صفحه 31 از 213 نخستنخست ... 21 27 28 29 30 31 32 33 34 35 41 81 131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 301 تا 310 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

چطور یافتن شارژر و باطری اصلی سونی غیر ممکن است؟

بنده دیروز در مجتمع تجاری پایتخت ( نمایندگی ایران رهجو ) طبقه ی سوم ، به وفور شارژر ها و باطری های اصلی با ضمانت نامه رو با قیمت های خوب دیدم ، باطری هیی با طراحی لیبل جدید با هولوگرام اصلی و منشوری سونی...
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه Babak25 آواتار ها
    تشکر کرده
    871

تمايز ظاهري باتري هاي اصلي و تقلبي Nikon:

کد:
    http://nikoneurope-en.custhelp.com/cgi-bin/nikoneurope_en.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=8030&p_created=1069238416
    بابك قبادي
    Nikon D80 | Nikon 18-200 f/3.5-5.6 VR | Tokina 12-24 f/4 | Speedlight SB-800 | Remote ML-L3
    Lowepro Toploader 70 AW | NG Medium Backpack | Manfrotto 190XPROB + 804RC2

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    12

با سلام خدمت دوستان

یك سوال داشتم:
    آیا شارژر و باطری را باهم باید خرید؟ ( منظورم این است كه بصورت یك package است)

من می خوام canon a 570 بخرم چه شارژر و باطری بخرم؟ لطفا حدود قیمتهاش را برام بگيد. لطفا تفاوت اصل و تقلبيش را هم برام روشن كنيد.

ممنون

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط عابد نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

یك سوال داشتم:
    آیا شارژر و باطری را باهم باید خرید؟ ( منظورم این است كه بصورت یك package است)

من می خوام canon a 570 بخرم چه شارژر و باطری بخرم؟ لطفا حدود قیمتهاش را برام بگيد. لطفا تفاوت اصل و تقلبيش را هم برام روشن كنيد.

ممنون
    به خدا این 30 صفحه ی این تاپیک در همین مورد بحث شده است.........

به صفحات قبل مراجعه کنید..جواب را خواهید یافت...

هیچ قطعیتی در باطری و شارژر نیست مگر اینکه از نمایندگی رسمی خرید کنید تا شاید اگر تقلبی بود بتوانید از آنها جواب بخواهید.....

باطری و شارژر های سونی ( اصلی ، تشخیص اصلی بودن بسیار مشکل است مگر اینکه از نمایندگی های یکه در همین تاپیک اسمشان امده مثل ایران رهجو خرید کنید ) انتخاب خوبی هستند...

مارک های بسیار خوب دیگر هم هستند که دوستان پیشنهاد داده بودند...
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    15

دوربین شما 2 تا باطری سایز AA میخوره .
    من نظرم اینه كه برین و شارژر سونی بخرین .
    4 تا باطری 2500 اصل سونی داره که با یک تیر چند نشون میزنین . روی شارژر باطری هست و دیگه لازم نیست شارژر جدا بخرین و باطری سوا ! باطریها اصل هستن و خیلی موندگاری دارن . شما 2 تا از باطریهاتون همیشه بعنوان یدکی همراهتون هست و به محض اینکه باطری دوربین تموم بشه , فورن 2 تا باطری آماده و شارژ در اخیتار دارین !
    تمام نمایندگی های سونی این شارژر رو دارن مدلش هم هست :
    SONY Super Quick Charger Cycle Energy
    از محاسن دیگه ش اینه که قابلیت رفرش داره و همینطور سایز AAA رو هم ساپورت میکنه ! باطری هاش هم هولوگرام داره و اصل ژاپن هست . من با دوربین اس تری آی اس هر بار که این باطری ها رو شارژ میکردم 850 تا عکس بدون فلاش و حدود 600 تا بصورت ترکیبی میگرفتم !!! جدای از اینکه چقدر هم اسکرینش روشن بود و ... ! حالا هم اگه واقعن میخواهین پولتون رو دور نریزین سراغ این شارژر برین قیمتش هم 39000 تومنه . بازار پایتخت نمایندگی سونی من دیدم زیاد داشت . رنگ سفید و مشکی و نقره ای داره و خیلی شیک و جمع و جوره . در ضمن همین مدل باطری در خیابون شاه هم هر 2 تاش 7000 تومن فروخته میشه !!!!!! رنگ باطری نقره ای و نارنجی هست و کنارش نوشته ساخت ژاپن و بالای جعبه هم یه هولوگرام داره ! من اقلن 5 مدل باطری گرفتم ولی هیچ کدوم به اندازه اینها دووم نداشتن ! من حتا شارژر فوجی و باطری های اصلش رو هم داشتم و دوراسل هم داشتم و ... ولی هیچ کدوم به اندازه این خوب نبود . باطری های دیگه 50 تا نهایت 100 تا میتونستم عکس بگیرم و هر بار هم تعدادش کمتر میشد و باطری هاش زود شارژش خالی میشد مخصوصن که فقط یک روز میگذشت ظرفیتش نصف میشد !!!!

