صفحه 138 از 213 نخستنخست ... 38 88 128 134 135 136 137 138 139 140 141 142 148 188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

Forum Moderator Mehdi Rojaie آواتار ها
    تشکر کرده
    12608

سلام
    به نظر من که باطریتون مشکلی نداره. با ذکر این نکته که مصرف باطری به خیلی از مسائل مربوط میشه که دوستان در این فروم به خیلی از نکات اشاره داشته اند و با فرض اینکه شرایط گذشته استفاده شما با شرایط حال حاضر یکی باشد، در استفاده مداوم و یکسره از باطری زودتر خالی میشود تا اینکه در فواصل کوتاه و با استراحت همراه باشه.
    باطری که کار نکنه، معمولاً کمی ریکاوری میشه (محسوس نیست) و کمی عمرش بیشتر میشه. (مباحث علمی ش رو الان دم دست ندارم)
    میتونید یکبار باطری رو کاملاً خالی کنید در حدی که دوربین دیگه روشن نشه، بعد شارژ کنید و استفاده کنید ببینید تاثیرش چگونه است. تعداد شات یادتان نرود.
    پ.ن: ممکنه شما بیش از پیش به عکاسی علاقمند شدین و غرق در عکاسی میشین و زمان براتون زودتر میگذره.

نقل قول نوشته اصلی توسط soha نمایش پست ها
    پوزش یک کمی بد توضیح دادم.منظورم از هر بار استفاده دقیقا تعداد شات رو نمی دونم اما به صورت مداوم و حداقل 2 ،3 ساعت عکاسی اون هم در مثلا 2 روز باز باطری به این سرعت خالی نمی شد.اما الان با هر یک دفعه استفاده(چیزی حدود 3،4 ساعت عکاسی در یک روز) باطری نصف می شه.دوربین رو هم تقریبا اسفند 87 خریدم.
    Anoosh-Em، Hoda Zaeimi، M.R.Mir و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی روجایی

كاربر همراه Hoda Zaeimi آواتار ها
    تشکر کرده
    2372

جناب روجائی بسیار ممنون از پاسختون.کاری رو که گفتید می کنم ببینم چی می شه.

اون پی نوشتتون هم حرفی است ها.نکته جالبی بود
    Mehdi Rojaie تشکر می‌کند.
    برقی از منزل لیلی بدرخشید سحر ، وه که با خرمن مجنون دل افگار چه کرد

instagram: hoda.zaeimi

كاربر آشنا aksavaran آواتار ها
    تشکر کرده
    281

سلام
    از دوستان محترم خواهشمندم كه اگر از فروشگاه معتبر يا پخش كننده اصلي باطري هاي Camelion (كه اكثر محصولات اين شركت را دارد) اطلاع دارند به اينجانب پيغام دهند.البته هدف خريد باطري براي تلفن هاي پاناسونيك از اين شركت است كه در جمهوري يافت نميشود نه براي دوربين...!با تشكر
    CANON EOS 30D
    CANON EF 100 F2.8 L MACRO IS -CANON EF 16-35 F4 L IS - EF-S 18-55 IS - SPEEDLITE 430EX
    [COLOR="Gray"] BG-E2 Grip-

كاربر همراه raffi آواتار ها
    تشکر کرده
    1142

با سلام
    دوستان عزیز حتما در جریان هستند که باطری ها در فصل زمستان و کلا در دمای پایین راندمانشان در سطح عادی نیست و معمولا تا 15 درصد هم افت عملکردی پیدا می کنند البته این موضوع از تجربه شخصی گفتم که شاید اشتباه باشد
    Mehdi Rojaie تشکر می‌کند.

كاربر همراه siavash_f آواتار ها
    تشکر کرده
    634

نقل قول نوشته اصلی توسط aksavaran نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان محترم خواهشمندم كه اگر از فروشگاه معتبر يا پخش كننده اصلي باطري هاي Camelion (كه اكثر محصولات اين شركت را دارد) اطلاع دارند به اينجانب پيغام دهند.البته هدف خريد باطري براي تلفن هاي پاناسونيك از اين شركت است كه در جمهوري يافت نميشود نه براي دوربين...!با تشكر
    پاساژ ایران پگاه طبقه زیر همکف فکر کنم پنجمین مغاذه سمت راست ( معلومه بیشتر باطری و کاغذ پرینت داره )
    aksavaran تشکر می‌کند.
    /سیاوش فتحی
    نشانه ی راستین هوش ، خلاقیت است نه معلومات (آلبرت انیشتین)
    لیست تجهیزات

ghz
    ghz آنلاین نیست
    كاربر همراه ghz آواتار ها
    تشکر کرده
    1403

سلام دوستان

بنده به تازگی یک باطری گریپ برای دوربینم خریدم که یک خشاب باطری قلمی با ظرفیت 6 باطری هم هم داره.
    حالا من باطری Energizer 2450 mAh رو هم خریدم می خوام بدنم که آیا این باطری باطری خوب هست یا نه؟
    در ضمن نمی دونم چقدر باید بزارم تا فول شارژ بشه، البته شارژرم هم C.F.L. هست. ممنون می شم اگه دوستان راهنمایی کنند...
    غلام حسین زارع -(Instagram + Telgeram)

