صفحه 16 از 95 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 66 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 151 تا 160 , از مجموع 941
Like Tree1979تشکر

موضوع: Canon EOS 60D

كاربر همراه
    تشکر کرده
    752

پیش فرض پاسخ : Canon EOS 60D

سلام بر شما باد فرهاد خان
    ممنون که من و امثال من را راهنمایی می کنید راستش من خودم هم زیاد مطمئن نبودم و برایم یک سوال بود واین را بیشتر از روی عرف صنایع و پایین آوردن هزینه گفتم و خوشحال خواهم شد اگر دوستان اطلاعات جامعتری در اختیار بقیه بگزارند.اما با سواد ناقص من فکر کنم نویز حتی در فایلهای raw هم به پردازشگر ربط پیدا می کنه و این در حالیه که پردازشگر 7 دی قویتر است(دو هسته ایه این جور که می گویند ) باز هم می گویم این را با ادله نمی گویم اگر اساتید راهنمایی بکنند ممنون می شوم.
    شما هم موفق باشید

كاربر همراه pedram555 آواتار ها
    تشکر کرده
    54

کیفیت لنز کیت دوربین در چه حدی است ؟ در مقایسه با 18-55 آیا تفاوت فاحشی دارد منطور از سوال خرید دوربین با یک لنز ارزانتر است وبعدا آپگرید

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    54

با سلام امروز نیکون با معرفی دوربین جدیدش d7000 نشون داد که داره با سیاست هاش هم کانن و دنباله خودش میکشه هم این که داره یه سرو گردن از کانن بالا میزنه واقعا به این کانن با ارائه این 60 دی تاسف خوردم وقتی دیدم نیکون نه تنها بعد از دی 5000 و دی 90 کیفیت رو پایین نیوروده بلکه داره ارتقا میده نه اینکه مثله کانن خودشو با دادن یه دوربینه حرفه ای با مونیتور چرخان مثله sx10 کامپکت مسخره عامو خاص کرده رقیب داره بدنه پلاستیکیشو منیزیم میکنه این کانن ما هم داره منیزیم و پلاستیکی میزنه فکر کنم بزودی شاهد ظهور یه نوکیای دیگه این بار در صنعت عکاسی باشیم . از همتون معذرت میخام میدونم تقربا اف تاپیک شد ولی راستش نتونستم حرف دلمو به شما اساتید نگم که ممکنه کاملا هم اشتباه باشه
    ویرایش توسط rima : Wednesday 15 September 2010 در ساعت 23:05
    nejadi تشکر می‌کند.

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط rima نمایش پست ها
    با سلام امروز نیکون با معرفی دوربین جدیدش d7000 نشون داد که داره با سیاست هاش هم کانن و دنباله خودش میکشه هم این که داره یه سرو گردن از کانن بالا میزنه واقعا به این کانن با ارائه این 60 دی تاسف خوردم وقتی دیدم نیکون نه تنها بعد از دی 5000 و دی 90 کیفیت رو پایین نیوروده بلکه داره ارتقا میده نه اینکه مثله کانن خودشو با دادن یه دوربینه حرفه ای با مونیتور چرخان مثله sx10 کامپکت مسخره عامو خاص کرده رقیب داره بدنه پلاستیکیشو منیزیم میکنه این کانن ما هم داره منیزیم و پلاستیکی میزنه فکر کنم بزودی شاهد ظهور یه نوکیای دیگه این بار در صنعت عکاسی باشیم . از همتون معذرت میخام میدونم تقربا اف تاپیک شد ولی راستش نتونستم حرف دلمو به شما اساتید نگم که ممکنه کاملا هم اشتباه باشه
    سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط Kourosh Kahal نمایش پست ها
    این تصورات رو که کنن حال گیری کرد و نمیدونه داره چه کار میکنه و آبروی خودش رو برد و... رو جسارتا" فراموش کنید.
    Saeed61، Ali_Ahmadpour، M.Mobin و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نمیدونستم امکان کار امدی مثل مانیتور چرخان اینقدر قبیحه!!!...نه به درد فیلمبرداری میخوره نه حتی عکاسی ماکرو!!! نه حتی عکس خبری...
    ARASH II، Farhad71 و Asri تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    235

با سلام
    من زیاد اینجا پست نمیدم و فقط نظرات دوستان رو مطالعه میکنم.ولی بعضی مواقع سکوت واقعا سخته!!
    من نمیدونم چرا همه به بدنه این دوربین و lcd چرخان گیر میدن؟ من فکر اینجور افراد فقط دنبال کلاس دوربین های dslr هستن و اصلا به کیفیت عکاسی و ... کار ندارن! آخه چرا یه چیزی مثل lcd چرخان که اینقدر مفیده و به درد میخوره رو به این سادگی فقط و فقط به خاطر اینکه کلاس دوربین میاد پایین رد میکنید؟
    به شخصه خودم حاضرم یه w300 دستم بگیرم به شرطی که کیفیتش از دوربین های dslr بیشتر باشه! چون من برای خودم عکاسی میکنم و نه برای دیگران!

