صفحه 47 از 141 نخستنخست ... 37 43 44 45 46 47 48 49 50 51 57 97 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 461 تا 470 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

پیش فرض پاسخ: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

نقل قول نوشته اصلی توسط espand نمایش پست ها
    سلام
    دوستان چرا جواب منو نداد پس

من یک پرینتر جوهر افشان می خوام بخرم خیلی ممنون می شم دوستانی که تجربه دارن کمکم کنن
    1- تا حدی که به طول عمر دستگاه آسیبی نزنه ارزون باشه
    2- برای استفاده خونگی می خوام
    3- هزینه شارژش پایین باشه
    4- کیفیت پرینتش هم تاحدی قبل قبول باشه برای چاپ عکس نمی خوام ( نمی خوام ) ولی کیفیتش بد هم نباشه
    5-استفاده مداوم ندارم هدش خراب نشه اگر طولانی مدت استفاده نکردم
    6- برای پرینت مهر شرکت مناسب باشه
    لطفا یک یا چند مدل از هر برندی که مناسبتره بهم پیش نهاد کنید
    سلام
    دوست عزیز منظورتون از پرینتر های ارزون قیمت تا چه قیمتی می باشد؟
    تو رده قیمتی 143000 تومان اپسون ار 290 و تو رده 110000تومن به بالا کانن ای پی 3300و4300 و 5300 را می شه نام برد اگر کاتریج ارزون می خواهید اپسون را انتخاب کنید البته اپسون هم درد سر اماده شدن برای چاپ پس از نصب کاتریجهای ماد ایران را دارد . اگر می خواهید راحت باشیدو با چاپگر هیچ مشکلی نداشته باشید و از دنیا و اخرت راحت باشید کانن رو انتخاب کنید .کیفیت چاپ هرد و شون هم خوبه اما یه مشکل هست هردو چاپگر اپسون و کانن در صورت عدم استفاده روزانه با مشکل خشک شدن جوهر در هد مواجه خواهید شد که هزینه اش هم کم نسیت .اگر مرتب و روزانه چاپ ندارید بهتر است از خرید چاپگر منصرف شوید
    نقل قول نوشته اصلی توسط noroozi_hossein نمایش پست ها
    ولی من هنوز چند تا سوال دارم !!!!!!!!!

مهم نیست که تعداد کارتریج کنن بیشتره ؟
    کنن با 6 کارتریج نداریم با قیمت پایین و 9600 ؟
    اسکنر چی ؟ چند کاره بگیرم یا جدا ؟
    این چطوره ؟ CANON - PIXMA MP610
    اسکنر ها چه چند کاره و چه یک کاره فکر کنم کار شما را راه می اندازه ولی اگر دقت بالا نیاز دارید یک کاره بگیرید .

قبلا فقط کاتریجهای اچ پی را شارژ می کردند .ولی الان از این بازاریهای تهرانی هرچی بگی بر می اد
    mohajer2000 تشکر می‌کند.
    اسدالله مداح

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

نقل قول نوشته اصلی توسط siabarafs نمایش پست ها
    سلام عرض شد،
    می خواست ببینم کسی از دوستان اطلاعی از کیفیت پرینتر Canon PIXMA iP4500 داره؟ آیا توصیه می کنند دوستان؟
    در هر حال اگه اطلاع بدید ممنون میشم.
    سلام
    کیفیت چاپ خوبه .اگه مشکل با قیمت کاتریج ندارید .
    siabarafs تشکر می‌کند.
    اسدالله مداح

كاربر فعال Elend آواتار ها
    تشکر کرده
    1406

ارزانترین حالتی (پرینتر+جوهر) که برای چاپ عکس با ماندگاری بالا پیشنهاد میکنید چیه؟!

