صفحه 243 از 366 نخستنخست ... 143 193 233 239 240 241 242 243 244 245 246 247 253 293 343 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,421 تا 2,430 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

نقل قول نوشته اصلی توسط MA.KA نمایش پست ها
    فایل پیوست 65126
    من قطعه ای که در عکس دورش کادر رنگی کشیدم رو باز کردم و دوباره بستم سر جاش ولی فک می کنم درست نتونستم ببندمش . قلق بستنش چجوریه؟
    اگه ممکنه دوستان راهنماییم کنن لطفا
    -------------------------------------
    در ضمن زیر پیچ BALL LOCK هم یه سوراخ ریزی رزوه دارهست . برای من در این قسمت پیچی نیست برای همه این شکلیه یا فقط یرای منه؟
    خوب تا بحال همچین مشکلی نداشتم یعنی لازم ندیدم که کفی پائین رو باز کنم. اما در مورد پیچ طبیعتا باید داشته باشه. اگه مانفروتو دارید که حتما باید داشت هباشه
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط MA.KA نمایش پست ها
    فایل پیوست 65126
    من قطعه ای که در عکس دورش کادر رنگی کشیدم رو باز کردم و دوباره بستم سر جاش ولی فک می کنم درست نتونستم ببندمش . قلق بستنش چجوریه؟
    اگه ممکنه دوستان راهنماییم کنن لطفا
    -------------------------------------
    در ضمن زیر پیچ BALL LOCK هم یه سوراخ ریزی رزوه دارهست . برای من در این قسمت پیچی نیست برای همه این شکلیه یا فقط یرای منه؟
    دوست عزیز آیا در جعبه بال هد، یک آچار آلن هست؟ معمولا مانفروتو در جعبه بال هد ها یک آچار آلن برای سفت کردن قسمتهای مربوطه که در اثر کار زیاد کمی شل می شوند، قرار میدهد. اگه وجود داره اون آچار آلن رو امتحان کنید که به اون سوراخ رزوه دار می خوره یا نه.

كاربر فعال S_Mahdi آواتار ها
    تشکر کرده
    3466

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    دوست عزیز آیا در جعبه بال هد، یک آچار آلن هست؟ معمولا مانفروتو در جعبه بال هد ها یک آچار آلن برای سفت کردن قسمتهای مربوطه که در اثر کار زیاد کمی شل می شوند، قرار میدهد. اگه وجود داره اون آچار آلن رو امتحان کنید که به اون سوراخ رزوه دار می خوره یا نه.
    درود
    صحبت از آچار شد، آیا اصولا در دراز مدت برای خود سه پایه هم نیاز به این آچار میشود؟ چون احساس میکنم کمی پایه ها شل شده اند نسبت به روز اول که فعلا آزار دهنده نیست ولی...
    سه پایه من سری جدید 055 هست.
    ارادتمند

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    عطا جان، سوراخ روزه دار که جای بستن پیچ هست. بنظرم اگه این دوستمون عکس از بال هد خودشون بگیرن و آپ کنن خیلی راحت تر بشه مشکل رو پیدا کرد. ( احتمال میدم پیچهای بال هدشون افتاده باشه )

نوشته اصلی توسط MA.KA

این همون جاییه که باید پیچ سفت کننده رو ببندی. شاید افتاده باشه. میتونی یه دونه براش تهیه کنی.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر جديد ARAX آواتار ها
    تشکر کرده
    320

درود به اساتید
    لطفا یه سه پایه جهت عکاسی ماکرو با لنز Canon EF 100MM F2.8L Macro
    روی بدنه Canon 60D معرفس کنید.
    ممنونم

تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط S_Mahdi نمایش پست ها
    درود
    صحبت از آچار شد، آیا اصولا در دراز مدت برای خود سه پایه هم نیاز به این آچار میشود؟ چون احساس میکنم کمی پایه ها شل شده اند نسبت به روز اول که فعلا آزار دهنده نیست ولی...
    سه پایه من سری جدید 055 هست.
    ارادتمند
    درود،

سه پایه من 190 هست و روی یکی از پایه ها وسیله ای آچار مانند از جنس پلاستیک هست که شبیه یک حفره اگه اشتباه نکنم 6 وجهی است. در محل مفاصل سه پایه از پیچهایی 6 وجهی استفاده شده است، به وسیله این آچار و با شل و سفت کردن پیچها، میشه میزان شلی یا سفتی اهرم آزاد کننده پایه ها رو تنظیم کرد.

ارادتمند.
    kiavash، S_Mahdi و Amin.Zallaghi تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_zallaghi نمایش پست ها
    عطا جان، سوراخ روزه دار که جای بستن پیچ هست. بنظرم اگه این دوستمون عکس از بال هد خودشون بگیرن و آپ کنن خیلی راحت تر بشه مشکل رو پیدا کرد. ( احتمال میدم پیچهای بال هدشون افتاده باشه )

این همون جاییه که باید پیچ سفت کننده رو ببندی. شاید افتاده باشه. میتونی یه دونه براش تهیه کنی.
    درود،

امین جان با توجه به توضیحات ایشون، من فکرم رفت طرف سوراخهایی که شیارهایی شبیه چند وجهی یا ستاره ای دارند و خیلی ریز هستند. شاید هم اشتباه کرده باشم. به نظر من هم اکه ایشون از محل مورد نظر عکس بذارند بهتر میشه نظر داد چون قضیه کمی مبهمه.

ارادتمند.
    Amin.Zallaghi تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

دوستان و اساتید بزرگ لطفا" تظر خود را در رابطه با سه پایه Benro A1350Q1 برای استفاده دوربین D7100 بالنز 18-200 بدهید. ممنون از تمامی عزیزان.

تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط محسن d7100 نمایش پست ها
    دوستان و اساتید بزرگ لطفا" تظر خود را در رابطه با سه پایه Benro A1350Q1 برای استفاده دوربین D7100 بالنز 18-200 بدهید. ممنون از تمامی عزیزان.
    دوست عزیز سه پایه خوبیه. ریویوهای مثبتی راجع بهش هست. کم حجم هم هست و برای مسافرت هم مناسبه، وزن خوبی هم داره. تحمل وزن 8 کیلو رو داره و برای این ترکیب کاملا جوابگوست.

در مقابل مبلغ پرداختی هم ارزش خرید داره.

تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط ARAX نمایش پست ها
    درود به اساتید
    لطفا یه سه پایه جهت عکاسی ماکرو با لنز Canon EF 100MM F2.8L Macro
    روی بدنه Canon 60D معرفس کنید.
    ممنونم
    دوست گرامی با سلام،

برای راحتی و انعطاف پذبری بیشتر در عکاسی ماکرو باید از سه پایه هایی استفاده کنید که ستون میانی اونها قابلیت خم شدن به صورت 90 درجه رو داشته باشه که تا جایی که می دونم اکثر مدلهای منفروتو این قابلیت رو دارند.

اگه بودجه تخصیص دادتون رو بفرمایید بهتر میشه راهنمایی کرد.
    ARAX تشکر می‌کند.