صفحه 136 از 206 نخستنخست ... 36 86 126 132 133 134 135 136 137 138 139 140 146 186 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    66

نقل قول نوشته اصلی توسط Silence نمایش پست ها
    فروشگاهی می شناسید که این مدل ( Velocity 7 - Photo Sling Pack) از Tamracرو داشته باشه؟...

و یا این مدل Photo Sport Shoulder 18L از Lowepro؟...
    سلام
    این مدل از ونگارد را دیده اید؟VANGUARD Sydney-22-Blue
    Sydney-22-Blue-1.jpg
    Silence تشکر می‌کند.
    علی مهدی زاده

كاربر همراه Silence آواتار ها
    تشکر کرده
    1196

نقل قول نوشته اصلی توسط charli نمایش پست ها
    سلام
    این مدل از ونگارد را دیده اید؟VANGUARD Sydney-22-Blue
    Sydney-22-Blue-1.jpg
    فروشگاهی تو ایران این رو داره؟...قیمت؟...

بیشتر دنبال اون دو تا که توی چست قبل گفتم هستم...جایی رو نمی شناسید که داشته باشه؟...
    نيست نقطه اي براي آغاز...
    ...

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

سلام دوستان
    برای Canon 70D+18-135 STM ترجیحا از برندهای معتبر چه کیفی رو توصیه می کنید؟ (تا حد امکان جمع و جور)
    لنز اضافه هم ندارم. می خوام شارژر و کابل های همراه دوربین رو هم جا بده. ممنون

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط ali6262 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای Canon 70D+18-135 STM ترجیحا از برندهای معتبر چه کیفی رو توصیه می کنید؟ (تا حد امکان جمع و جور)
    لنز اضافه هم ندارم. می خوام شارژر و کابل های همراه دوربین رو هم جا بده. ممنون
    پيشنهاد مي كنم كيفي بزرگتر بخريد تا اگر احتياج به اضافه نمودن لنزي ديگر به مجموعه تان داشتيد مجبور نشويد كيفي جديد بخريد(اشتباهي كه من كردم) اما اگر در مورد خريد كيف براي تك لنزتان مطمئن هستيد توضيح زير را هم بخوانيد:

من مدتي به دنبال كيف براي دوربينم با يك لنز رويش(40d + sigma 10-20) بودم(البته نياز به كيفي داشتم كه به كمر متصل شود). در نهايت با توجه به قيمت و موجود نبودن كيفهاي پوزه اي lowepro، كيف هاي پوزه اي Benro را انتخاب كردم(البته زيپ اين كيف نيز اندكي روان نبود ولي بهترين انتخاب به نظر من همين بود). متاسفانه كيفهاي پوزه اي ونگارد سري uprise كه در بازار هم زياد پيدا مي شوند طراحي خوبي ندارند. كيف زماني كه روي شانه است تعادل خوبي ندارد و از محل اتصال بندها، لنگر مي اندازد. همچنين دوربين به درون حفره اي كه براي قرار گرفتن دوربين طراحي شده است،‌ فرو مي رود. طراحي سيستم افزايش حجم نيز كاملا غير منطقي است.
    ايرادي كه در كيفهاي پوزه اي ميبينم اين است كه از دوردست ها مشخص است كه كيف كيف دوربين است(ريسك دزديده شدن بالا مي رود)! ولي از طرفي اين كيفها معمولا ساختار محكمتري نسبت به ديگر مدلها دارند.
    من در نهايت با توجه به اوضاع قيمتها و موجود نبودن كيفهاي برندهاي خوب در نهايت كيفي نخريدم و قدر كيف قبليم(tamrac) را بيش از پيش دانستم.
    obsidiyan و Ali M.Rezaei تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط nima13195 نمایش پست ها
    پيشنهاد مي كنم كيفي بزرگتر بخريد تا اگر احتياج به اضافه نمودن لنزي ديگر به مجموعه تان داشتيد مجبور نشويد كيفي جديد بخريد(اشتباهي كه من كردم) اما اگر در مورد خريد كيف براي تك لنزتان مطمئن هستيد توضيح زير را هم بخوانيد:

