صفحه 77 از 112 نخستنخست ... 27 67 73 74 75 76 77 78 79 80 81 87 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 761 تا 770 , از مجموع 1119
Like Tree3439تشکر

موضوع: Canon EOS 7D

كاربر همراه drmottaghizade آواتار ها
    تشکر کرده
    236

نقل قول نوشته اصلی توسط miri نمایش پست ها
    جناب تهامی ممنون - علت پرسش : ظهور ایراد پس از آپدیت در برخی از دوربین ها مسبوق به سابقه است.
    میتونم بپرسم بعد از نصب چه تغییراتی صورت گرفت؟

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6463

نقل قول نوشته اصلی توسط drmottaghizade نمایش پست ها
    میتونم بپرسم بعد از نصب چه تغییراتی صورت گرفت؟
    با سلام

دوست عزیز هر Firmware جدید که میاد یه سری معایب قبلی رو رفع میکنه، مثلا ممکنه تغییراتی در کیفیت فیلمتون باشه، اضافه شدن زبان جدید باشه و....

و اضافه کنم هر ورژن جدیدی که میاد کمپانی مزایای اون Firmware رو همراهش میاره

مثلا میان افزار 1.2.5 این امکانات را به شما میدهد:

در این میان افزار برخی اشکالات در رابطه

با ضبط و پخش تصاویر و فیلم ها در بعضی کارت های حافظه و اشکال مربوط به سیستم لرزشگیر برخی لنزها در تنظیمات

شخصی دوربین برطرف شده و سرعت خواندن / نوشتن در کارت های حافظه UDMA بهبود یافته است.

موفق باشید......
    persian.boy، Miri و drmottaghizade تشکر می‌کنند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر آشنا M.Rasouli آواتار ها
    تشکر کرده
    290

نقل قول نوشته اصلی توسط Fereidoon نمایش پست ها
    سلام دوستان .... از اون موقع که 7D گرفتم در ارتباط با ویرایش عکسهام به مشکل خوردم که هم در XP و هم در windows 7 وقتی با فتوشاپ CS4 ( در XP ) و CS5 ( در Windows 7) یکدفعه هنگام ویرایش عکس یا ذخیره آن ، از فتوشاپ خارج می گردد و یکی از مواردی که برام خیلی مهمه کار با پلاگینهای kodak برا رتوش بود کا الان اخطار کمبود حافظه می هد .... سیستمم هم i7 با 4 گیگ رم و کلا سیستم خوبی است .... قبلا که 350D داشتم ده تا پانزده تا فایل Raw رو با هم باز می کردم و بی هیچ مشکلی کارهای ویرایش رو انجام می دادم .... فکر کنم مشکل از حجم بالای فایلهای تولیدی 7D است ( شاید بهتر بود 7D ، دوازده مگا پیکسلی بود تا هیجده هر فایل RAW حدود 25 مگا بایت میشه ) ... شاید جایی در تنظیمات فتوشاپ تنظیمی باید اعمال گردد .... ممنون می شم اگه دوستان در این رابطه راهنمایی کنند که آیا به چنین مشکلی در ویرایش عکسهای با حجم بالا برخورد کده اید ؟ و یا پلاگینهای جایگزین را معرفی کنید ...
    دوست عزیز:
    مشکل از دوربین شما نیست...!(دوربین به این خوبی...)
    مشکل شما با رایانتون و فتوشاپتون هست در ابتدا باید عرض کنم که مشکل کمبود حافظه بر می گرده به حجم درایوی که در اون ویندوز رو نصب کردن چون وقتی وفتوشاپ رو باز میکنید تمامی عملیات های که بر روی عکس انجام می شود در حافظه موقت سیستم در پوشه ذخیره سازی می شود (چون حجم عکسای خام 7دی بالاست).
    برای حل این مشکل ابتدا نرم افزار فتوشاپ رو باز کرده و از منوی Edit -> Prefences رو انتجاب کرده و گزینه Memorry And Cache رو انتخاب کرده و محل فایل های temp که حمون فایل های موقت قبل از ذخیره سازی می باشد رو به یه درایو خالی انتخاب کید و مقدار و مقدار استفاده ماکزیمم قتوشاپ رئ به دلخواه تنظیم کنید...!!

