صفحه 62 از 213 نخستنخست ... 12 52 58 59 60 61 62 63 64 65 66 72 112 162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 611 تا 620 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر جديد pagoda آواتار ها
    تشکر کرده
    9

پیش فرض پاسخ: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

سلام 2 تا سوال، ممنون میشم راهنمایی کنید :

1- من یه شارژر Camelion مدل BC-0903 دارم، ولی متاسفانه دفترچه ی راهنماش به زبون روسی ه، تو اینترنت هم گشتم نتونستم پیدا کنم دفترچه شو. حالا میخواستم بپرسم اگه کسی داره چراغ های این چه معنی میده، من این مدت خودم به صورت تجربی این جوری استنباط کردم که، چراغ قرمز چشمک زن یعنی در حال شارژ، سبز یعنی شارژ شده و قرمز ممتد هم یعنی یه مشکلی باتری داره. درسته؟
    بعد هم اینکه برای شارژ یه باطری چقدر معمولا زمان لازمه، من الان 2 جفت باطری CFL 3000mAh که میزارم برای شارژ تقریبا 2 روز طول میکشه که چراغ سبز شه! نباید اینقدر زیاد باشه به نظر خودم.

کلا شارژم شارژ خوبی هست یا نه؟

2- بعد هم اینکه؛ من قصد دارم 2 جفت باطری camelion بگیرم، جایی که مطمئن بشم باطری ش تقلبی نیست هست برای خرید؟ منظورم نمایندگی چیزی هست، یا مثلا راهی که بشه تشخیص داد باطری اصله یا نه.. من متاسفانه تا حالا هر 4 جفت باطری که خریدم تقلبی بوده :(

مرسی

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2447

نقل قول نوشته اصلی توسط pagoda نمایش پست ها
    1- من یه شارژر Camelion مدل BC-0903 دارم، ولی متاسفانه دفترچه ی راهنماش به زبون روسی ه، تو اینترنت هم گشتم نتونستم پیدا کنم دفترچه شو.
    مرسی
    سلام
    این راهنمای pdf به نظر انگلیسی باشه
    کد:
    http://www.camelionbattery.com/_download/903.rar
    پ ن: فایل دانلود شد متاسفانه واسه باز کردن password لازمه که البته باید Registered user باشید.حجم 1.5 مگابایت
    ویرایش توسط Rofougaran : Wednesday 2 July 2008 در ساعت 21:04
    pagoda تشکر می‌کند.

كاربر همراه Ahmad Reza آواتار ها
    تشکر کرده
    1099

دیروز (دوشنبه 31 تیر 87) یک عدد شارژر BCG-34HRMF4 سونی به همراه چهار عدد باتری ( شارژر و باتری‌ها در یک پک) از شرکت بازرگانی ایران- نمایشگاه و فروشگاه شماره‌ی 2 (فروشگاه و نمایشگاه بزرگی‌ست و تازه تاسیس. ابتدای تقاطع ولی‌عصر-جمهوری روبروی فروشگاه رفاه که یک در هم به سمت ولی‌عصر دارد) خریدم به قیمت 39000 تومان.
    شارژر از نوع LCD و رفرش‌دار به رنگ سفید و با برچسب هولوگرام سونی و آدم‌آهنی. از فروشنده دلیل ارزانتر بودن این شارژر را نسبت به سایر فروشگاه‌های سونی سوال کردم (45000 تومان در فروشگاه‌های دیگر سونی). پاسخ داد که آنها از ایران‌رهجو می‌گیرند و ما مستقیم از خود سونی.
    حالا امیدوارم که اصل باشد...

كاربر آشنا mohammad1973 آواتار ها
    تشکر کرده
    26

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad Reza نمایش پست ها
    دیروز (دوشنبه 31 تیر 87) یک عدد شارژر BCG-34HRMF4 سونی به همراه چهار عدد باتری ( شارژر و باتری‌ها در یک پک) از شرکت بازرگانی ایران- نمایشگاه و فروشگاه شماره‌ی 2 (فروشگاه و نمایشگاه بزرگی‌ست و تازه تاسیس. ابتدای تقاطع ولی‌عصر-جمهوری روبروی فروشگاه رفاه که یک در هم به سمت ولی‌عصر دارد) خریدم به قیمت 39000 تومان.
    شارژر از نوع LCD و رفرش‌دار به رنگ سفید و با برچسب هولوگرام سونی و آدم‌آهنی. از فروشنده دلیل ارزانتر بودن این شارژر را نسبت به سایر فروشگاه‌های سونی سوال کردم (45000 تومان در فروشگاه‌های دیگر سونی). پاسخ داد که آنها از ایران‌رهجو می‌گیرند و ما مستقیم از خود سونی.
    حالا امیدوارم که اصل باشد...