كاربر همراه siavash_f آواتار ها
    تشکر کرده
    634

نقل قول نوشته اصلی توسط ghz نمایش پست ها
    سلام دوستان

بنده به تازگی یک باطری گریپ برای دوربینم خریدم که یک خشاب باطری قلمی با ظرفیت 6 باطری هم هم داره.
    حالا من باطری Energizer 2450 mAh رو هم خریدم می خوام بدنم که آیا این باطری باطری خوب هست یا نه؟
    در ضمن نمی دونم چقدر باید بزارم تا فول شارژ بشه، البته شارژرم هم C.F.L. هست. ممنون می شم اگه دوستان راهنمایی کنند...
    مشخصات شارژر رو میگفتید میشد بهتر راهنمایی کرد
    تو همین تاپینک آقا مهدی برای زمان شارژ راههای خوبی رو گفتن مطالعش خالی از لطف نیست
    باطریهای خوب زیادی هم معرفی شده چرا Energizer?
    در ضمن باطری برای گریپ نخریدید ؟ ( منظورم باطری خود دوربین برای گریپ)
    ghz تشکر می‌کند.
    /سیاوش فتحی
    نشانه ی راستین هوش ، خلاقیت است نه معلومات (آلبرت انیشتین)
    لیست تجهیزات

ghz
    ghz آنلاین نیست
    كاربر همراه ghz آواتار ها
    تشکر کرده
    1403

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_f نمایش پست ها
    مشخصات شارژر رو میگفتید میشد بهتر راهنمایی کرد
    تو همین تاپینک آقا مهدی برای زمان شارژ راههای خوبی رو گفتن مطالعش خالی از لطف نیست
    باطریهای خوب زیادی هم معرفی شده چرا Energizer?
    در ضمن باطری برای گریپ نخریدید ؟ ( منظورم باطری خود دوربین برای گریپ)
    باطری اصالی نتونستم بخرم(قیمت بالا) مجبور شدم که طرح رو بخرم.
    والا توی شهرمون بهترین باطری که یافت می شد این بود که فروشنده می گفت باطری خوبی هست
    مشخصات شارژر هم این طور رویش نوشته شده:
    C.F.L.
    AUTOMATIC CHARGER
    Model: DET-4302A
    غلام حسین زارع -(Instagram + Telgeram)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

سلام
    من یک شارژر سونی از این مدل هایی که ال سی دی داره و رفرش هم می کنه پارسال خریدم که 4 تا باطری 2500 میلی امپری هم توش بود من معمولا اونها رو ماهی یک بار شار می کردم و چند تا عکس می گرفتم و دوربین به مدت یک ماه خاموش می موند فکر کنم می بایست باطری هار و در میاوردم ولی میذاشتم توی دوربین بمونه الان دیگه وقتی شارژ می کنم 3 روز هم طول نمیکشه که خالی میشن بدون اینکه عکس بگیرم ( کلا شاید 10 تا شات ) فکر کنم خراب شدن در صورتیکه من همیشه refresh رو هم می زدم موقع شارژ حالا می واستم ببینم علتش چی هست
    و اینکه اگه بخوام 4 تا باطری خوب بخرم چه مدل سونی رو پیشنهاد میدید واسه sx20is ممنون

Forum Moderator Mehdi Rojaie آواتار ها
    تشکر کرده
    12608

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz_chz نمایش پست ها
    سلام
    من یک شارژر سونی از این مدل هایی که ال سی دی داره و رفرش هم می کنه پارسال خریدم که 4 تا باطری 2500 میلی امپری هم توش بود من معمولا اونها رو ماهی یک بار شار می کردم و چند تا عکس می گرفتم و دوربین به مدت یک ماه خاموش می موند فکر کنم می بایست باطری هار و در میاوردم ولی میذاشتم توی دوربین بمونه الان دیگه وقتی شارژ می کنم 3 روز هم طول نمیکشه که خالی میشن بدون اینکه عکس بگیرم ( کلا شاید 10 تا شات ) فکر کنم خراب شدن در صورتیکه من همیشه refresh رو هم می زدم موقع شارژ حالا می واستم ببینم علتش چی هست
    و اینکه اگه بخوام 4 تا باطری خوب بخرم چه مدل سونی رو پیشنهاد میدید واسه sx20is ممنون
    سلام
    شما که شیره باطری ها رو کشیدین. رفرش رو هر بار که خواستین شارژ کنین نباید استفاده کنین و بعد از 7-8-10 بار که معمولی شارژ کردین یه بار بزنین رفرش بشه(بیشترم باشه مشکلی نیست)
    همون باطری های 2500 یا حتی 2700 میلی آمپر بگیرین خوبه و مشکلی نداره.
    مهدی روجایی