صفحه 20 از 112 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 30 70 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 191 تا 200 , از مجموع 1119
Like Tree3439تشکر

موضوع: Canon EOS 7D

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 7D

نقل قول نوشته اصلی توسط ATalebi نمایش پست ها
    جناب airowa ، لطفاً لينك عكسهاي 7d رو قرار بدين. مشتاقم ببينم.

من هم خوشحالم كه مديران كنن از خواب غفلت بيدار شدن و سر عقل اومدن.(ولي الهي جز جگر بگيرن كه اين 50D با اين عكسهاي پر از نويزش رو به ما انداختن )
    من فکر نمی کنم که شما اینقدر مبتدی باشین که نتونین خودتون این نمونه عکسارو از وب بگیرین در ضمن شما که با اون لحن میگین 50D رو بهتون انداختن یعنی رفتاره نویزیش بهتره خوب منم همونو گفتم 50D رفتاره نویزیش بهتر از 7D هست و 40D بهتر از هر دوشون یعنی این روند افزایش نویز تو ایزو های حتی پایین همینطوری داره بیشتر میشه .
    در ضمن من این نمونه ها رو براتون می زارم

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

دوست عزیز
    بسیاری در مورد افزایش مگاپیکسل کانن بحث دارند. کسانی هم ندارند.
    کانن در یک مدل کاهش مگاپیکسل داشته که همان G11 است. در موردش هم در جای خودش بحث شده.

اما اینکه فرمودید:

و در 1d markIV هشت مگا پیکسل کاهش نسبت به نسله قبلیش یعنی 1d markIII
    اگر منظور 1d بوده؟ که کاهش مگاپیکسلی نبوده.
    اگر منظور 1ds بوده؟ این دوربینها هم نسل نیستند! بلکه کاملا کلاس متفاوتی با یکدیگر دارند.
    و متاسفانه شما خودتان نوشته خودتان را نمی‌خوانید و یا در مورد آن فکر نمی‌کنید! اگر قرار باشه با منطق شما پیش بریم باید بگیم نیکون هم در دوربین جدیدش ۱۲ مگاپیکسل کاهش مگاپیکسل داشته!!!! یعنی از D3x به D3s!!!
    در صورتی که گمان می‌کنم تمام دوستان فروم می‌دانند این دو دوربین کلاس متفاوتی دارند(حتی اگر سایز سنسور یکسانی داشته باشند)
    Saeed61، A_Maddah، yasin-m و 11 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط airowa نمایش پست ها
    من باید در انه واحد چندین جوابه توضیحی بدم بابا من مقایسه نمی کنم که من باز اگه متن منو خونده باشین که بعید می دونم نگفتم که مقایسه کنیم که گفتم کانن در دو دوربینه اخیرش کاهش مگا پیکسل داشته این کجاش مقایسس در ضمن در همون متن گفتم ای کاش تو این رده هم ای کارو واسه دوربینهای بعدیش انجام بده حال این کاهشی که گفتم درسته یا نه اگه هست شما اگه دلیله دیگه ای دارین بگین.
    دیگه G10 & G11 که هم رده هستن که میگین هم رهاش بیاد
    مشكل اينجاست كه شما توضيح نمي دهيد بلكه سفسطه مي كنيد.

شما اول يك موضوع اشتباهي رو مطرح مي كنيد بعد كه دوستان خيلي محترمانه و منطقي سعي مي كنند شمارو از اشتباه دربياورند سفسطه مي كنيد و اصل مطلب رو كه اظهر من الشمس است نمي پذيريد.

الان باز هم همون اشتباه رو تكرار كرديد و گفتيد در دو دوربين اخيرش كاهش مگاپيكسل داده در صورتي كه همان طور كه آرش گفت اين اتفاق فعلا فقط در مورد G11 افتاده. من نمي دونم شما چه طرفدار كنن اي هستيد كه رده ها و سري هاي دوربين هاي اين برند رو نمي شناسيد
    Arash، A_Maddah، Minoosepehr و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

این یه نمونه از چند ده نمونه ای هست که میشه ارائه داد ولی متاسفانه به علت سرعت کم اینترنتم من یکمی با مشکل مواجه هستم
    تصویر اولی یک کراپ صد در صد از یه نمونه عکس پایینی هست که با ایزوی 100 گرفته شده
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    farhad44 و jebrahim تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

سلام:

منظور از ارایه این عکس نویزی بودن این دوربین در ایزو 100 است؟! در اینصورت یک عکس بهتری برای نشان دادن منظورتان از نویزی بودن این دوربین در ایزو 100 نداشتید؟

فرض کنید بطور معمول یک عکس از منظره ای میخواهید ثبت کنید با ایزو 100 نورسنجی متعارف با جزییات درون منطقه وضوح.

