صفحه 21 از 181 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 31 71 121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 201 تا 210 , از مجموع 1801
Like Tree2221تشکر

موضوع: کارت حافظه (Memory Card)

كاربر همراه sprants آواتار ها
    تشکر کرده
    311

پیش فرض پاسخ: بحثي در مورد كارتها

خوب بلاخره رفتم دنبال کارت ! از بهارشیراز تا جمهوری !

آقا ما رفتیم نورنگار لنز بگیریم یادمون به کارت افتاد .
    اولا ممنو از آقایان محترم و مودب فروغی که کلی تحویل گرفتن ( کلا گفتم همین جا از نورنگار به خاطر برخورد خوبشون تشکر کنم )

تنها مموری که داشت اینتگرال بود که گفت 70 تومان 2 گیگ !
    گذشت و تا ما رفتیم تجهیزات حرفه ای که دیدم با اینکه این دو مارکی که همیشه داره فوق العاده هست اما کمی گرون بود ! گفتم حالا یه سرم جمهوری میرم ! تو حافظ یه مغازه pqi داشت میگفت 2 گیگ 70 تومان ! می گفت آقا دو گیگ pqi مارک فوق العاده خوبیه ! من خوب این جا یه چیزهایی از pqi شنیده بودم شک کردم . رفتم بالاتر آخرین مغازه سمت چپ گفت ما نمایندگی داریم . یه کارتون آورد بالا گفت همش pqi بود البته با یه کارت گارانتی در قطع A5 !!!! چالب بود ابن یکی میگفت 2 گیگ pqi دقیقا 32 هزار تومان !!!!!!!!! .من که دیگه پشیمون شدم . اومدم فروشگاه پرشیا اون دست خیابون که کینگستون 4 G داشت با گارانتی 64 تومان و 2 G رو میداد 30 تومان .

خلاصه من و قاتع کرد که این کینگ 4 گیگ رو بگیرم و واقعا هم راضیم . سرعت خوب + قیمت مناسب + 4 گیگ +گارانتی معتبر+فروشنده خوش برخورد و معتبر = رضایت من از این خرید !!!

كاربر همراه بهرنگ آواتار ها
    تشکر کرده
    606

تهران نمایندگی پاناسونیک کدومش بیشتر تو خط دوربین دیجیتال و لوازمشه؟

بهرنگ پاشایی
    Canon EOS 7D\BG-E7 Battrey Grip\Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM\Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS USM\MANFROTTO MN190X PROB+MN322RC2

كاربر همراه بهرنگ آواتار ها
    تشکر کرده
    606

با سلام من چند روز دیگه میام تهران میخواستم یک کارت sdhc پاناسونیک کلاس 6 یا 4 بگیرم کجا میتونم گیر بیارم با چه قیمتی ممنون میشم راهنماییم کنید ؟:biggrin:

بهرنگ پاشایی
    Canon EOS 7D\BG-E7 Battrey Grip\Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM\Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS USM\MANFROTTO MN190X PROB+MN322RC2

كاربر همراه Babak25 آواتار ها
    تشکر کرده
    871

نمي دانم چرا قيمت كارت هاي SanDisk در ايران به طرز فجيعي بالاست. قيمت يك كارت SanDisk Extreme III SDHC 4GB به همراه يك Card Reader و يك كيف كوچك براي حمل آنها به اضافه نرم افزار RescuePRO براي Recovery در آمازون 65 دلار است. در صورتي كه قيمت اين كارت در ايران بيش از دو برابر است.
    بابك قبادي
    Nikon D80 | Nikon 18-200 f/3.5-5.6 VR | Tokina 12-24 f/4 | Speedlight SB-800 | Remote ML-L3
    Lowepro Toploader 70 AW | NG Medium Backpack | Manfrotto 190XPROB + 804RC2

كاربر همراه Amin Zarif آواتار ها
    تشکر کرده
    6314

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak25 نمایش پست ها
    نمي دانم چرا قيمت كارت هاي SanDisk در ايران به طرز فجيعي بالاست. قيمت يك كارت SanDisk Extreme III SDHC 4GB به همراه يك Card Reader و يك كيف كوچك براي حمل آنها به اضافه نرم افزار RescuePRO براي Recovery در آمازون 65 دلار است. در صورتي كه قيمت اين كارت در ايران بيش از دو برابر است.
    دوست عزیز كدام مورد را در بازار ایران سراغ دارید كه تابع نظم و قاعده و قانون خاصی باشد؟نمیدانم مگر ما در این نقطه دنیا،هزینه نمی كنیم ویا تافته ای جدا بافته از دیگر نقاط دنیا هستیم كه باید این هزینه های چند برابر،خدمات پس از فروش نامناسب(اگر وجود داشته باشد!)،نمایندگی هایی كه پاسخگو نیستند و فقط به فكر سود خود هستند و...،را تحمل كنیم؟
    اگر دوستان موافق باشند تاپیكی با این مضمون ایجاد كنیم و با مشاركت یكدیگر بیشتر به مساله مشكلات قیمت ها و خدمات پس از فروش،نمایندگی های پاسخگو ونا پاسخگو،بپردازیم.
    Babak25 و بهرنگ تشکر می‌کنند.
    امین ظریف مهدیزاده

