صفحه 240 از 366 نخستنخست ... 140 190 230 236 237 238 239 240 241 242 243 244 250 290 340 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,391 تا 2,400 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط lotfimehr نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    بنده جديداً از فروشگاه... سه پايه گيتزو (Gitzo GT2531EX ) به مبلغ 1500 و هدبال به مبلغ 850 تهيه كردم ، البته با كيف حملش به مبلغ 320 ، اگه هزينه براتون مهم نباشه از لحاظ كيفيت حرف نداره ، ميدونيد كه اين مارك شاخه اي از مانفرتو است و به صورت دست ساز توليد ميشه ( شايد بشه گفت مثل تويوتا و لكسوز) موفق باشيد.
    هم مانفروتو و هم گيتزو، زير مجموعهء vitec group هستند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط papyruus نمایش پست ها
    با سلام..
    قصد خرید یه سه پایه خوب و همه کاره و با دوام رو دارم.. بیشتر واسه ماکروگرافی میخوام و البته عکاسی با نوردهی نسبتا بالا هم گاها انجام میدم.. مثل عکاسی از رعد و برق و ستارگان.. از طرفی نمیخوام خیلی زیاد هم بزرگ و سنگین و دست و پا گیر و کند باشه.. دوستان چه برندی و چه مدلی رو پیشنهاد میدن ؟ قیمت زیر یک میلیون باشه...
    خودم با تحقیقات و در نظر گرفتن موارد استفاده و همچنین قیمت به سه پایه مانفروتو 190X PROB و هد 496 RC2 رسیدم.. اگه دوستان راهنمایی کنن خیلی ممنون میشم چون فردا دارم میرم واسه خرید انشالله..

در ضمن قیمت این سه پایه و هد سرجمع 700 درهمه... درهم 917 تومان.. دیگه نمیدونم قیمتش مناسبه و یا اینکه در ایران ارزونتره..

درود
    انتخاب مناسبی نیست حداقل مدل جدید بردارید

كاربر همراه Hamed Ziyaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1887

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    درود
    انتخاب مناسبی نیست حداقل مدل جدید بردارید
    کاش بیشتر راهنمایی کرده بودید.. میشه بفرمایید از چه نظر انتخاب مناسبی نیست ؟؟ صرفا چون قدیمیه ؟ و یا اینکه اشکالات مهمتری داره؟ و احیانا مدل بهتر و کارامدتری رو سراغ دارید ؟ لطفا راهنمایی کنید چون نمیخوام از خریدم پشیمون بشم
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمر دراز
    جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی ...
    "حامد "

كاربر همراه hanif azizzadeh آواتار ها
    تشکر کرده
    557

با سلام..
    قصد خرید یه سه پایه خوب و همه کاره و با دوام رو دارم.. بیشتر واسه ماکروگرافی میخوام و البته عکاسی با نوردهی نسبتا بالا هم گاها انجام میدم.. مثل عکاسی از رعد و برق و ستارگان.. از طرفی نمیخوام خیلی زیاد هم بزرگ و سنگین و دست و پا گیر و کند باشه.. دوستان چه برندی و چه مدلی رو پیشنهاد میدن ؟ قیمت زیر یک میلیون باشه...
    خودم با تحقیقات و در نظر گرفتن موارد استفاده و همچنین قیمت به سه پایه مانفروتو 190X PROB و هد 496 RC2 رسیدم.. اگه دوستان راهنمایی کنن خیلی ممنون میشم چون فردا دارم میرم واسه خرید انشالله..

در ضمن قیمت این سه پایه و هد سرجمع 700 درهمه... درهم 917 تومان.. دیگه نمیدونم قیمتش مناسبه و یا اینکه در ایران ارزونتره..
    درود
    هر دو انتخاب شما انتخابهای خوبی هستند برای مثال بهتر از این 3 پایه شاید نوع کربن آن را می شود مثال زد و هد هم با 1 پله بالاتر RC498 ولی در مجموع این دو انتخاب نیازهای شما را بر طرف خواهند کرد به عقیده من قیمت مناسب است
    موفق باشید
    lamagra و Hamed Ziyaei تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

با سلام..

190 سه پایه خوبی است.اگر سه پایه سبک و کاربردی میخواهید هر دو ورژن جدید و قدیمی خوبند.اگر هم سه پایه محکمتر با ایستایی و تحمل بیشتر بخواهید 055 مانفروتو عالی است،قدیمی و جدید.
    منتها در مورد هد من با حنیف موافقم.498 هد بهتری است.تحمل وزن بیشتری داره محکمتره خیلی نرم تره و در کل راحت تره.
    mehran2190، Hamed Ziyaei، roshan1200 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

با سلام..

