صفحه 9 از 95 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 59 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 941
Like Tree1979تشکر

موضوع: Canon EOS 60D

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

پیش فرض پاسخ : Canon EOS 60D

نقل قول نوشته اصلی توسط alie نمایش پست ها
    یکی برای من اماتور توضیح بده این جمله ها از نظر نوشتاری خیلی شبیه هم هستند اما انگار معنی شون خیلی متفاوت هست
    ممنون میشم یکی برای من توضیح بده بفهمم چی شد
    سلام جناب اسلامیان
    معنی چی متفاوت هست؟ کدوم جمله ها
    alie تشکر می‌کند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر آشنا amir.jafary آواتار ها
    تشکر کرده
    57

یادمه روزی که 30D اومد از هیجان داشتم بال در میاوردم و بعد از اون 40D و 50D هم همینطور.ولی با اومدن این دوربین و دیدن قیافش احساس کردم شاید اسم تاپیک S3 MRKII بوده,با یک لامپ کمکی فوکوس شکل هم میشدن .من که زیاد خوشم نیومد مخصوصا با اون بدنه پلاستیکیش.واقعاکه 70gr ارزش این کارو نداشت.من که اگر قصد خرید داشتم تو لیست قرارش نمی دادم.حتی اگر خروجی خوبی داشته باشه,به دلم نچسبید
    rima و Parhameus تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    54

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.jafary نمایش پست ها
    یادمه روزی که 30D اومد از هیجان داشتم بال در میاوردم و بعد از اون 40D و 50D هم همینطور.ولی با اومدن این دوربین و دیدن قیافش احساس کردم شاید اسم تاپیک S3 MRKII بوده,با یک لامپ کمکی فوکوس شکل هم میشدن .من که زیاد خوشم نیومد مخصوصا با اون بدنه پلاستیکیش.واقعاکه 70gr ارزش این کارو نداشت.من که اگر قصد خرید داشتم تو لیست قرارش نمی دادم.حتی اگر خروجی خوبی داشته باشه,به دلم نچسبید
    منم با نظر دوستمون کاملا موافقم واقعا کانن با ارائه این دوربین اصالت و ابهت دوربین های حرفه ای خودشو زیر سوال برد یا بهتر بگم از بین برد اصلا انتظار همچین چیز سبکی رو از کانن نداشتم
    Parhameus تشکر می‌کند.

كاربر جديد Parhameus آواتار ها
    تشکر کرده
    29

با دوستان nima و amir.jafary موافقم، بدنه پلاستیکی ابهت کارو برد، مثل کاری که موستانگ و کامارو سال 80 و 90 کردن و تو ذوق همه خورد! امیدوارم کانن هم مثل فورد و جنرال موتورز سر عقل بیاد و ابهتو برگردونه! (صرفا درد دل بود!)

دوست عزیز navid7h از توضیحاتت ممنونم و خیلی برام منتقی اومد. ولی از کار کانن خوشم نیومد! اصلا چرا بشینن اینقد رده بندی کنن؟ برای اینکه ما چشم و هم چشمی کنیم هی دوربین آپگرید کنیم؟ اونا با حذف این رده به اختلاف طبقاتی جامعه عکاسان دامن زدن!

كاربر همراه radioheadz آواتار ها
    تشکر کرده
    719

نقل قول نوشته اصلی توسط rima نمایش پست ها
    منم با نظر دوستمون کاملا موافقم واقعا کانن با ارائه این دوربین اصالت و ابهت دوربین های حرفه ای خودشو زیر سوال برد یا بهتر بگم از بین برد اصلا انتظار همچین چیز سبکی رو از کانن نداشتم
    اگر منظور طراحی بدنه و ارگونومی هست که بنده مخالفم ، چون از روی همین عکس هم میشه فهمید که بدنه خوشدست تر شده. اما در مورد استحکام و سیلینگ بدنه برای خودم هم سواله که نکنه این بدنه یک پسرفت باشه نسبت به 50D , 40D فم بهترین حالت اینه که یا صبر کنیم بدنه بیاد و بررسی کامل روش صورت بگیره یا اینکه این سوال رو از خود کنون بپرسیم
    خراب رفاقت آنم که جان دهد در بهر دوست ... خط و خال لغو بر در نهاده و بی آرزوست

