صفحه 49 از 141 نخستنخست ... 39 45 46 47 48 49 50 51 52 53 59 99 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 481 تا 490 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

پیش فرض پاسخ: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

سلام
    امان از این 10دقیقه .مجبور شدم دوباره پست بزنم .
    دوست عزیز فکر کنم شما این تاپیک را بدقت نخوانده اید چرا که جواب اکثر سوالات شما را دوست عزیزمان کاوه قبادی که این روزها خیلی کم پیدا هستند داده اند . فکر کنم رجوع کنی به چند صفحه قبل به نتایج خوبی برسید .
    یا حق .
    Kaveh Ghobadi، tina25 و elyar...elite تشکر می‌کنند.
    اسدالله مداح

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

دوست گرامي ، جناب آقاي A_Maddah
    بنده جسارت نكردم خدمت شما ، فقط خواستم يك موقع اين دوستمون كه شايد اطلاعات كمتري داشته باشند ، در مورد R290 به اشتباه نيوفتند، و اشتباهاً فكر نكنند كه حالا چون شما اشكالي رو در مورد R290 به طو كلي براي اشاره به ضعف اپسون مطرح كرديد ، جواب ايشون براي يك چاپگر A3‌ بوده. به هر حال عذر خواهي مي‌كنم اگر لحن مناسبي نداشتم.

در مورد پرينترهاي Canon ، من هم موافقم ، كمترين شكايتي كه ديده شده مربوط به اين برند بوده ولي از لحاظ قيمت خود دستگاه و مواد مصرفي بيشترين تعداد شاكي ها رو داشته (كه البته شايد بشه گفت در مقابل كيفيت و كاركرد دستگاه توجيه پذيره) ، به نظرم اولين فاكتوري كه بايد براي خودتون تعيين كنيد موقعي كه قصد خريد پرينتر داريد ، هزينه اي كه در مورد دستگاه مي خواهيد انجام بديد و بعدش يه نيم نگاهي هم به هزينه مواد مصرفي. بعدش هم به ترتيب بايد فاكتورهاي ديگه رو وارد كنيد. كيفيت چاپ ، چاپ روي سي دي ، چاپ بدون حاشيه و ابعاد و غيره. البته باز هم اين نظره بنده هست و ممكن رويكردهاي بهتري هم براي خريد پرينتر دوستان داشته باشند.:)
    A_Maddah تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

سلام
    دوست عزیز من از گفته شما ولحنتان ناراحت نشدم . امید است شما هم از شیوه نوشتاری من ناراحت نشده باشید.انشالله
    از نظر قیمت خود دستگاه و مواد مصرفی فکر نمی کنم تفاوت چندانی داشته باشند برای مثال کاتریج اصل اپسون 16000 تومن در تهران طبق شنیده های من و 20000 تومن در بندر عباس می باشد .کاتریجهای Canonسری 8 مخصوص فتو در بندرعباس 14000 تومن می باشد . بنابراین می بینید که کاتریجهای کانن 2000 تومن هم ارزانتر است و تازه از همه مهمتر تعداد چاپش هم 50درصد بیشتر از اپسون می باشد .کیفیت چاپ هم بمراتب کمی بهتر است . تازه در کاتریجهای Canon بحث ساخت چین یا مالزی وجود نداره .فقط ساخت ژاپن با هولوگرام و مطمئن .
    اما قیمت خود دستگاه .بمراتب کمی قیمتش از اپسون بالاتر است درحد 20 تا30هزار تومن . که این هم جای بحث داره تقریبا می شه گفت پرینتر های همرده در اپسون و Canon قیمتهای تقریبا یکسان دارند .
    از مزیتهای اپسون کاتریجهای ماد ایران است باقیمت 5000 تومن .که خرید پرینتر اپسون را توجیح می کند که اگر از این کاتریجها در چاپ استفاده کنید و با مشکلی بر نخورید از Canon به صرفه تر خواهد بود . (که شک دارم به مشکل بر نخورید .)
    اما مشکلات کاتریجهای ماد ایران . این مشکلات را که می گم طی سه سری تعویض کاتریج ماد ایران بوجود امده .جالب است که برای هردو چاپگر هم پیش امده .یعنی مشکلاتی که می گم در هردو مشترک بوده و من برای هر دو چاپگر جمعا شش سری کاتریج ماد ایران عوض کرده ام .
    اولا که داخل خود بروشور کاتریجها نوشته چند ضربه کوچک به کاتریج قبل از نصب بزنید تا جوهر پایین بیاد و بعد نصب کنید (چند ضربه یواش کمه باید چنیدین برایر چند ضربه و کمی محکمتر بزنید ).باز هم نوشته پس از نصب 2 ساعت صبر کنید (تو بخوان گاهی 4 ساعت ) تا جوهر پایین بره و بعد از 2 ساعت یکبار نازل چک را یزنید و اگر پرینتر خوب کار نکرد یکبار کلین کاتریج را بزنید .

