صفحه 37 از 141 نخستنخست ... 27 33 34 35 36 37 38 39 40 41 47 87 137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 361 تا 370 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: راهنمای خرید پرینتر جوهرافشان

جناب ترابی بنده سپاسگذارم...

در مورد مطالب یک نظری دارم ما چند تا تاپیک داریم ( یکی همین تاپیک پرینتر و دیگری باطری و ... ) که کلی بحث های مختلف و حاشیه ای در آن وجود دارد.اما به نظر بحث ها جذاب و آموزنده اند.کل بحث در گرد موضوع پرینتر است.از مشکلات تا خرید و رفع اشکال و ترفند ها.

تاپیک خوبی است برای کسانی که بدنبال یک پرینتر خوب می گردند...
    rtoraby تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    جنرال سرویس!

یعنی اینکه هد را تنظیم کنند و اگر کمی به یک سمت متمایل شده است به جای اول بازگردد.همین طور شیلنگ تخلیه جوهر را تست کنند که نکند جوهر در آن خشک شده باشد و عمل تمیز کردن هد و مکش جوهر از هد ناقص باشد.همین طور عمل مکش جوهر را تست می کنند که کامل باشد و چند سرویس دیگر...

هد های پرینتر های جدید اپسون چند قسمتی هستند و یک کیت هم به آنها متصل است.

در اکثر موارد کیت و هد جوهر سیاه و سفید و زرد با مشکل مواجه می شود که با تعویض آن قسمت ( یا هد و یا کیت و یا هر دو ) مشکل بر طرف می شود.

در حال حاضر قسمت 4 هد و کیت آنها روی هم حدود 70 تا 90 هزار تومان قیمت دارد که به نظر به صرفه است.

در صورتی که از پرینتر بدرستی استفاده شود و در یک زمانبندی معین عمل پاک کردن هد و نازل چک انجام شود پرینتر با مشکل مواجه نمی شود.

بنده در طی تجربه ای که دارم اکثرا هد مشکی و زرد و کیت آنها ( بخصوص کیت ) با مشکل مواجه می شود که حدود 30 تا 50 تومان هزینه برایتان خواهد داشت.

آن کیت هم یک شمارنده در داخل خود دارد ( یک چیپست و یا چیزی مثل آن ) که بعد از یک تعداد معین ( حدود 8 تا 10 هزار برگ پرینت از کار می افتد ( گاهی هم اینطور نیست )

در ضمن یک مشکلی که اکثر دوستان با آن مواجه می شوند و از روی عدم آگاهی است مشکل با کاغذ کش پرینتر است.یعنی مکانیزیم کشیدن کاغذ یا از کار می افتد و یا بدرستی انجام وظیفه نمی کند و مثلا از نصفه کاغذ پرینت می کند.

این مشکل از آنجا ناشی می شود که شما دایما کاست کاغذ را پر از کاغذ کنید و سنسور ها دایما کاست را پر از کاغذ تشخیص دهند.

بنده پیشنهاد می کنم هر زمان قصد پرینت داشتید کاغذ ها را ( بسته به وزن و گرم کاغذ ) در دسته های 5 تا 25 تایی در پرینتر قرار دهید و بعد از انجام کار کاغذ ها را خارج کنید.
    با تشکر از راهنمایی شما.

با حدود 100-120 تومن چی میشه خرید؟
    (من پرینتر چند کاره رنگی جوهر افشان میخوام)

تو این رنج قیمت من HP Officejet 5610 رو انتخاب کردم. نظر شما چیه؟

از Canon چه مدلی رو پیشنهاد میدید؟!

تشکر کرده
    14101

بنده کلا جوهر افشان های Hp را پیشنهاد نمی دهم.

بنا به دلایلی که بسیار در موردش صحبت شده و در همین تاپیک ( پست های قبل ) بحث کرده ایم.

اما برای چند کاره ها اپسون و کانن مناسب هستند.

متاسفانه مدتی است از بازار اطلاع ندارم و قیمت ها دستم نیست ( چندکاره ها ) فقط اینکه با 100 تا 140 تومان می توانید یک چیز خوب از برند کانن و یا اپسون ( پیشنهاد بنده اپسون است ) تهیه کنید.سری Cx چندکاره های اپسون است.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه AliMohammadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1567

سلام
    امروز دوباره زنگ زدم مادیران آدرس یک نمایندگی را برای سرویس پرینتر بگیرم. گفتم چند ماه است که از پرینتر کاملا" استفاده نشده است. مادیران گفت اگر تو این چند وقت کارتریج (حتی خالی را) از پرینتر در نیاوردید مشکلی نیست و با خرید کارتریج و یک بار Head Cleaning ! مشکل حل خواهد شد. (البته خودم فکر نکنم با یک بار Head Cleaning درست شود.)
    در مورد کارتریج پرسیدم، گفتند از خودمان به قیمت 4100 تومان بخرید. خوبه ها؟! چند روز پیش میگفتند نداریم.

