صفحه 14 از 32 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 131 تا 140 , از مجموع 316
Like Tree538تشکر

موضوع: Canon EOS 600D / Rebel T3i / Kiss X5

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshid88 نمایش پست ها
    چیز هایی که شما گفتید رو کاملا قبول دارم و شکی ندارم که درست هستند اما در تمام عکس های این دوربین در گوشه سمت چپ این مقدار حالت تاری دیده میشه

این در حالی هست خود عکس شفافه من میتونم 10 عکس از سایتهایی که همه اونارو قبول دارن بزارم که در همه این مشکل دیده میشه گوشه سمت چپ انگار از عکس دیگه ای جدا شده اگر نمونه عکسهای این دوربین رو دارید یکبار دیگه به اونا نگاه کنید
    نمیشه گفت همه این عکسها از یک لنز استفاده شده و در یک نور یا فصل بود ه به هر حال اگه از حسگر نیست خیلی دلم میخواد بدونم دلیلش چیه

فایل پیوست 17633
    شما درست میگید. اما این به خصوصیات اپتیکی لنز برمیگرده. تمام لنزها در مرکز بیشترین شارپنس را دارند و هرچی از مرکز فاصله بگیریم مشکلات لنز مثل کم شدن شارپنس، CA و Vignetting بیشتر دیده میشه. این مشکلات در هر چهار گوشه دیده میشه و معمولا در چهار گوشه به یک اندازه است. در لنزهای بهتر این مشکلات کمتر دیده میشه.
    بهر حال ربطی به سنسور ندارد.
    Mahshid Kazemi تشکر می‌کند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر فعال Pouria Arshadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1006

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshid88 نمایش پست ها
    ندانستن عیب نیست نپرسیدن عیب است شما تعصب رو بزار کنار خوبه برای حرفم سند هم آوردم وگرنه چی میگفتی
    خانم محترم، صد البته که ندانستن عیب نیست و نپرسیدن عیب هست.
    به این قسمت نوشتتون توجه کنید :
    در تمام عکس های این دوربین در گوشه سمت چپ این مقدار حالت تاری دیده میشه

این در حالی هست خود عکس شفافه من میتونم 10 عکس از سایتهایی که همه اونارو قبول دارن بزارم که در همه این مشکل دیده میشه گوشه سمت چپ انگار از عکس دیگه ای جدا شده اگر نمونه عکسهای این دوربین رو دارید یکبار دیگه به اونا نگاه کنید
    نمیشه گفت همه این عکسها از یک لنز استفاده شده و در یک نور یا فصل بود ه
    شما در این قسمت سوال نپرسیدید بلکه دارید چیزی رو با اطمینان بیان میکنید.بنده هم گفتم تا از چیزی اطمینان ندارید درج نکنید.دلیلش هم این هست که مدتی بعد یک دوست میخواد این دوربین رو بخره و به این تاپیک مراجعه میکنه و با مباحث غیر علمی و اشتباه روبرو میشه..
    ولی در قسمت بعد نوشتتون گفتید :
    به هر حال اگه از حسگر نیست خیلی دلم میخواد بدونم دلیلش چیه
    بنده هم در جواب گفتم اگر هم بر فرض این مشکل وجود داشته باشه از لنز هست نه از حسگر.
    حالا این شد تعصب ؟مگر کمپانی کنون متعلق به بنده هست که تعصب داشته باشم ؟
    در ضمن به هر چیزی که در سایت ها درج میشه اعتمادی نیست..مگر سایت های خیلی معتبر که تعدادشون 10 تا فکر نمیکنم باشه.

پی نوشت : از اونجایی که در روز تعداد زیادی به این فروم مراجعه میکنند صورت خوشی نداره که افراد رو با ضمیر های مفرد مثل "میگفتی" مورد خطاب قرار بدید.
    ویرایش توسط Pouria Arshadi : Monday 17 October 2011 در ساعت 14:01
    AMIRGHS640، devil_ebs، M.Barani و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پـوریـا ارشدی

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    104

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    شما درست میگید. اما این به خصوصیات اپتیکی لنز برمیگرده. تمام لنزها در مرکز بیشترین شارپنس را دارند و هرچی از مرکز فاصله بگیریم مشکلات لنز مثل کم شدن شارپنس، CA و Vignetting بیشتر دیده میشه. این مشکلات در هر چهار گوشه دیده میشه و معمولا در چهار گوشه به یک اندازه است. در لنزهای بهتر این مشکلات کمتر دیده میشه.
    بهر حال ربطی به سنسور ندارد.
    ممنون از راهنمایی شما

كاربر جديد Hamzeh71 آواتار ها
    تشکر کرده
    3

دوستان در قسمت M این دوربین به هیچ وجح نمیتونم به صورت دستی Exposure رو عوض کنم ..... مشکل کجاست؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    122

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamzeh71 نمایش پست ها
    دوستان در قسمت M این دوربین به هیچ وجح نمیتونم به صورت دستی Exposure رو عوض کنم ..... مشکل کجاست؟
    در حالت M همه چي با اندازه ديافراگم و سرعت شاتر و تنظيمات نورسنجي تنظيم ميشه ديگه نيازي نيست Exposure رو تغيير بديد ! تو اين حالت البته Exposure comp رو داريد كه فقط وقتي فلاش غير فعال باشه ميتونيد ازش استفاده كنيد كه در اين حالت دوربين 3تا عكس با تراز سفيدي متفاوت ميگيره كه از اونها ميتونيد براي تكنيك HDR استفاده كنيد.
    Hamzeh71 تشکر می‌کند.