دوستان توجه داشته باشند اگر همه چیز خوب پیش بره و همه چیز طبق گفته بروشور باشه شمامقداری جوهر کاتریج فقط در همین شروع از دست داده اید . و وای بحال زمانی که نازل چک زدید و جواب نداد و کلین کاترج هم مجبور شدید 4 تا 5 بار بزنید . دیگه هیچی نزدیک یک چهار جوهرتان حداقل پرید .(اکثر موارد چنین است )اگر همه چیز طبق برنامه و برشور ماد ایران هم پیش بره باز هم شما مجبورید چند تا عکس 3*4 چاپ کنید تا با کم یا زیاد کردن رنگها و روشنایی به نتیجه دلخواه برسید . بشخصه بعد از هر سرویس تعویض کاتریج یکبار تنظیم رنگ و روشنایی انجام دادم .
    یکی دیگه ازمشکلات کاتریجهای ماد ایران اینه که شما تا کاتریج عوض کردید عکستان یا قرمز زیاد می شه یا سبز زیاد ویا.. که ان هم باکلین کاتریج و کالیبره حل می شه (گاهی هم حل نمی شه )البته این مشکل همیشگی نیست .اما این کاتریجها احتمال خروج جوهر به مقدار زیاد و هوا گرفتگی هد را هم دارند .

دستگاه را که روشن کردید دیگه خاموش نکنید تا اخر شب که می خواهید بروید خونه .پیشنهاد تعمیرگاه مجاز ماد ایران .حالا چرا ؟)
    چون با هر بار روشن خاموش شدن دستگاه کار نازل چک رو انجام می ده و مقداری جوهر را هدر می دهد .
    تمام موارد بالا به جای خود .مشکلات خود کاتریجها هم جای خود . تا مدتها بود که کاتریجهای مشکی و زرد ماد ایران مشکل داشتند .(تو همین تاپیک اشاره شده ) که مثل اینکه بحمدلله رفع شده است اما تو همین شش سری تعویض , من با دو مورد برخورد کردم . نمایندگی ماد ایران بندرعباس می گفت نه آقا فتو سیانش مشکل داره نه سیاه و زرد , که ان هم جمع کرده اند ودر بازار کاتریج مشکل دارموجود نیست .اولین پرینتر م را که به نمایندگی بردم یکی از مشکلاتش مشکل کاتریج بوده (طبق گفته خودشان )
    و در نهایت شاید بایک سری کاتریج ماد ایران بصورت خوشبینانه تا 22 برگ با کیفت خوب زد .که قریب به محال است .
    حال این سوال پیش می اید که اگر قرار باشه یه چاپگر این همه اذیت کنه که دیگه کسی نمی خره .
    .جواب چیست ؟
    جواب این است که شما اگر پرینتر اپسون خریدید با کاتریجهای اصل اپسون دچار مشکل نخواهید بود .که در ان شرایط باید دید این قیمت کاتریج و تعداد چاپ باز هم می صرفه ؟ یا صرفه با Canon است . دوستان
    یکی از مزایای کاتریجهای ماد ایران ارزان و بصرفه بودنشان می باشد که این در صورتی است که این کاتریجها هیچ مشکلی ایجاد نکنه .
    اگر کاتریجهای ماد ایران هیچ مشکلی ایجاد نکنه از پرینتر های Canon بصرفه تر خواهد بود .

