صفحه 356 از 366 نخستنخست ... 256 306 346 352 353 354 355 356 357 358 359 360 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,551 تا 3,560 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima Sadigh نمایش پست ها
    دوستان برای 70d با 18-135 سه پایه hahnel triad 60 lite چطور هست؟ با قیمت زیر 300 هزار تومان مورد بهتری یافت می شود؟

فایل پیوست 81529
    درود
    نگاهی به ونگاردها داشته باشید.
    ممکنه ساختارش بهتر از این مدل هنل باشه
    البته سری 40 هنل (اگر بال هد نیاز داشته باشید) گزینه بدی نیست
    Slik و Velbon هم در رنج قیمت مورد نظر شما محصولاتی دارند ولی همه Pan هد هستند.
    ارادتمند
    Nima Sadigh و kiavash تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima Sadigh نمایش پست ها
    دوستان برای 70d با 18-135 سه پایه hahnel triad 60 lite چطور هست؟ با قیمت زیر 300 هزار تومان مورد بهتری یافت می شود؟

فایل پیوست 81529
    من توصیه ام مطلقا مانفرتو است (بعنوان برندی برتر که بنده حقیر باهاش کار کردم و میکنم و طیف وسیعی از هدها و سه پایه هارو تست کردم من توفیق بررسی گیتزو رو از نزدیک نداشته ام قطعا اون هم برند بسیار عالی و درجه یکیه) شما یکبار سرمایه گذاری میکنی ۳۰۰ تومان میدید یه سه پایه Slik میخرید که صد در صد کیفیت سه پایه های نظیر گیتزو و مانفرتو رو نداره و در طولانی مدت اگر تو بحث فیلمبرداری و عکاسی جدی باشید مجبور به بازگشت به چنین برندهایی هستید (ببخشید من اینشکلی میگم ، این تجربه خودمه دو نمونه اسلیک داشتم که بعنوان زباله ازشون نگهداری میکنم و دوباره مجبور شدم برای کارحرفه ای هزینه کنم . در صورتیکه اگر اونموقع با سرخوشی به جای اسلیک مانفرتو رو با یک چهارم قیمت کنونی خریده بودم هم در طول زمان تجهیزات بهتری داشتم و هم مجبور به هزینه مجدد نمیشدم و از همه مهم تر در حین کار اینقدر اذیت نشده بودم ) خوب حالا وارد انتخاب بشیم الان مانفرتو سری befree رو در دو نمونه المینیوم و کربن داره که برای کارهای عمومی ، سفر ، کوهنوردی و مصارف عمومی بشدت مناسبه و از نظر جمع جور بودن و قیمت بنظرم بسیار مناسب کار شماست . سه پایه های سنگین تر مثل 055 یک سرمایه گذاری طولانی مدته که البته کاربری وسیعتر و بهتری هم داره برای کار حرفه ای عکاسی صنعتی و تبلیغاتی ، منظره و عکاسی آسمان شب مناسبتره این سه پایه میتونه هدهای سنگین فیلمبرداری رو ساپورت کنه که اگر روزی روزگاری قصد فیلمبرداری هم داشتید میتونید با خیال راحت فقط تو فکر هد باشید . اما نهایتا من همون بی فری رو بهتون پیشنهاد میدم . قیمتش رو از بندر بپرسید تفاوتش با تهران خیلی زیاده من ۲ سال پیش ۴۰۰ خریدمش .
    yaghoobi، DELL، Nima Sadigh و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

دوستان سلام

چندصفحه از اين تاپيك رو مطالعه كردم ولي به نتيجه نرسيدم. لطفا راهنمايي كنيد براي شرايط من چه سه پايه با چه هدي مناسبه.
    من طبيعت گردي ميكنم و زمينه عكاسيم لنداسكيپ و نيچر و خيلي كم فيلم برداري و ايشالا بزودي عكاسي نجوم هست!
    دوربينم nikon d810 و بودجه ام حدود يه تومن. تا اينجاي كار كه تحقيق كردم مانفروتو MK190 با هد از نوع تري وي مدنظرمه ولي قطعي نيست و ميخوام نظر دوستان رو هم بدونم اينجا.
    ممنون.

