون و دوست داريد و دلتون باهاش هست مي خريديد و يا اينكه يه كيف با قيمت حدودي 100 تومن و 100 تومن ديگه اش و مي دادي يه لنز Canon 50mm f1.8 ؟؟؟
    راستش حدود 2-3 ماه ديگه عروسي برادرم هست و نياز به يه لنز با ديافراگم خيلي باز دارم، تا در نور هاي معمولا كم سالن و يا ديگر مراسم Indoor ، به مشكل بر نخورم...

حالا نظرتون چيه؟؟؟
    من باشم لنز رو اول می خرم. بعد از مدتی هم که پولم بیشتر شد کیف 200 تومانی رو.
    یعنی اینقدر کیف واجب است که نشه بعدا خرید؟
    در ضمن لنز 50 f1.8 کیفیت آنچنانی در دیاف 1.8 نداره، میشه گفت بهترین دیاف این لنز 2.8 است.
    ویرایش توسط king4 : Monday 23 August 2010 در ساعت 22:45
    گالری عکس بهنام صفرزاده
    Nikon D600, Nikkor 24-70, Nikkor 70-200 VR II, Nikon SB-900, Nikon SB-800 2x

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan228 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز

يه سواي ديگه:

حالا نظرتون چيه؟؟؟
    سلام

شما سري به محصولات Tamrac بزنيد و مطمئن باشيد با قيمت كمتر كيف مناسبي پيدا خواهيد كرد. 200 هزار تومان پول كمي نيست.
    mreza1001، mthosein و translator تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه Soheil Qoddusi آواتار ها
    تشکر کرده
    1639

پیش فرض پاسخ : کیف های تجهیزات عکاسی

سلام.جناب جمسی وقتی 70-200 روی دوربین باشد آیا دوربین به همین نحو داخل کیف قرار میگیرد؟منظورم ارتفاع است,و اگر خیر,ایا با قرار دادن دوربین به نحوی دیگر(مثلا افقی) فضا برای لنزهای دیگر میماند؟

نياز به يه لنز با ديافراگم خيلي باز دارم، تا در نور هاي معمولا كم سالن و يا ديگر مراسم Indoor ، به مشكل بر نخورم...
    فکر کنم با تهیه یک فلاش اکسترنال نتیجه ی خیلی بهتری میگیرید.دیاف بازتر عمق میدان کمتر را به همراه خواهد
    داشت,مگر اینکه بخواهید عمدا از دیافراگم 1.8 در یک مهمانی استفاده کنید!امتحان کنید...

با تشکر
    6D | Canon 35 f2 IS | Canon 70-200 f2.8 IS II | Canon 100 f2.8 macro

كاربر همراه translator آواتار ها
    تشکر کرده
    461

پیش فرض پاسخ : کیف های تجهیزات عکاسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil.Q نمایش پست ها
    سلام.جناب جمسی وقتی 70-200 روی دوربین باشد آیا دوربین به همین نحو داخل کیف قرار میگیرد؟منظورم ارتفاع است,و اگر خیر,ایا با قرار دادن دوربین به نحوی دیگر(مثلا افقی) فضا برای لنزهای دیگر میماند؟
    با تشکر
    سلام جناب قدوسي
    خير من دوربين 50D با لنز 55-17 رو در وضعيت عمودي دركيف قرار ميدم و مشكلي نداره- يعني بقيه لنزها هم كنارش جا ميشن،ولي با 200-70 نميشه عمودي گذاشت! فكر كنم بايد افقي قرار بگيره. البته چون صفحه هاي جداكننده داخلش متغير هستن ميشه همه جور تغييراتي توش داد.بايد امتحان كنم. اگر شد عكسش رو ميگيرم و توي اين تاپيك مي ذارم.
    قربان شما
    Soheil Qoddusi و saadi126 تشکر می‌کنند.
    Canon 5D II | Canon EF 16-35 f/2.8 LII USM| Canon EF 70-200 f/4 LIS USM l Canon 430 EX II
    l Canon EF 100mm f/2.8 Macro LIS USM l
    يوسف جمسي

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    4

پیش فرض Vanguard Up-Rise 48

سلام دوستان عزيز:

درست روز قبل از اينكه تصميم داشتم به تهران بيام، براي خريد كوله پشتي، داخل خود اصفهان يه كيف ديدم، كه بدجوري چشمم و گرفت!

كيف Vanguard Up-Rise 48 كه فوق العاده شيك، اسپرت، جا دار، بزرگ، و ... بود!
    كيفي با قابليت جاي دادن لب تاپ و حتي سه پايه!
    واقعا به قدري از نزديك دلربا بود، كه باعث شد چشمم و از تمام كيف هاي ديگه بذارم روي هم!

الآن فقط يه مشكل دارم، اون هم قيمتش بود!

من تصميم داشتم بيام تهران و يه كيف توي رنج 100-120 هزار تومن بخرم! يه سفر از اصفهان به تهران هم حداقل 20-30 تومني برام خرج بر مي داشت!

حالا اين كيف توي اصفهان با قيمت 168 هزار تومن گذاشته شده براي فروش! البته فروشنده اصرار داشت كه بهم تخفيف هم مي ده و من فكر مي كنم با 150-160 بتونم اين كيف و بخرم!

با اينكه هنوز تجهيزات زيادي از عكاسي ندارم، ولي مي دونم كه اين كيفي هست كه ديگه براي سالهاي سال برام باقي خواهد موند!

حالا يه سوال دارم:

كسي مي تونه من و راهنمايي كنه كه قيمت اين كيف توي تهران چند هست؟؟؟ آيا اون قدر ارزونتر هست كه بخوام به خاطرش بيام تهران يا همين و توي اصفهان بخرم؟

اصلا كسي تجريه ي استفاده از اين كيف و داره؟ واقعا به همين خوبي اي هست كه به نظر مي رسه، يا اينكه طبل تو خالي هست؟!

بد جوري دلم براش پر كشيد! مي خواستم 150 تومن و يه لنز 50mm f1.8 بخرم! ولي وسوسه ي اين كيف ول كن من نيست!

اگر كسي مي تونه راهنمايي ام كنه، لطف بزرگي در حقم كرده! ممنونم
    ویرایش توسط erfan228 : Saturday 28 August 2010 در ساعت 23:24 دلیل: غلط املايي

كاربر فعال FARID آواتار ها
    تشکر کرده
    6635

دوست عزیز بنده این کوله رو تهیه کردم چند ماه پیش کیف خوبی است جادار و مقاوم اوایل با توجه به صحبتهای برخی دوستان که میگفتند این کیف بعد از مدتی از ریخت خواهد افتاد برای من چنین نشده کاملا هم وضعیتش خوب مانده با توجه به چندین سفر . این کیف رو اگر میخواهید برای کارهای معمول تهیه کنید من توصیه نمیکنم چون بزرگ است کاملا به درد مسافرت میخوره غیر از این توصیه نمیکنم من 5 ماه پیش 100 خریدم فکر کنم قیمت الان روی 110 باشه مقداری کم و زیاد . ولی ان قیمت تند هستش .
    Mashhadi Vahid، Halalzadeh، KHAKSAR و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    عکاس باشی! عکاس باشی! عکستو بی هوا بگیر!
    یه عکس بی پرده ناب از روزگار ما بگیر!

صفحه 72 از 206 نخستنخست ... 22 62 68 69 70 71 72 73 74 75 76 82 122 172 ... آخرینآخرین