صفحه 143 از 206 نخستنخست ... 43 93 133 139 140 141 142 143 144 145 146 147 153 193 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,421 تا 1,430 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    12

بچه ها سلام
    برای یه کیف کوچک با نهایتا یه لنز اضافی غیر از لنز خودش فضا داشته باشه، ولی فوق العاده مقاوم باشه و مخصوصا وقتی همرام هست سریعا بتونم برای سوژه ی خاص از دوربین استفاده کنم مثلا روی کمر بسته بشه یا همچین چیزی، چی پیشنهاد میدین؟
    به چه نکاتی برای خرید کیف توجه کنم؟
    ممنون

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط hameder نمایش پست ها
    بچه ها سلام
    برای یه کیف کوچک با نهایتا یه لنز اضافی غیر از لنز خودش فضا داشته باشه، ولی فوق العاده مقاوم باشه و مخصوصا وقتی همرام هست سریعا بتونم برای سوژه ی خاص از دوربین استفاده کنم مثلا روی کمر بسته بشه یا همچین چیزی، چی پیشنهاد میدین؟
    به چه نکاتی برای خرید کیف توجه کنم؟
    ممنون
    سلام
    چقدر هزینه می خواهید بکنید؟
    iardavan تشکر می‌کند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه s.m.hosaini آواتار ها
    تشکر کرده
    896

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    سلام
    چقدر هزینه می توانید کنید؟
    300 هزار

كاربر جديد
    تشکر کرده
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    سلام
    چقدر هزینه می خواهید بکنید؟
    سلام
    من حدود 400 تومن برای کیف و بقیه وسایل کنار گذاشتم، کافیه؟
    iardavan تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط hameder نمایش پست ها
    سلام
    من حدود 400 تومن برای کیف و بقیه وسایل کنار گذاشتم، کافیه؟
    - در خرید کیف اول از همه باید کیفی تهیه کنید که فضای کافی برای وسایلتون داشته باشه (بهتره حتی فضای اضافی هم داشته باشه برای روز مبادا!)
    - قابلیت حمل مناسبی داشته باشه! (با توجه به وزن و تجهیزات)
    - در این مرحله به جنس کیف توجه کنید تا هم مقاومت خوبی در برابر خش داشته باشد و هم در برابر ضربه
    - از ضد آب بودن جنس کیف و یا وجود کاور ضد بارندگی همراه کیف مطمئن شوید.
    - زیپ وگیره های کیف را چک کنید و از استقامت و سلامت آنها اطمینان پیدا کنید! (گیره های سالم و نو باید با کمترین فشار به طرفین از جای خود بصورت فنری خارج شوند. و زیپ هم باید بدون گیر و روان کار کند (ترجیحا بهتره زیپ ها مارک YKK باشند!)
    - کل فضای داخلی و خارجی کیف را هنگام خرید کنترل کنید تا دچار زدگی و یا پارگی نباشد!
    - محل دوخت ها را چک کنید تا تمام درز ها زیر دوخت قرار گرفته باشند.

اما مدلهای پیشنهادی:
    با توجه به نیاز شما به کیف کمری انتخاب کمی محدوده!
    1- Lowepro Inverse 200 AW
    2- Vanguard Kinray Lite 22
    این مبلغ هم برای خرید کیف و سه پایه و تجهیزات جانبی مناسبه!

نقل قول نوشته اصلی توسط s.m.hosaini نمایش پست ها
    300 هزار
    بنظرم اگر عجله ندارید بگذارید مدل های Lower Pro موجود بشه و بعد از بین آنها انتخاب کنید!
    اما در غیر این صورت به به ترتیب این مدل ها را به شما پیشنهاد می دهم
    اگر فقط برای تجهیزات عکاسی کوله می خواهید
    1- Vanguard Adaptor 48
    2- Vanguard ZIIN 60

اگر هم امکان داره برنامه بلند مدت با کوله بروید ممکنه وسایل دیگه ای هم با خودتون ببرید
    1- Vanguard Kinray Lite 48
    2- Tamrac 3370 Aero 70 Photo Backpack
    البته ممکنه کیفیت تاماراک بهتره باشه ولی من به خاطر راحتی ونگارد را بیشتر پسندیدم!
    شاد باشید!
    ویرایش توسط msh2200 : Monday 18 August 2014 در ساعت 13:37
    Nima Sadigh، ata_m3 و iardavan تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه
    تشکر کرده
    132