كاربر فعال Kourosh Kahal آواتار ها
    تشکر کرده
    9817

سلام

این بدنه فلزی و پلاستیکی که دوستان میفرمایید : فلزی که از فلز منيزيم‌ ساخته شده رو میشه درک کرد ولی وقتی میگید پلاستیک اونچنان بیان میشه که آدم یاد پلاستیک های بازیافتی از ... می افته.
    همین دوربین 350 دی رو میخواستم قاب جلوش رو در بیارم یکی از پیچ هاش رو یادم رفت باز کنم .چنان فشاری به قابش آوردم که دو سر قاب به هم رسید.ولی موقع بستن مثل اولش همه چی سر جاش افتاد.

مطمئنا" این بدنه ها در مورد کیفیت ساختشون خیلی کارشده. وگرنه از روی وزن بخواهیم راجع به کیفیت قضاوت کنیم فیبر کربن به درد نخوره.
    نظر شخصی من اینه که اگر دوربینی با بدنه پلاستیکی با ضربه ای محکم بخواد بشکنه همون ضربه اگر چه دوربین با بدنه فلزی رو به ظاهر کاری نمیکنه ولی مطمئنم از داخل دوربین آسیب میبینه.
    به نقل از dpreview جنس بدنه Polycarbonate resin with glass fibre on aluminum chassis رزین پلی کربنات با فیبر شیشه ای روی شاسی آلومینیومی است.
    ضربه پذیری بالا و نشکن بودن و وزن کم از خصوصیات این ماده میباشد.
    این تصورات رو که کنن حال گیری کرد و نمیدونه داره چه کار میکنه و آبروی خودش رو برد و... رو جسارتا" فراموش کنید.

نظر من اینه که ظاهرش از اون حالت عبوس در اومده و دلرباتر شده. :biggrin:
    ویرایش توسط Kourosh Kahal : Friday 3 September 2010 در ساعت 10:58
    nmroshan، Saeed61، infinity و 18 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    احمق را موافق حماقتش جواب مده مبادا تو نیز مانند او بشوی.
    احمق را موافق حماقتش جواب بده مبادا خویشتن را حکیم بشمارد.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

به نظرم اتفاق خيلي غير قابل پيش بيني اي نيفتاده. اتفاقي كه افتاده بعد از ظهور 7D قابل پيش بيني بود.

در واقع كنن تغيير كوچكي روي سيستم ارائه ي دوربينهاش و نامگذاري اونها داده. يادتونه خيلي ها تعجب كردند كه چرا كنن دوربين سري XD با سنسور APS-C (غير فول فريم) ارائه كرده؟ ظاهرا كنن تصميم گرفته رده ي XXXXD را حذف كنه .اگر توجه كنيد 2 سال و چند ماه از معرفي 1000D مي گذره و هنوز جانشيني براش نيومده و اين در حاليست كه جانشين 450D پس از 14 ماه و جانشين 500D پس از 11 ماه معرفي شد و اين مويد اونه كه ظاهرا كنن خيال نداره سري چهار رقمي رو ادامه بده و در عوض سري سه رقمي رو به عنوان Entry Level نگه داشته و سري يك رقمي غير فول فريم رو اضافه كرده و در بين اين دو رده، رده ي جديد دو رقمي رو با 60D پايه گذاري كرده كه به نظرم از نظر بازاريابي و رقابت فروش كاملا بجا و منطقي برخورد كرده.

