صفحه 120 از 213 نخستنخست ... 20 70 110 116 117 118 119 120 121 122 123 124 130 170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

پیش فرض پاسخ: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط maxel134 نمایش پست ها
    energizer که میلی آمپر یادم نیست ولی قیمتش بی خودی بالاست 8000 تومن
    سلام

البته همه در اینجاییم برای انتقال تجربه ها, نمیدانم نوع مصرف و نحوه سنجش کیفیت باتریهایتان چگونه بوده, ولی در نظرسنجی کوچکی که مدتی قبل توسط یکی از دوستان در همین تاپیک انجام شد, اغلب دوستان این باتری را رد کردند

http://www.akkasee.com/forum/showthr...000#post140000

این شارژر دارای DISPLAY هست که د صورت ایراد باطری سیگنال میده. قیمتش در 2 ماه پیش به همراه 4 باطری 39000 تومن بود. به نظر من که عالیه
    سیگنال میدهد؟ یعنی چکار میکند؟!
    yousefmon تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر جديد maxel134 آواتار ها
    تشکر کرده
    119

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    سلام

البته همه در اینجاییم برای انتقال تجربه ها, نمیدانم نوع مصرف و نحوه سنجش کیفیت باتریهایتان چگونه بوده, ولی در نظرسنجی کوچکی که مدتی قبل توسط یکی از دوستان در همین تاپیک انجام شد, اغلب دوستان این باتری را رد کردند

http://www.akkasee.com/forum/showthr...000#post140000

سیگنال میدهد؟ یعنی چکار میکند؟!

نتیجه گیری من بر اساس کارد انها برروی دستگاه های تلفن بیسیم که از باتری های نیکل متال هیدرات استفاده میکنند هستش.

در مورد باتری energizer از نظر کیفیت (به نظر من البته) بعد از سونی . کملیون قرار میگیره. همونطور که اشاره کردم کیفیتش در مقایسه با قیمتش مناسب نیست ولی به هر حال می تونه به عنوان یک انتخاب باشه. خود من شخصا از این باتری استفاده نمی کنم.

منظورم از سیگنال هم نشانگر میزان شارژ باتری روی شارژر هستش که داراری سه مرحله است. وقتی شما یک باتری معیوب رو داخل دستگاه بگذاری علامت شارژ در ابتدا حالت شارژ کردن را نشان می دهد ولی بعد از 3 تا 4 دقیقه الن علامت به صورت چشمک زن در میاد که به معنی بالا بودن مقاومت داخلی باتری نسبت به حالت استاندارد هستش.
    Canon SX20 Is, و پلاریزه تقلبی UV / Tripod FT-330G/ VANGUARD/

كاربر آشنا zanjan battery آواتار ها
    تشکر کرده
    91

نتیجه گیری من بر اساس کارد انها برروی دستگاه های تلفن بیسیم که از باتری های نیکل متال هیدرات استفاده میکنند هستش.

در مورد باتری energizer از نظر کیفیت (به نظر من البته) بعد از سونی . کملیون قرار میگیره. همونطور که اشاره کردم کیفیتش در مقایسه با قیمتش مناسب نیست ولی به هر حال می تونه به عنوان یک انتخاب باشه. خود من شخصا از این باتری استفاده نمی کنم.

منظورم از سیگنال هم نشانگر میزان شارژ باتری روی شارژر هستش که داراری سه مرحله است. وقتی شما یک باتری معیوب رو داخل دستگاه بگذاری علامت شارژ در ابتدا حالت شارژ کردن را نشان می دهد ولی بعد از 3 تا 4 دقیقه الن علامت به صورت چشمک زن در میاد که به معنی بالا بودن مقاومت داخلی باتری نسبت به حالت استاندارد هستش.
    دوست عزیز اگر میشود توضیح بدهید که واقعا شما روی تلفنهای بیسیم مثلا پاناسونیک 1232 که از باطری های 300 میلی آمپری استفاده می شود چطور انرژایزر یا وارتا استفاده می کنید کار شما در حوزه تلفن های بیسیم حول محور نهایتا 1100 میلی آمپر می چرخد یعنی حتی اگر شما روی یک تلفن بیسیم که از باطری قلمی شارژی استفاده می کند ( مثلا سینوس 53 ) بیشتر از 1100 میلی آمپر استفاده کنید اصلا شارژ نمی کند بدلیل اینکه سیستم شارژ تلفن ها بصورت قطع تایمینگ در مقدار جریان شارژ می باشد پس طبیعی است اگر یک باطری 2000 میلی آمپر استفاده کنید که البته بدلیل نیکل متال بودن عمر کمتری نسبت به کادمیم دارد هم شارژ کامل نشود وهم عمر کمتری داشته باشد . ثانیا تلفن های بی سیم بدلیل اینکه همیشه در شارژ قرار دارند( یعنی شما نمی توانید باطری گوشی را کاملا خالی نمایید ) همیشه عمر تقریبی 500 بار شارژ را تجربه می نمایند و سپس خراب می شوند .اما ... در مورد کمپانی c.f.l یک کمپانی سنگاپوری می باشد ولی متاسفانه مشابه تقلبی بسیاری دارد برای اطمینان از اصل بودن می بایست برچسپ شرکت ایرانی وارد کننده پشت آن وجود داشته باشد که کد سازمان بازرگانی نیزموید آن است همچنین این باطری ها می بایست با ضمانت 6 ماه خریداری گردد. در آخر با عرض پوزش فعالیت شمابدلیل اینکه مدیر پس از فروش بوده اید بعضی مشکلات را تجربه ننموده اید بنده به مدت 5 سال منحصرا در زمینه تعمیرات تلفن های بی سیم فعالیت داشته ام
    موفق باشید
    yousefmon و Chik تشکر می‌کنند.
    مرتضی بیات
    -----------------------------
    www.nirova.blogfa.com

