صفحه 330 از 366 نخستنخست ... 230 280 320 326 327 328 329 330 331 332 333 334 340 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,291 تا 3,300 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    49

نقل قول نوشته اصلی توسط S Noora نمایش پست ها
    سه پایه مدل MeFOTO A1340Q1 کیفیت مناسبی داشته و با ارتفاعی در حدود 160 سانتیمتر و تحمل وزن 8 کیلوگرم سه پایه مقاوم و قابل قبولی هست.بال هد خوبی داره و قابلیت تبدیل به تک پایه و عکاسی ماکرو هم داره.همونطور که دوستان در صفحات قبل گوشزد کردند چه اشکالی داره برای دوربینی که 3500 قیمت داره 500 هزینه کنید؟
    والا اشکالی که نداره فقط چون تازه وارد دنیای عکاسی شدم احساس میکردم نیازی نباشه انقدر هزینه کنم. اول که قصد داشتم یه سه پایه ی 100 هزار تومنی بخرم ولی نوشته های دوستان تو این تاپیک رو خوندم احساس کردم باید بودجه رو افزایش بدم تا حدود 300-400. با توجه به اینکه دائما در حال عکاسی نیستم و هرازچندگاهی به سه پایه احتیاج پیدا میکنم احساس میکنم یکم زیاده 500 تومن واسه کاربرد من.
    حالا به غیر از Mefoto 1340 که مورد تایید همه ی دوستان هست، نظرتون در مورد برند هانل و مدلهای Triad C5 Compact و Triad 40 Lite چیه ؟ کسی تجربه ی کار باهاشون رو داشته ؟ از لحاظ پایداری چطورن ؟ اختلاف کیفیتشون با Mefoto انقدر هست که اینارو نخرم و 200-250 بیشتر هزینه کنم واسه Mefoto ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    49

نقل قول نوشته اصلی توسط nicebluesky نمایش پست ها
    من به لطف راهنمایی های آقا مصطفی مدتی هست triad40 رو تهیه کردم و کاملاً ازش راضی هستم. هم استحکام و کیفیت خوبی داره و هم بال هد بسیار باکیفیت نسبت به رقبای هم قیمت. دوربینم کانن 600d و لنز 55-250. لانگ اکسپوژر هم باش گرفتم هیچگونه لرزشی نداشت
    ممنون از پاسختون دوست عزیز. از لحاظ پایداری خوبه ؟ من چون خیلی تجربه ندارم نمیدونم میترسم سه پایه ی خوبی نخرم یهو با یه باد کوچیک بیفته زمین
    در مورد مدل Triad C5 Compact چی ؟ از نزدیک باهاش کار کردین ؟ چون سبک تر و جمع و جور تره بیشتر به دلم میشینه

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

نقل قول نوشته اصلی توسط Alii. Fath نمایش پست ها
    والا اشکالی که نداره فقط چون تازه وارد دنیای عکاسی شدم احساس میکردم نیازی نباشه انقدر هزینه کنم. اول که قصد داشتم یه سه پایه ی 100 هزار تومنی بخرم ولی نوشته های دوستان تو این تاپیک رو خوندم احساس کردم باید بودجه رو افزایش بدم تا حدود 300-400. با توجه به اینکه دائما در حال عکاسی نیستم و هرازچندگاهی به سه پایه احتیاج پیدا میکنم احساس میکنم یکم زیاده 500 تومن واسه کاربرد من.
    حالا به غیر از Mefoto 1340 که مورد تایید همه ی دوستان هست، نظرتون در مورد برند هانل و مدلهای Triad C5 Compact و Triad 40 Lite چیه ؟ کسی تجربه ی کار باهاشون رو داشته ؟ از لحاظ پایداری چطورن ؟ اختلاف کیفیتشون با Mefoto انقدر هست که اینارو نخرم و 200-250 بیشتر هزینه کنم واسه Mefoto ؟
    دوست عزیز،شخصا موافق هزینه بی مورد و گزاف نیستم.ولیکن بعضی از پارامترها هست که اگر خرید درستی انجام بشه از اول دیگه نیازی به آپدیت و ... نخواهد داشت و گاهی تا مدت زیاد از عمر عکاسی شما رو سرویس میده.مثل مموری خوب و سه پایه مناسب و فیلتر با کیفیت و... بعضی اقلام رو بهتره اندکی دیرتر ولی بسیار با کیفیت تر تهیه کنیم.البته با در نظر گرفتن سطح نیاز.در خصوص امکاناتی که سه پایه ها در اختیار میزارن مثل همین تبدیل به مونوپاد و یا قابلیت ماکرو و یا داشتن تراز بر روی بال هد و سبک بودن و ارتفاع مناسب داشتن و پایدار بودن و .... همه سوای نوع مصرف شما در نهایت به نوعی کاربردی هستند.
    msh2200 و Alii. Fath تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    49

