صفحه 66 از 213 نخستنخست ... 16 56 62 63 64 65 66 67 68 69 70 76 116 166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 651 تا 660 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر همراه xman_a آواتار ها
    تشکر کرده
    1417

پیش فرض پاسخ: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

حق با شماست اما یک پیشنهاد دوستانه
    برا خرید لوازم جانبی به ناصر خسرو بروید نه جمهوری شانس موفقیت بیشتری دارید

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط xman_a نمایش پست ها
    حق با شماست اما یک پیشنهاد دوستانه
    برا خرید لوازم جانبی به ناصر خسرو بروید نه جمهوری شانس موفقیت بیشتری دارید
    نمی دانم چرا تا وقتی که باطری های کار پس داده در بازار به وفور یافت می شود چه اصراری به کملیون و ....

دوست عزیز باطری های اصلی سونی را در اکثر نمایندگی های معتبر سونی ( در سایت رسمی سونی موجود است ) می توانید پیدا کنید.با همان قیمت ها و احتمالا کیفیت بسیار خوب....
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

من شخصا" باتريهاي Camelion رو ضمانت ميكنم!!
    هم از نوع قلمي و هم نيم قلمي اين مارك استفاده كرده ام و براي بعضي از دوستانم هم خريدم كه همه از آن راضي بودند و از دوام شارژ و قدرت آنها بينهايت راضي.
    shabab تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

بنده 6 ماه پيش يك شارژر هنهل با 4 باطري قلمي خريدم (همه ميدونن از كجا ....) باطريهاش فوق العاده بودند و بنا بر نياز فقط دو تا از باطري ها رو استفاده ميكردم .عمر باطريها به حدي بود كه بعد از حدود سه هفته از شارژشون كه ميگذشت نياز به شارژ مجدد پيدا ميكردن و تمام اين مدت توي دوربين بودن و بطور متوسط روزي دو سه شات با دوربين (گاهي بافلاش) ميزدم . و اگه يادتون باشه همون موقع تو همين تاپيك دوسه تا پست در تعريف و تمجيد از اين باطريها زدم .

حدود دو ماه قبل اين دوباطري رو شارژ كردم و داخل دوربين گذاشتم اما بنا به دلايلي باطريها چهار هفته بدون استفاده در دوربين ماندند و بعد اين مدت چون حدس ميزدم كه شارژشون خالي شده دوباره اوونا رو در شارژ گذاشتم و طبق معمول حدود 4-5 ساعت طول كشيد تا چراغ سبز شارژ روشن بشه ....
    بعد از شارژ باطريها رو در دوربين گذاشتم و .. اولين شات رو زدم .. كمي زووم رو عقب و جلو كردم و دومين شات رو با فلاش زدم و و به شات سوم نرسيده ديدم روlcd الارم low batt ظاهر شد .. بعد اين قضيه هرچند بار هم كه اين باطري هارو شارژ كردم بازم به شات چهرم پنجم نرسيده خالي ميشه و فكر كنم عمر باطريها تموم شده باشه .
    اينو گفتم كه ديگران سراغ اين مارك نرن .
    در طول اين ششماه چون عمر اين باطرهاي نازنين:( خيلي بالا بود فقط 10 12 بار نياز به شارژ پيدا كردن .....

كاربر آشنا amirnaderi آواتار ها
    تشکر کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    نمی دانم چرا تا وقتی که باطری های کار پس داده در بازار به وفور یافت می شود چه اصراری به کملیون و ....

دوست عزیز باطری های اصلی سونی را در اکثر نمایندگی های معتبر سونی ( در سایت رسمی سونی موجود است ) می توانید پیدا کنید.با همان قیمت ها و احتمالا کیفیت بسیار خوب....
    آقا کاوه عزیز
    من خودم یک سری باتری سونی دارم ازشون راضی هستم
    اما چون باتری های نیکل متال هیدرید (Ni-MH) هستند اولا اگر بی استفاده بمونن دشارژ می شن و ثانیا زمانی که با این نوع باتری کار می کنید و دوربین آلارم می ده تقریبا دیگه شارژ زیادی ندارند و دیگه نمیشه باهاشون کار کرد (این خاصیت باتری های با وفای Ni-MH هستش که تا آخرین لحظات ولتاژ را بین 1.2 تا 1.1 ولت نگه می دارند ) پس بهتری یک سری باتری زاپاس داشته باشیم از سوی دیگر این نوع باتری ها با گذشت زمان با سرعت بالایی دشارژ می شن (در روز اول 5 تا 10 در صد در روز های بعد 0.5 تا 1 در صد در هر روز در دمای اتاق)
    با این تفاسیر من تصمیم گرفتن یک سری باتری Camelion always ready بگیرم که به اداعای تولید کننده بعد از 6 ماه 10 درصد و بعد ار یک سال 15 درصد شارژ خودشون را از دست می دن
    این باتری توسط دوستان دیگه هم توصیه شده و من در نهایت تصمیم گرفتن باتری زاپاس رو از این مارک بگیرم گرچه شاید اعتبار اسمی سونی رو نداشته باشه. به امتحانش می ارزه :cool:
    Nikon D7000 + Nikon AF-S DX 55-200mm
    Olympus SP 570 UZ
    فکر کردن به راه حل ها لازمه پیشرفت است نه فکر کردن به مشکلات