كاربر جديد Hamzeh71 آواتار ها
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط toolhelp نمایش پست ها
    در حالت M همه چي با اندازه ديافراگم و سرعت شاتر و تنظيمات نورسنجي تنظيم ميشه ديگه نيازي نيست Exposure رو تغيير بديد ! تو اين حالت البته Exposure comp رو داريد كه فقط وقتي فلاش غير فعال باشه ميتونيد ازش استفاده كنيد كه در اين حالت دوربين 3تا عكس با تراز سفيدي متفاوت ميگيره كه از اونها ميتونيد براي تكنيك HDR استفاده كنيد.
    خب من هر طوری عوض کردم اونارو بازم exp روی -3 میوفته ......
    چه داخل خونه چه فضای باز ....
    چه طوری میتونم روی 0 ثابت نگهش دارم؟

تشکر کرده
    1006

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamzeh71 نمایش پست ها
    خب من هر طوری عوض کردم اونارو بازم exp روی -3 میوفته ......
    چه داخل خونه چه فضای باز ....
    چه طوری میتونم روی 0 ثابت نگهش دارم؟
    سلام.
    برای اینکه بیاریدش روی عدد 0 یا باید سرعت شاتر رو بیارید پائین یا دیافراگم رو بازتر کنید.ایزو رو هم میتونید افزایش بدید ولی اگر بیش از اندازه افزایش بدید نویز بوجود میاد.
    پیشنهاد میکنم مقالات سایت رو بخونید و تاپیک "سوالات عمومی عکاسی" را مطالعه کنید.با خوندن این تاپیک جواب خیلی از سوالاتتون رو پیدا خواهید کرد

موفق باشید
    Hamzeh71 تشکر می‌کند.
    پـوریـا ارشدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria arshadi نمایش پست ها
    سلام.
    برای اینکه بیاریدش روی عدد 0 یا باید سرعت شاتر رو بیارید پائین یا دیافراگم رو بازتر کنید.ایزو رو هم میتونید افزایش بدید ولی اگر بیش از اندازه افزایش بدید نویز بوجود میاد.
    پیشنهاد میکنم مقالات سایت رو بخونید و تاپیک "سوالات عمومی عکاسی" را مطالعه کنید.با خوندن این تاپیک جواب خیلی از سوالاتتون رو پیدا خواهید کرد

موفق باشید
    سلامی 2باره ...
    اول از همه واقعا نمیدونم مشکل این فروم چیه چون این یوزر سومه که دارم میسازم، هردفه که اومدم بیرون از فروم بعد که خواستم ساین شم گفته یوزر پس اشتباهه! پسورد جدید هم ارسال نمیشه به ایمیل هر چندبار که درخواست دادم ..
    بگذریم
    در مورد اون راهنمایی که کردید ..... بازم کار نداد، عکس تاریک میوفته ....... یه نکته ی دیگه هم هست، اونم اینه که وقتی فلاش رو باز میکنم نور طبیعی میشه .....
    کسی راهی بلد نیست یا بدونه مشکل از کجاست؟ ......... بازم بکم این مورد فقط توی مود M درمیاد ....
    کمک!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با ایزو 6400 نور یکم خوب میشه ....... اما 6400 !!
    مشکل از دوربینه یعنی؟ یا کلا این مود این شکلیه؟ پس به چه دردی میخوره این مود؟

تشکر کرده
    1006

نقل قول نوشته اصلی توسط Danzukuka نمایش پست ها
    با ایزو 6400 نور یکم خوب میشه ....... اما 6400 !!
    مشکل از دوربینه یعنی؟ یا کلا این مود این شکلیه؟ پس به چه دردی میخوره این مود؟
    سلام.
    اگر منظورتون این هست که با 6400 نویز زیاد میشه که این طبیعی هست.شما باید با کنترل دیافراگم و سرعت شاتر کاری کنید که مجبور نشید ایزو رو بیارید روی 6400 ! پیشنهاد میکنم مقالات سایت رو حتما مطالعه کنید.
    در مورد این سوالتون که میفرمایید پس به چه درد میخوره باید بگم که بالاخره برای موارد اضطراری کارساز هست.. بالاخره ثبت یک لحظه "هر چند نویزی" شاید در مواقعی ارزشمند باشه . در ضمن با استفاده از پلاگین های مختلف و خود فتوشاپ میشه تا حدی نویز رو کاهش داد..
    پـوریـا ارشدی

صفحه 14 از 32 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 ... آخرینآخرین