صفحه 19 از 112 نخستنخست ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 69 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 181 تا 190 , از مجموع 1119
Like Tree3439تشکر

موضوع: Canon EOS 7D

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 7D

سلام

اتفاقا تو پست 169 هم من همين رو عرض كردم. اين روزا هر كي از .... قهر مي كنه مي ره ريويو مي نويسه و مقايسه و تست انجام مي ده و با اينكه هيچ كدوم رو نخوندم، بر عكس نظر برخي دوستان كه معتقدند " از هيچي بهتره" معتقدم كه اتفاقا از هيچي بد تره چون خواننده رو به اشتباه مي اندازه.
    nmroshan، Amir Mohebi، A_Maddah و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه
    تشکر کرده
    352

EOS 7D Field test
    کد:
    http://www.stanford.edu/~ahazeghi/Photos/EOS7DAF/
    قابل توجه آقای مداح!
    A_Maddah، Kourosh Kahal، A. Mohammadi و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon PowerShot G6

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام دوستان به نظر شما علت تاخیر در ارائه ریویو برای 7d از طرف سایت های معتبر عکاسی چی می تونه باشه؟ ایا هنوز تولید تجاری و عمده این دوربین اغاز نشده یا به علت بتا بودن دوربین های موجوده و اینکه فریم ور نهایی برای اون نیومده می تونه باشه یا چه مشکلی پیش اومده که اینقدر تاخیر رو می بینیم چون نسلهای قبلی این دوربین در عرض دو ما هم معرفی هم به طور عمده توزیع هم از طرفه سایتهای معتبر مثل dpreview بررسی کامل شدن.
    در ضمن من توی سمپل هایی که از 7d از جاهای مختلف دانلود کرده و دیدم مثل اینکه مشکل نویز در این دوربین از 50d هم حادتر شده و داره کم کم برای یه slr در این کلاس یک مشکل میشه چون واقعا اگه قرار باشه کسی عکسهاشو در سایزهای بزرگ چاپ کنه یا باید قیدشو بزنه یا از نرم افزارهای رفع نویز استفاده کنه که اونوقت هم باید قید جزئیات تصویر رو زد .
    در این اواخر کانن با تغییر موضع و استراتژی کاملا به ایجاد شدن مشکل با افزایش مگا پیکسل پی برده و در دو محصول اخریش این رو به اجرا گذاشته در g11 چهار مگا پیکسل کاهش نسبت به g10 و در 1d markIV هشت مگا پیکسل کاهش نسبت به نسله قبلیش یعنی 1d markIII من امیدوارم تو این سری از دوربینها هم این افزایش مگا پیکسلها متوقف بشه .

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

و در 1d markIV هشت مگا پیکسل کاهش نسبت به نسله قبلیش یعنی 1d markIII من امیدوارم تو این سری از دوربینها هم این افزایش مگا پیکسلها متوقف بشه .
    اشتباه می‌کنید.
    1d Mark III کانن ۱۰ مگاپیکسل است و 1d Mark IV کانن ۱۶ مگاپیکسل.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر همراه Ali Talebi آواتار ها
    تشکر کرده
    2397

نقل قول نوشته اصلی توسط airowa نمایش پست ها
    در ضمن من توی سمپل هایی که از 7d از جاهای مختلف دانلود کرده و دیدم مثل اینکه مشکل نویز در این دوربین از 50d هم حادتر شده و داره کم کم برای یه slr در این کلاس یک مشکل میشه چون واقعا اگه قرار باشه کسی عکسهاشو در سایزهای بزرگ چاپ کنه یا باید قیدشو بزنه یا از نرم افزارهای رفع نویز استفاده کنه که اونوقت هم باید قید جزئیات تصویر رو زد .
    جناب airowa ، لطفاً لينك عكسهاي 7d رو قرار بدين. مشتاقم ببينم.