كاربر جديد maxel134 آواتار ها
    تشکر کرده
    119

نقل قول نوشته اصلی توسط zanjan battery نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر میشود توضیح بدهید که واقعا شما روی تلفنهای بیسیم مثلا پاناسونیک 1232 که از باطری های 300 میلی آمپری استفاده می شود چطور انرژایزر یا وارتا استفاده می کنید کار شما در حوزه تلفن های بیسیم حول محور نهایتا 1100 میلی آمپر می چرخد یعنی حتی اگر شما روی یک تلفن بیسیم که از باطری قلمی شارژی استفاده می کند ( مثلا سینوس 53 ) بیشتر از 1100 میلی آمپر استفاده کنید اصلا شارژ نمی کند بدلیل اینکه سیستم شارژ تلفن ها بصورت قطع تایمینگ در مقدار جریان شارژ می باشد پس طبیعی است اگر یک باطری 2000 میلی آمپر استفاده کنید که البته بدلیل نیکل متال بودن عمر کمتری نسبت به کادمیم دارد هم شارژ کامل نشود وهم عمر کمتری داشته باشد . ثانیا تلفن های بی سیم بدلیل اینکه همیشه در شارژ قرار دارند( یعنی شما نمی توانید باطری گوشی را کاملا خالی نمایید ) همیشه عمر تقریبی 500 بار شارژ را تجربه می نمایند و سپس خراب می شوند .اما ... در مورد کمپانی c.f.l یک کمپانی سنگاپوری می باشد ولی متاسفانه مشابه تقلبی بسیاری دارد برای اطمینان از اصل بودن می بایست برچسپ شرکت ایرانی وارد کننده پشت آن وجود داشته باشد که کد سازمان بازرگانی نیزموید آن است همچنین این باطری ها می بایست با ضمانت 6 ماه خریداری گردد. در آخر با عرض پوزش فعالیت شمابدلیل اینکه مدیر پس از فروش بوده اید بعضی مشکلات را تجربه ننموده اید بنده به مدت 5 سال منحصرا در زمینه تعمیرات تلفن های بی سیم فعالیت داشته ام
    موفق باشید
    سلام آقا مرتضی
    فرمایش شما در مورد باطری گوشی های قدیمی کاملا صحیح هست ولی باید خدمت شما عرض کنم که در حال حاضر بسیاری از گوشی ها تلفن از باطری نیکل متال هیدرات ا نوع AAA و AA استفاده میکنند. من برای اینکه تبیلغی برای مارک تلفن نشود از ذکر نام خودداری می کنم. در این گوشی ها هم مدار شارژ به صورت نوسانی هست که در نتیجه قابلیت شارژ حداکثر را امکان پذیر می کند. برای همین نتایج مذکور را دقیقا پس از تست چندین نوع باتری مختلف و در مقایسه با یکدیگر خدمت شما عرض می کنم. که در این بین همونطور که قبلا عرض کردم باتری سونی بالاترین ظزفیت و کیفیت کارکرد را داشت.

در ضمن جهت اطلاع شما بنده هم در ابتدا به کار تعمیرات تلفن مشغول بودم و دقیقا به مسایل مربوط به خرابی باطری و مشکلات موجود و همچنین ایرادات و بهانه هایی که از سمت مشتریان گرفته می شود واقف هستم.