کیف های تامراک رو دیدم ولی موجودیشون با بودجه من سازگار نیس مصطفی جان.یا امکاناتی از قبیله کاور باران و نگه دارنده سه پایه ندارن و جای کمی دارن.به نظرم تو این رنج قیمت vanguard adaptor 48 و 46 benro journo 300 یا 400 خوبه.بنرو محفظه لپتاپ هم داره و جای زیادی داره.من احتماله 90 درصد بنرو 400 رو میخرم به قیمت 260.

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط iardavan نمایش پست ها
    کیف های تامراک رو دیدم ولی موجودیشون با بودجه من سازگار نیس مصطفی جان.یا امکاناتی از قبیله کاور باران و نگه دارنده سه پایه ندارن و جای کمی دارن.به نظرم تو این رنج قیمت vanguard adaptor 48 و 46 benro journo 300 یا 400 خوبه.بنرو محفظه لپتاپ هم داره و جای زیادی داره.من احتماله 90 درصد بنرو 400 رو میخرم به قیمت 260.
    سلام
    خوب به سلامتی مبارکتون باشه!
    همانطور که قبلا هم در پیام خصوصی خدمتتون عرض کردم، حتما هنگام خرید چک کنید کوله پشتی با دو بند کولی خریداری کنید و به اصطلاح کوله های سری اسلینگ (تک بند حمل) نخرید تا انشااله در آینده با مشکلات کمر درد و ... مواجه نشوید!

در مورد انتخابتون هم بنظر شخصی بنده حالا که دارید کوله می خرید بهتره بزرگتره را تهیه بفرمایید که برای حمل لوازم شخصی هم مشکلی نداشته باشید!
    بعنوان راهنمایی هنگام خرید هم یک سری نکات کلی را در زیر نوشتم که می توانید استفاده کنید ولی برای شما که کیف را انتخاب کردید و مورد پسند هم واقع شده خلاصه ترش می کنم
    1- درز دوختهای کیف را چک کنید که تمام درز ها زیر دخت باشد
    2- زیپ ها را حتما از نظر سلامت و روان بودن چک کنید ! اگر زیپ گیر می کنه به حرف فروشنده گوش ندهید که درست می شود! البته کمی سفتی طبیعیه ولی نباید ماشین زیپ جایی گیر کند
    3- اگر کیف سگک یا قفل گیره ای دارد حتما چک کنید نرم و انعطاف پذیر باشد و با کمی فشار باید به راحتی از جای خود بیرون بپرد!
    4- کاور باران را باز کنید و چک کنید از نظر دوخت مشکل نداشته باشه و همچنین دچار پارگی و یا سوراخ نباشد
    5- اگر احیانا کوله در بخشی هایی دارای لژ های ضد خش و یا چرم های مصنوعی به حالت ضد خش دارند می باشد، چک کنید دچار ترک خوردگی و شکستگی نباشند!
    در پایان هم یک بار در فروشگاه پشتتان انداخته و چک کنید از نظر قرار گیری درست پشت شما سوار شود و اصطلاحا کوچک یا خیلی بزرگ نباشد!
    برای تشخیص این مسئله، اگر کوله از بالای استخوان لگن (گودی کمر) شروع و تا 15 سانتیمتر پایین تر از گردن قرار گیرد مناسب است! اگر بیشتر از این شود برای شما بزرگ است!
    در مورد کوله های کوچکتر هم سعی کنید حداقل وزن کوله در دو قسمت به پشت منتقل شود!
    کوله را باید با اصول خاصی پشتتان انداخته و ریگلاژ کنید که انشااله به موقع خودش خدمتتون عرض می کنم!
    شاد باشید
    ata_m3، iardavan و hanif azizzadeh تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه hanif azizzadeh آواتار ها
    تشکر کرده
    557

