صفحه 29 از 213 نخستنخست ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 39 79 129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 281 تا 290 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Talking پاسخ: راهنمایی راجع به باطری

نقل قول نوشته اصلی توسط yousefmon نمایش پست ها
    جناب شباب! با سلام،
    1- هرچند در همين تاپيك يك بار گفته*ام، اما به جهت جالب بودن موضوع و به اين اميد كه تكرار در حافظه*ها مؤثر افتد، مجدداً مي*گويم يك بار با يك شارژ باتريهاي C.F.L در دوربين S2IS توانستم در حدود 1760 عكس بگيرم كه در تمام آنها فلاش زده*بودم!
    2- باتريها سوني من بعد از حدود 5/1 سال عمرشان را به شما دادند. اما از شارژر فوق*العاده راضيم و نيز باتريهاي C.F.L
    سلام

احتمالا" یوسف جان باتریهای شما قبل از ورود به دوربین, قرص اکسی, کریستالی , چیزی ... مصرف نکرده بودند؟؟؟؟!!
    یکی از دوستان بنده که CFL ( احتمالا" تقلبی) گرفته و به نظرش در حین استفاده از این باتریهاش ,LCD دوربین دچار وقفه و پرشهای نامحسوس میشه و صدای وزوز خفیفی هم از خود دوربین میشنوه ( که با باتریهای خود نیکون این اتفاقات نمی افته!!) البته از تعداد عکسهاش راضیه!!! :cool:
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

پیش فرض پاسخ: راهنمایی راجع به باطری

نقل قول نوشته اصلی توسط yousefmon نمایش پست ها
    جناب شباب! با سلام،
    1- هرچند در همين تاپيك يك بار گفته*ام، اما به جهت جالب بودن موضوع و به اين اميد كه تكرار در حافظه*ها مؤثر افتد، مجدداً مي*گويم يك بار با يك شارژ باتريهاي C.F.L در دوربين S2IS توانستم در حدود 1760 عكس بگيرم كه در تمام آنها فلاش زده*بودم!
    2- باتريها سوني من بعد از حدود 5/1 سال عمرشان را به شما دادند. اما از شارژر فوق*العاده راضيم و نيز باتريهاي C.F.L
    آقاي حيرتي با سلام
    همانگونه كه گفتيد بارها در اين تاپيك به عمر باطريها اشاره شده و حتي ممكنه بشه با يه باطري 1760 شات بزنيد (اونم با فلاش:confused::confused: ) اما توي تمام اين بحثها فقط به موارد استثنايي و پراكنده اشاره شده و هيچوقت خواننده به يه استاندارد يا معيار نهايي براي تشخيص خوب يا بد بودن يه باطري نميرسه .
    واسه همين پيشنهاد ميكنم كه شما و دوستان ديگه اگه تجربه اي در اين مورد دارن اينجا عنوان كنن تا يه معيار حداقل و حداكثر براي باطريهاي مختلف بدست بياد و اوونايي كه قصد خريد باطري رو دارن بتونن راحتر تصميم بگيرن .
    حالا اگه ممكنه بفرماييد بجز اوون شارژي كه منجر به 1760 شات شد در بقيه حالتها حداقل و حداكثر چند شات با ين cfl ها زدين.

كاربر فعال bf  آواتار ها
    تشکر کرده
    964

جناب شهاب در نظر داشته باشيد كه s2is چهار باتري ميخورد و دوربين شما 2 تا و البته مصرف اينها هم بايد متفاوت باشد
    من با 520 با استفاده عادي تونستم حدود 200-300 بگيرم (فلاش و معمولي و پلي بك و ...)

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

نقل قول نوشته اصلی توسط shabab نمایش پست ها
    آقاي حيرتي با سلام
    همانگونه كه گفتيد بارها در اين تاپيك به عمر باطريها اشاره شده و حتي ممكنه بشه با يه باطري 1760 شات بزنيد (اونم با فلاش:confused::confused: ) اما توي تمام اين بحثها فقط به موارد استثنايي و پراكنده اشاره شده و هيچوقت خواننده به يه استاندارد يا معيار نهايي براي تشخيص خوب يا بد بودن يه باطري نميرسه .
    واسه همين پيشنهاد ميكنم كه شما و دوستان ديگه اگه تجربه اي در اين مورد دارن اينجا عنوان كنن تا يه معيار حداقل و حداكثر براي باطريهاي مختلف بدست بياد و اوونايي كه قصد خريد باطري رو دارن بتونن راحتر تصميم بگيرن .
    حالا اگه ممكنه بفرماييد بجز اوون شارژي كه منجر به 1760 شات شد در بقيه حالتها حداقل و حداكثر چند شات با ين cfl ها زدين.
    جناب شباب! با سلام مجدد،
    1- ابداً مورد استثنايي در كار نبود. مسئله اين است كه من فقط يك بار، آن هم محض امتحان آمار دقيق گرفتم، وگرنه كاركرد باتريها خيلي هم متغير نيست.
    2- در صفحه 123 راهنماي پيشرفته (Advanced) دوربينتان به تعداد شاتها در شرايط استاندارد و براي دو حالت LCD روشن و خاموش با باتريهاي 2500mAh كانن اشاره شده است.
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: راهنمایی راجع به باطری

