صفحه 119 از 213 نخستنخست ... 19 69 109 115 116 117 118 119 120 121 122 123 129 169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,181 تا 1,190 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر همراه ARA-RF آواتار ها
    تشکر کرده
    496

پیش فرض پاسخ: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

سلام
    دوستان شارژر فندکی ( برای شارژ از داخل ماشین!) برای باتری 500D در تهران وجود داره? چند قیمته؟ این نوع شاژر ها عمر باتری رو کم نمی کنه؟

به نظرتون خرید یک شارژر فندکی ارجحتره یا یک باتری اضافه؟
    Canon 500D + 18-55 + 55-250

كاربر همراه ARA-RF آواتار ها
    تشکر کرده
    496

نقل قول نوشته اصلی توسط ARA-RF نمایش پست ها
    سلام
    دوستان شارژر فندکی ( برای شارژ از داخل ماشین!) برای باتری 500D در تهران وجود داره? چند قیمته؟ این نوع شاژر ها عمر باتری رو کم نمی کنه؟

به نظرتون خرید یک شارژر فندکی ارجحتره یا یک باتری اضافه؟
    پیشنهادی نیست؟!
    Canon 500D + 18-55 + 55-250

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

نقل قول نوشته اصلی توسط Chik نمایش پست ها
    اگه نتونستی اورجینالش را پیدا کنی از باطری هانل استفاده کن. کیفیت بالایی داره . من برای 400D - 30D استفاده میکردم.
    Hahnel HL-E5 فکر کنم حدود قیمت هم 30 تا 35 باشه. ایران هم نمایندگی داره.
    باطريهاي ههنل شارژ رو به خوبي نگه ميدارن و شكل و شمايل خوبي هم دارند . اما بزرگترين ايرادشون اينه كه خيلي زود خراب و غيرقابل استفاده ميشن و ديگه هم هيچ كاريشون نميشه كرد.
    در مورد 6 عدد از باطري قلمي NiMh بنده كه از نمايندگي و باشارژر خود ههنل خريدم كه اين اتفاق افتاد .در خصوص باطريهاي ليتيوم يون مورد اشاره شما هم تا جايي كه يادمه يكي دو تا از بچه هاي فروم به چنين مشكلي برخوردن .
    لذا به نظر بنده انتخاب اصلح همان كانن است.
    ویرایش توسط shabab : Wednesday 31 March 2010 در ساعت 08:28
    Chik تشکر می‌کند.

كاربر آشنا aseman550 آواتار ها
    تشکر کرده
    139

بنام خدا
    سلام دوستان
    باطري Camelion چه كيفيتي دارد؟
    براي دوربين canon 50 d باطري كامليون به قيمت 15000 تومان در بازار عرضه شده است.
    Canon 50 ِ18-200
    sony U520

كاربر همراه Chik آواتار ها
    تشکر کرده
    551

نقل قول نوشته اصلی توسط shabab نمایش پست ها
    باطريهاي ههنل شارژ رو به خوبي نگه ميدارن و شكل و شمايل خوبي هم دارند . اما بزرگترين ايرادشون اينه كه خيلي زود خراب و غيرقابل استفاده ميشن و ديگه هم هيچ كاريشون نميشه كرد.
    در مورد 6 عدد از باطري قلمي NiMh بنده كه از نمايندگي و باشارژر خود ههنل خريدم كه اين اتفاق افتاد .در خصوص باطريهاي ليتيوم يون مورد اشاره شما هم تا جايي كه يادمه يكي دو تا از بچه هاي فروم به چنين مشكلي برخوردن .
    لذا به نظر بنده انتخاب اصلح همان كانن است.
    من همچین مشکلی برام پیش نیامده. البته ظاهرا تا 1 سال گارانتی تعویض داره. من از باطری های لیتیوم یون استفاده کردم. متاسفانه باطری های اورجینال کانن پیدا نمیشه . یه جا دیده بودم میگفت 15 تومان کانن اوریجینال . ظاهرش هم به اوریجینال میخورد اما از باطن خبر نداشتم. اما هانل بر ای 400D به قمیت 25 بود. فکر کنم بین باطری های متفرقه جنس بدی نباشه. من که برای باطری قلمی فقط sony-precharged استفاده میکنم . پیشنهاد هم میکنم تا کمیاب نشده چند جفت بخرید. داشتنش ضرر نداره.
    shabab تشکر می‌کند.
    یک عکس خوب گویاتر از هزار نامه است.

