صفحه 357 از 366 نخستنخست ... 257 307 347 353 354 355 356 357 358 359 360 361 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,561 تا 3,570 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

بله درست میفرمایید من هم از نظر کلی فهمیدم که چه سه پایه ای مناسب کار بند هستش فرمایشات شما و دوستان واقعا مفید بود من تا اینجای کار متوجه شدم اول باید دنبال سه پایه های برند Sirui باشم و اگر پیدا نشد MT190go گزینه مناسبی برای بنده است اما مدل های پیشنهادی از برند Sirui زیاد بود و سردرگم شدم خواستم یک یا دو مدل از این برند رو بهم پیشنهاد بدید که در بازار دنبالشون باشم
    ممنونم از راهنماییتون

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط silhouette نمایش پست ها
    خيلي خيلي ممنونم از راهنمائي هاتون دوست گرامي.
    بعنوان مشورت نهائي شما اين تركيب تائيد ميكنين؟ سه پايه Manfrotto MK190XPRO3 بعلاوه هد BHQ2
    درود
    بله این سری خوبه
    اگر هم براتون کمی ابعاد و وزن کمتر ارزشمند هست می توانید به 190GOA4B هم فکر کنید که ترکیبش با BHQ2 گزینه خوبی خواهد شد.
    ارادتمند
    silhouette تشکر می‌کند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط ali72p نمایش پست ها
    بله درست میفرمایید من هم از نظر کلی فهمیدم که چه سه پایه ای مناسب کار بند هستش فرمایشات شما و دوستان واقعا مفید بود من تا اینجای کار متوجه شدم اول باید دنبال سه پایه های برند Sirui باشم و اگر پیدا نشد MT190go گزینه مناسبی برای بنده است اما مدل های پیشنهادی از برند Sirui زیاد بود و سردرگم شدم خواستم یک یا دو مدل از این برند رو بهم پیشنهاد بدید که در بازار دنبالشون باشم
    ممنونم از راهنماییتون
    درود تنوع Sirui در بازار ایران خیلی نیست
    مثلا گزینهای مثل ET2204 کربن با حدود 1.100 و مدلهایی مثل T-1004 فکر کنم حدود 800 قابل تهیه باشند.
    مدل های دیگه هم باید ببینید چه مدلی موجوده تا بعد بررسی شود.
    برای فروشنده هم اگر موفق نشدید کسی پیدا کنید پیام خصوصی بدید درخدمتم
    ارادتمند
    ali72p تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    15

سلام خدمت دوستان
    قصد خرید سه پایه و هد تا سقف ۸۰۰ تومن دارم
    دوربینم ۸۰دی هست سنگینترین لنزم ۱۸-۱۳۵ هست البته در اینده قصد خرید لنز ۷۰-۲۰۰ و احتمالا یه بادی فول فریم
    بیشتره پرتره میگیرم ولی چون طبیعت زیاد میرم سه پایه سبک میخوام
    نظرتون درباره ی Vanguard Alta Pro 2 263AP وزنش با هد ۱.۷۷ هست ستون وسطی هم عمودی میشه قیمتش هم ظاهرا ۶۸۰ تومنه
    نظرتون رو میخواستم بدونم البته سه پایه
    Manfrotto Compact Advanced Aluminum Tripod - MKCOMPACTADV
    هم نظرمو جلب کرده هم وزنش کمه هم قیمتش خوبه ۳۷۰تومن
    لطفا راهنمایی کنید