حالا کاوه جان به نظر شما به حرف مادیران گوش کنم و برم کارتریج بخرم؟

متاسفانه مدتی است از بازار اطلاع ندارم و قیمت ها دستم نیست ( چندکاره ها ) فقط اینکه با 100 تا 140 تومان می توانید یک چیز خوب از برند کانن و یا اپسون ( پیشنهاد بنده اپسون است ) تهیه کنید.سری Cx چندکاره های اپسون است.
    کاوه جان شما خودت استادی عزیز، ولی امروز برای یکی از دوستان قیمت دستگاه های چند کاره را پرسیدم.
    Stylus CX7300 ..... 123,000 و Stylus CX8300 ..... 150,000 تومان است. (دقیقا" همان قیمتی که خود سایت مادیران نوشته است.) قیمت هر کارتریج مادیرانی این پرینترها هم 5300 تومان است.
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.
    علی محمدی

تشکر کرده
    14101

ممنون علی جان بابت قیمت ها...

قیمت ها بسیار عالی ( با توجه به مشخصات این مدل ها )

در مورد موضوع شما اول یک سوال؟

آخرین باری که پرینتر را خاموش کردید و به خواب زمستانی رفت ارور جوهر داده بود و اعلام کرده بود که جوهر ها تمام شده اند؟اگر بلی چه تعداد؟

و اینکه به نظرم اگر ارور جوهر نداده اند یک ست جوهر بخرید و چند باری نازل چک کنید و هد کلینگ انجام دهید.اگر با رنگ زرد و مشکی مشکلی نداشته باشید انشالله مشکلی نیست.
    AliMohammadi تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر همراه AliMohammadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1567

سلام
    آخرین باری که پرینتر را خاموش کردید و به خواب زمستانی رفت ارور جوهر داده بود و اعلام کرده بود که جوهر ها تمام شده اند؟اگر بلی چه تعداد؟
    بله، یکی از کارتریج ها خالی شده بود. (کدوم زنگ؟ یادم نیست.) ولی چند روز پیش که روشن کردم 2 کارتریج خالی شده بود و بقیه هم ارور زرد میدادند.(علامت تعجب) و الان هم بعد از چند بار خاموش و روشن کردن همه ی کارتریج ها ارور خالی شدن میدهند.
    کاوه جان میترسم ببرم سرویس بعد هد رو عوض کنند. هزینه ی هد این پرینتر چقدر است؟
    علی محمدی

تشکر کرده
    14101

علی جان اگر از سری قدیمی باشد Stz که حدود 60 تا 70 هزار تومان است.اما اگر از سری جدید تر باشند Stx که حدود 30 تا 45 هزار تومان است.

اما!

اگر برای سرویس پرینتر را ببرید و بگویید که فقط تست شود و کالیبره شود آنها اگر نیاز به تعویض هد باشد ( که انشالله نیست ) قبل از هر کاری به شما اطلاع خواهند داد ( بخواهید که بدهند ) و بعد تعمیر را شروع می کنند.

به نظرم اگر قرار باشد یک سری جوهر و یک هد 60 تومانی بخرید بهتر است یک پرینتر نو تهیه کنید تا راحت تر باشید..
    AliMohammadi تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

Question پاسخ: راهنمای خرید پرینتر جوهرافشان

با سلام خدمت همه ي دوستان من ميخوام يه 3كاره بخرم موندم چي بخرم اين چند مدل رو در نظرم گرفتم ببينيد چطور هستند؟؟؟
    HP - F2180
    MP140.Mp210
    MP160
    ؟؟؟؟؟؟؟
    بنظره شما HP خوبه و يا CANON ؟؟؟
    تو اين تاپيك خوندم كه اگه كارتريج هاي CANON شارژ شند خراب ميشند بايد نوشو بخري آيا اين حرف صحت داره و يا نه؟؟؟
    و در ضمن من ميخوام يه چيزه خوب و از 100 تومان هم پائين تر خرج كنم... 3كاره و رنگي و چيزه خوبي باشه 1بار مصرف نباشه...
    ممنونم ميسم راهنمائيم كنين مر30...

تشکر کرده
    14101

دوست عزیز...

شما عینا همین سوال را چند ساعت پیش با فونت Bold پرسیده بودید!

آن پست را می بینید؟

پس لطفا یک سوال را چند بار و یا در چند جا نپرسید.

شما فرمودید که این تاپیک را مطالعه کرده اید اما از سخنان شما چیز دیگری برداشت می شود.

اگر مطالعه کرده باشید حتما بارها خوانده اید که کلا چند کاره ها به هیچ وجه پیشنهاد نمی شوند.( به دلایلی که قبلا توضیح داده شده و باید مطالعه کنید )

و بعد اینکه باز هم کلا Hp ها پیشنهاد نمی شوند.( باز هم به دلایلی که بارها توضیح داده شده است )
    mehranm2000 تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

Question پاسخ: راهنمای خرید پرینتر جوهرافشان

كاوه خان ممنون ميشم منو بهتر راهنمائي كني...
    Hp اين چند مدل ور كه گفتم يعني نخرم؟!!!!!!!؟
    و Canon اين 3 مدل رو مدنظر گرفتم بظنره شما كدام يك بهتره؟؟؟ از اين 3 نوع Cano؟؟؟ و يه چيز هم در مورده Canon ميخوام بدونم اونم اينكه البته من اينو تو اين تاپيك خوندم كه ميگند Canon رو اگه بدي شارژ خراب ميشه ميخوام بدونم اين حرف 2رست هست و يا نه؟؟؟ و چرا؟؟؟

صفحه 37 از 141 نخستنخست ... 27 33 34 35 36 37 38 39 40 41 47 87 137 ... آخرینآخرین