صفحه 19 از 95 نخستنخست ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 69 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 181 تا 190 , از مجموع 941
Like Tree1979تشکر

موضوع: Canon EOS 60D

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

سلام به همه

فکر نمیکنید رویو های این دوربین و دی 7000 در سایت دی پریویو یه خورده دیر تر از حد معمول شده باشه ؟ همیشه دی پرویو حداقل image sample رو میگذاشت ، دوستانی که بیشتر از من حافظشون یاری میکنه توضیح بدن یا نظر خودشون رو بدن .....ممنون

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    سلام به همه

فکر نمیکنید رویو های این دوربین و دی 7000 در سایت دی پریویو یه خورده دیر تر از حد معمول شده باشه ؟ همیشه دی پرویو حداقل image sample رو میگذاشت ، دوستانی که بیشتر از من حافظشون یاری میکنه توضیح بدن یا نظر خودشون رو بدن .....ممنون
    سلام

نمایشگاه فتوکینا و ترافیک فشرده مربوط به نمایشگاه و انواع دوربین های معرفی شده و خبر های مربوط به این صنعت ، احتمالا بی تاثیر نبوده است.
    king4 تشکر می‌کند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر فعال beh_b7 آواتار ها
    تشکر کرده
    1239

وقتی داشتم مطالب اخیر تاپیک رو میخوندم جر و بحث های مربوط به ال.سی.دی چرخان منو به یاد زمانی انداخت که امکان فیلم برداری برای اولین بار روی دوربین های اس.ال.ار قرار گرفت...
    و از همه بیشتر انتقاد میشد که: "این چه امکانیه که گذاشتید"، "خیلی بده"، "آدمو یاده..." و از این حرفا اما مرور زمان نشون داد این امکان خوبیه گاهی خیلی هم بدرد میخوره؛ این ال.سی.دی چرخان هم محل مصرف خودش رو خواهد داشت و احتمالا به زودی تمام دوربین ها بهش مجهز خواهند شد [من و شما هم باید به دیدنش عادت کنیم!]
    اما از نظر من سه اشکال به این مورد وارده:
    1. ظاهر کودکانه ای به دوربین میده!
    2. فکر کنم آسیب پذیری زیادی داشته باشه
    3. در حال حاظر با توجه به سرعت و دقت پایین فکوس در حالت لایف ویو تنها کاربرد این ال.سی.دی در هنگام فیلمبرداری خواهد بود(البته فعلا)
    farhad44، M. Beyrami و t_tanhayam تشکر می‌کنند.
    بهنام خامنه
    Canon 5DSR,6D / EF 50mm f1.4 - EF 85mm f1.8

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط beh_b7 نمایش پست ها
    وقتی داشتم مطالب اخیر تاپیک رو میخوندم جر و بحث های مربوط به ال.سی.دی چرخان منو به یاد زمانی انداخت که امکان فیلم برداری برای اولین بار روی دوربین های اس.ال.ار قرار گرفت...
    و از همه بیشتر انتقاد میشد که: "این چه امکانیه که گذاشتید"، "خیلی بده"، "آدمو یاده..." و از این حرفا اما مرور زمان نشون داد این امکان خوبیه گاهی خیلی هم بدرد میخوره؛ این ال.سی.دی چرخان هم محل مصرف خودش رو خواهد داشت و احتمالا به زودی تمام دوربین ها بهش مجهز خواهند شد [من و شما هم باید به دیدنش عادت کنیم!]
    اما از نظر من سه اشکال به این مورد وارده:
    1. ظاهر کودکانه ای به دوربین میده!
    2. فکر کنم آسیب پذیری زیادی داشته باشه
    3. در حال حاظر با توجه به سرعت و دقت پایین فکوس در حالت لایف ویو تنها کاربرد این ال.سی.دی در هنگام فیلمبرداری خواهد بود(البته فعلا)
    هیچ وقت نباید فکر کرد که امکانات جدید به دردنخورند. این LCD چرخان هم گاهی چیز خیلی خوبیه:

ME، Persian، A_Maddah و 21 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    54

با سلام امروز سایت پیشکام در ارائه نمونه عکسهای دوربین های جدید dcfever تعدادی سمپل از دوربین 60 دی رو بیرون داده که فکر کنم قابله قبوله .لینکشو واسه استفاده دوستان و اساتید میزارم.
    http://www.dcfever.com/cameras/viewsamples.php?set=571
    Rouzbeh Ehsani و pinkishmilad تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط rima نمایش پست ها
    با سلام امروز سایت پیشکام در ارائه نمونه عکسهای دوربین های جدید dcfever تعدادی سمپل از دوربین 60 دی رو بیرون داده که فکر کنم قابله قبوله .لینکشو واسه استفاده دوستان و اساتید میزارم.
    http://www.dcfever.com/cameras/viewsamples.php?set=571
    اكثر عكساش با ايزو پايينه...يك كراپ 100 درصد از ايزو 400 گرفتم

==============================================

ولي خارج از بحث ايزو به نظر من دوربين بسيار زيبا و جذابيه و مي تونه حتي خيلي از علاقه مندان نيكون رو به سمت خودش بكشونه ..
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط Rouzbeh Ehsani : Wednesday 6 October 2010 در ساعت 16:34 دلیل: اصلاح سايز عكس براي جلوگيري از بهم ريختن صفحه
    rima تشکر می‌کند.

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

سلام:

Canon EOS 60D

کد:
    http://www.photoreview.com.au/reviews/digitalslr/canon-eos-60d.aspx
    Performance
    Test photographs from the review camera were sharp and, in most cases, colour accurate, although reds were a tad emphatic in JPEG files, particularly in shots taken under incandescent lighting. This was confirmed with our Imatest testing, which revealed boosted saturation and colour shifts across the red sector of the spectrum - including skin hues.

Imatest analysis on CR2.RAW files from the camera - which were converted with Adobe Camera Raw 6.2 - showed these shifts were corrected and saturation was much closer to the normal range. Resolution was also generally higher when raw files were analysed.

Our Imatest analysis of JPEG files from the review camera showed they failed to meet expectations for the sensor's resolution - although they came quite close. Raw files came even closer - but did not exceed expectations. However, they maintained reasonably high resolution at high ISO settings, whereas the resolution of JPEGs declined gradually from ISO 100 on and fell sharply with the highest sensitivity settings. The graph below shows the results of our tests with the EF-S 15-85mm lens for both JPEG and CR2.RAW files.

Long exposures were similar to those from the EOS 7D and almost noise-free up to ISO 6400, after which noise became visible. Flash performance was also similar and we found no evidence of vignetting in flash exposures with the kit lens. High ISO shots taken with flash were slightly soft but noise was less visible than in long exposures. Auto white balance performance was similar to the EOS 7D.

farhad44، nejadi، M.R.Mir و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

يك پريويوي سر دستي از اين دوربين در شماره اكتبر مجله ي Pop Photo كه از اين تاپيك مي تونيد داونلودش كنيد چاپ شده.

براي دوستاني كه به اينترنت پر سرعت دسترسي ندارند مطلب رو از مجله جدا كرده ام كه مي توانيد از اينجا به حجم حدود 1.7 مگابايت داونلودش كنيد.
    Hajiabadi، QashQai، ashkan 78 و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

سلام:

به دیتابیس DxO اضافه شد.

کد:
    http://www.dxomark.com/index.php/eng/Camera-Sensor/All-tested-sensors/Canon/EOS-60D
    nmroshan، usef، Navid7h و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

سلام،

ریویوی کامل این دوربین در سایت cameralabs

Navid7h، alie، pinkishmilad و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 19 از 95 نخستنخست ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 69 ... آخرینآخرین