حالا این گوی این میدان ... هر کی بیشتر پول میده بیشتر هم آش میخوره :) ولی مطمئن باشین ضرر نمیکنین .
    عابد تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    12

0
    نقل قول نوشته اصلی توسط sshhiiva نمایش پست ها
    دوربین شما 2 تا باطری سایز AA میخوره .
    من نظرم اینه كه برین و شارژر سونی بخرین .
    4 تا باطری 2500 اصل سونی داره که با یک تیر چند نشون میزنین . روی شارژر باطری هست و دیگه لازم نیست شارژر جدا بخرین و باطری سوا ! باطریها اصل هستن و خیلی موندگاری دارن . شما 2 تا از باطریهاتون همیشه بعنوان یدکی همراهتون هست و به محض اینکه باطری دوربین تموم بشه , فورن 2 تا باطری آماده و شارژ در اخیتار دارین !
    تمام نمایندگی های سونی این شارژر رو دارن مدلش هم هست :
    SONY Super Quick Charger Cycle Energy
    از محاسن دیگه ش اینه که قابلیت رفرش داره و همینطور سایز AAA رو هم ساپورت میکنه ! باطری هاش هم هولوگرام داره و اصل ژاپن هست . من با دوربین اس تری آی اس هر بار که این باطری ها رو شارژ میکردم 850 تا عکس بدون فلاش و حدود 600 تا بصورت ترکیبی میگرفتم !!! جدای از اینکه چقدر هم اسکرینش روشن بود و ... ! حالا هم اگه واقعن میخواهین پولتون رو دور نریزین سراغ این شارژر برین قیمتش هم 39000 تومنه . بازار پایتخت نمایندگی سونی من دیدم زیاد داشت . رنگ سفید و مشکی و نقره ای داره و خیلی شیک و جمع و جوره . در ضمن همین مدل باطری در خیابون شاه هم هر 2 تاش 7000 تومن فروخته میشه !!!!!! رنگ باطری نقره ای و نارنجی هست و کنارش نوشته ساخت ژاپن و بالای جعبه هم یه هولوگرام داره ! من اقلن 5 مدل باطری گرفتم ولی هیچ کدوم به اندازه اینها دووم نداشتن ! من حتا شارژر فوجی و باطری های اصلش رو هم داشتم و دوراسل هم داشتم و ... ولی هیچ کدوم به اندازه این خوب نبود . باطری های دیگه 50 تا نهایت 100 تا میتونستم عکس بگیرم و هر بار هم تعدادش کمتر میشد و باطری هاش زود شارژش خالی میشد مخصوصن که فقط یک روز میگذشت ظرفیتش نصف میشد !!!!

حالا این گوی این میدان ... هر کی بیشتر پول میده بیشتر هم آش میخوره :) ولی مطمئن باشین ضرر نمیکنین .
    دوست گرامی ممنون

آیا می شود بشارژر مدل فوق را بجای 4 باطری با دو باطری تهیه كرد تا ارزونتر بشه.

در اینصورت قیمتش چقدر می شود؟

ممنون

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    15

نه نمیشه چون توی پك اون 4 تا باطری داره مگه اینكه شارژر ارزونتر سونی بخری كه باطری نداره و رفرش هم فكر كنم نداشته باشه . مدل هاش زیاده برو خودت ببین . ولی در كل كسی كه عكاسی میكنه باطری ذخیره براش مهمه . فكر كن رفتی سفر و یهو وسط عكاسی باطری تموم میشه . خب باید صحنه ها رو فراموش كنی ... در صورتیكه 2 تا باطری یدكی داشتی خیالت راحت بود . چون معمولن بیشتر دوربین ها مقدار باطری رو نشون نمیدن و آدم نمیدونه كی باطریشون تموم میشه . بعضی وقتها حتا 2 خط مونده هم یهو میبینی خالی شد و گفت باطری رو عوض كن !!

كاربر همراه
    تشکر کرده
    55

با سلامی دوباره خدمت دوستان عزیز
    من پیج شنبه یه شارژر با مارک زیر رو:
    Konnoc super quick charger
    با قیمت 24 تومن خریدم تا همین دیشب خیلی خوب کار می کرد ولی بعد از صبح تا حالا یه جوری شده:
    وقتی باطری رو توش میزارم و به برق وصل می کنم ال سی دی اون شروع به کار کردن می کنه بعد از 5 دقیقه ال سی دی خاموش می شه و بعد از یه مدتی باطری ها کم خنک می شند!!!
    به نظرتون مشکل از چیه؟؟
    راستی دیشب که آخرین بار بود باطری شارژر کردم به جای charge گزینه ی refresh رو روی شارژر زدم!!! آیا می تونه مال این باشه؟؟؟
    یه سوال دیگه هم داشتم : چطوری می تونم بفهمم وقتی که باطری ها رو کامل کامل شارژ کردم چند mah واقعی قدرت باطری هست؟؟ از چه وسیله ای باید استفاده کنم؟؟؟ همه ی فروش گاه های خدماتی الکتریکی اون دستگاه رو دارند؟؟؟
    مهران خواجوی 15 ساله از اصفهان!
    وبلاگ شخصی من فلیکر من
    سایت من
    FujiFilm Finepix S9600 --Canon PowerShot A450

كاربر همراه mse1445 آواتار ها
    تشکر کرده
    149

بچه ها تو ایران شارژ و باطری اصل سونی 2700 چنده ؟

2500 چند ؟

ممنون

كاربر همراه
    تشکر کرده
    55

من یکی دیدم نمیدونم اصل بود یا نه 3هزار و خورده ای mah (دقیق یادم نیست) قیمتش حدود 3000 تومن بود!!
    راستی مشکل شارژر رو پیدا کردم مشکل از داغ شدن شارژر بود که اتوماتیک خاموش می کرد!
    مهران خواجوی 15 ساله از اصفهان!
    وبلاگ شخصی من فلیکر من
    سایت من
    FujiFilm Finepix S9600 --Canon PowerShot A450

صفحه 31 از 213 نخستنخست ... 21 27 28 29 30 31 32 33 34 35 41 81 131 ... آخرینآخرین