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Thumbs down پاسخ: بحثي در مورد كارتها

سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط بهرنگ نمایش پست ها
    با سلام من چند روز دیگه میام تهران میخواستم یک کارت sdhc پاناسونیک کلاس 6 یا 4 بگیرم کجا میتونم گیر بیارم با چه قیمتی ممنون میشم راهنماییم کنید ؟:biggrin:

چرا میخواهید كلی پول به یك برچسب بدهید, برای دوربینهای من و شما و كارهایی نظیر من و شما (ببخشید جسارت میكنم) كارت اصل پاناسونیك با توشیبا و ..فرقی نمیكند!!! ولی برای آن پاناسونیك به اسم Original بودنش, دو برابر قیمت كارتهای عادی رو میگیرند!!! :(

نقل قول نوشته اصلی توسط AminZarif نمایش پست ها
    دوست عزیز كدام مورد را در بازار ایران سراغ دارید كه تابع نظم و قاعده و قانون خاصی باشد؟نمیدانم مگر ما در این نقطه دنیا،هزینه نمی كنیم ویا تافته ای جدا بافته از دیگر نقاط دنیا هستیم كه باید این هزینه های چند برابر،خدمات پس از فروش نامناسب(اگر وجود داشته باشد!)،نمایندگی هایی كه پاسخگو نیستند و فقط به فكر سود خود هستند و...،را تحمل كنیم؟
    اگر دوستان موافق باشند تاپیكی با این مضمون ایجاد كنیم و با مشاركت یكدیگر بیشتر به مساله مشكلات قیمت ها و خدمات پس از فروش،نمایندگی های پاسخگو ونا پاسخگو،بپردازیم.
    به هیچ نتیجه ای نخواهیم رسید امین خان, آنهایی كه مینویسند و میخوانند, كاره ای نیستند و آنها كه كاره ایند, نمیخوانند و اگر هم ...به فرض محال چشمشان بیفتد, پشیزی اهمیت نخواهند داد.

مشكل خیلی عمیقتر از نمایندگی و ...است, مشكل خود ایرانی جماعت است و نظر دیگران در مورد ما...
    Behnam_703 تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر جديد webpen آواتار ها
    تشکر کرده
    40

من الان فروشگاه نور توی باب همایون بودم. (فروشگاهی که کارش بیشتر فروش فلیتر هست)
    قیمت
    Transcend دو گیگ رو میگفت 21 هزار تومان
    و Kingston رو هم با همین ظرفیت 20 تومان
    البته سرعت و گارانتی رو فراموش کردم بپرسم. ممکنه اصلی نباشن و مشکلی پیش بیاد؟
    ویرایش توسط webpen : Wednesday 17 October 2007 در ساعت 15:29

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

نقل قول نوشته اصلی توسط webpen نمایش پست ها
    من الان فروشگاه نور توی باب همایون بودم. (فروشگاهی که کارش بیشتر فروش فلیتر هست)
    قیمت
    Transcend دو گیگ رو میگفت 21 هزار تومان
    و Kingston رو هم با همین ضرفیت 20 تومان
    البته سرعت و گارانتی رو فراموش کردم بپرسم. ممکنه اصلی نباشن و مشکلی پیش بیاد؟
    اگر به دنبال عكاسی پیاپی سریع نیستید نه سرعت زیاد مهمه نه گارانتی اما اصل بودن خیلی مهمه حتما اصلش رو بخرید
    راستی كارتها SD هستن ديگه؟؟؟
    webpen تشکر می‌کند.
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر جديد webpen آواتار ها
    تشکر کرده
    40

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin543 نمایش پست ها
    اگر به دنبال عكاسی پیاپی سریع نیستید نه سرعت زیاد مهمه نه گارانتی اما اصل بودن خیلی مهمه حتما اصلش رو بخرید
    راستی كارتها SD هستن ديگه؟؟؟
    بله SD هستن. از کجا متوجه بشم اصل هست. شما قیمت اصلیش رو داری؟
    مخصوصا Transcend

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط webpen نمایش پست ها
    بله SD هستن. از کجا متوجه بشم اصل هست. شما قیمت اصلیش رو داری؟
    مخصوصا Transcend
    چرا باب همایون ؟

چیزی كه نماینده ی اصلی داره كه آدم نمی ره باب همایون !

مرآت 2 گیگ SD با سرعت 45 رو می ده 23 و با سرعت 150 رو می ده 38 تومن. ضمنن اصل بودن مموری ترنسند رو راحت می شه تشخیص داد. پك نوع اصلی كاملن بسته است و باید بسته رو با كاتر باز كرد.
    webpen و mse1445 تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

صفحه 21 از 181 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 31 71 121 ... آخرینآخرین