نقل قول نوشته اصلی توسط S Noora نمایش پست ها
    دوست عزیز،شخصا موافق هزینه بی مورد و گزاف نیستم.ولیکن بعضی از پارامترها هست که اگر خرید درستی انجام بشه از اول دیگه نیازی به آپدیت و ... نخواهد داشت و گاهی تا مدت زیاد از عمر عکاسی شما رو سرویس میده.مثل مموری خوب و سه پایه مناسب و فیلتر با کیفیت و... بعضی اقلام رو بهتره اندکی دیرتر ولی بسیار با کیفیت تر تهیه کنیم.البته با در نظر گرفتن سطح نیاز.در خصوص امکاناتی که سه پایه ها در اختیار میزارن مثل همین تبدیل به مونوپاد و یا قابلیت ماکرو و یا داشتن تراز بر روی بال هد و سبک بودن و ارتفاع مناسب داشتن و پایدار بودن و .... همه سوای نوع مصرف شما در نهایت به نوعی کاربردی هستند.
    خیلی ممنون از راهنماییتون دوست عزیز. یه سوال فنی دیگه، وجود گریپ در بال هد آیا کلا مزیتی داره و کار کادربندی رو تسهیل میکنه یا نه ؟ مثل چیزی که در مدل Vanguard Espod CX 234AGH Aluminum Tripod With GH-20 Pistol-Grip Head هست.
    profit تشکر می‌کند.

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

خیلی ممنون از راهنماییتون دوست عزیز. یه سوال فنی دیگه، وجود گریپ در بال هد آیا کلا مزیتی داره و کار کادربندی رو تسهیل میکنه یا نه ؟ مثل چیزی که در مدل Vanguard Espod CX 234AGH Aluminum Tripod With GH-20 Pistol-Grip Head هست.
    من فکر میکنم گریپ بیشتر مناسب فیلم برداری باشه.در عکاسی ما اینقدر حرکت متنوع و ناگهانی نداریم که همچین ابزاری بخواد.البته قیمتش رو هم چک کردم چندان گرون نبودمشخصات خوبی هم داشت فقط نکته اینکه ارتفاع 129 سانتیمتر برای سه پایه به اعتقاد بنده کوتاهه.
    msh2200، profit و Alii. Fath تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