در پرینتر های Canon من بشخصه تاکنون هیچ یک از مشکلات که در زیر یاداور می شوم را نشنیده ام . البته نمی گم پرینتر Canon دچار مشکل نمی شود . و پرینتر Canon یک پرینتر در حد کمال است اما تا انجا که یادم است من و عکاسی های رودان که از این پرینتر ها استفاده می کنیم تا کنون به این مشکلات بر نخورده ایم .
    1-خشک بودن کاتریج
    2- هواگرفتگی هد
    3- پخش کردن یک رنگ بیش از رنگهای دیگر
    4- انتظار 2 ساعته برای نزول جوهر (حداقل)
    5-استفاده مرتب از نازل چک در هربار تعویض جوهر و بالطبع کلین کاتریج .
    6-مشکل دار بودن چیپ کاتریج .
    7-کالیبره کردن پس از هربار تعویض کاتریج .
    8-سرعت انتقال دستور چاپ پایین و سرعت کم دستگاه در حین چاپ
    فکر کنم در مورد تعمیرگاههای مجاز واینکه پرینتر رو چند روز می خوایونن و تو رو از کارو زندگی می اندازن چیزی نگم بهتر ه .
    تجربه شخصی خودم واطلاعاتی که از عکاسان شهرمون دارم از پرینتر های Canon در طی این شش سال .
    از روزی که پرینتر را خریدم تا آخر عمر هد دستگاهم اکه اصولا 14 ماه می باشد فقط کاتریج عوض کرد م و یکبار کالیبره همون روز اول و دیگر هیچ .
    شرمنده مثل اینکه خیلی دلم پر بود . اخه زوره تو شش سال هیچگاه با پرینتر مشکل نداشتم .حالا یک دفعه .......
    یک نصیحت برای دوستان شهرستانی که گاهی با مشکل کمیاب شدن بعضی کاتریجها بر می خورند . همیشه دو چاپگر از دو برند مختلف در مغازه داشته باشید .
    یک نصیحت هم برای دوستان فروم . اگر کار چاپ مثل ما عکاسی ها به تعداد زیاد ندارید از خرید پرینتر خود داری کنید .چاپ لابراتوار یه چیز دیگست.
    شرمنده موفق باشید
    یا حق
    nmroshan، Nader Kohansal، Pooyan و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    اسدالله مداح

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط elyar...elite نمایش پست ها
    خیلی ممنون که جواب سوال هامو می دین
    اگه پرویی نباشه چن تا سوال دیگه هم داشتم
    1.با تعاریفی که از اپسون شد به ریسکش نمی ارزه که اپسون بخرم
    2.قیمت کارتریج های canon چنده؟
    3.برای canon IX4000 و یا canon pro 9000 و pro9500 میشه تانک وصل کرد یا نه؟
    4.اگر براتون مقدور باشه درباره مشخصات مدلهای بالایی بگید ممنون میشم
    5.پرینتر های hp چی؟ با توجه به اینکه شما گفتید که فقط با کارتریج هاش مشکل داشتید که من می خوام تانک
    نصب کنم به همین خاطر هم فکر نکنم مشکل قلابی بودن کارتریج رو داشته باشم
    6.پرینتر های لیزری چی؟
    از تمام دوستان و اساتید پرینتر شناسی! التماس دعا داریم شدیدا...
    با تشکر
    آقای مداح راست میگه.من الان خودم r 290 اپسون دارم از چاپش رازیم ولی دردسرهاش خیلی زیاده. همه ی دردسر هاش هم به خاطر کارتریج مادیران است. ولی به نظر من بهتره هر کس میخواهد برای اولین بار پرینتر بخره اپسون بخره که اینقدر دردسر داره که با تمام سیستم و ساز و کار پرینتر جوهر افشان آشنا میشه. من تا هالا هر سری که کارتریج خریدم سری قبلی کارتریج ها رو به هر وسیله ای بوده شکافتم و همه جا رو رنگی گردم:biggrin::biggrin:

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط nadiraad نمایش پست ها
    سلام ، با كسب اجازه از آقاي قبادي

به نظر من بهتره كه از جوهرهاي ليتري استفاده نكنيد ، به چند دليل :

1. هد دستگاه R290 روي كارتريج نيست و روي خود دستگاه هستش ، و كلاً هد پرينترهاي اپسون شديداً حساس به جوهرهاي غير اورجينال و ليتري هستن و استفاده از اونها باعث خرابي هد ميشه كه قيمتشون تقريباً برابر با قيمت خود دستگاه هست ، پس بهتره يا از جوهرهاي اورجينال و در غير اينصورت ماديراني استفاده كنيد.

2.اگر تو دورهء گارانتي دستگاه باشيد ، استفاده از اين جوهرها گارانتي رو باطل مي كنه

ولي اگر اصرار به استفاده از جوهر ليتري داريد ، ايرانشهر ميتونيد تهيه شون كنيد ، قيمتي بين 30 تا 45 هزار تومن دارند با شيشه هاي جوهر 2 تا 4 هزار تومني (هر رنگ)

اميدوارم كه كمك كرده باشم
    من تا هالا 3 بار ایران شهر رفتم هر کس یک چیزی در مورد دستگاه میگه شما کدام مغازه رو پیشنهاد میکنید؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    33

پیش فرض hp 5550

سلام
    به مدت یک سال هیچ تصویر رنگی با پرینتر HP Deskjet 5550 چاپ نکردم (فقط متن سیاه و سفید چاپ کردم) حالا وقتی میخوام یه عکس رنگی چاپ کنم، رنگ قرمز داخل عکس چاپ نمیشه و عکس ته زمینه آبی و سبز به خودش میگیره. حتی یک متن که با رنگ قرمز نوشته شده بود به رنگ زرد چاپ شد! در گذشته از سیستم عامل ویندوز XP استفاده میکردم و با نرم افزاری که روی CD پرینتر بود کار میکردم. اما ویندوز ویستا خودش درایور پرینتر رو نصب میکنه و نرم افزار قدیمی روی ویستا نصب نمیشه و در سایت HP هم نرم افزار مخصوص ویستا وجود نداشت. آیا مشکل عدم چاپ رنگ قرمز مربوط به سیستم عامله یا مربوط به کارتریج؟ در ضمن هد کارتریج رو با الکل تمیز کردم. رنگ قرمز خیلی کمتر از رنگهای زرد و آبی از روی هد بیرون میاد.
    سوال دیگر اینکه در گذشته در حین چاپ عکس، نرم افزار قدیمی نشون میداد کارتریج ها چقدرشون خالیه. در ویستا از کجا میتونم اینو بفهمم؟
    یه سوال دیگه هم اینکه آیا با این پرینتر میتونم عکس تمام صفحه (بدون حاشیه سفید در اطراف عکس) چاپ کنم؟
    و در نهایت اینکه وقتی یک کارتریج تمام میشه یا به دلیل عدم استفاده طولانی مدت کیفیتشو از دست میده، بهتره یه نوشو خرید یا میشه همون قبلی رو شارژ کرد؟ الآن قیمت شارژ و قیمت خرید کارتریج رنگی پرینتر من چقدره؟
    با تشکر