كسي ميتونه بمن بگه كه با يه جفت باطري خوب 2500m حداقل چند تا عكس با فلاش و چند تا بدون فلاش گرفت (دوربين من A710 هست)
    سلام
    طبق اطلاعات صفحه 123 دفترچه راهنمای دوربین شما!!!! با LCD روشن 360 و با LCD خاموش 900 !!!!! عکس میشه گرفت و در حالت پخش Playback هم 10 ساعت جواب میدهد. (تعداد عکسها با خاموش کردن LCD دقیقا" 2.5 برابر میشود و جالب است که با باتری آلکالاین همراه دوربین این نسبت به 5 میرسد, یعنی 100 و 500)
    .
    .
    .
    .
    اختلاف دو حالت LCD روشن و خاموش در دوربین شما خیلی زیاد, خارق العاده, غیر عادی, هیجان انگیز ناک و ......است!!! :biggrin::confused:

این اعداد برای S3 IS به ترتیب 550 و 570 است!!! و در حالت پخش هم 15 ساعت!!

یعنی LCD دوربین A710 IS اینقدر پر مصرفه ؟؟؟!! اگر 3 اینچ بود چی؟؟؟!!
    ویرایش توسط Mashhadi Vahid : Monday 25 June 2007 در ساعت 00:38
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    سلام
    طبق اطلاعات صفحه 123 دفترچه راهنمای دوربین شما!!!! با LCD خاموش 360 و با LCD روشن 900 !!!!! عکس میشه گرفت و در حالت پخش Playback هم 10 ساعت جواب میدهد. (تعداد عکسها با خاموش کردن LCD دقیقا" 2.5 برابر میشود و جالب است که با باتری آلکالاین همراه دوربین این نسبت به 5 میرسد, یعنی 100 و 500)
    .
    .
    .
    .
    اختلاف دو حالت LCD روشن و خاموش در دوربین شما خیلی زیاد, خارق العاده, غیر عادی, هیجان انگیز ناک و ......است!!! :biggrin::confused:

این اعداد برای S3 IS به ترتیب 550 و 570 است!!! و در حالت پخش هم 15 ساعت!!

یعنی LCD دوربین A710 IS اینقدر پر مصرفه ؟؟؟!! اگر 3 اینچ بود چی؟؟؟!!
    مشهدی جان اشتباه تایپ کردی هاااا:biggrin:
    Mashhadi Vahid تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    8245

تا حالا هيچكدوم از شما به اين اعداد وارقامي كه تو دفترچه دوربين گفته شده رسيدي ؟(نه با باطري هاي همراه دوربين)
    البته lcd ما نيم اينچ بزرگتره
    در ضمن دفترچه هم يه شرايطي رو براي تست عنوان كرده مثلا" دماي 23درجه هر ده شات دوربين خاموش ميشده و از هر دوتا عكس يكي با فلاش بوده و ....
    Farzad41 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    32

Cool پاسخ: راهنمایی راجع به باطری

آقاي حيرتي با سلام
    همانگونه كه گفتيد بارها در اين تاپيك به عمر باطريها اشاره شده .....اما توي تمام اين بحثها ...... هيچوقت خواننده به يه استاندارد ... نهايي براي تشخيص خوب يا بد بودن يه باطري نميرسه .
    .....
    "
    ]سلام دوستان
    من هم موافق این بخش از نظر دوست خوبمون هستم.
    فقط می خوتستم یک پرانتز باز کنم و بخواهم این جمع آوری تجربیات در قالب یک جدول باشه و هر نفر به طور مشخص و معین جواب های خودشو اعلام کنه تا پس از یک دوره مشخص بتونیم با نگاهی به اون جدول و جمع آوری نتایج آماری اون ، بسیار روشن تر به نتیجه و جمع بندی تجارب برسیم
    اگر کسی بتونه این کار را بکنه فکر می کنم نتیجه بسیار خوبی داشته باشه.
    من هم به نوبه خودم اگر کاری بر آید در خدمت دوستان خواهم بود.8)
    سپاسگذارم
    shabab و MJHamed تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض شارژر و باطری مناسب

با سلام به همه دوستان
    لطفا یک شارژر خوب و باطری برای دوربین کانن S2is به من معرفی کنید.

تشکر کرده
    8245

پیش فرض پاسخ: شارژر و باطری مناسب

پيشنهاد ميكنم پستهاي قبل رو بخونيد

صفحه 29 از 213 نخستنخست ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 39 79 129 ... آخرینآخرین