من مدتي به دنبال كيف براي دوربينم با يك لنز رويش(40d + sigma 10-20) بودم(البته نياز به كيفي داشتم كه به كمر متصل شود). در نهايت با توجه به قيمت و موجود نبودن كيفهاي پوزه اي lowepro، كيف هاي پوزه اي Benro را انتخاب كردم(البته زيپ اين كيف نيز اندكي روان نبود ولي بهترين انتخاب به نظر من همين بود). متاسفانه كيفهاي پوزه اي ونگارد سري uprise كه در بازار هم زياد پيدا مي شوند طراحي خوبي ندارند. كيف زماني كه روي شانه است تعادل خوبي ندارد و از محل اتصال بندها، لنگر مي اندازد. همچنين دوربين به درون حفره اي كه براي قرار گرفتن دوربين طراحي شده است،‌ فرو مي رود. طراحي سيستم افزايش حجم نيز كاملا غير منطقي است.
    ايرادي كه در كيفهاي پوزه اي ميبينم اين است كه از دوردست ها مشخص است كه كيف كيف دوربين است(ريسك دزديده شدن بالا مي رود)! ولي از طرفي اين كيفها معمولا ساختار محكمتري نسبت به ديگر مدلها دارند.
    من در نهايت با توجه به اوضاع قيمتها و موجود نبودن كيفهاي برندهاي خوب در نهايت كيفي نخريدم و قدر كيف قبليم(tamrac) را بيش از پيش دانستم.
    راستش ترجیح میدم از کیف های شانه آویز (مانند کیف های پوزه ای) و دارای بند حمایل استفاده کنم تا کیف های کوله ای و حجیم.
    با همه تفاسیری که فرمودید خودتون مورد خاصی رو پیشنهاد نمیدین؟ (یا حداقل برند یا سری خاصی رو توصیه نمی کنید؟)
    در مورد مسائل مربوط به کیف های پوزه ای سری uprise ونگراد اطمینان دارید؟ این سری رو از گرینه هام حذف کنم؟

كاربر همراه Moeen Salehi آواتار ها
    تشکر کرده
    378

راستش ترجیح میدم از کیف های شانه آویز (مانند کیف های پوزه ای) و دارای بند حمایل استفاده کنم تا کیف های کوله ای و حجیم.
    با همه تفاسیری که فرمودید خودتون مورد خاصی رو پیشنهاد نمیدین؟ (یا حداقل برند یا سری خاصی رو توصیه نمی کنید؟)
    در مورد مسائل مربوط به کیف های پوزه ای سری uprise ونگراد اطمینان دارید؟ این سری رو از گرینه هام حذف کنم؟
    uprise ها به نظر من هم خوب نیست. بنرو خیلی محافظت خوبی نداره اگر کیف خیلی محکم بخواید . Lowepro هستش تو بازار بد نیست . ولی تو پوزه ای ها سری outlawz ونگارد سری خیلی خوبی هستند. تو بازار هم هست.
    Ali M.Rezaei تشکر می‌کند.

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

نقل قول نوشته اصلی توسط milad65 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان و بویژه آقای میلانی عزیز برای پنتکس k5 ii چه کیفی رو پیشنهاد میکنید. ممنون میشن اگه قیمت و محل تهیه رو قید کنید.
    سلام . فرقی نداره شما هر کیف و هر مدلی که باهاش راحتید تهیه کنید.
    Madjidm و milad65 تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

راستي فكر ميكنم uprise فقط يك زيپ داشت. يعني يك زيپ را بايد يك دور، دور كيف چرخاند! دو زيپ بودن مشخصه خوبي در كيفها هست.
    وجود اين كليپس كه در عكس زير مي بينيد هم كاربردي است. بستن كيف يدون نياز به بستن زيپ و با سرعت بالا انجام مي گيرد. متاسفانه نه مدلهاي پوزه اي بنرو و نه ونگارد uprise اين قابليت را ندارد.

Untitled-1fsd.jpg

اگر اشتباه نكنم مدلي از بنرو كه صحبت ازش مي كردم beyond z20 بود. باز هم همه ي مدلها را ببينيد و دوربين را در آن تست كنيد.
    yaghoobi تشکر می‌کند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط nima13195 نمایش پست ها
    راستي فكر ميكنم uprise فقط يك زيپ داشت. يعني يك زيپ را بايد يك دور، دور كيف چرخاند! دو زيپ بودن مشخصه خوبي در كيفها هست.
    وجود اين كليپس كه در عكس زير مي بينيد هم كاربردي است. بستن كيف يدون نياز به بستن زيپ و با سرعت بالا انجام مي گيرد. متاسفانه نه مدلهاي پوزه اي بنرو و نه ونگارد uprise اين قابليت را ندارد.

اگر اشتباه نكنم مدلي از بنرو كه صحبت ازش مي كردم beyond z20 بود. باز هم همه ي مدلها را ببينيد و دوربين را در آن تست كنيد.
    این ونگاردهای سری UP-Rise باهمان یک زیپ بازمیشوند،این کلیپس برای زمانی ست که بخواهیدزیپ دوم رابازکرده و به ارتفاع پوزه بیافزایید.وکارخاصی درواقع نمیکند!اما انقدرمحکم هست که به قلابی که برای همین کارقرارداده شده،لوازم جانبی کوچکی اویزان نمایید.
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    Nima Sadigh تشکر می‌کند.

كاربر همراه mojtaba79 آواتار ها
    تشکر کرده
    606

دوستان در مورد هارد کیس هایی که برای استودیو طراحی شدن اطلاعات دارند؟
    چمدانی میخوام که لنزهای زیادی رو در خودش جا بده . قابل حمل بودن خیلی بکارم نمیاد
    charli تشکر می‌کند.