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

نقل قول نوشته اصلی توسط Chik نمایش پست ها
    من همچین مشکلی برام پیش نیامده. البته ظاهرا تا 1 سال گارانتی تعویض داره. من از باطری های لیتیوم یون استفاده کردم. متاسفانه باطری های اورجینال کانن پیدا نمیشه . یه جا دیده بودم میگفت 15 تومان کانن اوریجینال . ظاهرش هم به اوریجینال میخورد اما از باطن خبر نداشتم. اما هانل بر ای 400D به قمیت 25 بود. فکر کنم بین باطری های متفرقه جنس بدی نباشه. من که برای باطری قلمی فقط sony-precharged استفاده میکنم . پیشنهاد هم میکنم تا کمیاب نشده چند جفت بخرید. داشتنش ضرر نداره.
    باطريهاي قلمي نيكل متال بنده كه خراب شدن مربوط به همين چندماه اخير بود . اما باطري ليتيوم يوني كه گزارش خرابيش رو دادن مربوط به دوسال قبل است . لذا ممكنه در باطريهاي جديدتر كيفيت تغيير كرده باشه .البته خوشبختانه تا حالا تقلبي ههنل رو در بازار نديدم بعضي فروشگاههاي معتبر هم سراغ دارم كه ادعا ميكنن اوريجينال كانن رو دارن .(البته صحت ادعاشون رد يا اثبات نشده )
    چند ماه قبل پس از خراب شدن باطريهاي مذكور در حالي كه تصميم قاطع به خريد شارژر سوني در سفر آتي به تهران گرفته بودم بطور اتفاقي(و البته بدليل نياز) از سوپرماركت داخل شهرك (بخوانيد بقالي سر كوچه) يك جفت باطري نيكل متال 2500m دوراسل گرفتم تا شايد براي مدتي كارم راه بيفته ،اما بر خلاف تصور ديدم كه كيفيتي بسيار فراتر از چيزي كه فكر ميكردم دارن و لذا چون فوق العاده ازشون راضي بودم رفتم و يك جفت باطري باقيمونده رو هم گرفتم. در حال حاضر از اين باطريها بهمراه شارژهاي باز مانده از ههنل و يونيروس استفاده ميكنم .
    Chik تشکر می‌کند.

كاربر جديد india آواتار ها
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi66_boukan نمایش پست ها
    کسی از دوستان این مدل CFIرو داره؟؟؟؟نسبت به همون مدل سونی 2000میلی آمپر که دوستان معرفی کردن می ارزه بگیرم؟؟
    من از سه نوع باطری دارم همزمان استفاده می کنم :

2700 CFI
    2500 enrigizer
    2000 sony

که با سونی 2000 از هر دو نوع قبلی با اینکه میلی آمپر کمتری داره،‌ عکسهای بیشتری می تونم بگیرم
    عکاسی بدانم و بمیرم بهتر است یا ندانسته از این دنیا بروم؟ :cool:

كاربر آشنا zanjan battery آواتار ها
    تشکر کرده
    91

دوستان عزیز توجه نمایند باطری مورد نظر c.f.l می باشد نه c.f.i

http://cflbatteries.com/pil/sf1/01.jpg
    مرتضی بیات
    -----------------------------
    www.nirova.blogfa.com

كاربر جديد india آواتار ها
    تشکر کرده
    10

درسته CFL

نمی دونم از نوع شارژ کردن یا شارژره که با اینکه میلی آمپرش از دو نوع باطری من بیشتره اما، عکسهای کمتری می تونم باهاش بگیرم. شایدم اصل نیست
    عکاسی بدانم و بمیرم بهتر است یا ندانسته از این دنیا بروم؟ :cool:

كاربر جديد maxel134 آواتار ها
    تشکر کرده
    119

سلام دوستان

من چند سال هست که به دلیل نوع شغلم (مدیر خدمات پس از فروش شرکت فعال در زمینه تلفن بیسم) با مسایل مربوط به باطری در گیر هستم. به دلیل وجود انواع محصولات تقلبی در بازار همیشه مصرف کننده دچار مشکل میشه. این مورد برای خودم به عنوان صاحب دوربین عکاسی با باطری شارژی هم وجود داشته. طبق تجربه ای که در این زمان پیدا کردم اولا توصیه میکنم به هیچ وجه سراغ باطری CFL نرید. چون پولتون رو دور میریزید.

در حال حاضر بهترین باطری های موجود در بازار و با در نظر گرفتن قیمت این ها هستش.

سونی 2500 یا 2700 با هولوگرام ایران رهجهو که قبل از بسته بندی و روی مقوا نصب شده قیمت 6000 تومن
    کملیون always ready 2500 ساخت هنگ کنگ قیمت 6000 تومن
    energizer که میلی آمپر یادم نیست ولی قیمتش بی خودی بالاست 8000 تومن
    varta 2350 که قیمت بیش از حد بالاست . حدود 11000 تومن. به نظرم 1000 تومن بیشتر پرداخت کنید 4 تا باطری بخرید خیلی بهتره.

شارژری که خودم دارم مدل SONY BCG-34HRMF هست که 4 تا باطری 2700 داره.

این شارژر دارای DISPLAY هست که د صورت ایراد باطری سیگنال میده. قیمتش در 2 ماه پیش به همراه 4 باطری 39000 تومن بود. به نظر من که عالیه
    vbigdeli، rostamiani و ehsanrobo تشکر می‌کنند.