//
    ارزانترین مدل حرارتی چنده و مدل ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام خدمت دوستان
    مشکل من با کارتریجهای مادیران هستش دستگاه من اپسون مدل cx8300 اصلا این کارتریجها رو نمیشناسه میخواستم بدانم چیکار باید بکنم
    اگه مارک بهتر با قیمت مناسب سراغ دارید لطف کنید و معرفی بفرمایید با تشکر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

با سلام خدمت آقای قبادی. من با توجه به راهنمایی شما یک دستگاه پرینتر اپسون r 290 خریداری کردم. و تا حالا چند سری کارتریج عوز کردم میخاستم بپرسم برای نصب مخزن خارجی در تهران شما کجا را پیشنهاد میکنید که من دستگاه را ببرم؟ و آیا نصب مخزن خارجی در کیفیت تصویر چاپ شده تاثیری سوئی دارد؟ هزینه ی آن حدودا چقدر می شود؟ و قیمت هر بطری جوهر چقدر است؟ با تشکر قبلی.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط tina25 نمایش پست ها
    با سلام خدمت آقای قبادی. من با توجه به راهنمایی شما یک دستگاه پرینتر اپسون r 290 خریداری کردم. و تا حالا چند سری کارتریج عوز کردم میخاستم بپرسم برای نصب مخزن خارجی در تهران شما کجا را پیشنهاد میکنید که من دستگاه را ببرم؟ و آیا نصب مخزن خارجی در کیفیت تصویر چاپ شده تاثیری سوئی دارد؟ هزینه ی آن حدودا چقدر می شود؟ و قیمت هر بطری جوهر چقدر است؟ با تشکر قبلی.

سلام ، با كسب اجازه از آقاي قبادي

به نظر من بهتره كه از جوهرهاي ليتري استفاده نكنيد ، به چند دليل :

1. هد دستگاه R290 روي كارتريج نيست و روي خود دستگاه هستش ، و كلاً هد پرينترهاي اپسون شديداً حساس به جوهرهاي غير اورجينال و ليتري هستن و استفاده از اونها باعث خرابي هد ميشه كه قيمتشون تقريباً برابر با قيمت خود دستگاه هست ، پس بهتره يا از جوهرهاي اورجينال و در غير اينصورت ماديراني استفاده كنيد.

2.اگر تو دورهء گارانتي دستگاه باشيد ، استفاده از اين جوهرها گارانتي رو باطل مي كنه

ولي اگر اصرار به استفاده از جوهر ليتري داريد ، ايرانشهر ميتونيد تهيه شون كنيد ، قيمتي بين 30 تا 45 هزار تومن دارند با شيشه هاي جوهر 2 تا 4 هزار تومني (هر رنگ)

اميدوارم كه كمك كرده باشم
    Kaveh Ghobadi و tina25 تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال ajjadesa آواتار ها
    تشکر کرده
    2486

به نظر من بهتره كه از جوهرهاي ليتري استفاده نكنيد ، به چند دليل :

1. هد دستگاه R290 روي كارتريج نيست و روي خود دستگاه هستش ، و كلاً هد پرينترهاي اپسون شديداً حساس به جوهرهاي غير اورجينال و ليتري هستن و استفاده از اونها باعث خرابي هد ميشه كه قيمتشون تقريباً برابر با قيمت خود دستگاه هست ، پس بهتره يا از جوهرهاي اورجينال و در غير اينصورت ماديراني استفاده كنيد.
    من یه 7 ماهی هست دارم از جوهر لیتری استفاده میکنم هیچ مشکلی تا الان نداشتم باهاش فکر کنم 2500 تا 3000 تا پرینت گرفتم باهاش مشکلی نداشتم
    Kaveh Ghobadi و tina25 تشکر می‌کنند.
    سجاد عبدالهی
    Canon EOS 5D Mark II/Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM/Canon EF 50mm f/1.4 USM /Canon EF 180mm f/3.5 L USM Macro /Sigma 12-24mm f/4.5-5.6 EX DG

