صفحه 96 از 206 نخستنخست ... 46 86 92 93 94 95 96 97 98 99 100 106 146 196 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 951 تا 960 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    باسلام
    دوستان اگه کسی می دونه کجا میشه کیف های نشنال جئوگرافیک رو توی ایران یا دوبی خریداری کرد ، لطفا" آدرس اون فروشگاه یا سایت رومعرفی کنه.
    ممنون میشم.
    ضمنا" این کیف ها رو ازسایتهای اینترنتی خارجی میشه خریداری کرد ولیکن چون نیاز به کارت اعتباری هستش اینکار مشکله ، به همین دلیل آیا کسی میدونه که :

1- ایا سایت خارجی وجود داره که کالا رو مثلا به ادرس هتل محل اقامت دردبی بفرسته و قیمت کالا رو در زمان تحویل جنس پرداخت کنیم؟
    2- اینکه اصلا" اونها( مثلا" سایت امازون یا ای بی یا...) کالا رو به آدرس هتل می فرستند؟
    3-واینکه اینجا درایران ویا دردبی میشه از این کارتهای اعتباری تهیه کرد؟ واگه میشه چطوری باید اینکار رو چه درایران وچه دردبی انجام داد ؟
    دوستان اگه کسی اطلاعاتی دراین زمینه داره ممنون میشم کمک کنه. باتشکر
    من تو پایتخت چند مدل از این کیف رو دیده بودم اگه یه سر بزنید پیدا میکنید.
    بله تو ایران میشه از این کارت ها تهیه کرد باید یه حساب ارزی باز کنید.
    به نظر من قیمت داخل و خارج رو با هم مقایسه کنید اگه یکی بود همین جا تهیه کنید،من به شخصه چند مدل از لوپرو را با مقایسه قیمت دیدم که قیمت داخل خیلی معقول تر بود. در مورد سوال های دیگه شما من به شخصه تجربه ای ندارم از دوستان دیگر که تجربه این خرید را دارند راهنمایی بگیرید.
    kiavash تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    287

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    باسلام
    دوستان اگه کسی می دونه کجا میشه کیف های نشنال جئوگرافیک رو توی ایران یا دوبی خریداری کرد ، لطفا" آدرس اون فروشگاه یا سایت رومعرفی کنه.
    ممنون میشم.
    سلام

پست 110 در بخش آخرين قيمت كيف هاي عكاسي رو میتونید ببینید.

در مورد خرید اینترنتی، من توصیه میکنم اینکار رو نکنید. بعضی شرکت ها هستند توی ایران (مثلا اینجا) که میتونید ازشون کارت اعتباری Visa یا Master بگیرید (البته با تفاوت قیمت زیاد). معمولا این کارتها محدودیت زیادی دارند. مثلا باید توی یه بازه کوتاه (2 ماهه) موجودی کارت رو مصرف کنید یا اینکه الباقی پول توی کارت رو نمیتونید بگیرید.

در مورد سفارش برای تحویل توی هتل، بهتره با سایت فروشنده ارتباط برقرار کنید و مستقیما از خودشون سوال کنید.
    kiavash تشکر می‌کند.

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

اینطور که تو معرفی لابراتوار آریا تو (لینک چاپ عکس بالای هیمن صفحه) اومده، کیف نشنال جئوگرافیک هم داره...
    در مورد کارت هم چند تا گزینه وجود داره..
    اول اینکه اگه قراره استفاده جدی داشته باشید، میتونید یه حساب تو یه بانک خارجی باز کنید و براش کارت بگیرید.
    دوم اینکه از کارت های بدون حساب، که شارژ هم میشن استفاده کنید (مثل بن کارت های باکی خودمون هستن)
    و گزینه آخر هم برای خرید های موردی‌ه... به این صورت که میتونید کارت هدیه بگیرید... و البته این گزینه خیلی خوبی نیست، چون اگه مقداری پول توش بمونه که به اندازه خرید های شما نباشه، چون نمیتونید پول رو پس بگیرید یا کارت رو شارژ کنید، باید بیخیال بقیه پولتون بشید.
    هر سه سرویس بالا رو شرکت های مختلفی ارائه میدن، و البته چند تا از بانک های خصوصی هم سرویس اول رو با همکاری بانک های کشور های اطراف مهیا کردن (من پارسیان و توسعه صادرات رو میشناسم که کارت ویزا میدن)
    kiavash تشکر می‌کند.

