صفحه 48 از 141 نخستنخست ... 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 58 98 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 471 تا 480 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

پیش فرض پاسخ: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

دسته همگی درد نکنه. خیلی استفاده کردیم.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    می دانید موضوع چیست؟

نظر هر دو گروه کاملا درست است...!

اما باید دید در هر صورت چه چیزی بدست می آورید.

چند روزی است یکی دیگر از دوستان مخزن نصب کرده و در این چند روز شاید بیش از 100 صفحه چاپ داشته و مشکلی نداشته است.

موضوع این است که شما باید بدانید خواسته تان چیست؟

یقینا استفاده از کارتریج های اصلی از نظر کیفیت 100% بهتر است.

اما شما با خرید مخزن اکسترنال هزاران برابر ان هزینه را صرفه جویی می کنید.

من با 1 لیتر جوهر 3 تا دستگاه را خراب کردم یعنی چیزی حدود 15 هزار صفحه چاپ...!

وقتی مخزن را نصب می کنید به این نتیجه می رسید که دیگر پرینتر مهم نیست نهایت اش خراب می شود و می اندازم دور یکی دیگر میخرم!

اما سعی کنید ترجیحا از جوهرهای با کیفیت تر استفاده کنید جوهر هایی که مقدار الکل بیشتری دارند تا آب.

جوهر هایی که بهتر تقطیر شده اند.

خلاصه اینکه نصب مخزن برای کسی که تیراژ زیاد دارد شدیدا توصه می شود.برای کسی که سالی ماهی یک چاپ هم ندارد خیر توصیه نمی شود.

میخواستم بدونم کیفیت چاپ عکس با مخزن جوهر اکسترنال تا چه قدر محسوس است؟

كاربر جديد elyar...elite آواتار ها
    تشکر کرده
    0

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و سروران گرامی
    من می خوام یک پرینتر رنگی بخرم که اگه راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم
    قبل از اینکه این سوال رو اینجا مطرح کنم نشستم و تمام پست های این تاپیک رو خوندم
    و اطلاعات خوبی بدست آوردم که بابتش از همتون ممنونم
    و اما چیزهایی که من از یک پرینتر رنگی می خوام:
    1.کیفیت بسیار بالا(کیفیت برام از همه چیز مهم تره )
    2.سرعت چاپ برام اهمیتی نداره
    3.قابلیت چاپ بر روی A3 داشته باشه
    4.ترجیحا بر روی CD و DVD هم بتونه بچاپه
    5.قیمتش بیشتر از 450 هزار تومن نباشه
    6.تعداد چاپ در روز حداکثر 3 یا 4 تا A4 بیشتر می خوام عکس هایی که با دوربینم (Canon SX100isی) 8 مگا پیکسل میگیرم رو چاپ کنم
    7.قیمت مناسب و تعویض آسان کارتریج ( با توجه به مطالبی که تو این تاپیک دستگیرم شد, قصد نصب
    یک مخزن اکسترنال رو دارم )
    8.آیا باید به پرینتر لیزری هم فکر کنم یا نه؟
    9.یکی از دوستام یه پرینتر hp k850 داره که خیلی هم ازش راضیه و یه مخزن اکسترنال هم بهش وصل
    کرده . نظر شما چیه؟
    با توجه به اینها اگر لطف کنید و جواب سوال های بالایی رو بدید و هم راهنمایی کنید که چه پرینتری بگیرم
    واقعا ممنون می شم
    با تشکر
    همین که اول آخر تو هستی به محتاج تو محتاجی حرومه

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

سلام
    دوست عزیز اگر اعصاب خوبی داری و حال و حوصله درد سر داری به اپسون فکر کن و اگر نداری و می خواهی راحت و بدون دردسر کارت رو انجام بدهی و دربدر دنبال کار تعمیر و گارانتی و مشکل کاتریج نشناختنو و هر دفعه چاپگرت یک رنگ رو نشناسه و یا یک رنگ رو بیشتر پخش کنه و هزار دردسر دیگه که دیگه حالشو ندارم نام ببرم برو بفکر خرید Canon باش .
    من متاسفانه در 2 ماه گذشته 2 تا R290 اپسون خریدم که الان دیگه از هرچی پرینتر اپسون هست بیزارم . من از کاتریجهای ماد ایران استفاده کردم واینقدر بدختی کشیدیم وای بحال اینکه بخواهم تانک اکستر نال استفاده کنم .البته می دانم که بعضی دوستان تانک نصب کرده اند و مشکلی هم ندارند ولی اگر این تاپیک را کامل بخوانی خواهی دید که خیلی ها هم مشکل داشته اند .البته خدا کنه اپسون تو سایز A3 این مشکلات را نداشته باشه .
    خلاصه اینکه در طول 6 سال استفاده از پرینتر های canon حتی یکبار تاکید می کنم حتی یکبار با مشکل مواجه نشدم . البته اچ پی هم داشتم که متاسفانه چند بار به کاتریج قلابی خوردم و کلی پول ریختم دور .چرا که بعنوان اصل می فروختن و گارانتی هم نداشتند . بعد قلابی از آب در می امد . جالب تر اینکه از فروشگاههای معتبر می خریدم .دیگه تصمیم گرفتم از اچ پی استفاده نکنم .
    اما اپسون هایم هر دو از کارو زندگی ما رو انداخت .
    راستی کیفت چاپ اپسون البته اگر کار کنه بد نیست اما باز هم به canon نمی رسه .
    Pooyan تشکر می‌کند.
    اسدالله مداح