كاربر همراه AliM89 آواتار ها
    تشکر کرده
    179

سلام، اگر کار نجومی می کنید مانفوتو 055 مستحکم تر از 190 است، با حدود 1100 با یه هد MHXPRO-3W قابل خرید است.
    silhouette تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط silhouette نمایش پست ها
    دوستان سلام

چندصفحه از اين تاپيك رو مطالعه كردم ولي به نتيجه نرسيدم. لطفا راهنمايي كنيد براي شرايط من چه سه پايه با چه هدي مناسبه.
    من طبيعت گردي ميكنم و زمينه عكاسيم لنداسكيپ و نيچر و خيلي كم فيلم برداري و ايشالا بزودي عكاسي نجوم هست!
    دوربينم nikon d810 و بودجه ام حدود يه تومن. تا اينجاي كار كه تحقيق كردم مانفروتو MK190 با هد از نوع تري وي مدنظرمه ولي قطعي نيست و ميخوام نظر دوستان رو هم بدونم اينجا.
    ممنون.
    درود
    گزینه ای که انتخاب کردید خوبه. البته شاید بال هد BHQ2 هم گزینه خوبی باشه.
    باتوجه به اینکه طبیعت گردی هم در برنامه شما هست بنظر شخصی بنده بهتره به فکر سه پایه سبک تر باشید و لذا 055 که دوستمون در پست زیر گفتند مناسب شما نیست.
    190 هم از نظر استقرار و استقامت بسیار مقاوم هست. بنده حدود 3 سال هست درعکاسی نجومی ازش استفاده می کنم و هیچ مشکلی در لرزش نداره؛ بخصوص اگر ارتفاع سه پایه خیلی افزایش پیدا نکنه.
    اما در کنار مانفرتو می توانید به Sirui هم فکر کنید. گزینه های خوبی در این رنج قیمت در این برند هم وجود داره. مثل Sirui ET-2204 ، برخی محصولات دیگه این برند هم در بازار موجوده که می توانید نگاهی بهشون داشته باشید.
    ارادتمند
    yaghoobi، I.Givili، silhouette و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام دوستان
    این تاپیک رو تا حدودی خوندم و به نتیجه نرسیدم کدام سه پایه sirui مناسب بنده هستش لطفا راهنماییم کنید
    در زمینه خاصی عکاسی نمیکنم و سه پایه رو بیشتر برای سفر و طبیعت گردی میخوام و تا سقف 900تومن میخوام برای سه پایه و هدش با هم هزینه کنم... چه مدلی رو پیشنهاد میکنید
    با تشکر

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط ali72p نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این تاپیک رو تا حدودی خوندم و به نتیجه نرسیدم کدام سه پایه sirui مناسب بنده هستش لطفا راهنماییم کنید
    در زمینه خاصی عکاسی نمیکنم و سه پایه رو بیشتر برای سفر و طبیعت گردی میخوام و تا سقف 900تومن میخوام برای سه پایه و هدش با هم هزینه کنم... چه مدلی رو پیشنهاد میکنید
    با تشکر
    درود
    این مطلب که دوستان می گن تاپیک رو خوندم و نتیجه نداده به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست!! همه دوستان قدیمی فروم مثل بنده از خواندن همین تاپیک ها به نتیجه مطلوب برای تهیه ابزار رسیدیم. بطور مثال و در راستای سوال شما، انتخاب یک سه پایه یا برند متناسب با ابزار عکاسی شما، کاربری (البته اشاره کردید) و بودجه (این هم اشاره شده) مشخص می شود.
    مثلا اگر فردی یک دوربین کامپکت داشته باشد اصلا نیاز به سه پایه بسیار قوی و سنگینی مثل 055 نخواهد داشت.
    بنابراین همانند سایر پست های قدیمی، لطفا بفرمایید ابزار شما برای بستن روی سه پایه چه مواردی هست؟

در خصوص برند Sirui، این برند همانند Benro یک برند چینی هست و دارای کیفیت بسیار بالا (حتی به نظر شخصی بنده نسبت به بنرو برتری های زیادی داره) که در عرصه سه پایه های متنوعی فعالیت داره
    محصولات بسیار گسترده ای داره که باید متناسب با ابزار عکاسی و ژانر کاری فرد انتخاب شود.
    در همین ابتدای راه و بدون در نظر گرفتن مواردی که از شما پرسیده شد، اگر شما برای طبیعت گردی و پیاده روی سه پایه را نیاز داشته باشید باید به فکر یک سه پایه سبک و یا کربنی باشید و در این رنج گزینه های مناسبی در برند Sirui وجود داره.
    آقا نیمای عزیز یکی از دوستان با سابقه فروم هست که اخیرا این برند را در ایران تهیه کرده و در صفحات قبلی همین تاپیک توضیحاتی در خصوص مقایسه یکی از مدلهای این برند با 055 مانفرتو داشته.
    جالبه بدونید تفاوت وزنی این دو مدل از دو برند متفاوت چیزی حدود 500 الی 700 گرمه (بسته به نوع هد متفاوته).
    ارادتمند
    yaghoobi، silhouette و Vahid5500 تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    گزینه ای که انتخاب کردید خوبه. البته شاید بال هد BHQ2 هم گزینه خوبی باشه.
    باتوجه به اینکه طبیعت گردی هم در برنامه شما هست بنظر شخصی بنده بهتره به فکر سه پایه سبک تر باشید و لذا 055 که دوستمون در پست زیر گفتند مناسب شما نیست.
    190 هم از نظر استقرار و استقامت بسیار مقاوم هست. بنده حدود 3 سال هست درعکاسی نجومی ازش استفاده می کنم و هیچ مشکلی در لرزش نداره؛ بخصوص اگر ارتفاع سه پایه خیلی افزایش پیدا نکنه.
    اما در کنار مانفرتو می توانید به Sirui هم فکر کنید. گزینه های خوبی در این رنج قیمت در این برند هم وجود داره. مثل Sirui ET-2204 ، برخی محصولات دیگه این برند هم در بازار موجوده که می توانید نگاهی بهشون داشته باشید.
    ارادتمند
    ممنون از راهنمائي تون. درمورد تفاوت هد هاي مختلف در عمل و كاربرد ميشه توضيح بدين؟ راستش موندم بال هد به كارم مياد يا پن هد. از طرفي تا يه حدي، نياز به سرعت عمل دارم و راحتي كار برام مهمه..و از طرفي هم در كادربندي و ... وسواس دارم! و دقت هد برام مهمه!

