صفحه 72 از 95 نخستنخست ... 22 62 68 69 70 71 72 73 74 75 76 82 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 711 تا 720 , از مجموع 941
Like Tree1979تشکر

موضوع: Canon EOS 60D

كاربر همراه chimeh آواتار ها
    تشکر کرده
    207

دوستان ممنونم از راهنمایی های شما
    من سوالم این بود که آیا با آپدیت فریمور ممکن هست که این ایرادات رفع بشه و یا اینکه کلا بر می گرده به لنز!
    ولی ظاهرا به بدنه و نرم افزار دوربین ربطی نداره بنابر این این سوال رو در لینک زیر پرسیدم
    بازم ممنون
    Canon EF 24-105 f/4.0 L IS USM

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام دوستان. من تازه 60 دی خریدم. وقتی روشن کردم تاریخ و روز رو پرسید اما وقتی عکس می اندازم، شماره عکسا از 7800 شروع شده.... به نظرتون دست دومه؟ لطفن سریعن راهنمایی کنید. ممنون

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط emad559 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من تازه 60 دی خریدم. وقتی روشن کردم تاریخ و روز رو پرسید اما وقتی عکس می اندازم، شماره عکسا از 7800 شروع شده.... به نظرتون دست دومه؟ لطفن سریعن راهنمایی کنید. ممنون
    كارت حافظه اي كه درون دوربين استفاده ميكنيد آكبند است؟
    دوربينها كنون در صورتي كه از رم دست دوم در آنها استفاده شود ادامه شمارش را انجام ميدهد ( البته به شرطي كه قبلا همان كارت حافظه در دروبين كنون استفاده شده باشد)
    براي اطمينان دوربين را به تعميركاه مركزي ببريد بصورت رايكان ميزان كاركرد دوربين را براي شما بدست مي آورند.
    Dariush Chegini، 47amir و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط batista_soheil نمایش پست ها
    كارت حافظه اي كه درون دوربين استفاده ميكنيد آكبند است؟
    دوربينها كنون در صورتي كه از رم دست دوم در آنها استفاده شود ادامه شمارش را انجام ميدهد ( البته به شرطي كه قبلا همان كارت حافظه در دروبين كنون استفاده شده باشد)
    براي اطمينان دوربين را به تعميركاه مركزي ببريد بصورت رايكان ميزان كاركرد دوربين را براي شما بدست مي آورند.
    ممنون از پاسخ شما... بله من از کارتی استفاده می کنم که قبلن روی دوربین کنون 1000 دی بوده...
    shahbazi تشکر می‌کند.

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط emad559 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما... بله من از کارتی استفاده می کنم که قبلن روی دوربین کنون 1000 دی بوده...
    خيالتان راحت باشد اين شمارش بخاطر كارت حافظه كار كرده شما است.
    موفق باشيد
    Dariush Chegini تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

با سلام
    دوستان من به تازگی 60D با لنز 18-135 گرفتم.یک سوال برام پیش آمده که چرا وقتی از چشمی دوربین برای عکاسی استفاده میشه لنز با سرعت بیشتری فوکوس میکنه اما وقتی از ال سی دی استفاده میشه برای عکس برداردی لنز با سرعت کمتری روی سوژه فوکوس میکنه.ممنون میشم اگه زود تر دوستان پاسخ بدن چون میخوام بدونم مشکل فنی هست یا خیر.
    سپاسگذارم.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed.i نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من به تازگی 60D با لنز 18-135 گرفتم.یک سوال برام پیش آمده که چرا وقتی از چشمی دوربین برای عکاسی استفاده میشه لنز با سرعت بیشتری فوکوس میکنه اما وقتی از ال سی دی استفاده میشه برای عکس برداردی لنز با سرعت کمتری روی سوژه فوکوس میکنه.ممنون میشم اگه زود تر دوستان پاسخ بدن چون میخوام بدونم مشکل فنی هست یا خیر.
    سپاسگذارم.
    این موضوع کاملاً طبیعی است. وقتی با استفاده از ویزور عکس می گیرید نور از طریق آینه به فوکوس اسکرین تابیده می شود و تصویر روی آن تشکیل شده و نقاط فوکوس روی آن به سرعت کار فوکوس را انجام می دهد ولی وقتی به روش Live View عکس می گیرید آینه بالاست و نور به سنسور تابیده می شود و دوربین بایستی با تحلیل تصویر و بررسی کنتراست نقاط مجاور، عمل فوکوس را انجام دهد که باعث می شود فوکوس به کندی صورت گیرد.

كاربر همراه AlirezaAkhlaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    2860

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed.i نمایش پست ها
    با سلام
    سپاسگذارم.
    نخیر خیالتان راحت باشد. در همه دوربین ها سرعت فوکوس در حالت لایو ویو (همون استفاده از ال سی دی) کمتر از حالت معمولیست.
    مطمئن نیستم ولی فکر میکنم دلیلش اینه که در حالت لایو ویو از نقطه های فوکوس استفاده نمیشه.

ویرایش: با جناب چگینی خط رو خط شدیم!
    Dariush Chegini، amparisay و hamed.i تشکر می‌کنند.
    D810 -- 24-120 -- Tamron 15-30 -- Tamron 150-600 -- 20 f/2.8 -- 70-300 VR -- 35 f/1.8 -- Tamron 19-35
    علیرضا اخلاقی

كاربر فعال aidin594 آواتار ها
    تشکر کرده
    2638

نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezaAkhlaghi نمایش پست ها
    نخیر خیالتان راحت باشد. در همه دوربین ها سرعت فوکوس در حالت لایو ویو (همون استفاده از ال سی دی) کمتر از حالت معمولیست.
    مطمئن نیستم ولی فکر میکنم دلیلش اینه که در حالت لایو ویو از نقطه های فوکوس استفاده نمیشه.

ویرایش: با جناب چگینی خط رو خط شدیم!
    البته در اس ال آر های (SLR) سونی در حالت لایو ویو، سنسور اصلی اتوفوکوس از مدار خارج نمیشود. (صرفا جهت اطلاع علاقمندان)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

جناب اخلاقی از ممنون از پاسختون.
    AlirezaAkhlaghi و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.

صفحه 72 از 95 نخستنخست ... 22 62 68 69 70 71 72 73 74 75 76 82 ... آخرینآخرین