امیدوارم که تونسته باشم کمکتون کرده باشم
    Hoda Zaeimi و Miri تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Fereidoon آواتار ها
    تشکر کرده
    4405

این کار رو هم کردم درست نشد فکر کنم مشکل از پلاگینهای کداک باشه ...
    فریدون کاوندی
    Canon 7D, Canon 15-85 , Canon EF 70-200 f4 L IS , Sigma 35 f1.4 ,Manfrotto
    190XProb + 486RC2

كاربر همراه mhd61 آواتار ها
    تشکر کرده
    199

سلام دوستان. من هنوز با اف کامرا فلاش 7D مشکل دارم. وقتی اف کامرا رو اسلیو میکنم و میخو ام با دوربین تریگ کنم فلاش رو، فلاش سر خود هم شلیک میکنه. ظاهرا راهی هم نیست برا اینکه کامل فلاش سر خود رو خاموش کنیم. هر چند میشه قدرتشو کم کرد. جالبیش اینه که من اول فکر کردم این پری فلاشه برا فوکوس، اما کاشف به عمل اومد خیر. جلو آیینه عکس گرفتم هر دو شلیک کردن.
    با این حساب من نمیفهمم فرق گزینه های شلیک هر دو فلش و شلیک فقط فلاش اف کامرا که توی منو هست چیه. دوستان کسی تجربه کرده؟ ممکنه به خاطر آپدیت نبودن firmware باشه؟ آخه فلاش من ۸۶۶ مارک دو هستش.

Forum Moderator Miri آواتار ها
    تشکر کرده
    10633

نقل قول نوشته اصلی توسط mhd61 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من هنوز با اف کامرا فلاش 7D مشکل دارم. وقتی اف کامرا رو اسلیو میکنم و میخو ام با دوربین تریگ کنم فلاش رو، فلاش سر خود هم شلیک میکنه. ظاهرا راهی هم نیست برا اینکه کامل فلاش سر خود رو خاموش کنیم. هر چند میشه قدرتشو کم کرد. جالبیش اینه که من اول فکر کردم این پری فلاشه برا فوکوس، اما کاشف به عمل اومد خیر. جلو آیینه عکس گرفتم هر دو شلیک کردن.
    با این حساب من نمیفهمم فرق گزینه های شلیک هر دو فلش و شلیک فقط فلاش اف کامرا که توی منو هست چیه. دوستان کسی تجربه کرده؟ ممکنه به خاطر آپدیت نبودن firmware باشه؟ آخه فلاش من ۸۶۶ مارک دو هستش.
    سلام

دوربین برای فرمان دادن به فلش های اسلیو از نور استفاده می کند بنابراین به صورت کامل نمی توانید مانع از زدن فلش هات شو شوید. ضمن اینکه طبق تجریه این سیستم در نور زیاد و در Out Door کارایی لازم را ندارد. به نظر می رسد استفاده از تریگر هر دو مشکل ذکر شده را رفع مشکل نماید.
    ویرایش توسط Miri : Saturday 28 May 2011 در ساعت 08:09

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

سلام

دوربین برای فرمان دادن به فلش های اسلیو از نور استفاده می کند بنابراین به صورت کامل نمی توانید مانع از زدن فلش هات شو شوید. ضمن اینکه طبق تجریه این سیستم در نور زیاد و در Out Door کارایی لازم را ندارد. به نظر می رسد استفاده از تریگر هر دو مشکل ذکر شده را رفع مشکل نماید.
    دوست عزیز با عرض پوزش
    فلاش سر دوربین PRE-FLASH میباشد و با غیرفعال کردن فلاش دوربین در منو دوربینباید غیرفعال شود.پس اگر شلیک کند پس غیرفعال نمودن فلاش در منو چه اثری میتواند داشته باشد.
    یادمان نرود PER-FLASH برای ست نمودن مقادیر فلاشها و مقدار گروه بندی فلاشها کاربرد دارد. مثلا اگر شما در گروه بندی مقدار عددی فلاشها رو تغییر دهید فلاشها تا اولین پری فلاش از کجا باید تغییر ایجاد شده در دوربین و حتی زمانی که فلاش 580 رو به عنوان مستر استفاده میکنید بفهمند.
    باز هم تحقیق بیشتری بفرمایید چون ممکن است من نیز اشتباه کنم... با تشکر
    Miri تشکر می‌کند.
    نادر مسلمی