سلام
    با توجه به اینکه ساکن دوبی هستید، اگر امکان خرید از آمازون آمریکا رو دارید در حال حاضر روی 055 تخفیف خوبی زده:

http://www.amazon.com/gp/product/B00...f_rd_i=desktop
    Hamed Ziyaei تشکر می‌کند.

كاربر همراه Hamed Ziyaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1887

درود..

با تشکر فراوان از دوستان خوبم که بنده رو راهنمایی فرمودند...
    از آنجایی که انشالله بزودی قصد خرید بدنه 7 دی مارک II رو دارم و لنز ماکرویی که الان در اختیار دارم هم 105 سیگماست بنابراین با توجه به وزن این ترکیب و همچنین راهنمایی دوستان ،تصمیم به خرید سری 055 و هد 498 گرفتم.. حالا ورژن جدید و قدیم و یا آلومینیوم و کربن بودنش زیاد واسم مهم نیست.. اهل فیلمبرداری هم نیستم.. و البته احتمالا مجبور به خرید یه سه پایه کوچکتر هم بشم ..واسه مسافرت و کوهنوردی و اینا.. نمیخواستم اینجوری بشه ولی ظاهرن چاره ای نیست ..

در ضمن اگر دوستان آدرس فروشگاه معتبر و منصفی رو دارن که محصولات مانفروتو رو داشته باشه ( در ایران - ترجیحا بندرعباس و شیراز و تهران) بسیار ممنون میشم اگه محبت کنن و آدرس و شماره تلفنش رو برام بصورت خصوصی بفرستن...مثل اینکه خرید بعضی اقلام و تجهیزات عکاسی در ایران مقرون به صرفه تره !!!
    siosha تشکر می‌کند.
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمر دراز
    جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی ...
    "حامد "

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

سلام دوستان
    از اونجا که علاقه زیادی به زاویه دید نزدیک سطح زمین دارم، دنبال سه پایه ای میگردم که بتونه امکان استقرار دوربین رو هرچه نزدیکتر به سطح زمین فراهم کنه.
    منفروتو 190 و 055 چنین ویژگی ای رو دارن، ولی در حال حاضر نمیتونم چنین هزینه ای کنم. اگه گزینه دیگه ای سراغ دارید بسیار ممنون میشم معرفی کنید (حتی اگه سه پایه ماکرو باشه).

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

درود..

با تشکر فراوان از دوستان خوبم که بنده رو راهنمایی فرمودند...
    از آنجایی که انشالله بزودی قصد خرید بدنه 7 دی مارک II رو دارم و لنز ماکرویی که الان در اختیار دارم هم 105 سیگماست بنابراین با توجه به وزن این ترکیب و همچنین راهنمایی دوستان ،تصمیم به خرید سری 055 و هد 498 گرفتم.. حالا ورژن جدید و قدیم و یا آلومینیوم و کربن بودنش زیاد واسم مهم نیست.. اهل فیلمبرداری هم نیستم.. و البته احتمالا مجبور به خرید یه سه پایه کوچکتر هم بشم ..واسه مسافرت و کوهنوردی و اینا.. نمیخواستم اینجوری بشه ولی ظاهرن چاره ای نیست ..
    چاره داره ولی هزینه بره
    مدل 055 کربن مدل قدیم تمام نیازهای شما را یکجا برطرف میکند(البته به نسبت انتخاب فعلی)

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali M.Rezaei نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از اونجا که علاقه زیادی به زاویه دید نزدیک سطح زمین دارم، دنبال سه پایه ای میگردم که بتونه امکان استقرار دوربین رو هرچه نزدیکتر به سطح زمین فراهم کنه.
    منفروتو 190 و 055 چنین ویژگی ای رو دارن، ولی در حال حاضر نمیتونم چنین هزینه ای کنم. اگه گزینه دیگه ای سراغ دارید بسیار ممنون میشم معرفی کنید (حتی اگه سه پایه ماکرو باشه).
    خیلی دنبال چنین گزینه بودم آخر به ناچار ۱۹۰ جدید را تهیه کردم
    اگر سه پایه برای کارهای عادی در اختیار دارید و الان دنبال سه پایه کوتاه هستید من سه پایه ماکرو Velbon - CX mini را پیشنهاد میدهم که بسیار ارزان است و چند برابر قیمتش کارایی دارد
    قیمت حدود ۸۰ تومان ، وزن سه پایه حدود یک کیلوگرم ، تحمل وزن مناسبی دارد وارتفاع کمی هم دارد.
    MahBaz، ata_m3 و Ali M.Rezaei تشکر می‌کنند.