صفحه 19 از 213 نخستنخست ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 69 119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 181 تا 190 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر همراه
    تشکر کرده
    6

پیش فرض پاسخ: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

سلام
    من دیروز به علت کمبود وقت رفتم 2 تا بسته باتری سی اف ال 2500 میلی گرفتم هر بسته 2000 تومن
    به نظر اصل می آد.همه مواردی که شما گفتید رو رعایت کردم.نظرتون چیه؟
    [IMG]http://*******.com/view.php?pic=3zvhiiv[/IMG]
    آرمان صمیمی

FujiFilm FinePix S6500fd | Yashica RangeFinder | national PE201a Flash | Slik Goodman Handy

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman-UV نمایش پست ها
    من دیروز به علت کمبود وقت رفتم 2 تا بسته باتری سی اف ال 2500 میلی گرفتم هر بسته 2000 تومن به نظر اصل می آد.همه مواردی که شما گفتید رو رعایت کردم.نظرتون چیه؟
    [IMG]http://*******.com/view.php?pic=3zvhiiv[/IMG]
    جناب صميمي! با سلام مجدد،
    1- متأسفانه وقتي احتمال تقلبي بودن 95 درصد است، شانس زيادي نخواهيد داشت، مگر با خريد از نمايندگي معتبر.
    2- وارد كننده اصلي C.F.L باتريهاي اصلي 2500mAh را جفتي 3،500 تومان مي*فروشد. بنابراين به احتمال بسيار ضعيف، باتريهاي شما اصل هستند!
    3- يكي از علامتهاي باتريهاي تقلبي مشبك بودن (معمولاً 4 شبكه) شكاف باريك و سفيد رنگ دورتادور قطب مثبت آن است. البته اين شرط براي تقلبي بودن باتري لازم نيست، ولي كافيست. يعني هر باتري تقلبي اين خاصيت را ندارد، اما هر باتري كه اينطور باشد (البته در C.F.L ها)، تقلبي است.
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

كاربر همراه
    تشکر کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط yousefmon نمایش پست ها
    جناب صميمي! با سلام مجدد،
    1- متأسفانه وقتي احتمال تقلبي بودن 95 درصد است، شانس زيادي نخواهيد داشت، مگر با خريد از نمايندگي معتبر.
    2- وارد كننده اصلي C.F.L باتريهاي اصلي 2500mAh را جفتي 3،500 تومان مي*فروشد. بنابراين به احتمال بسيار ضعيف، باتريهاي شما اصل هستند!
    3- يكي از علامتهاي باتريهاي تقلبي مشبك بودن (معمولاً 4 شبكه) شكاف باريك و سفيد رنگ دورتادور قطب مثبت آن است. البته اين شرط براي تقلبي بودن باتري لازم نيست، ولي كافيست. يعني هر باتري تقلبي اين خاصيت را ندارد، اما هر باتري كه اينطور باشد (البته در C.F.L ها)، تقلبي است.
    1. مگه cfl نمایندگی داره در ایران؟
    حالا اگه هم داشته باشه توی تهرانه نه اصفهان ! :( دوباره داغ دل ما رو تازه کردید!!!!!!:cool:
    2.خودمم شک کرده بودم که چرا اینقدر این ها ارزونه .البته من سعی کردم همه مواردی رو که در پست های قبلی تون نوشتید رعایت کنم
    من با شرط تعویض باتری ها رو خریدم .البته بعید می دونم قبولشون کنه چون دیگه نمی تونه اونا رو بفروشه !
    3.دارم کم کم به گفته فرهاد خان پی می برم!

4.از اونجا که من اینجا شارژر اصل سونی پیدا نکردم مجبورم یه شارژر دیگه بگیرم (سی اف ال یا انرژایزر یه فوجی یا دوراسل ؟؟؟)

با تشکر از جواب های سریع و درستتون
    آرمان صمیمی

FujiFilm FinePix S6500fd | Yashica RangeFinder | national PE201a Flash | Slik Goodman Handy