لینک آن عکس را در ابعاد پیشفرض قرار دهید... در اینصورت شاید بتواند یک بررسی سطحی روی این موضوع انجام داد ( نه علمی ) با اگزیف کامل

به هر شکل این عکس مناسبی نیست.
    A_Maddah، ajjadesa، farhad44 و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه nDman آواتار ها
    تشکر کرده
    69

نقل قول نوشته اصلی توسط airowa نمایش پست ها
    این یه نمونه از چند ده نمونه ای هست که میشه ارائه داد ولی متاسفانه به علت سرعت کم اینترنتم من یکمی با مشکل مواجه هستم
    تصویر اولی یک کراپ صد در صد از یه نمونه عکس پایینی هست که با ایزوی 100 گرفته شده
    به نظر من این تصاویری که گذاشتید نشون میده که عکس رو با فرمت JPG گرفتید و این چیزی که به عنوان نویز مطرح کردید بیشتر شبیه خرابکاریه فشرده سازیه JPG هستش. اگه با فرمت RAW عکس گرفتید به tif تبدیل کنید و یه کراپ TIF بزارید.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    352

بالاخره منتشر شد!
    ریویوی DPP
    کد:
    http://www.dpreview.com/reviews/canoneos7d/
    Navid7h، AslanAslan و masoud687 تشکر می‌کنند.
    Canon PowerShot G6

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    113

مقايسه ميزان نويز در دو دوربين 7Dو 50D و D300 نيكون از سايت معتبر dpreview
    گفتم شايد بد نباشه بذارم
    در حالت فشرده (JPEG):

در حالت خام (RAW):

همونطور كه مشاهده ميكنيد در حالت RAW نويز 7دي نسبت به 50 دي مقداري كمتره. اين نشون ميده كه جزئيات بهتري توسط 7دي ارائه ميشه و برعكس در حالت JPEG تا ايزوي 3200، 50دي نويز كمتر كه نشون دهنده اعمال نويز رداكشن قويتر و در نتيجه سافت شدن تصوير و جزئيات كمتره. اما رقابت نزديكي با هم دارند
    اين نتيجه گيري رو ميشه از روي تصاوير دو دوربين هم داشت كه به نظر من كاملا مشهوده
    ویرایش توسط masoud687 : Friday 6 November 2009 در ساعت 21:39
    ARASH II، M.Mobin و obsidiyan تشکر می‌کنند.
    Canon 5D MarkIII & Canon 24-105 L IS & Sigma 135 f1.8 & 70-200 f2.8II L IS

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud687 نمایش پست ها
    مقايسه ميزان نويز در دو دوربين 7Dو 50D و D300 نيكون از سايت معتبر dpreview
    گفتم شايد بد نباشه بذارم

همونطور كه مشاهده ميكنيد در حالت RAW نويز 7دي نسبت به 50 دي مقداري كمتره. اين نشون ميده كه جزئيات بهتري توسط 7دي ارائه ميشه و برعكس در حالت JPEG تا ايزوي 3200، 50دي نويز كمتر كه نشون دهنده اعمال نويز رداكشن قويتر و در نتيجه سافت شدن تصوير و جزئيات كمتره. اما رقابت نزديكي با هم دارند
    اين نتيجه گيري رو ميشه از روي تصاوير دو دوربين هم داشت كه به نظر من كاملا مشهوده
    سلام
    محور افقی که برای ایزو هست اما محور عمودی چطور؟ معنی اعداد 1-10 که روی این محور هست برای من روشن نیست.
    در ضمن اینکه D300 بین ایزو 400-800 حالت نزولی داره یعنی چی؟ یعنی نویز این دوربین در ایزو 800 کمتر میشه؟ فکر نمی کنم اینطور باشه. یه خورده عجیبه :confused:
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

نقل قول نوشته اصلی توسط jebrahim نمایش پست ها
    در ضمن اینکه D300 بین ایزو 400-800 حالت نزولی داره یعنی چی؟ یعنی نویز این دوربین در ایزو 800 کمتر میشه؟ فکر نمی کنم اینطور باشه. یه خورده عجیبه :confused:
    سلام آقای ابراهیمی
    در دوربین دی 300 و در ایزوهای بالاتر از 400 ، نویز ریداکشن دوربین بطور خودکار فعال میشه و بهمین دلیل هست که نمودار اینجوری شده.
    در دوربین دی 80 هم همینطور بود و نویز ریداکشن بصورت خودکار در ایزوهای بالاتر از 400 فعال میشد:

ولی در دوربینهایی مثل دی 90 و دی 5000 و .... اینجوری نیست:

jebrahim، masoud687 و obsidiyan تشکر می‌کنند.

صفحه 20 از 112 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 30 70 ... آخرینآخرین