اما باطری CFL
    شرکت اصلی که این برند را معرفی کرده یک شرکت تجاری ترکیه است که برندش رو بر روی باطری ساخت سنگاپور پرینت کرده. 4 تا 5 سال قبل باطری های نیکل کادمیم این شرکت از کیفیت خوبی برخوردار بود. ولی از زمانیکه جنس تقلبی توسط تجار گرامی وارد ایران شد شرایط تغییر کرد. واردات نوع تقلبی هم کار یکی از وارد کنندگان تلفن در خیابان اکباتان تقاطع ملت بود.
    Canon SX20 Is, و پلاریزه تقلبی UV / Tripod FT-330G/ VANGUARD/

كاربر آشنا zanjan battery آواتار ها
    تشکر کرده
    91

البته این جا تاپیک مربوط به تلفن نیست ولی چون مربوط به مباحث باطری وشارژر است به عنوان مثال کدام گوشی تلفن باطری AA یا ظرفیت 2000 ویا بالاتر استفاده می کند ویا کدام گوشی باطری AAA با ظرفیت بالاتر از 800 میلی آمپر استفاده می کند . البته در باره مورد (مدار شارژ به صورت نوسانی هست) چیزی متوجه نشدم شاید منظور شما شارژ پالسی باشد ولی اصلا این سیستم نمی تواند روی گوشی سوار شود که مجال این مبحث این تاپیک نیست البته در سیستم های امروزی به عنوان مثال کمپانی پاناسونیک جزو ضعیفترین سیستمهای ارتباطی و اللخصوص سیستم شارژ را داراست حتی باطری های روی خود گوشی هم کیفیت مناسبی را ندارند که حتما مورد تایید جنابعالی می باشد و صد البته این یکی از ضعف های اساسی سیستم های ارتباطی پاناسونیک می باشد که مصرف بالای سیستم که از ضعف های طراحی می باشد منجر به استفاده از باطری های نیکل متال شده است
    مرتضی بیات
    -----------------------------
    www.nirova.blogfa.com

كاربر همراه rostamiani آواتار ها
    تشکر کرده
    380

با تشکر از اساتید محترم
    به نظر شما با کیفیت ترین و پر ظرفیت ترین باتری AAA در حال حاظر چیه و با چه گارانتی به فروش میره ؟

متشکرم

كاربر همراه Zaman آواتار ها
    تشکر کرده
    98

در حال حاضر بهترین باطری های موجود در بازار و با در نظر گرفتن قیمت این ها هستش.

سونی 2500 یا 2700 با هولوگرام ایران رهجهو که قبل از بسته بندی و روی مقوا نصب شده قیمت 6000 تومن
    کملیون always ready 2500 ساخت هنگ کنگ قیمت 6000 تومن
    این دو مدل رو چند وقته که دارم استفاده میکنم و واقعاً راضی هستم. البته سونی از نوع سایکل آبی هست نه از نوع نارنجی. بخصوص زمان نگهداری شارژ در صورت استفاده نکردن از باطریها عالیه.
    سید زمان عابدیان
    Canon A710 Is

تشکر کرده
    380

نقل قول نوشته اصلی توسط rostamiani نمایش پست ها
    با تشکر از اساتید محترم
    به نظر شما با کیفیت ترین و پر ظرفیت ترین باتری AAA در حال حاظر چیه و با چه گارانتی به فروش میره ؟

متشکرم
    سه توع یاتری Camelion پیدا کردم

800MAh سفید جفتی 4500 تومان
    800MAh نارنجی جفتی 4500 تومان
    1100MAh نارنجی حفتی 5000 تومان

که آخرش 1100 می ای آمپر رو خریدم...

این آخری بسته یندیش با یفیه و چیزی که تو سایبه فرق داره:

آیا کمایون نقلبی هم هست ؟
    اگه یه نظرتون مشکلی داره برم عوضش کنم :)

متشکرم

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

نقل قول نوشته اصلی توسط rostamiani نمایش پست ها
    سه توع یاتری Camelion پیدا کردم

800MAh
    که آخرش 1100 می ای آمپر رو خریدم...
    این آخری بسته یندیش با یفیه و چیزی که تو سایبه فرق داره:
    آیا کمایون نقلبی هم هست ؟
    اگه یه نظرتون مشکلی داره برم عوضش کنم :)
    متشکرم
    جناب رستمياني! با سلام،
    باتريتان اصل است و نيازي به تعويض ندارد.
    rostamiani تشکر می‌کند.
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

تشکر کرده
    380

راستش تا جایی که من فهمیدم باتری های سفید کملیون ال یک سال شارژ رو نگه می دارن و از اول شارژ دارن ولی باتری های نارنجی در عوض تا 1000 بار شارژ میشن

درسته ؟