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط amirnaderi نمایش پست ها
    آقا کاوه عزیز
    من خودم یک سری باتری سونی دارم ازشون راضی هستم
    اما چون باتری های نیکل متال هیدرید (Ni-MH) هستند اولا اگر بی استفاده بمونن دشارژ می شن و ثانیا زمانی که با این نوع باتری کار می کنید و دوربین آلارم می ده تقریبا دیگه شارژ زیادی ندارند و دیگه نمیشه باهاشون کار کرد (این خاصیت باتری های با وفای Ni-MH هستش که تا آخرین لحظات ولتاژ را بین 1.2 تا 1.1 ولت نگه می دارند ) پس بهتری یک سری باتری زاپاس داشته باشیم از سوی دیگر این نوع باتری ها با گذشت زمان با سرعت بالایی دشارژ می شن (در روز اول 5 تا 10 در صد در روز های بعد 0.5 تا 1 در صد در هر روز در دمای اتاق)
    با این تفاسیر من تصمیم گرفتن یک سری باتری Camelion always ready بگیرم که به اداعای تولید کننده بعد از 6 ماه 10 درصد و بعد ار یک سال 15 درصد شارژ خودشون را از دست می دن
    این باتری توسط دوستان دیگه هم توصیه شده و من در نهایت تصمیم گرفتن باتری زاپاس رو از این مارک بگیرم گرچه شاید اعتبار اسمی سونی رو نداشته باشه. به امتحانش می ارزه :cool:
    دوست عزیز تا حدودی فرمایش شما صحیح است اما تا به حال به سری جدید باطری های سونی هم فکر کرده اید؟

http://www.sony.co.ir/product/nh-aa-b2k

باطری های سری CycleEnergy آبی سونی دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید...

شخصا در خرید باطری بسیار حساس هستم.به غیر باطری های سونی به هیچ مارک و برند دیگری اعتماد ندارم.نه اینکه باطری های دیگر بد باشند و یا مشکلی داشته باشند.خیر!مشکل این است که آزموده را آزمودن خطا است و سونی برای بنده کارش را پس داده و دو سری باطری را چند سال است دارم و هنوز هم عالی هستند انگار روز اولشان است.

در کنار بنده دوستی تا به حال 4 سری باطری های مختلف از فوجی تا دوراسل و انرجایزر و هنل خراب کرده اند و تازه به سونی بنده رسیده اند! ( آن هم سونی های دست دوم بنده که برایشان مدتی است عالی کار می کند )
    shabab و Halalzadeh تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

سلام

راستي يادم رفت كه بگم بعد از اون همه پست زدن و تحقيقات و كمك گرفتن از دوستان بخصوص آقاي حيرتي؛در مورد شارژرهاي 15 دقيقه اي،بالاخره چكار كردم!!

نخريدم! :::big grin:::

چون هر چقدر حساب كردم ديدم اگر ميخواستم بخرم بايد در موقعي كه S3 IS را داشتم و وابستگي شديد به باتريهاي قلمي داشتم اين كار را ميكردم (كه نكرده بودم) و حالا براي يك فلاش؛ كه در نهايت با كم شدن شارژ مدت زمان آماده شدن فلاش بيشتر ميشود،اين كار چندان ضرورتي ندارد، به همين دليل يك شارژر Nikon MH-70 كه دو تا باتري قلمي را در مدت 2.5 ساعت شارژ ميكند خريدم+ 4 عدد باتري 2700 كمليون :)

اين شارژر مدتي قبل در بازار به وفور وجود داشت، به قيمت 6 هزار تومان (يعني مفت) ولي با كم شدن آن قيمتش به 10 هزار تومان رسيد كه البته بنده 8500 خريدم.
    در ضمن، تقلبي هم نيست و دقيقا" با شارژري كه همراه coolpix 3200 برادرم است، مطابقت دارد.
    کد:
    http://www.nikon.com.sg/productitem.php?pid=270-299d94d92f
    ابعاد جمع و جور و زمان كم شارژ آن، دقيقا" همان چيزيست كه ميخواستم. :)

yousefmon، Kaveh Ghobadi، shabab و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر آشنا amirnaderi آواتار ها
    تشکر کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    دوست عزیز تا حدودی فرمایش شما صحیح است اما تا به حال به سری جدید باطری های سونی هم فکر کرده اید؟

http://www.sony.co.ir/product/nh-aa-b2k

باطری های سری CycleEnergy آبی سونی دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید...