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط ajjadesa نمایش پست ها
    من یه 7 ماهی هست دارم از جوهر لیتری استفاده میکنم هیچ مشکلی تا الان نداشتم باهاش فکر کنم 2500 تا 3000 تا پرینت گرفتم باهاش مشکلی نداشتم
    من هم چند مورد خلاف اين رو ديدم! پس ميشه نتيجه گرفت كه معلوم نيست چه اتفاقي براي پرينتر ميوفته ، البته مورد ديگه اي هم هست ، اون هم اينكه از سقف يك تعداد پرينت كه بالاتر بره[ مثلا همين 3000 تا يا حتي كمتر از اينا]، عملاً حتي اگه دستگاه خراب هم بشه ، استفاده از اين جوهرهاي ليتري توجيه پذيره! :biggrin:

شايد بهتره صبر كنيم ببينيم نظر آقاي قبادي در اين مورد چيه.
    tina25 تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال ajjadesa آواتار ها
    تشکر کرده
    2486

من هم چند مورد خلاف اين رو ديدم! پس ميشه نتيجه گرفت كه معلوم نيست چه اتفاقي براي پرينتر ميوفته ، البته مورد ديگه اي هم هست ، اون هم اينكه از سقف يك تعداد پرينت كه بالاتر بره[ مثلا همين 3000 تا يا حتي كمتر از اينا]، عملاً حتي اگه دستگاه خراب هم بشه ، استفاده از اين جوهرهاي ليتري توجيه پذيره!

شايد بهتره صبر كنيم ببينيم نظر آقاي قبادي در اين مورد چيه.
    دوست عزیز هر کارتریج مادیران قیمتی بین 4 تا 5 هزار تومن داره و ست 6 تایش تقریبا میشه 30 تومن من که با کارتریج های خودش بیشتر از 20 برگ نتونستم پرینت بگیرم حالا ما میگیم 30 برگ کامل A4
    یعنی برای هر برگه هزینه چاپ من فقط جدا از کاغذ نزدیک به 1000 تومن هست !!! این به صرفه هست من اگه میخواستم
    3000 تا با کارتریج بزنم چقدر باید هزینه میکردم شاید چندین برابر پول خود پرینتر (حتی اگه الان هم پرینتر من مرخص شه باز من سود کردم !!!)
    Kaveh Ghobadi، tina25 و nadiraad تشکر می‌کنند.
    سجاد عبدالهی
    Canon EOS 5D Mark II/Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM/Canon EF 50mm f/1.4 USM /Canon EF 180mm f/3.5 L USM Macro /Sigma 12-24mm f/4.5-5.6 EX DG

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

می دانید موضوع چیست؟

نظر هر دو گروه کاملا درست است...!

اما باید دید در هر صورت چه چیزی بدست می آورید.

چند روزی است یکی دیگر از دوستان مخزن نصب کرده و در این چند روز شاید بیش از 100 صفحه چاپ داشته و مشکلی نداشته است.

موضوع این است که شما باید بدانید خواسته تان چیست؟

یقینا استفاده از کارتریج های اصلی از نظر کیفیت 100% بهتر است.

اما شما با خرید مخزن اکسترنال هزاران برابر ان هزینه را صرفه جویی می کنید.

من با 1 لیتر جوهر 3 تا دستگاه را خراب کردم یعنی چیزی حدود 15 هزار صفحه چاپ...!

وقتی مخزن را نصب می کنید به این نتیجه می رسید که دیگر پرینتر مهم نیست نهایت اش خراب می شود و می اندازم دور یکی دیگر میخرم!

اما سعی کنید ترجیحا از جوهرهای با کیفیت تر استفاده کنید جوهر هایی که مقدار الکل بیشتری دارند تا آب.

جوهر هایی که بهتر تقطیر شده اند.

خلاصه اینکه نصب مخزن برای کسی که تیراژ زیاد دارد شدیدا توصه می شود.برای کسی که سالی ماهی یک چاپ هم ندارد خیر توصیه نمی شود.
    lind، A_Maddah، Pooyan و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

صفحه 47 از 141 نخستنخست ... 37 43 44 45 46 47 48 49 50 51 57 97 ... آخرینآخرین