صفحه 35 از 213 نخستنخست ... 25 31 32 33 34 35 36 37 38 39 45 85 135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 341 تا 350 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر همراه AliMohammadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1567

پیش فرض پاسخ: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

سلام
    كسي تا حالا استفاده نكرده ؟
    صفحه ي قبل (33) آقاي فخار نوشته اند كه استفاده ميكنند و راضي هستند.
    من هم ديرزو شارژر هنل و به همراه 4 عدد باتري 2700 ميلي آمپري هنل را براي يكي از دوستان 23 هزار تومان خريدم و ايشون هم بسيار راضي بودند.(البته 2 هزار تومان تخفيف بود.)
    شارژز و باتري اي هم كه شما لينك داده ايد 2500 ميلي آمپري هنل است كه فكر كنم ارزان تر بود.
    shabab تشکر می‌کند.
    علی محمدی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

نقل قول نوشته اصلی توسط Zaman نمایش پست ها
    تا چند وقت پیش مشکلی نبود ولی الآن شارژ باطریها خیلی سریع خالی میشود حتی اگر استفاده نشود و تقریبا بیشتر از 30 - 40 عکس نمیتوان گرفت.به نظر شما باطریهایی که نزدیک یکسال کار کرده بعد از این مدت خراب میشود؟!(امیدوارم ایراد از باطری باشه نه از شارژر) حالا تصمیم به خرید باطری cfl دارم اصلش رو از کجا بگیرم ؟
    جناب عابديان! با سلام،
    1- اگر شارژر و باتري اصل باشند، قاعدتاً رفتار باتري، بايد بعد از حدود 2 سال به اين وضعيتي كه گفته‌ايد برسد. ولي خوب، نمي‌توان نظر قطعي در اين خصوص داد.
    2- تنها فروشگاهي كه براي C.F.L اصل مي‌شناسم، همان فيلمباران است كه قيمت هر جفت 2800mAh موسوم به 3000 Series را به 5،000 تومان مي‌فروشد.
    Zaman تشکر می‌کند.
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

دوستان من براي خريد شارژر cfl با چهار باطري 2800 بقيمت 30000 تومان و همچنين شارژر هاهنل اصل بقيمت 25000 گير كردم كدووم رو پيشنهاد ميكنيد .
    البته ميدونم كه تقريبا" هردوشون در يه حد هستن اما يه نكته كه برام خيلي مهمه اينه كه بعدها بتونم باطريهايي از مارك ديگه مثلا" باطري سوني و يا فوجي رو با يكي از دو شارژر فوق استفاده كنم بعبارت ديگه نميخوام بخاطر شارژر محدود به يه مارك خاص از باطري بشم .

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط shabab نمایش پست ها
    دوستان من براي خريد شارژر cfl با چهار باطري 2800 بقيمت 30000 تومان و همچنين شارژر هاهنل اصل بقيمت 25000 گير كردم كدووم رو پيشنهاد ميكنيد .
    البته ميدونم كه تقريبا" هردوشون در يه حد هستن اما يه نكته كه برام خيلي مهمه اينه كه بعدها بتونم باطريهايي از مارك ديگه مثلا" باطري سوني و يا فوجي رو با يكي از دو شارژر فوق استفاده كنم بعبارت ديگه نميخوام بخاطر شارژر محدود به يه مارك خاص از باطري بشم .
    سلام

شباب جان, هر شارژری كه بگیری, كافیه بتونه باتری قلمی رو شارژ كنه, آیه قرآن كه نازل نشده كه هر باتریی رو با شارژر هم ماركش شارژ كنید!!!

من با شارژر فوجیتسوم هم باتریهای خودش رو شارژ میكنم, هم باتریهای انرجایزرم رو!!!
    shabab تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

تشکر کرده
    8245

وحيد عزيز :
    يه مشكل عمده عمر باطري ها هستش . اينجا بيشتر صحبتها در مورد خود شارژر بوده در حالي كه در مورد عمرباطري و تعداد دفعات شارژ و دشارژ اوونا كمتر صحبت شده .خود شارژر اگه خوب از آب در بياد ميتونه سالها كار كنه اما باطريها عمر محدودي دارن و معمولا" بعد از يه مدتي پر وخالي شدن خاصيت خودشون رو از دست ميدن و بايد عوض بشن .واسه همين مارك باطري برام خيلي مهمه البته با توجه به بحثهاي اين تاپيك من به باطريهاي Cfl رسيدم و تصميم به خريد 4 تا از اوونا رو دارم( البته اصل ) كسي از دوستان در اين خصوص نظري نداره ؟