شخصا در خرید باطری بسیار حساس هستم.به غیر باطری های سونی به هیچ مارک و برند دیگری اعتماد ندارم.نه اینکه باطری های دیگر بد باشند و یا مشکلی داشته باشند.خیر!مشکل این است که آزموده را آزمودن خطا است و سونی برای بنده کارش را پس داده و دو سری باطری را چند سال است دارم و هنوز هم عالی هستند انگار روز اولشان است.

در کنار بنده دوستی تا به حال 4 سری باطری های مختلف از فوجی تا دوراسل و انرجایزر و هنل خراب کرده اند و تازه به سونی بنده رسیده اند! ( آن هم سونی های دست دوم بنده که برایشان مدتی است عالی کار می کند )

حرف شما درسته
    من با بررسی که در مورد این باتری های Ni-MH کردم متوجه شدم که نوع معمولی آنها سرعت نشتی بالایی داره اما نوع دیگری از این باتری رو نیز شرکت های باتری سازی ساختند که سرعت دشارژ پایینی دارند (Low Self Discharge Batteries) این باتری ها از نوامبر 2005 به بازار امدند و به هدف مصرف در وسایلی که جریان کمی مصرف می کنند و یا قرار است مدت زمان در دستگاه بمانند عرضه شدند مانند ساعت و کنترل ریموت ها، البته برای مصارف عکاسی هم مناسب هستند

چیزی که تا الان نمی دونستم این بود که فکر می کردم فقط Camelion این نوع باتری ها رو ساخته اما با همین طور که اقا کاوه گفتند سونی هم تولید می کنه و البته سانیو، پاناسونیک، کداک و....
    این هم لیست نام این نوع باتری در هر مارک
    همون طور که در بازار دیده میشه به نظر می رسه که sony فقط باتریهایش را با نظارت پخش می کنه
    خبری از پخش منظم باتری های sanyo و panasonic نیست!! منظورم وارد کننده اصلی و شناخته شده ندارند
    اگه هست دوستان اطلاع بدن!

AccuPower AccuLoop
    AgfaPhoto direct energy
    Conrad Electronic Endurance
    Duracell ActiveCharge
    Duracell Pre-charged
    Hähnel Synergy
    Kodak Pre Charged
    Maha Powerex Imedion
    Panasonic INFINIUM
    Panasonic R2
    Powertech Enekeep
    Rayovac Hybrid
    Sanyo Eneloop
    Sony CycleEnergy Blue
    VARTA Consumer Batteries Ready2Use

Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.
    Nikon D7000 + Nikon AF-S DX 55-200mm
    Olympus SP 570 UZ
    فکر کردن به راه حل ها لازمه پیشرفت است نه فکر کردن به مشکلات

كاربر آشنا ghorban آواتار ها
    تشکر کرده
    11

Smile پاسخ: شارژر و باتري سونی برای SX10 is

سلام دوستان. من حدود 20 صفحه از این تاپیک رو خوندم و اطلاعات خوبی بدست آوردم. مدل های سونی که آقای حیرتی معرفی کرده بودن اسم هاشون با گذشت زمان تغییر می کرد، مدل BCG-34HRD4 بعد شد BCG-34HRE4 آخرشم فکر کنم شد BCG-34HRMF4 یکی هم مدل BCG-34HRMD4 بود که هر دو فکر می کنم سفید رنگ هستن و امتحان پس داده.بگذریم!
    من می خوام شارژر و باطری برای دوربین canon sx10 is بگیرم که مثل s5 چهار عدد AA می خوره.
    چند تا مدلی که تو سایت سونی ایران دیدم فقط BCG-34HRMF4 دارای 4 عدد باطری 2700 بود و بقیه 2500 و پایینتر داشتن.
    البته نمی دونم این شارژر چهار تا رو یکجا شارژ می کنه یا فقط جای دو تا باطری داره؟؟ و چقدر طول میکشه که چهار تا باطری 2700 رو کامل شارژ کنه؟ و قیمتش در حال حاضر چنده و موقع خرید چجوری بفهمم اصل هست؟

حالا به نظرتون این مدل شارژر و باطری می تونه برای این دوربین مناسب باشه یا نه؟

اگر مدل های سونی بهتری می شناسید که امتحان خودشون رو پس دادند معرفی کنید.

باتشکر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

Question پاسخ: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

سلام به همگي ... ميخواستم بپرسم اگه بخوام براي S5 يه آداپتور بخرم تا توي محيط داخلي و حين فيلم گرفتن باتري هام به فنا نرن و بتونم آخر كار چند تا عكس با فلاش هم بگيرم.
    شما چي رو پيشنهاد ميدين ؟

صفحه 66 از 213 نخستنخست ... 16 56 62 63 64 65 66 67 68 69 70 76 116 166 ... آخرینآخرین