از اين به بعد كسي كه سيلينگ بيشتر و بدنه ي مقاوم مي خواد مي ره سراغ تك رقمي ها و كسي كه دوربين كوچكتر و ساده تر و ارزون تر مي خواد مي ره سراغ سه رقمي ها و اونايي كه دوست دارن دوربين كامل تري داشته باشند ولي نيازي به بدنه ي فلزي و گرون و سنگين ندارند مي روند اون وسط و XXD ها رو مي خرند. خود من در دسته ي اخير قرار مي گيرم چون عادت به بردن دوربين به دشت و صحرا و كوه و كمر را ندارم نيازي به بدنه ي منيزيومي نداشتم ولي امكانات اضافه و ارگونومي بهتر 7D نسبت به 550D (اختصاصا امكان وايرلس فلاش) مرا وادار به خريد 7D كرد و شايد اگر در اون زمان 60D معرفي شده بود به جاي 7D اين دوربين رو مي خريدم.

پ.ن.: با جناب كحال همزمان شديم.
    nmroshan، infinity، Behin Nazem و 16 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

دوستان سخت می‌گیرند.
    تا به حال چند نفر سابقه خراب کردن، شکستن، وارفتن دوربینهایی مثل دی۹۰، دی۸۰ و یا ۴۰۰ دی تا ۵۰۰ دی اینجا دارند؟
    چند نفر از این دوربینها استفاده می‌کنند؟
    می‌شه تصور کرد ۶۰ دی کیفیت ساخت بهتری نسبت به دوربینهای بالا داشته باشه.
    به هرحال کانن با تولید ۷دی با برش ۱.۶ با مشخصاتی که می‌شد انتظار داشت ۶۰ دی داشته باشه یه رده به دوربینهای کانن در این رنج اضافه کرده و حتما انتظار داشتیم که اتفاقاتی برای ۶۰ دی بیافته.
    چرا باید انتظار داریم کانن یه ۷دی با امکانات جدیدتر تولید کنه با اسم ۶۰ دی و مثلا ۳۰۰ دلار ارزانتر به ما بفروشد؟
    به گمانم الان همه چی سر جاش هست.
    nmroshan، حسام، infinity و 12 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر آشنا pinkishmilad آواتار ها
    تشکر کرده
    70

اساتید، عجالتا یه سوال. به نظر منم بدنه پلاستیکی دوربین به معنای شکستنی بودنش نیست، اما بحث sealed بودن نسبت به گرد و غبار و رطوبت چی؟ من فکر میکنم این اهمیت خیلی بیشتری از ظاهر و ابهت و غیره داره. اینطور که به نظر میاد از این لحاظ دیگه میشه گفت سری XXd پسرفت کرده.
    Parhameus تشکر می‌کند.
    And I raise my glass to everyone I'll never see again canon EOS 60D + 18-135 + 10-22 + fuji fine pix s100

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط pinkishmilad نمایش پست ها
    اساتید، عجالتا یه سوال. به نظر منم بدنه پلاستیکی دوربین به معنای شکستنی بودنش نیست، اما بحث sealed بودن نسبت به گرد و غبار و رطوبت چی؟ من فکر میکنم این اهمیت خیلی بیشتری از ظاهر و ابهت و غیره داره. اینطور که به نظر میاد از این لحاظ دیگه میشه گفت سری XXd پسرفت کرده.
    فعلا براي چنين اظهار نظري زود است چون هنوز جايي سيلينگ دوربين با 50D مقايسه نشده است و فقط گفته شده نسبت به 7D سيلينگ ضعيف تري دارد كه طبيعي است.

متن و عكس هاي زير از imaging resource است. همانگونه كه مشاهده مي شود به نظر مي رسد وضعيت سيلينگ بدنه نسبت به 50D پيشرفت داشته نه پسرفت.:)

Canon did not detail just how many environmental seals that the EOS 60D has, but they did say that it is a "robust, densely packed compact body with dust and water resistance." As you can see in the two diagrams at right, the EOS 60D's sealing is fairly extensive.

Arash، حسام، Amir Tavakoli و 11 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

صفحه 9 از 95 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 59 ... آخرینآخرین