من همین شارژر رو از نمایندگی 43000 تومان خریدم صاحب مغازه گفت که اصله با اینحال خدا میدونه که واقعا اصله یا نه، فعلا از اولین شارژ دارم استفاده میکنم.
    Canon 40d, EF70-200 f4 IS, EFS 17-85 f4.0-5.6 IS, EF 100 f2.8, tripod Manfrotto 055XPROB, Head 804RC2, Mbag80, Battery Grip BG-E2N, Lowepro Backpack Vertex200AW, Nanupro c200
    فلیکر

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad Reza نمایش پست ها
    دیروز یک عدد شارژر BCG-34HRMF4 سونی به همراه چهار عدد باتری خریدم به قیمت 39000 تومان. از فروشنده دلیل ارزانتر بودن این شارژر را نسبت به سایر فروشگاه‌های سونی سوال کردم (45000 تومان در فروشگاه‌های دیگر سونی). پاسخ داد که آنها از ایران‌رهجو می‌گیرند و ما مستقیم از خود سونی. حالا امیدوارم که اصل باشد...
    با سلام، شارژر شما اصل است و قيمت آن در فروشگاه ايران‌رهجو و فروشندگان مرتبط با آن (البته اگر منصف باشند) در مجتمع پايتخت 38،000 تومان است. نمي‌دانم چرا قيمت آن با وجود حفظ كيفيت پايينتر آمده (چون تا حالا خلاف اين بوده‌است و فروشندگان بي‌انصاف هم با توجه به قيمت قبلي و همين غيرعادي بودن كاهش قيمت، با ادعاي تقلبي بودن 38،000 توماني‌ها سوء استفاده‌شان را مي‌كنند.)، شايد به خاطر نسل جديد باتريها و شارژر آنهاست و يا شايد هم تكنولوژي توليدش ارزان شده. در هر حال كيفيت ظاهريش هيچ افت نكرده‌است. مبارك باشد.
    Ahmad Reza و amirnaderi تشکر می‌کنند.
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

كاربر همراه Ahmad Reza آواتار ها
    تشکر کرده
    1099

نقل قول نوشته اصلی توسط yousefmon نمایش پست ها
    با سلام، شارژر شما اصل است و قيمت آن در فروشگاه ايران‌رهجو و فروشندگان مرتبط با آن (البته اگر منصف باشند) در مجتمع پايتخت 38،000 تومان است. نمي‌دانم چرا قيمت آن با وجود حفظ كيفيت پايينتر آمده (چون تا حالا خلاف اين بوده‌است و فروشندگان بي‌انصاف هم با توجه به قيمت قبلي و همين غيرعادي بودن كاهش قيمت، با ادعاي تقلبي بودن 38،000 توماني‌ها سوء استفاده‌شان را مي‌كنند.)، شايد به خاطر نسل جديد باتريها و شارژر آنهاست و يا شايد هم تكنولوژي توليدش ارزان شده. در هر حال كيفيت ظاهريش هيچ افت نكرده‌است. مبارك باشد.
    ممنونم جناب حیرتی. خیالم را راحت کردید
    yousefmon تشکر می‌کند.

3-5
    3-5 آنلاین نیست
    كاربر جديد 3-5 آواتار ها
    تشکر کرده
    12

Question پاسخ: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

سلام
    دوستان چند تا سوال داشتم که اگه جواب بدین خیلی ممنون می شم:
    این درسته که شارژرهای سونی فقط باطری های خود سونی رو شارژ می کنند و برای بقیه باطری ها خوب جواب نمی دن؟:confused:
    نظرتون درمورد شارژر Energizer چیه که با دوتا باطری 21000 تومان قیمت داره؟
    راستی غیر سونی شارژرهای دیگه کدوم Refresh دارند؟
    سپنج
    Zenit 122 ---} Canon S5IS

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض شارژر BCG-34HRMF4 سونی و عمل refresh

با سلام خدمت دوستان گرامی
    یک سوال در مورد شارژرم دارم در هنگام شارژ کردن باتری ها شاخص آنها مرنبا چشمک می زند ولی این عمل در هنگام refresh کردن رخ نمی دهد یعنی شاخص ان چشمک نمی زند آیا واقعا این عمل در حال انجام است یا نه و اصولا باید شخاص ها در هنگام خالی شدن باتری ها هم چشمک یزند ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