تفاوت قیمت بین هد گریپ دار و یک هد معمولی را به خرید سه پایه مناسب اختصاص دهید!
    برای یک سه پایه خوب برای بادی شما هم حداقل 250 ضروریه!
    قبلا عرض کردم ونگاردهای تو رنج 250 گزینه های متوسط خوبی هستند.
    بعد از این رده هنل با قیمت بالاتر بسیار مناسبه! همین Traid 40 گزینه مناسبیه!
    C5 هم بنده شخصا دارم! بادی منیزیمی کنون روش بستم و از کارکردش راضی هستم!
    اما یک سه پایه قابل اطمینان برای رها کردن دوربین و رفتن دنبال کارتون نیست!
    باید پشتش باشید و یا صرفا برای عکاسی سلفی روی سه پایه مناسبه! البته وجود قابلیت تک پایه شدنش بسیار عالیه.
    این سه پایه اگر در کنار یک سه پایه خوب قرار بگیره بسیار ایده ال خواهد بود. در حالت انفرادی شخصا برای بادی های سری 3XXX یا 1XXXD به پایین توصیه می کنمش.
    برای بادی های قوی تر، صرفا بعنوان مهار گزینه بسیار عالی هست.
    حالادیگه خودتون می دونید.
    شخصا اصرار دارم حداقل به فکر Traid40 باشید.

پ.ن: بنده سابقه خرید 5 سه پایه تا رسیدن به سه پایه های حرفه ای رو داشتم! نتیجه نهاییش از دست رفتن پول بوده!
    از سه پایه اسلیک بسیار سبک قدیمی گرفته تا انواع چینی wf و تاکارا!
    ادم یک بار هزینه می کنه برای همیشه.
    ارادتمند
    Nima Sadigh، nicebluesky، a.g g.a و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    49

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    تفاوت قیمت بین هد گریپ دار و یک هد معمولی را به خرید سه پایه مناسب اختصاص دهید!
    برای یک سه پایه خوب برای بادی شما هم حداقل 250 ضروریه!
    قبلا عرض کردم ونگاردهای تو رنج 250 گزینه های متوسط خوبی هستند.
    بعد از این رده هنل با قیمت بالاتر بسیار مناسبه! همین Traid 40 گزینه مناسبیه!
    C5 هم بنده شخصا دارم! بادی منیزیمی کنون روش بستم و از کارکردش راضی هستم!
    اما یک سه پایه قابل اطمینان برای رها کردن دوربین و رفتن دنبال کارتون نیست!
    باید پشتش باشید و یا صرفا برای عکاسی سلفی روی سه پایه مناسبه! البته وجود قابلیت تک پایه شدنش بسیار عالیه.
    این سه پایه اگر در کنار یک سه پایه خوب قرار بگیره بسیار ایده ال خواهد بود. در حالت انفرادی شخصا برای بادی های سری 3XXX یا 1XXXD به پایین توصیه می کنمش.
    برای بادی های قوی تر، صرفا بعنوان مهار گزینه بسیار عالی هست.
    حالادیگه خودتون می دونید.
    شخصا اصرار دارم حداقل به فکر Traid40 باشید.

پ.ن: بنده سابقه خرید 5 سه پایه تا رسیدن به سه پایه های حرفه ای رو داشتم! نتیجه نهاییش از دست رفتن پول بوده!
    از سه پایه اسلیک بسیار سبک قدیمی گرفته تا انواع چینی wf و تاکارا!
    ادم یک بار هزینه می کنه برای همیشه.
    ارادتمند
    خیلی ممنون از توضیحات مفصل و کاملتون. حالا بنده به شخصه بین هانل ۴۰ که ۲۶۰ تومنه و می فوتو ۱۳۴۰ که ۴۹۰ تومنه موندم.آیا ۱۳۴۰ انقدربهترهست که براش ۲۳۰ تومن بیشتر هزینه کنم ؟ متاسفانه چون امکان خرید حضوری ندارم نمیتونم از نزدیک مقایسشون کنم.
    بازم پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.