Gmd
    Gmd آنلاین نیست
    كاربر آشنا
    تشکر کرده
    55

نقل قول نوشته اصلی توسط A_Maddah نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز من از گفته شما ولحنتان ناراحت نشدم . امید است شما هم از شیوه نوشتاری من ناراحت نشده باشید.انشالله
    از نظر قیمت خود دستگاه و مواد مصرفی فکر نمی کنم تفاوت چندانی داشته باشند برای مثال کاتریج اصل اپسون 16000 تومن در تهران طبق شنیده های من و 20000 تومن در بندر عباس می باشد .کاتریجهای Canonسری 8 مخصوص فتو در بندرعباس 14000 تومن می باشد . بنابراین می بینید که کاتریجهای کانن 2000 تومن هم ارزانتر است و تازه از همه مهمتر تعداد چاپش هم 50درصد بیشتر از اپسون می باشد .کیفیت چاپ هم بمراتب کمی بهتر است . تازه در کاتریجهای Canon بحث ساخت چین یا مالزی وجود نداره .فقط ساخت ژاپن با هولوگرام و مطمئن .
    اما قیمت خود دستگاه .بمراتب کمی قیمتش از اپسون بالاتر است درحد 20 تا30هزار تومن . که این هم جای بحث داره تقریبا می شه گفت پرینتر های همرده در اپسون و Canon قیمتهای تقریبا یکسان دارند .
    از مزیتهای اپسون کاتریجهای ماد ایران است باقیمت 5000 تومن .که خرید پرینتر اپسون را توجیح می کند که اگر از این کاتریجها در چاپ استفاده کنید و با مشکلی بر نخورید از Canon به صرفه تر خواهد بود . (که شک دارم به مشکل بر نخورید .)
    اما مشکلات کاتریجهای ماد ایران . این مشکلات را که می گم طی سه سری تعویض کاتریج ماد ایران بوجود امده .جالب است که برای هردو چاپگر هم پیش امده .یعنی مشکلاتی که می گم در هردو مشترک بوده و من برای هر دو چاپگر جمعا شش سری کاتریج ماد ایران عوض کرده ام .
    اولا که داخل خود بروشور کاتریجها نوشته چند ضربه کوچک به کاتریج قبل از نصب بزنید تا جوهر پایین بیاد و بعد نصب کنید (چند ضربه یواش کمه باید چنیدین برایر چند ضربه و کمی محکمتر بزنید ).باز هم نوشته پس از نصب 2 ساعت صبر کنید (تو بخوان گاهی 4 ساعت ) تا جوهر پایین بره و بعد از 2 ساعت یکبار نازل چک را یزنید و اگر پرینتر خوب کار نکرد یکبار کلین کاتریج را بزنید .

دوستان توجه داشته باشند اگر همه چیز خوب پیش بره و همه چیز طبق گفته بروشور باشه شمامقداری جوهر کاتریج فقط در همین شروع از دست داده اید . و وای بحال زمانی که نازل چک زدید و جواب نداد و کلین کاترج هم مجبور شدید 4 تا 5 بار بزنید . دیگه هیچی نزدیک یک چهار جوهرتان حداقل پرید .(اکثر موارد چنین است )اگر همه چیز طبق برنامه و برشور ماد ایران هم پیش بره باز هم شما مجبورید چند تا عکس 3*4 چاپ کنید تا با کم یا زیاد کردن رنگها و روشنایی به نتیجه دلخواه برسید . بشخصه بعد از هر سرویس تعویض کاتریج یکبار تنظیم رنگ و روشنایی انجام دادم .
    یکی دیگه ازمشکلات کاتریجهای ماد ایران اینه که شما تا کاتریج عوض کردید عکستان یا قرمز زیاد می شه یا سبز زیاد ویا.. که ان هم باکلین کاتریج و کالیبره حل می شه (گاهی هم حل نمی شه )البته این مشکل همیشگی نیست .اما این کاتریجها احتمال خروج جوهر به مقدار زیاد و هوا گرفتگی هد را هم دارند .