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenslr نمایش پست ها
    با سلام
    من زیاد اینجا پست نمیدم و فقط نظرات دوستان رو مطالعه میکنم.ولی بعضی مواقع سکوت واقعا سخته!!
    من نمیدونم چرا همه به بدنه این دوربین و lcd چرخان گیر میدن؟ من فکر اینجور افراد فقط دنبال کلاس دوربین های dslr هستن و اصلا به کیفیت عکاسی و ... کار ندارن! آخه چرا یه چیزی مثل lcd چرخان که اینقدر مفیده و به درد میخوره رو به این سادگی فقط و فقط به خاطر اینکه کلاس دوربین میاد پایین رد میکنید؟
    به شخصه خودم حاضرم یه w300 دستم بگیرم به شرطی که کیفیتش از دوربین های dslr بیشتر باشه! چون من برای خودم عکاسی میکنم و نه برای دیگران!
    سلام
    اگر میبینید دوستان اینجا حرص میخورن که چرا کانن چنین دوربینی رو داده بیرون و ایراد بهش میگیرند به خاطر این هست که این دوربین رو با D7000 نیکون مقایسه میکنن و فعلا قرائن وشواهد نشون میده که 60D چیزی واسه عرض اندام جلوی اون دوربین نداره ، اما یادمون رفته همیشه خودمون گلایه میکردیم که کاش بادی 450 بهتر بود کاش بادی 500 کاش بادی 550 و و و که چقدر ارگونومی بادی D90 خوبه و.....نه تنها ما دوستان این فروم بلکه توی تمام فرومهای دنیا از جمله dpreview از خوب نبودن بدنه شکایت میکردن و همه دوست داشتن یه بدنه توی رنج بدنه D90 خلا بین 7D و550D رو پرکنه ، حالا کانن این نیاز رو بر طرف کرده و با قیمت تقریبا ایده ال که روی 60D گذاشته نیازهای اون قشر رو پوشش داده ، اما مسئله اینجاست که حالا که کانن شاید به درخواست همیشگی طرفدارانش این دوربین رو ارائه کرده پس چه دوربینی با بدنه آلیاژی و و و و ........باید باشه که رقیب D7000 بشه ،اینجاست که باید منتظر بود (که البته هیچکدوم از ما نمیتونیم ) شاید رقیبی سرسخت در راه باشه
    Mashhadi Vahid، Amir Tavakoli، Anoosh-Em و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Haji Shahkaram آواتار ها
    تشکر کرده
    1206

ببینید دوستان
    این دی7000 دقیقا بدنه دی90 و همون ارگونومی را داره و فقط یکمقدار جزیی سنگین و 2 میل هم بزرگ شده
    پس همون حس دی90 را خوهد داشت مطمئن باشید اما 60دی کنون همون 50دی که 2 میل کوچیک شده از بالا و 2 میل بزرگ شده از پهنا و یکم سبک شده پس همون حس 50دی را خوهید داشت با یکم ارگونومی کمتر و قیافه داغون تر و استحکام کمتر پس بازم کنون گند زده
    این یعنی بازم نیکون عالی عمل کرده
    یا علی

از نظر مقایسه با 550دی هم اصلا قابل مقایسه نیست چون 200 گرم سنگینتره و خیلی هم بزرگتر پس به درد کسانی که
    طرفدار سرس Rebel کنون بودند هم نمیخوره
    ویرایش توسط Haji Shahkaram : Friday 17 September 2010 در ساعت 18:14
    rima، hosein.moonligh و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.
    «موفقيت» بدست‌آوردن چيزی است که دوست داری و «خوشبختی» دوست داشتن چيزی است که بدست‌آورده‌ای.
    محمد حسین حاجی شاه کرم

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط Haji Shahkaram نمایش پست ها
    ببینید دوستان
    این دی7000 دقیقا بدنه دی90 و همون ارگونومی را داره و فقط یکمقدار جزیی سنگین و 2 میل هم بزرگ شده
    پس همون حس دی90 را خوهد داشت مطمئن باشید

اما 60دی کنون همون 50دی که 2 میل کوچیک شده از بالا و 2 میل بزرگ شده از پهنا و یکم سنگین شده پس همون حس 50دی را خوهید داشت

با یکم ارگونومی کمتر و قیافه داغون تر و استحکام کمتر پس بازم کنون گند زده
    این یعنی بازم نیکون عالی عمل کرده
    یا علی
    جناب شاهکرم
    سلام
    شرمنده که اینقدر صریح مینویسم، اما از کاربری مثل شما انتظار بیشتری هست.

بهتر نیست راجع به دوربین هایی که هنوز در دست نگرفتیم با احتیاط بیشتری حرف بزنیم .
    مگر ارگونومی، کمتر و بیشتر دارد ؟

2 میلیمتر بزرگ شدن نیکون یعنی عالی بودن، 2 میلیمتر کوچک بودن کنون میشه گند زدن؟
    شما اطمینان دارید 60D از 50D سنگین تر است ؟ ( 60D نسبت به 50D دقیقا 71 گرم سبک شده است نه سنگین. )

بعد کنون گند بزنه یعنی نیکون عالی بوده ؟

کنون بازم گند زده ؟ مگه تاحالا گند میزده؟ ( چند دوربین آخر این کمپانی که بیرون آمد که همه ما به به و چه چه میکردیم ! )

یا نیکون تا حالا بد بوده بعد یکباره به خودش اومده و با D7000 جبران مافات کرده؟
    من هم از LCD چرخان خیلی خوشم نمی آید ولی دلیل نمی شود اینقدر احساساتی و اشتباه پست بزنم.

اینجا همان فروم عکاسی معروف است که همه سعی میکنیم مرجع اطلاعات عکاسی به زبان فارسی باشد !

شاد باشید و سلامت
    nmroshan، Saeed61، shabab و 15 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

دقیقا.این بحث بیشتر شبیه به کل کل بچه هاس تا یک مرجع.دی7000 مشخصات جالب توجهی داره(که هنوز کارایی و کیفیتش هم مشخص نیست) دوستان جوری برخورد میکنن انگار این بدنه جدید یک دی3 هست با قیمت 1000 دلار!!! یا یک شاهکار تکرار نشدنیه افسانه ای.مشخصات این بدنه در این زمان مشخصات بدنه های سال گذشته کنن هست...
    nmroshan، Saeed61 و CanonEOS تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

صفحه 16 از 95 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 66 ... آخرینآخرین