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

کسی جواب سوالم رو نداره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط iman kh نمایش پست ها
    سلام

من برای کنون 7دی + 105-24 بین این 2 مدل کیف مردد هستم

ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره یا تجربه ای داره بهم بگه کدوم انتخاب بهتری هست ؟

http://products.lowepro.com/product/...%20AW,2130.htm

http://samsonitebags.co.uk/shop.php?...100_Camera_Bag

و این که شاید کلا گزینه بهتری هم داشته باشم تو این رنج قیمت

پیشاپیش ممنون هستم

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط sammyhero2003 نمایش پست ها
    سلام
    کسی از قیمت کیف های کوله کرامپلر خبر داره و اینکه این کوله ها رو تو تهران کجا میتونم پیدا کنم؟

با تشکر و احترام

سلام

از قیمت ها بی اطلاعم اما در مجتمع کامپیوتر پایتخت ، طبقه سوم چند نوعی از آنها دیده بودم.

شاد باشید.
    sammyhero2003 تشکر می‌کند.
    نوید حسینیان | پیوسته

ghz
    ghz آنلاین نیست
    كاربر همراه ghz آواتار ها
    تشکر کرده
    1403

دوستان کسی از قیمت Sahara 217F | Naneu Bags خبر داره؟
    غلام حسین زارع -(Instagram + Telgeram)

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

ویرایش به دلیل عدم رعایت قوانین فروم
    ویرایش توسط Kaveh Ghobadi : Tuesday 30 August 2011 در ساعت 22:41 دلیل: عدم رعایت قوانین فروم

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

ویرایش می شود......
    ویرایش توسط Kaveh Ghobadi : Tuesday 30 August 2011 در ساعت 22:40 دلیل: عدم رعایت قوانین برای بار هزارم
    EHSAN2 تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

دوست عزیز و گرامی . سرور ارجمند . کاربر محترم جناب KIAVASh

آیا شما تا به حال یک بار قوانین و مقررات سایت عکاسی دات کام و همچنین فروم عکاسی دات کام را مطالعه فرموده اید؟

اطلاع دارید که اگر این قوانین را رعایت نکنید بدون هیچ گونه اطلاع قبلی می توان پست های شما را حذف و یا ادیت کرد؟

آیا اطلاع دارید که در صورت عدم رعایت قوانین برای چند بار پیاپی می توان عضویت شما را معلق کرد ؟

دوست گرامی این موضوعات را می دانید ؟ اگر می دانید آدرس دادن و لینک دادن مستقیم تان دیگر چیست؟

اگر نمی دانید چرا نباید یک بار قوانین را مطالعه فرمایید در جایی که می خواهید به درستی فعالیت مفید داشته باشید؟

به نظر شما برخورد صحیح با جناب عالی و دوستانی شبیه به شما چگونه باشد منصفانه تر است؟

آیا درست است که مدیران مجبور باشند دایما در پیام خصوص تذکر دهد یا پست ها را ویرایش کنند یا پست ها را حذف کنند؟

چرا نباید یک کاربر خودش بر اعمال و رفتارش نظارت داشته باشد؟ و دایما نیاز به یک نفر برای نظارت باشد؟
    Akazemi، netwalker، kiavash و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط saber.pix نمایش پست ها
    دوستان کسی از کیف Lowepro Stealth Reporter D650 AW استفاده کرده ؟
    من یه دوشی جدید لازم دارم واسه تجهیزتم پیشنهادی دارین ؟؟؟
    برای لوازمی که در امضاء خود دارید، LowePro Stealth Reporter D300 AW بهترین گزینه است، مخصوصاً اینکه 5D رو میتونید با Battery Grip داخلش قرار بدید. من D300 دارم و درونش اینا رو راحت جا میدم : 5D+Grip+24-105 .... 70-200f2.8II ..... 580EXII .... 5D-PowerAdaptor .... 50f1.4 ... a pouch of accessories .... Lumiquest SoftBox III ... HDD external .... GrayCard180%

مدل D650 خیلی بزرگ و جاگیر بنظرم اومد. یک آلترناتیو دیگر برای D300، مدل Classified 160 AW است که میتوانید f/2.8 200-70 را که به 5D متصل است، داخلش بگذارید ( البته بدون گریپ ). ضمن اینکه این مدل، اصلاً به ظاهرش نمیخوره که توش دوربین باشه ! ( برای من خیلی مهم بود ) و اینکه میتواند بجای یک کیف معمولی برای کارهای دیگر نیز استفاده شود !

نیازی بود بفرمائید عکس بگیرم و ضمیمه کنم. ( هر دو مدل رو دارم )

صفحه 96 از 206 نخستنخست ... 46 86 92 93 94 95 96 97 98 99 100 106 146 196 ... آخرینآخرین