دستگاه را که روشن کردید دیگه خاموش نکنید تا اخر شب که می خواهید بروید خونه .پیشنهاد تعمیرگاه مجاز ماد ایران .حالا چرا ؟)
    چون با هر بار روشن خاموش شدن دستگاه کار نازل چک رو انجام می ده و مقداری جوهر را هدر می دهد .
    تمام موارد بالا به جای خود .مشکلات خود کاتریجها هم جای خود . تا مدتها بود که کاتریجهای مشکی و زرد ماد ایران مشکل داشتند .(تو همین تاپیک اشاره شده ) که مثل اینکه بحمدلله رفع شده است اما تو همین شش سری تعویض , من با دو مورد برخورد کردم . نمایندگی ماد ایران بندرعباس می گفت نه آقا فتو سیانش مشکل داره نه سیاه و زرد , که ان هم جمع کرده اند ودر بازار کاتریج مشکل دارموجود نیست .اولین پرینتر م را که به نمایندگی بردم یکی از مشکلاتش مشکل کاتریج بوده (طبق گفته خودشان )
    و در نهایت شاید بایک سری کاتریج ماد ایران بصورت خوشبینانه تا 22 برگ با کیفت خوب زد .که قریب به محال است .
    حال این سوال پیش می اید که اگر قرار باشه یه چاپگر این همه اذیت کنه که دیگه کسی نمی خره .
    .جواب چیست ؟
    جواب این است که شما اگر پرینتر اپسون خریدید با کاتریجهای اصل اپسون دچار مشکل نخواهید بود .که در ان شرایط باید دید این قیمت کاتریج و تعداد چاپ باز هم می صرفه ؟ یا صرفه با Canon است . دوستان
    یکی از مزایای کاتریجهای ماد ایران ارزان و بصرفه بودنشان می باشد که این در صورتی است که این کاتریجها هیچ مشکلی ایجاد نکنه .
    اگر کاتریجهای ماد ایران هیچ مشکلی ایجاد نکنه از پرینتر های Canon بصرفه تر خواهد بود .

در پرینتر های Canon من بشخصه تاکنون هیچ یک از مشکلات که در زیر یاداور می شوم را نشنیده ام . البته نمی گم پرینتر Canon دچار مشکل نمی شود . و پرینتر Canon یک پرینتر در حد کمال است اما تا انجا که یادم است من و عکاسی های رودان که از این پرینتر ها استفاده می کنیم تا کنون به این مشکلات بر نخورده ایم .
    1-خشک بودن کاتریج
    2- هواگرفتگی هد
    3- پخش کردن یک رنگ بیش از رنگهای دیگر
    4- انتظار 2 ساعته برای نزول جوهر (حداقل)
    5-استفاده مرتب از نازل چک در هربار تعویض جوهر و بالطبع کلین کاتریج .
    6-مشکل دار بودن چیپ کاتریج .
    7-کالیبره کردن پس از هربار تعویض کاتریج .
    8-سرعت انتقال دستور چاپ پایین و سرعت کم دستگاه در حین چاپ
    فکر کنم در مورد تعمیرگاههای مجاز واینکه پرینتر رو چند روز می خوایونن و تو رو از کارو زندگی می اندازن چیزی نگم بهتر ه .
    تجربه شخصی خودم واطلاعاتی که از عکاسان شهرمون دارم از پرینتر های Canon در طی این شش سال .
    از روزی که پرینتر را خریدم تا آخر عمر هد دستگاهم اکه اصولا 14 ماه می باشد فقط کاتریج عوض کرد م و یکبار کالیبره همون روز اول و دیگر هیچ .
    شرمنده مثل اینکه خیلی دلم پر بود . اخه زوره تو شش سال هیچگاه با پرینتر مشکل نداشتم .حالا یک دفعه .......
    یک نصیحت برای دوستان شهرستانی که گاهی با مشکل کمیاب شدن بعضی کاتریجها بر می خورند . همیشه دو چاپگر از دو برند مختلف در مغازه داشته باشید .
    یک نصیحت هم برای دوستان فروم . اگر کار چاپ مثل ما عکاسی ها به تعداد زیاد ندارید از خرید پرینتر خود داری کنید .چاپ لابراتوار یه چیز دیگست.
    شرمنده موفق باشید
    یا حق
    من کاملا" درک میکنم شما چه میگویید و با شما کاملا"موافقم ای کاش اینها راکمی زودتر میدانستم تا گرفتار اپسون نمیشدم و پولم را دور نمی ریختم . ( خوشی کانن وراحتی کار با آن زهرم شد )
    A_Maddah تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    33