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

Smile پاسخ: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

نقل قول نوشته اصلی توسط tina25 نمایش پست ها
    میخواستم بدونم کیفیت چاپ عکس با مخزن جوهر اکسترنال تا چه قدر محسوس است؟
    در مورد اپسون مي تونم بگم كه كيفيت جوهرهاي مخزن از نظر من تفاوت چنداني با كيفيت چاپ جوهرهاي ماديراني نداره ، ولي در مقايسه با جوهرهاي اورجينال ، جوهرهاي مخزني يا همون CIS ، كيفيت پائينتري دارن.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط elyar...elite نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و سروران گرامی
    من می خوام یک پرینتر رنگی بخرم که اگه راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم
    قبل از اینکه این سوال رو اینجا مطرح کنم نشستم و تمام پست های این تاپیک رو خوندم
    و اطلاعات خوبی بدست آوردم که بابتش از همتون ممنونم
    و اما چیزهایی که من از یک پرینتر رنگی می خوام:
    1.کیفیت بسیار بالا(کیفیت برام از همه چیز مهم تره )
    2.سرعت چاپ برام اهمیتی نداره
    3.قابلیت چاپ بر روی A3 داشته باشه
    4.ترجیحا بر روی CD و DVD هم بتونه بچاپه
    5.قیمتش بیشتر از 450 هزار تومن نباشه
    6.تعداد چاپ در روز حداکثر 3 یا 4 تا A4 بیشتر می خوام عکس هایی که با دوربینم (Canon SX100isی) 8 مگا پیکسل میگیرم رو چاپ کنم
    7.قیمت مناسب و تعویض آسان کارتریج ( با توجه به مطالبی که تو این تاپیک دستگیرم شد, قصد نصب
    یک مخزن اکسترنال رو دارم )
    8.آیا باید به پرینتر لیزری هم فکر کنم یا نه؟
    9.یکی از دوستام یه پرینتر hp k850 داره که خیلی هم ازش راضیه و یه مخزن اکسترنال هم بهش وصل
    کرده . نظر شما چیه؟
    با توجه به اینها اگر لطف کنید و جواب سوال های بالایی رو بدید و هم راهنمایی کنید که چه پرینتری بگیرم
    واقعا ممنون می شم
    با تشکر
    قبل از هر چيز بايد بگم كه R290 فقط تا سايز A4 چاپ ميكنه و براي شما مناسب نيست.

ولي در مورد ساير مدل ها:

CANON IX4000 كه قيمتي كمتر از سيصد هزار تومن داره ولي سي دي و دي وي دي رو چاپ نمي كنه و خب قيمت كارتريجهاش بالاست

CANON IX9000 ‌دقيقا خواستهء شماست ولي قيمتش حدود 660 هزار تومنه

در مورد HP اطلاع دقيقي ندارم

اپسون هم ميتونيد مدل 1410 رو انتخاب كنيد كه قيمتش الان بايد 450 هزار تومن باشه و اگه بتونيد بيشتر هزينه كنيد R1800 ‌هستش كه حول و حوشه هفتصد هزار تومنه

:)

تشکر کرده
    13944

سلام
    دوست عزیزجناب nadiraad من هم مشکلات پیش امده در خصوص پرینتر اپسون R290رو گفتم و گقتم که انشالله این مشکلات در پرینتر A3اپسون وجود نداشته باشد .فکر نکنم R290 را بعنوان پرینتر با چاپ A3 برای این دوست معرفی کرده باشم !!!!!!!!!
    اما چاپگر های A3 Canon
    دوتا پرینتر Pro 9000 , Pro9500 هردو نیازهای شما را براورده می کند که اگر مشکلی باقیمت کاتریجها و هزینه اولیه خرید پرینتر ندارید .(که دارید)
    در مدل اپسون هم پرینتر STYLUS PHOTO 1410 , STYLUS PHOTO R1800 نیاز شما را رفع خواهد کرد . ;که دوستمون قیمتها رو گفتند .البته قیمتهای کاتریج R1800 هم خیلی گران است که فکر نکنم اصلا به صرفه باشد
    nadiraad تشکر می‌کند.
    اسدالله مداح

تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط A_Maddah نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز اگر اعصاب خوبی داری و حال و حوصله درد سر داری به اپسون فکر کن و اگر نداری و می خواهی راحت و بدون دردسر کارت رو انجام بدهی و دربدر دنبال کار تعمیر و گارانتی و مشکل کاتریج نشناختنو و هر دفعه چاپگرت یک رنگ رو نشناسه و یا یک رنگ رو بیشتر پخش کنه و هزار دردسر دیگه که دیگه حالشو ندارم نام ببرم برو بفکر خرید Canon باش .
    من متاسفانه در 2 ماه گذشته 2 تا R290 اپسون خریدم که الان دیگه از هرچی پرینتر اپسون هست بیزارم . من از کاتریجهای ماد ایران استفاده کردم واینقدر بدختی کشیدیم وای بحال اینکه بخواهم تانک اکستر نال استفاده کنم .البته می دانم که بعضی دوستان تانک نصب کرده اند و مشکلی هم ندارند ولی اگر این تاپیک را کامل بخوانی خواهی دید که خیلی ها هم مشکل داشته اند .البته خدا کنه اپسون تو سایز A3 این مشکلات را نداشته باشه .
    خلاصه اینکه در طول 6 سال استفاده از پرینتر های canon حتی یکبار تاکید می کنم حتی یکبار با مشکل مواجه نشدم . البته اچ پی هم داشتم که متاسفانه چند بار به کاتریج قلابی خوردم و کلی پول ریختم دور .چرا که بعنوان اصل می فروختن و گارانتی هم نداشتند . بعد قلابی از آب در می امد . جالب تر اینکه از فروشگاههای معتبر می خریدم .دیگه تصمیم گرفتم از اچ پی استفاده نکنم .
    اما اپسون هایم هر دو از کارو زندگی ما رو انداخت .
    راستی کیفت چاپ اپسون البته اگر کار کنه بد نیست اما باز هم به canon نمی رسه .
    بعضی ها تو تاپیک خیلی از اپسون تعریف کردن بعضی ها هم برعکس هر چی فحش و بد و بیراه بلد بودن نثارش کردن
    جریانش چیه؟یعنی می خوام بدونم چرا بعضی ها واقعا از اپسون راضین بعضی ها هم متنفر؟!

تشکر کرده
    0

خیلی ممنون که جواب سوال هامو می دین
    اگه پرویی نباشه چن تا سوال دیگه هم داشتم
    1.با تعاریفی که از اپسون شد به ریسکش نمی ارزه که اپسون بخرم
    2.قیمت کارتریج های canon چنده؟
    3.برای canon IX4000 و یا canon pro 9000 و pro9500 میشه تانک وصل کرد یا نه؟
    4.اگر براتون مقدور باشه درباره مشخصات مدلهای بالایی بگید ممنون میشم
    5.پرینتر های hp چی؟ با توجه به اینکه شما گفتید که فقط با کارتریج هاش مشکل داشتید که من می خوام تانک
    نصب کنم به همین خاطر هم فکر نکنم مشکل قلابی بودن کارتریج رو داشته باشم
    6.پرینتر های لیزری چی؟
    از تمام دوستان و اساتید پرینتر شناسی! التماس دعا داریم شدیدا...
    با تشکر

تشکر کرده
    13944

نقل قول نوشته اصلی توسط elyar...elite نمایش پست ها
    بعضی ها تو تاپیک خیلی از اپسون تعریف کردن بعضی ها هم برعکس هر چی فحش و بد و بیراه بلد بودن نثارش کردن
    جریانش چیه؟یعنی می خوام بدونم چرا بعضی ها واقعا از اپسون راضین بعضی ها هم متنفر؟!
    سلام دوست عزیز

دوست عزیز شما مطمئن هستید که در این تاپیک فحش داده اند . بخصوص که پست من را نقل قول کرده اید .انچه هم که من گفته ام بیراه نبوده بلکه اتفاقاتی است که ظرف یکماه برای من افتاده است اون هم برای 2 تا چاپگر ,حالا من تمام مشکلات پیش امده در خصوص این دو پرینتر را بیان نکردم .ولی اصلا هم فکر نمی کردم اینقدر مشکل ساز شوند .جهت اطلاع اینکه الان 14 روز است پرینتر من در تعمیرگاه ماد ایران خوابیده . پرینتر اپسون اولی هم یکبار تعمیرگاه را زیارت کرده والان هم حوصله ندارم بگم چطوری باهاش چاپ می زنیم چون داستانی داره که بیشتر به داستانهای خنده دار می خوره .
    دوست عزیز
    اتفاقا جریان خیلی روشنه .چطور شما متوجه نشدید .اگر از اول تاپیک شروع به خواندن می کردید متوجه می شدید رضایت از اپسون هست اما نارضایتی هم هست انچه که مشخصه و مسلم است در این تاپیک کسی از پرینتر های Canon شکایتی نداره .
    برای همین من هم که مدت 6 سال است از این پرینتر های Canon استفاده می کنم گفتم که اگر می خواهی راحت باشی Canon بخر .خیلی صریح و روشن .
    البته متاسفانه جدیدا Canon دیگر پرینتر های تخصصی فوتو در قطع A4 تولید نمی کنه .گرچه این پرینتر های پنج کاتریجها ی جدید هم کیفیت چاپشون خیلی تفاوتی با سری فوتو Canon نداره .
    موفق باشید یا حق
    اسدالله مداح

صفحه 48 از 141 نخستنخست ... 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 58 98 ... آخرینآخرین