Forum Moderator Miri آواتار ها
    تشکر کرده
    10633

نقل قول نوشته اصلی توسط nadersharp نمایش پست ها
    دوست عزیز با عرض پوزش
    فلاش سر دوربین PRE-FLASH میباشد و با غیرفعال کردن فلاش دوربین در منو دوربینباید غیرفعال شود.پس اگر شلیک کند پس غیرفعال نمودن فلاش در منو چه اثری میتواند داشته باشد.
    یادمان نرود PER-FLASH برای ست نمودن مقادیر فلاشها و مقدار گروه بندی فلاشها کاربرد دارد. مثلا اگر شما در گروه بندی مقدار عددی فلاشها رو تغییر دهید فلاشها تا اولین پری فلاش از کجا باید تغییر ایجاد شده در دوربین و حتی زمانی که فلاش 580 رو به عنوان مستر استفاده میکنید بفهمند.
    باز هم تحقیق بیشتری بفرمایید چون ممکن است من نیز اشتباه کنم... با تشکر
    نادر جان سلام و ممنون از توضیحاتی که دادید.
    همانطور که مستحضرید سیستم فرماندهی وایرلس موجود در 7d جهت به خدمت گرفتن فلاش به صورت آف کمرا رادیویی نیست و از طریق firing Flash این امر محقق می شود . این سیستم با فرستادن پیام های تعریف شده نوری و کانالیزه شده فرمان شلیک را به فلاش و یا گروه هایی از فلاش های جدا از دوربین می دهد . دوست عزیزی که سئوال را مطرح کردند دنبال این بودند که همین firing Flash هم اتفاق نیافتد که این امر امکان پذیر نیست و قابلیت موجود در تنظیمات منوی کنترل فلاش دوربین فقط از فلاش زدن خود دوربین ممانعت به عمل می آورد و الا firing flash به قوت خود باقی است. ضمن اینکه به کار بردن کلمه هات شو سهوی است.
    ویرایش توسط Miri : Saturday 28 May 2011 در ساعت 20:24
    nadersharp تشکر می‌کند.

كاربر همراه mhd61 آواتار ها
    تشکر کرده
    199

با تشکر از دوستان. پس اگر این کار عملا امکان پذیر نیست چرا در منو اصلی دو گزینه هست به این صورت که هر دو فلاش شلیک کند یا فقط فلاش ا ف کامرا؟ حتما دلیلی داشته که کانن این دو گزینه رو گذشته. ضمن اینکه خدمات نادر خان بگم که این پری فلاش عملا روی خروجی تاثیر داره و در عمل پری فلاش نیست و فلاشه. من هم همون طور که گفتم اول فکر کردم پرای فلاشه اما جلو آیینه عکس گرفتم و دیدم هر دو با هم شلیک کردن. راستی میدونید سیستم دوربینهای نیکون چی برا این کار؟

نادر جان سلام و ممنون از توضیحاتی که دادید.
    همانطور که مستحضرید سیستم فرماندهی وایرلس موجود در 7d جهت به خدمت گرفتن فلاش به صورت آف کمرا رادیویی نیست و از طریق firing Flash این امر محقق می شود . این سیستم با فرستادن پیام های تعریف شده نوری و کانالیزه شده فرمان شلیک را به فلاش و یا گروه هایی از فلاش های جدا از دوربین می دهد . دوست عزیزی که سئوال را مطرح کردند دنبال این بودند که همین firing Flash هم اتفاق نیافتد که این امر امکان پذیر نیست و قابلیت موجود در تنظیمات منوی کنترل فلاش دوربین فقط از فلاش زدن خود دوربین ممانعت به عمل می آورد و الا firing flash به قوت خود باقی است. ضمن اینکه به کار بردن کلمه هات شو سهوی است.

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

نقل قول نوشته اصلی توسط mhd61 نمایش پست ها
    با تشکر از دوستان. پس اگر این کار عملا امکان پذیر نیست چرا در منو اصلی دو گزینه هست به این صورت که هر دو فلاش شلیک کند یا فقط فلاش ا ف کامرا؟ حتما دلیلی داشته که کانن این دو گزینه رو گذشته. ضمن اینکه خدمات نادر خان بگم که این پری فلاش عملا روی خروجی تاثیر داره و در عمل پری فلاش نیست و فلاشه. من هم همون طور که گفتم اول فکر کردم پرای فلاشه اما جلو آیینه عکس گرفتم و دیدم هر دو با هم شلیک کردن. راستی میدونید سیستم دوربینهای نیکون چی برا این کار؟
    دوست عزیز برای اطمینان از تاثیر فلاش در خروجی بهتر است تا از یک تریگر و سپس فلاش استفاده کنید.
    بعید است که پری فلاش روی خروجی تاثیر گذار باشد.با این وجود با تست بالا میتوانید مطمئن شوید این تاثیر وجود دارد یا خیر.
    با این وجود شما نیاز به یک تریگر مثل یونگنو و دو ریسیور دارید.
    Miri تشکر می‌کند.
    نادر مسلمی

صفحه 77 از 112 نخستنخست ... 27 67 73 74 75 76 77 78 79 80 81 87 ... آخرینآخرین