Cool پاسخ: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط pagoda نمایش پست ها
    سلام 2 تا سوال، ممنون میشم راهنمایی کنید :

1- من یه شارژر Camelion مدل BC-0903 دارم، ولی متاسفانه دفترچه ی راهنماش به زبون روسی ه، تو اینترنت هم گشتم نتونستم پیدا کنم دفترچه شو. حالا میخواستم بپرسم اگه کسی داره چراغ های این چه معنی میده، من این مدت خودم به صورت تجربی این جوری استنباط کردم که، چراغ قرمز چشمک زن یعنی در حال شارژ، سبز یعنی شارژ شده و قرمز ممتد هم یعنی یه مشکلی باتری داره. درسته؟
    بعد هم اینکه برای شارژ یه باطری چقدر معمولا زمان لازمه، من الان 2 جفت باطری CFL 3000mAh که میزارم برای شارژ تقریبا 2 روز طول میکشه که چراغ سبز شه! نباید اینقدر زیاد باشه به نظر خودم.

کلا شارژم شارژ خوبی هست یا نه؟

2- بعد هم اینکه؛ من قصد دارم 2 جفت باطری camelion بگیرم، جایی که مطمئن بشم باطری ش تقلبی نیست هست برای خرید؟ منظورم نمایندگی چیزی هست، یا مثلا راهی که بشه تشخیص داد باطری اصله یا نه.. من متاسفانه تا حالا هر 4 جفت باطری که خریدم تقلبی بوده :(

مرسی

باسلام

دوست عزیز بنده نسبت بکارم البنه ناگفته نماند من تعمیرکار دوربینهای عکاسی و فیلمبرداری دیجیتال میباشم و بهمین دلیل با باتریها و شارژرها برخورد زیادی دارم دوست عزیز زمان شارژ باتری بستگی به مقدار میلی آمپر باتری ومقرار خروجی (میلی آمپر )شارژر دارد دلیل اینکه باتری شما زمان زیادی میکشد تا شارژ شود ایناست که وقدار خروجی جریان از شارژر شما خیلی کم میباشد وباعث میشود مدت زمان طولانی باتری شما را شارژ کند .

البته باید یادآوری کنم که هرچه زمان شارژ باتری زیاد باشد عمر باتری شما بالا میرودو شارژرهائی که باتری را زودشارژ میکند عمر باتری را کم میکند .

معمولا مقدار خروجی جریان شارژر باید یک دهم باتری باشد تا اینکه هم عمر باتری شما وهم زمان شارژ باتری مناسبباشد .

کاربران عزیز شرکت کداک جدیدا باتریهای قلمی و نیم قلمی تولید وببازار عرضه کرده وبینهایت عالی میباشد این باتری 2600 میلی آمپر میباشد و خودم چون مصرف باتر زاد دارم تست کردم واقعا عالی میباشد امتحان کنید قول میده ام پشیمان نخواهید شد.
    توضیح اینکه این مارک هنوز تقلبی ندارد چونکه تازه تولید شده والبته مارک دوراسل هم خوب میباشد .

موفق باشید
    ویرایش توسط MATRIX/B : Monday 28 July 2008 در ساعت 22:26 دلیل: کامل کردن توضیحات
    yousefmon و Babak Borhani تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

Cool پاسخ: شارژر BCG-34HRMF4 سونی و عمل refresh

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabmeans* نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامی
    یک سوال در مورد شارژرم دارم در هنگام شارژ کردن باتری ها شاخص آنها مرنبا چشمک می زند ولی این عمل در هنگام refresh کردن رخ نمی دهد یعنی شاخص ان چشمک نمی زند آیا واقعا این عمل در حال انجام است یا نه و اصولا باید شخاص ها در هنگام خالی شدن باتری ها هم چشمک یزند ؟

باسلام

دوست عزیزم شارژرها دراین حالت یعنی هنگام دشارژ کردن نمودار کار نمیکند. البته بعضی از شارژرها وقتی که کامل باتری را خالی میکند نمودار آن نشان میدهد که باتری کامل خالی شده ولی هنگام خالی کردن نمودار ندارد .

موفق باشید
    yousefmon تشکر می‌کند.

صفحه 62 از 213 نخستنخست ... 12 52 58 59 60 61 62 63 64 65 66 72 112 162 ... آخرینآخرین