كاربر همراه Zaman آواتار ها
    تشکر کرده
    98

نقل قول نوشته اصلی توسط yousefmon نمایش پست ها
    جناب عابديان! با سلام،
    1- اگر شارژر و باتري اصل باشند، قاعدتاً رفتار باتري، بايد بعد از حدود 2 سال به اين وضعيتي كه گفته‌ايد برسد. ولي خوب، نمي‌توان نظر قطعي در اين خصوص داد.
    2- تنها فروشگاهي كه براي C.F.L اصل مي‌شناسم، همان فيلمباران است كه قيمت هر جفت 2800mAh موسوم به 3000 Series را به 5،000 تومان مي‌فروشد.
    سلام جناب حیرتی!
    باطری و شارژر را از فروشگاه پرشیا خریداری کردم. بنابراین احتمال اصل بودنش زیاده.
    آدرس فیلمباران دقیقاً کجاست؟ فکر کنم اطراف ناصرخسرو بود. ولی آدرس دقیقش یادم نیست.
    با سپاس
    سید زمان عابدیان
    Canon A710 Is

كاربر همراه Zaman آواتار ها
    تشکر کرده
    98

نقل قول نوشته اصلی توسط yousefmon نمایش پست ها
    جناب عابديان! با سلام،
    سلام جناب حیرتی!
    باطری و شارژر را از فروشگاه پرشیا خریداری کردم. بنابراین احتمال اصل بودنش زیاده.
    آدرس فیلمباران دقیقاً کجاست؟ فکر کنم اطراف ناصرخسرو بود. ولی آدرس دقیقش یادم نیست.
    با سپاس
    سید زمان عابدیان
    Canon A710 Is

تشکر کرده
    8245

من ديروز با فيلمباران ماس گرفتم. گفتند كه فقط شارژر 2500 ميلي cfl دارن قيمتش هم هم حدود سي تومن بود (دقيقا يادم نيست چند گفت ) ولي گفتش كه شارژرهاي سي اف ال بالاي 2500 ميلي اصل نيستن .
    منم همون موقع با فروشگاه onlineدوربين ديجيتال (camshop.ir ) تماس گرفتم اوونا هم شارژر سي اف ال داشتن ولي 3000 ميلي كه ادعا ميكردن اصل هستش خلاصه ما كه نتيجه اي نگرفتيم . البته اينم بگم كه تو اينترنت تنها جايي كه رسما" شارژرهاي سي اف ال رو معرفي كرده سايت http://www.cfl-charger.com/ هست كه اونم هيچ كدووم از مدلهاي رايج تو ايران رو جزئ ليست نياورده خلاصه ما مونديم اين وسط كي داره راست ميگه .

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

نقل قول نوشته اصلی توسط Zaman نمایش پست ها
    سلام جناب حیرتی!
    با سپاس
    جناب عابديان! با سلام مجدد،
    1- احتمال اصل بودن شارژر و باتريهايتان كمي بيش از 100% است! اما همانطور كه قبلاً هم گفته شده، باتريهاي سوني در حفظ ظرفيت خود طي زمان طولاني و نيز عمر مفيد چندان درخشان ظاهر نشده‌اند و قابل قياس با C.F.L اصل نيستند.
    2- هرچند نشاني و تلفن در ساير صفحات همين تاپيك آمده، اما : ناصرخسرو ـ پلاك 142
    Zaman تشکر می‌کند.
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط shabab نمایش پست ها
    وحيد عزيز :
    يه مشكل عمده عمر باطري ها هستش . اينجا بيشتر صحبتها در مورد خود شارژر بوده در حالي كه در مورد عمرباطري و تعداد دفعات شارژ و دشارژ اوونا كمتر صحبت شده .خود شارژر اگه خوب از آب در بياد ميتونه سالها كار كنه اما باطريها عمر محدودي دارن و معمولا" بعد از يه مدتي پر وخالي شدن خاصيت خودشون رو از دست ميدن و بايد عوض بشن .واسه همين مارك باطري برام خيلي مهمه البته با توجه به بحثهاي اين تاپيك من به باطريهاي Cfl رسيدم و تصميم به خريد 4 تا از اوونا رو دارم( البته اصل ) كسي از دوستان در اين خصوص نظري نداره ؟
    سلام

روی باتریهای Camelion نوشته : قابلیت شارژ تا 1000 بار!!

البته احتمالا" آنهم در صورت استفاده درست و ....
    ولی حتی اگر 500 بار هم شارژ شود, كفایت میكند.

طبق گفته یكی از باتری فروشهای مشهد كه هم CFL اصل داشت و هم تقلبی!!! فقط باتریهای با بسته بندی جاسوییچی دار (كه عكسش را من در چند صفحه پیش گذاشته بودم) اصل هستند!!!!
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

صفحه 35 از 213 نخستنخست ... 25 31 32 33 34 35 36 37 38 39 45 85 135 ... آخرینآخرین