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

دوستان عزیزتر از جان یک نکته رو دقت بفرمایید لطفا. اگر شما قصد دارید عکاسی طبیعت انجام بدید لزوما نباید یک سه پایه ای مثل manfrotto Befree انتخاب کنید چون فقط سبک تره . درسته بی فری سبکه و بسیار جمع و جوره اما خواهشی که دارم (بنا به تجربیات پر هزینه خودم) حتما آینده نگر باشید ، شما قطعا با امکانات خوب دوربینهای دیجیتال دوست خواهید داشت چند دقیقه فیلم هم بگیرید (اگر الان احساس نیاز نکنید در آینده ای نچندان دور حتما براتون پیش میاد) انوقت بال هد ها بکارتون نخواهد اومد . شاید چهار روز دیگه خواستید تیلت و پن نرم داشته باشید انوقت انتخابتون manfrotto mvk 502 ah بود دیگه ۱۹۰ و بی فری نمیتونه هد رو هم تحمل کنه چه برسه به دوربین و لنز . آینده نگر باشید میدونم هزینه ها زیاده اما بنظرم اول از همه 055 رو بعنوان سه پایه اصلی داشته باشید befree خیلی سه پایه خوبیه اما توی باد شدید لرزشش رو دقیقا حس میکنید برای کار حرفه ای و درست و حسابی قطعا تجهیزات درست و حسابی نیاز خواهید داشت. در مورد بال هد هم عرض کنم دوستانی که میخوان کادر درست و حسابی ببندن و اعصابشون خرد نشه حین کار(من خودم خیلی عصبی میشم) به هیچ عنوان بال هد نگیرید اگر دوربین و لنز سنگین باشه تنظیمش مصیبته در ثانی بدرد فیلمبرداری هم نمیخوره برای پانوراما هم که دیگه نگو و نپرس خرید یک هدX-PRO 3-Way tripod head with retractable levers رو شدید توصیه میکنم ندیدم رو دستش هدی رو . یه تجربه رو بگم خدمت دوستان عزیزم من مدتها بود دوست داشتم اسلایدر بخرم برای فیلمبرداری بالاخره تو مسافرت اخیر توفیق شد یه اسلایدر سوناک فیبر کربن خریدم هیچ تجربه ای در استفاده ازش نداشتم توی اینترنت سرچ کردم و تکنیکهاشو در آوردم ، برای استفاده خلاقانه اش به یک هد فیلمبرداری مثل ۵۰۰ یا ۵۰۲ نیاز هست که روش اسلایدر رو ببندی بعد روی کریر اسلایدر یه هد 3way میخوای که حرکت چرخشی نرمی داشته باشه و همه اینا روی یه سه پایه قوی که بتونه ۱۰ کیلو رو تحمل کنه بسته میشه الان که تصور میکنم اگر یکی از این عزیزان نبود باید با اسلایدر چکار میکردم سردرد میگیرم :) آینده نگر باشید .
    kato و soheilimehdi تشکر می‌کنند.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط viper.killer نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    دوربینم ۸۰دی هست سنگینترین لنزم ۱۸-۱۳۵ هست البته در اینده قصد خرید لنز ۷۰-۲۰۰ و احتمالا یه بادی فول فریم
    نظرتون درباره ی Vanguard Alta Pro 2 263AP وزنش با هد ۱.۷۷ هست ستون وسطی هم عمودی میشه قیمتش هم ظاهرا ۶۸۰ تومنه
    لطفا راهنمایی کنید
    کسی نیست جواب مارو بده

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط viper.killer نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    لطفا راهنمایی کنید
    درود
    خوب این سه پایه ای که مد نظرتونه تحمل وزنش خیلی نیست! درسته که شما الان وزن زیادی بهش تحمیل نمی کنید ولی دارید تقریبا معادل یک سه پایه مشابه با تحمل وزن بالاتر هزینه می کنید.
    شما می توانید به سه پایه هایی مثل MK190GOA4B به همراه یک بال هد یا 3w هد مانفرتو فکر کنید که با قیمتی کمی بالاتر از رنج قیمت خودتان بسیار کارا و کامل هست و فروشش هم برای اینده ساده تر است.
    اگر قیمت مناسبتر هم مد نظرتون باشه Sirui های مدل EN-2004 با تحمل وزن حدود 12 و وزن 1.9 حدود 850 ، T-2004XL باتحمل وزن حدود 15 و قیمت حدود 650 و اگر هم علاقه به کربن دارید، ET-2204 با قیمتی حدود 1.100 و تحمل وزن 12 و وزنی حدود 1.4 تهیه کنید.
    در برند بنرو هم مدلهایی مثل A1350 و یا A1682 هستند که هم قیمت مناسبی دارند و هم تحمل وزن قابل قبول
    ارادتمند
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

سلام امروز این سه پایه خریداری شد به نظرم به نسبت قیمت خیلی خوبه

Sirui T-2004XL Aluminum Tripod with E-20 Ball Head
    msh2200، yaghoobi، Nima Sadigh و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط kato نمایش پست ها
    سلام امروز این سه پایه خریداری شد به نظرم به نسبت قیمت خیلی خوبه

Sirui T-2004XL Aluminum Tripod with E-20 Ball Head
    اگه میشه عکسشو بذارید

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    اگه میشه عکسشو بذارید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nima Sadigh نمایش پست ها
    سه پایه sirui مدل Sirui T-2004XL Aluminum Tripod with E-20 به قیمت 650 تومان خریداری شد.

از مزیتهای این سه پایه تحمل وزن نسبتا بالا، هد سبک، ماکزیمم ارتفاع زیاد، ابعاد جمع شده ی مناسب و سیستم پیچشی پایه ها هست.
    این مدل را شاید با مانفروتو mt190xpro4 بتوان مقایسه نمود ولی در نهایت سیرویی از هر لحاظ بهتر از مانفروتو است. قیمت... وزن... ارتفاع... ابعاد...
    1433781315000_1156933.jpg
    msh2200، yaghoobi، ladbon1988 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"