من هم خوشحالم كه مديران كنن از خواب غفلت بيدار شدن و سر عقل اومدن.(ولي الهي جز جگر بگيرن كه اين 50D با اين عكسهاي پر از نويزش رو به ما انداختن )

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

با سلام دوستان به نظر شما علت تاخیر در ارائه ریویو برای 7d از طرف سایت های معتبر عکاسی چی می تونه باشه؟ ایا هنوز تولید تجاری و عمده این دوربین اغاز نشده یا به علت بتا بودن دوربین های موجوده و اینکه فریم ور نهایی برای اون نیومده می تونه باشه یا چه مشکلی پیش اومده که اینقدر تاخیر رو می بینیم چون نسلهای قبلی این دوربین در عرض دو ما هم معرفی هم به طور عمده توزیع هم از طرفه سایتهای معتبر مثل dpreview بررسی کامل شدن.
    .
    دوست عزیز الان خیلی وقت هست که تولید عمده شروع شده و در کشور خودمان هم به راحتی این دوربین یافت می شود
    در مورد رفتار نویزی هم لطفا به سایت های معتبر مراجعه کنید نه به دست نوشته های یه سری عکاس خارجی که برای خودشان ریویو بیرون می دهند
    و هیچگونه اعتباری ندارند

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    اشتباه می‌کنید.
    1d Mark III کانن ۱۰ مگاپیکسل است و 1d Mark IV کانن ۱۶ مگاپیکسل.
    من نمیدونم چرا تو این فروم هیچ کس یه متنو اصلا به دقت نمی خونه و فقط با عجله می خواهد تکذیب کنه و پاسخی داده باشه.
    من تو متن بالا اگه کمی با دقت بخونین نوشتم هشت مگا پیکسل کاهش نسبت به دوربین قبلی نه اینکه 1dmarkIII هشت مگا پیکسله .
    اگه ایرادی هم می خواستین بگیرین باید به اسم دوربین که من تو تایپ اشتباه کردم و او حرفه S رو تو 1DS MARKIIIننوشتم ویا هشت مگا پیکسل کاهش نوشتم که اون پنج مگا پیگسله چون 1DSMARKIII بیستو یک مگاپیکسله می گرفتین که من خودم اونا رو اصلاح کردم ولی بازم حرف من در مورد کاهش مگا پیگسلها و درستی این اقدام به قوت خود باقیست

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid Moradi نمایش پست ها
    در مورد رفتار نویزی هم لطفا به سایت های معتبر مراجعه کنید نه به دست نوشته های یه سری عکاس خارجی که برای خودشان ریویو بیرون می دهند
    و هیچگونه اعتباری ندارند
    وشما دوست عزیز سمپلی که با یه دوربین گرفته شده و EXIF اون موجوده و کاملا معلومه که ماله کدوم دوربینه که دیگه سایته معتبر یا غیره معتبر نداره من نوشته ها یا طرز برداشته اون سایت ها رو که بهش اهمیتی نمیدم من در مورد نمونه عکسهای گرفته شده با این دوربین حرف می زنم که هر سایتی و یا حتی یه نفر به شخصه هم اونا رو بندازه معتبره و نمیشه تکذیبش کرد یا اون سایتها نمی تونن نویز عکس رو زیاد کنن که ؟

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

......
    من خودم اونا رو اصلاح کردم ولی بازم حرف من در مورد کاهش مگا پیگسلها و درستی این اقدام به قوت خود باقیست
    دوست من

دوربين هاي فول فريم رو بايد با هم مقايسه كنيد و كراپدار رو با هم.

1D-MK IV جانشين 1D-MK III شده پس بايد با اون مقايسه بشه.

هر وقت 1Ds- MK IV اومد اونقت اونو با 1Ds-MK III مقايسه كنيد.
    Arash، Minoosepehr، Navids و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    دوست من

دوربين هاي فول فريم رو بايد با هم مقايسه كنيد و كراپدار رو با هم.

1D-MK IV جانشين 1D-MK III شده پس بايد با اون مقايسه بشه.

هر وقت 1Ds- MK IV اومد اونقت اونو با 1Ds-MK III مقايسه كنيد.
    من باید در انه واحد چندین جوابه توضیحی بدم بابا من مقایسه نمی کنم که من باز اگه متن منو خونده باشین که بعید می دونم نگفتم که مقایسه کنیم که گفتم کانن در دو دوربینه اخیرش کاهش مگا پیکسل داشته این کجاش مقایسس در ضمن در همون متن گفتم ای کاش تو این رده هم ای کارو واسه دوربینهای بعدیش انجام بده حال این کاهشی که گفتم درسته یا نه اگه هست شما اگه دلیله دیگه ای دارین بگین.
    دیگه G10 & G11 که هم رده هستن که میگین هم رهاش بیاد

صفحه 19 از 112 نخستنخست ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 69 ... آخرینآخرین