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط silhouette نمایش پست ها
    ممنون از راهنمائي تون. درمورد تفاوت هد هاي مختلف در عمل و كاربرد ميشه توضيح بدين؟ راستش موندم بال هد به كارم مياد يا پن هد. از طرفي تا يه حدي، نياز به سرعت عمل دارم و راحتي كار برام مهمه..و از طرفي هم در كادربندي و ... وسواس دارم! و دقت هد برام مهمه!
    انتخاب هد تقریبا سلیقه ای هست و وابسته به کاربری شما
    مثلا اگر کسی قراره دوربین دوچشمی استفاده کنه، قطعا بال هد خوب نیست
    همچنین برای فیلم برداری هم به همین شکل.
    اما برای عکاسی 3w هد ها و بال هد گزینه های مناسبی هستند.
    بال هد ها معمولا کم حجم تر هستند و استفاده ازشون راحت تره. از طرفی تنظیماتش هم سریعتر انجام می شه ولی باید دقت داشته باشید چه بال هدی؟!
    مثلا بال هدی مثل 496 با MhxPro BHQ2 با هم خیلی متفاوت هستند. هم از نظر پیچ ها تنظیم و کنترلی و هم از نظر تراز و ...
    شما برای خرید هد اول از همه توجه داشته باشید تراز های مناسب برای جهات متفاوت داشته باشه
    در مرحله بعد بودجه مهمه و در اخر ابعاد و تحمل وزن
    مثلا اگر قرار باشه یک سه پایه مثل mt190Xpro4 یا 190go تهیه کنید بال هدی مثل mhxpro BHQ2 برای شما خیلی مناسبه.
    مزیت بزرگ بال هد ها نسبت به 3W هد برای عکاسی، تنظیم سریع و راحت آن نسبت به 3W هاست. بنابراین اگر صرفا برای عکاسی از سه پایه استفاده می کنید پیشنهاد بنده این هست که به فکر BallHead باشید و نه 3W
    ارادتمند
    yaghoobi، Nima Sadigh، BRAD و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    انتخاب هد تقریبا سلیقه ای هست و وابسته به کاربری شما
    مثلا اگر کسی قراره دوربین دوچشمی استفاده کنه، قطعا بال هد خوب نیست
    همچنین برای فیلم برداری هم به همین شکل.
    اما برای عکاسی 3w هد ها و بال هد گزینه های مناسبی هستند.
    بال هد ها معمولا کم حجم تر هستند و استفاده ازشون راحت تره. از طرفی تنظیماتش هم سریعتر انجام می شه ولی باید دقت داشته باشید چه بال هدی؟!
    مثلا بال هدی مثل 496 با MhxPro BHQ2 با هم خیلی متفاوت هستند. هم از نظر پیچ ها تنظیم و کنترلی و هم از نظر تراز و ...
    شما برای خرید هد اول از همه توجه داشته باشید تراز های مناسب برای جهات متفاوت داشته باشه
    در مرحله بعد بودجه مهمه و در اخر ابعاد و تحمل وزن
    مثلا اگر قرار باشه یک سه پایه مثل mt190Xpro4 یا 190go تهیه کنید بال هدی مثل mhxpro BHQ2 برای شما خیلی مناسبه.
    مزیت بزرگ بال هد ها نسبت به 3W هد برای عکاسی، تنظیم سریع و راحت آن نسبت به 3W هاست. بنابراین اگر صرفا برای عکاسی از سه پایه استفاده می کنید پیشنهاد بنده این هست که به فکر BallHead باشید و نه 3W
    ارادتمند
    خيلي خيلي ممنونم از راهنمائي هاتون دوست گرامي.
    بعنوان مشورت نهائي شما اين تركيب تائيد ميكنين؟ سه پايه Manfrotto MK190XPRO3 بعلاوه هد BHQ2