صفحه 170 از 213 نخستنخست ... 70 120 160 166 167 168 169 170 171 172 173 174 180 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,691 تا 1,700 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    47

نقل قول نوشته اصلی توسط adeliry نمایش پست ها
    اگه باطریها رو بصورت پک دوتایی میخریدید پشپ پک ونه خود باطری تاریخ تولید رو میزد. در ضمن من نزدیک 15 جفت تا حالا واسه خودم و دوستان تهیه کردم یه شلم شوربایی هست که بیا و ببین اولش تاریخ تولید مل یه سال قبل بود ولی یک ماه پیش خریدم واسه دوسال پیش بوده٬ خیلی مطمئن نباشید که حتما سری ساخت جدیده.
    اهان ... من نمیدونستم ... ولی حالا کاریش نمیشه کرد انشالا که جدیدو سالمن ...

كاربر همراه alirezasabaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    903

سلام
    یکعدد شارژر Camelion BC-907 Ultra Fast Charger به قیمت 29000 به همراه 12 عدد باتری Camelion Always Redy 2300 به قیمت 36000 خریداری شد . فقط موقع شارژ باتری ها خیلی داغ میشن - ایا این شارژر عمر باتری ها رو کم می کنه ؟
    اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

كاربر همراه adeliry آواتار ها
    تشکر کرده
    912

از سایت رسمی تولید کننده:

Do quick chargers reduce battery life time? I use the 907 charger and the AlwaysReady battery.
    It depends on the charger. For example, the BC-0907 charger uses special technology to ensure that the quick charging does not damage the battery. The pulse and series charging feature uses quick bursts of charging current to not only protect the battery but also increase charging efficiency. Using the right rechargeable battery also is important. The Always Ready battery will not be damaged by quick charging with the BC-0907 and other intelligent chargers. However, in certain other chargers without this technology, the battery can be slightly degraded. In such cases the total number of charging cycles will definitely be less than 1000.
    ولی یادم میاد چندین ماه پیش یه جدولی تو سایت رسمی کاملیون بود که نشون میداد تعداد سیکلهای شارژ با این شارژر افت زیادی داره و من هم به همین خاطر از خرید این سری منصرف شدم ولی حالا پیداش نمیکنم. در هر حال یا من اشتباه میکنم یا سیاست کاریشون تغییر کرده یا تکنولوژی بهبود پیدا کرده. در کل فعلا ادعای سایت رسمی اینه که هیچ مشکلی نداره.
    alirezasabaghi تشکر می‌کند.
    افشين دليري

Nikon D800, Nikkor 70-200 vrii, Nikkor 105mm, Nikkor 50mm 1.8G,Nikon SB 80DX, Mini S&S studio flash lighting MSFK-150-3

كاربر همراه alirezasabaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    903

سلام
    یک عدد باتری اضافه - بعلت قیمت مناسب - برای دی 700 خریداری شده - تا چه مدتی می تونم این باتری بدون استفاده نگهداری کنم . اگر داخل یخچال نگهداری بشه ماندگاری بیشتری خواهد داشت ؟
    اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

كاربر همراه
    تشکر کرده
    67

خود کمپانی معمولا به اندازه 50% شارژ برای باطری میزاره و میتونید هر ماه یکبار فول شارژش کنید که سلولاش فعال بمونه و نمیرن و تا سه سال یا 500 الی 1000 سیکل براتون کار کنه مثل روز اول،،، ولی اگر شارژ در زمان استراحت به صفر برسه و این صفر چون کاملا صفر نیست و باطری حدود 3-5% شارژ داره بعلت وجود مقاومت داخلی این چند درصد هم ازبین میره و مدارهای مجتمع ای که وظیفه ثبت اطلاعات باطری رو دارن ریست میشن و دیگه باطریتون شارژ نمیشه . . .
    چه کاریه بخواین بی استفاده نگهشون دارین کار کنید و جابجاشون کنید که سلول هاشون بیشتر کارکنند وسالم بمونن . . .
    با این روش باطری D100 خودم هنوز بعد 9 سال مثل روز اول داره کار میکنه...

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezasabaghi نمایش پست ها
    سلام
    یک عدد باتری اضافه - بعلت قیمت مناسب - برای دی 700 خریداری شده - تا چه مدتی می تونم این باتری بدون استفاده نگهداری کنم . اگر داخل یخچال نگهداری بشه ماندگاری بیشتری خواهد داشت ؟
    yaghoobi و Rouzbeh_Fakuri تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا AM-128 آواتار ها
    تشکر کرده
    57

سلام به همگي
    براي يه مدت حدود 3تا4 هفته نميخوام از دوربين استفاده كنم براي اينكه باطريش آسيب نبينه بايد چي كار كنم البته الان حدود 10٪شارژ داره.
    كلا بايد باطري رو وقتي به چند درصد ميرسه شارژ كرد تا باطري از عمرش كم نشه و سالم بمونه
    ehsan-shams تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    67

اپل تو سایتش یه قسمت Battery care داره که سیکل شارژ رو 20% تا 90% اعلام کرده و ماهی هم یکبار پروخالی کردن و چندساعت خالی گذاشتن(فقط 2-4 ساعت) و بعد فول شارژ کردن رو پیشنهاد کرده و گفته حرارت ناشی از فول شارژ شدن به باطری آسیب میزنه و...

" کلا من خودم معمولا به20% نزدیک میشه شارژش میکنم و میزارم فول شارژ بشه ..."

نقل از : Apple - Batteries
    (البته این توصیه هارو رو برای لیتیوم پلیمر گفته و قسمت آسیب از اوور شارژ شدن برای لیتیون آی-اون هستش) .

نقل قول نوشته اصلی توسط AM-128 نمایش پست ها
    سلام به همگي
    براي يه مدت حدود 3تا4 هفته نميخوام از دوربين استفاده كنم براي اينكه باطريش آسيب نبينه بايد چي كار كنم البته الان حدود 10٪شارژ داره.
    كلا بايد باطري رو وقتي به چند درصد ميرسه شارژ كرد تا باطري از عمرش كم نشه و سالم بمونه
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    47

اینجا میتونین با وارد کردن شماره سریال هولوگرام کملیون از اصل بودن و تاریخ تولید اگاه شین

باطری های من ماله :September 2011 هست تقریبا مال شهریور ... کهنن یا تاره؟

بررسی محصول
    kopoly و Rouzbeh_Fakuri تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

سلام

اين بسته‌بنديست از شارژر كامليون BC-0907 كه تو سايشون اومده :

280_image_2.jpg

http://www.camelionbattery.com/image...80_image_2.jpg

اين يكي بسته بندي متفاوت رو تو بازار ديدم. آيا اصليست يا تقلبي ؟ ( هولوگرام كامليون هم نداره )

70614.jpg
    ویرایش توسط شاهین اکبری : Thursday 31 May 2012 در ساعت 01:41

Forum Moderator Mehdi Rojaie آواتار ها
    تشکر کرده
    12608

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین اکبری نمایش پست ها
    سلام

اين بسته‌بنديست از شارژر كامليون BC-0907 كه تو سايشون اومده :

http://www.camelionbattery.com/image...80_image_2.jpg

اين يكي بسته بندي متفاوت رو تو بازار ديدم. آيا اصليست يا تقلبي ؟ ( هولوگرام كامليون هم نداره )

من عکس پایینی رو گیر آوردم، یک سال و نیمه که استفاده می کنم مشکلی نداره، کیفیت ساخت خوبی داره و بهش نمیاد تقلبی باشه
    شاهین اکبری تشکر می‌کند.
    مهدی روجایی