پیش فرض پاسخ: hp 5550

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_exme نمایش پست ها
    سلام
    به مدت یک سال هیچ تصویر رنگی با پرینتر HP Deskjet 5550 چاپ نکردم (فقط متن سیاه و سفید چاپ کردم) حالا وقتی میخوام یه عکس رنگی چاپ کنم، رنگ قرمز داخل عکس چاپ نمیشه و عکس ته زمینه آبی و سبز به خودش میگیره. حتی یک متن که با رنگ قرمز نوشته شده بود به رنگ زرد چاپ شد! در گذشته از سیستم عامل ویندوز XP استفاده میکردم و با نرم افزاری که روی CD پرینتر بود کار میکردم. اما ویندوز ویستا خودش درایور پرینتر رو نصب میکنه و نرم افزار قدیمی روی ویستا نصب نمیشه و در سایت HP هم نرم افزار مخصوص ویستا وجود نداشت. آیا مشکل عدم چاپ رنگ قرمز مربوط به سیستم عامله یا مربوط به کارتریج؟ در ضمن هد کارتریج رو با الکل تمیز کردم. رنگ قرمز خیلی کمتر از رنگهای زرد و آبی از روی هد بیرون میاد.
    سوال دیگر اینکه در گذشته در حین چاپ عکس، نرم افزار قدیمی نشون میداد کارتریج ها چقدرشون خالیه. در ویستا از کجا میتونم اینو بفهمم؟
    یه سوال دیگه هم اینکه آیا با این پرینتر میتونم عکس تمام صفحه (بدون حاشیه سفید در اطراف عکس) چاپ کنم؟
    و در نهایت اینکه وقتی یک کارتریج تمام میشه یا به دلیل عدم استفاده طولانی مدت کیفیتشو از دست میده، بهتره یه نوشو خرید یا میشه همون قبلی رو شارژ کرد؟ الآن قیمت شارژ و قیمت خرید کارتریج رنگی پرینتر من چقدره؟
    با تشکر
    سلام
    کسی نمیتونه منو راهنمایی کنه؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

Smile پاسخ: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

نقل قول نوشته اصلی توسط tina25 نمایش پست ها
    من تا هالا 3 بار ایران شهر رفتم هر کس یک چیزی در مورد دستگاه میگه شما کدام مغازه رو پیشنهاد میکنید؟
    فروشگاه هاي زيادي هستند ، ولي خب من نميتونم با قطعيت يكدوم رو پيشنهاد كنم.

در مورد قيمت هم بايد اضافه كنم كه ديروز توي پاساژ ايران ، تانك جوهر 70 تا 80 هزار تومن بود - دو مدل مختلف - ، شيشه هاي جوهرش هم 5000 تومن براي هر رنگ. حالا نميدونم اين قيمت ها توي ايران شهر هم هست يا نه.
    tina25 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

مثل این که پرینتر های اپسون گوش دارند. تا 2 روز پیش رنگ پخش نمی کرد اما تا با آقای مداح بحث شد الان عکسهام به سمت قرمز کمی تمایل دارند.صورتها رو کمی قرمز می کنه. اساتید محترم میگید چه کار کنم؟:confused::confused::confused:

صفحه 49 از 141 نخستنخست ... 39 45 46 47 48 49 50 51 52 53 59 99 ... آخرینآخرین