نقل قول نوشته اصلی توسط iardavan نمایش پست ها
    درود
    البته منتظر جواب دوستان هم هستیم ولی تجربه خودم رو عرض میکنم
    من ونگارد 48 دارم خیلی جا داره لپ تاپ و کلی وسایل توش جا میشه کاور ضد بارون و جای سه پایه هم داره کیفیت ساختشم ولی نصبت به کیس لاجیک سنگینه کیس لاجیک خیلی سبکتر و البته گرونتر 309 کیس لاجیک هم داشتم خیلی سبکه ولی به جاداری ونگارد 48 نیست بنرو هم تجربه ای نداشتم
    شب خوش
    msh2200، ata_m3 و iardavan تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط hanif azizzadeh نمایش پست ها
    درود
    البته منتظر جواب دوستان هم هستیم ولی تجربه خودم رو عرض میکنم
    من ونگارد 48 دارم خیلی جا داره لپ تاپ و کلی وسایل توش جا میشه کاور ضد بارون و جای سه پایه هم داره کیفیت ساختشم ولی نصبت به کیس لاجیک سنگینه کیس لاجیک خیلی سبکتر و البته گرونتر 309 کیس لاجیک هم داشتم خیلی سبکه ولی به جاداری ونگارد 48 نیست بنرو هم تجربه ای نداشتم
    شب خوش
    درسته سبک بودن کوله مهمه ولی برخی اوقات این سبکی به قیمت غیر استاندارد بودن کوله تمام خواهد شد!
    در خصوص محصولات کیس لاجیک هم بنده از طرفداران این برند بودم ولی در زمینه کوله پشتی عکاسی چیز زیادی برای گفتن نداره! حتی در برابر برند های چینی مثل ونگارد و برنو و از همه مهمتر اینکه متاسفانه بر خلاف مدل ها و کیف های 2 سال پیش این شرکت، محصولات جدید از کیفیت جنسی پایین تری برخوردارند!
    ata_m3 و iardavan تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

درود

سوای تمام مسائل فنی که دوست عزیز مصطفی جان فرمودند، نکته ای رو هم به نظرم اومد که گفتنش شاید لازم باشه.

با توجه به اینکه خدای نکرده احتمال سرقت کیف و تجهیزات تقریبا همه جا هست، کیفی انتخاب کنید که توجه سارقان را کمتر به خود جلب کند. مثلا از انتخاب کیفهایی با رنگهای نارنجی، سبز، زرد، آبی، قرمز و ... که دارای رنگهایی روشن هستند که در میان جمعیت و شلوغی شهر به آسانی قابل تشخیص هستند پرهیز کنید.
    رنگهای مشکی، قهوه ای و سرمه ای و کلا رنگها تیره که توجه ها رو به خودشون جلب نکنند مناسب تر هستند.

مورد بعدی اینکه هر دفعه برای عکاسی که تشریف میبرید کیف رو خیلی زیاد پر نکنید، فقط و فقط لوازم و لنزهایی که لازم خواهید داشت رو همراه ببرید که هم بارتون سبکتر بشه و هم اینکه که جلب توجه نکنه. ممکنه سارقی دوربین رو دست شما ببینه و با توجه به اینکه کوله رو هم پر کرده اید، این احتمال که ممکنه کیفتون پر از لنزهای گرون قیمت و سایر تجهیزات باشه، ذهن سارق رو تحریک می کنه.

درسته که اندازه کوله پشتیها بزرگه و ممکنه بگید که سارق نمی تونه از محتویات کیف سر در بیاره اما اگه کیف رو پر کرده باشید، فشاری که بند های کوله از سمت بالا به پایین روی شونه هاتون وارد می کنه و باعث میشه تا کوله حالت افتادگی پیدا کنه و وزنش روی قسمت تحتانی متمرکز بشه باز هم ذهن سارق ها رو تحریک خواهد کرد، مخصوصا اینکه لنزهای سنگین مثل 200-70 همراهتون باشه.

تحت هیچ گونه شرایطی هم کوله رو از خودتون دور نکنید و سعی کنید تمام وقت روی شونه هاتون باشه و در محل های خلوت و دور از دید ها اقدام به تعویض لنز کنید.

بعضی از کوله ها برای امنیت بیشتر دارای بندهای کمری هم هستند که بهتره اونها رو هم در نظر داشته باشید که مورد مثبتی هست.

پاینده باشید.
    msh2200، Dariush Chegini، mehran2190 و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.