كاربر همراه nicebluesky آواتار ها
    تشکر کرده
    4361

من فکر میکنم خرید سه پایه ارزان قیمت رو تمام عکاسان در ابتدای فعالیت تجربه کردن. یک سه پایه ارزون 70 80 تومنی شاید برای مدت خیلی کوتاهی به کمکتون بیاد و بتونید عکاسی لانگ اکسپوژر رو تجربه کنید. ولی عملاً بعد از 3 4 ماه یا خراب میشه یا بدلیل لرزش و خراب شدن عکسها قیدش رو میزنید. بنظرم 4 ماه دیرتر یه سه پایه خوب بخرید بهتر از خرید سه پایه بی کیفیته. علاوه بر این، سه پایه چیزی نیست که قدیمی بشه و مجبور به ارتقاعش باشید. یه چیز خوب بخرید عمری واستون کار میکنه
    بهنام ورشوساز
    Canon EOS 600D , EF-S 18-55 IS II , EF 50 f/1.8 II , EF-S 55-250 IS STM , Hahnel Triad 40 Tripod

كاربر جديد
    تشکر کرده
    49

نقل قول نوشته اصلی توسط nicebluesky نمایش پست ها
    من فکر میکنم خرید سه پایه ارزان قیمت رو تمام عکاسان در ابتدای فعالیت تجربه کردن. یک سه پایه ارزون 70 80 تومنی شاید برای مدت خیلی کوتاهی به کمکتون بیاد و بتونید عکاسی لانگ اکسپوژر رو تجربه کنید. ولی عملاً بعد از 3 4 ماه یا خراب میشه یا بدلیل لرزش و خراب شدن عکسها قیدش رو میزنید. بنظرم 4 ماه دیرتر یه سه پایه خوب بخرید بهتر از خرید سه پایه بی کیفیته. علاوه بر این، سه پایه چیزی نیست که قدیمی بشه و مجبور به ارتقاعش باشید. یه چیز خوب بخرید عمری واستون کار میکنه
    دقیقا صحیح میفرمایین دوست عزیز، بنده خودم هم همیشه سعی میکنم تو هر زمینه ای خرید میکنم جنسی بخرم که همیشگی باشه واسم.حالا فقط تو دوراهی سخت Traid40 و mefoto 1340 گیر کردم. که اختلاف قیمت 230 هزار تومنی دارن ولی نمیدونم اگر Traid40 رو بخرم سالها پاسخگوی نیازم خواهد بود یا بعد از مدتی احساس نیاز خواهم کرد به 1340. ؟؟!!
    اگه بدونم که بعد از مدتی احساس نیاز میکنم دیگه چه کاریه یه بار الان 1340 رو میخرم.ولی خوب حدالامکان میخوام سه پایه ای که با کمترین قیمت برام همیشگی باشه رو انتخاب کنم

كاربر همراه nicebluesky آواتار ها
    تشکر کرده
    4361

دقیقا صحیح میفرمایین دوست عزیز، بنده خودم هم همیشه سعی میکنم تو هر زمینه ای خرید میکنم جنسی بخرم که همیشگی باشه واسم.حالا فقط تو دوراهی سخت Traid40 و mefoto 1340 گیر کردم. که اختلاف قیمت 230 هزار تومنی دارن ولی نمیدونم اگر Traid40 رو بخرم سالها پاسخگوی نیازم خواهد بود یا بعد از مدتی احساس نیاز خواهم کرد به 1340. ؟؟!!
    اگه بدونم که بعد از مدتی احساس نیاز میکنم دیگه چه کاریه یه بار الان 1340 رو میخرم.ولی خوب حدالامکان میخوام سه پایه ای که با کمترین قیمت برام همیشگی باشه رو انتخاب کنم
    من به نسبت بودجه ای که برای سه پایه درنظر گرفته بودم سعی کردم بهترین گزینه رو انتخاب کنم و الان هم کاملاً راضیم. ولی فک کنم 1340 بهتر بشه.چون هم تحمل وزنش خیلی بیشتره و هم امکاناتی مثل تبدیل شدن به تک پایه داره. میشه گفت یه سه پایه جمع و جور همه کاره هست
    بهنام ورشوساز
    Canon EOS 600D , EF-S 18-55 IS II , EF 50 f/1.8 II , EF-S 55-250 IS STM , Hahnel Triad 40 Tripod