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

1. مگه cfl نمایندگی داره در ایران؟
    حالا اگه هم داشته باشه توی تهرانه نه اصفهان ! :( دوباره داغ دل ما رو تازه کردید!!!!!!:cool:
    2.خودمم شک کرده بودم که چرا اینقدر این ها ارزونه .البته من سعی کردم همه مواردی رو که در پست های قبلی تون نوشتید رعایت کنم
    من با شرط تعویض باتری ها رو خریدم .البته بعید می دونم قبولشون کنه چون دیگه نمی تونه اونا رو بفروشه !
    3.دارم کم کم به گفته فرهاد خان پی می برم!
    4.از اونجا که من اینجا شارژر اصل سونی پیدا نکردم مجبورم یه شارژر دیگه بگیرم (سی اف ال یا انرژایزر یه فوجی یا دوراسل ؟؟؟)
    با تشکر از جواب های سریع و درستتون
    جناب صميمي! با سلام،
    1- تنها يك فروشنده 100 درصد مطمئن براي C.F.L ها مي*شناسم كه قبلاً گفته*ام.
    2- آيا فكر مي*كنيد مشكل تقلبي بودن منحصر به Sony است؟
    3- مگر كسي را در تهران نداريد؟
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

سلام....

دوستان باطری های سونی را از نمایندگی های بازرگانی ایران ( در سراسرکشور بیش از 200 مرکز ) خریداری کنید.باطری های سونی با هلوگرام بازرگانی ایران ( تنها نمایندگی سونی در ایران ) اصلی هستند و با خیال راحت استفاده میکنید.

به آدرس سایت سونی ایران مراجعه کنید و آدرس فروشگاه ها رو ببینید.

www.sony.co.ir
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه
    تشکر کرده
    6

جناب حیرتی

1.اتفاقا به نظر بنده حداقل در شهر ما باتری های cfl تقلبی بسیار بیشتر از باتری های تقلبی سونی هستند
    2. منظورم از رعایت مواردی که شما گفتید ایه ها بودند :
    1.در مورد made in sangapour که روی خود باتری نوشته نشده باشند
    2.اینکه پشت باتری ننوشته باشند قابلیت شارژ تا 1000 بار
    3.رنگشون نارنجی و نقره ای باشه
    4. از فروشنده قول بگیرم که که ازم بعدا پس بگیره
    و ....
    3.برادرم تهرانه ولی تا 1 ماهه دیگه نمی آید اصفهان (این قضیه هم عجب دردسری شده ها !!)
    4.این سونی هم که حال منو گرفت با این شارژرش
    امروز سه چهار جای دیگه رفتم ولی همه جا تقلبی بود.

با تشکر از همه گی
    آرمان صمیمی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

در مورد made in sangapour که روی خود باتری نوشته نشده باشند
    3.برادرم تهرانه ولی تا 1 ماهه دیگه نمی آید اصفهان (این قضیه هم عجب دردسری شده ها !!)
    4.این سونی هم که حال منو گرفت با این شارژرش امروز سه چهار جای دیگه رفتم ولی همه جا تقلبی بود.
    جناب صميمي! با سلام،
    1- يكي از انواع باتريهاي تقلبي داراي عبارت ساخت سنگاپور است. برخي از انواع تقلبي هم بسيار شبيه اصل هستند و چنين تفاوتهاي فاحشي را با نمونه اصلي ندارند و لذا تشخيص آنها بسيار دشوار است.
    2- آيا توصيه آقاي قبادي را پيگيري كرديد؟ علم الكترونيك و كامپيوتر را چطور؟ تازه مگر پست، ارسال از طريق اتوبوس يا هواپيما را از شما گرفته*اند؟ فقط يادتان نرود به برادرتان بگوييد ابتدا با دو سه شارژ باتريها و شارژر را تست كند (به شرط سلامت و تعويض تا يك هفته خريداري كند.) و بعد براي شما بفرستد.
    3- ايراد باتريهاي AA و AAA همين است كه براي خريد اصلش (و نيز شارژر مرغوب اصل) كمي زحمت لازم است، ولي بعداً جبران مي*شود. تعجب مي*كنم چطور در شهري مثل اصفهان و با برادري در تهران (آخرين چاره كه به گمانم لازم نخواهد بود) در حل اين مشكل مانده*ايد.
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

سلام

یک راه حل هم اینه که من شماره تلفن سه فروشگاه معتبر (پیش شماره مشهد=0511 ) رو برات میذارم , اگه دوست داشتی , زنگ بزن بهشون تا اونها بعد از فرستادن بهای شارژر و هزینه پستش برات پست کنند:

1- فوتو آرام : خیابان جم- روبروی دارایی-تلفن: 2251177- 2215820 - 09155007336 ( شارژر دوراسل , فوجی, یونومات , انرجایزر)

2- فوتو مسعودی: خیابان جم- روبروی هتل باختر-تلفن : 8595381 - 8517614 ( شارژر سونی , پاناسونیک و....)

3- کامپیوتر صدرا: 4راه خیام- مجتمع کامپیوتر تک- طبقه اول- تلفن: 7655600 - 7655700 ( شارژر فوجی)
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر همراه
    تشکر کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط yousefmon نمایش پست ها
    جناب صميمي! با سلام،
    1- يكي از انواع باتريهاي تقلبي داراي عبارت ساخت سنگاپور است. برخي از انواع تقلبي هم بسيار شبيه اصل هستند و چنين تفاوتهاي فاحشي را با نمونه اصلي ندارند و لذا تشخيص آنها بسيار دشوار است.
    2- آيا توصيه آقاي قبادي را پيگيري كرديد؟ علم الكترونيك و كامپيوتر را چطور؟ تازه مگر پست، ارسال از طريق اتوبوس يا هواپيما را از شما گرفته*اند؟ فقط يادتان نرود به برادرتان بگوييد ابتدا با دو سه شارژ باتريها و شارژر را تست كند (به شرط سلامت و تعويض تا يك هفته خريداري كند.) و بعد براي شما بفرستد.
    3- ايراد باتريهاي AA و AAA همين است كه براي خريد اصلش (و نيز شارژر مرغوب اصل) كمي زحمت لازم است، ولي بعداً جبران مي*شود. تعجب مي*كنم چطور در شهري مثل اصفهان و با برادري در تهران (آخرين چاره كه به گمانم لازم نخواهد بود) در حل اين مشكل مانده*ايد.
    1.البته این حرف شما درست است.من هم می دانستم که با آن که تمام علامات ظاهری را رعایت کرده ام باز هم احتمال اینکه باتری ها اصل باشند 1 به 4 است .ولی در آن موقع به دلایل مختلف باید حتما یک سری باتری می خریدم.حالا خدا را شکر که 4000 تومان بیشتر پول ندادم!
    2.در مورد توصیه جناب آقای قبادی : من با رفتن در سایت فارسی سونی دو نماینگی ایران رهجو را پیدا کردم (چون ایران رهجو نمایندگی باتری ها و شارژر های سونیه نه بازرگانی ایران.اگه اشتباه می گم بفرمایید) که به هر دو زنگ زدم ولی هردو 34HD و 34HE داشتند که به درد کار من نمی خورند.
    3. در مورد اتوبوس و پست و ... :من منتظر بودم در اصفهان بگردم که بتونم به طور حضوری اصل بودن آن را بررسی کنم.ولی انگار باید همین کار را بکنم
    4.دقیقا موافقم .به نظر خودم هم نباید به خاطر 4 تا باتری و شارژر اینقدر خودمو معطل کنم
    5.در مورد اصفهان: بر خلاف تصور شما که فکر میکنید چون اصفهان جزو 4 شهر بزرگ ایران است دارای مراکز بزرگ برای خرید دوربین است.ولی متاسفانه در زمینه دوربین و بقیه اجسام الکترونیک پیشرفته به جز pc اصفهان فاقد فروشگاه است.مثلا من برای خرید همین دوربین حد اقل به 10 مغازه سر زدم از 4-5 نفر به صورت حضوری پرسیدم و ...

با تشکر
    آرمان صمیمی

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

من هميشه خيلي ادعام مي شد كه جنس اصلي و تقلبي رو سريع تشخيص مي دم ولي با پيشرفت تكنولوژي چاپ و پرينت ديگه هزينه ي تقلب هم كم شده و جنس تقلبي به راحتي تشخيص داده نمي شه.

ديروز يك پك شارژر Energizer به همراه دو عدد باتري قلمي 2500 كه توانايي شارژ باتري 9 ولتي رو هم داشت نزديك خونمون توي يك مغازه اي به طور اتفاقي ديدم ( رفته بودم فيلم MiniDv بخرم) و از نزديك براندازش كردم . كيفيت چاپ و بسته بندي كاملن حرفه اي و تميز بود و عبارت Made In Japan هم در زير همه ي توضيحات كارت بسته بندي طلقي خودنمايي مي كرد ولي قيمت 20 هزارتومنيش ( كه احتمالن در پايين شهر به 18-17 خواهد رسيد ) مشكوك مي زد.

جالبه كه به سايت انرجايزر سر زدم و اصلن شارژري با اون شكل و شمايل توليد نمي كنه

حالا يا اين از مدل هاي قديمي بوده كه توي سايت ديده نمي شه يا واقعن يك تقلب 100 درصد حرفه ايه ! خلاصه امان از دست اين بشر دوپا
    فرهاد حسيني

صفحه 19 از 213 نخستنخست ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 69 119 ... آخرینآخرین