صفحه 17 از 32 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 27 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 161 تا 170 , از مجموع 316
Like Tree538تشکر

موضوع: Canon EOS 600D / Rebel T3i / Kiss X5

كاربر همراه djmehdi_67 آواتار ها
    تشکر کرده
    1433

نقل قول نوشته اصلی توسط new life نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    هنگام فیلمبرداری با کانن 600 دی بعد چند ثانیه خودبخود قطع میکنه و هرچی هم تو منوهاش گشتم جایی برای تغییر یا تنظیم ندیدم دوستان اگر میدونن لطفا راهنمایی کنن
    متشکرم
    سلام دوست عزیز
    من هم همین مشکل رو در 500D داشتم و متوجه شدم فقط و فقط به دلیل استفاده از مموری کارت های کلاس پایین بود که در کیفیت اچ دی فقط 5 دقیقه فیلم برداری میکرد ...
    از کلاس 10 استفاده کنید مشکل برطرف میشه
    البته فراموش نکنید این به شرطی هست که در منوی تنظیمات , تنظیمات درست ثبت شده باشند و مدت فیلم برداری محدود نباشه
    J U N I P E R تشکر می‌کند.
    چیزی که امروز داری فردا از رده خارج است
    خودتان را برای برندها و محصولاتشان قیمه قیمه نکنید!/مهدی استیری/
    تجهیزات

كاربر همراه MSRS آواتار ها
    تشکر کرده
    1003

نقل قول نوشته اصلی توسط new life نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    هنگام فیلمبرداری با کانن 600 دی بعد چند ثانیه خودبخود قطع میکنه و هرچی هم تو منوهاش گشتم جایی برای تغییر یا تنظیم ندیدم دوستان اگر میدونن لطفا راهنمایی کنن
    متشکرم
    سلام دوستان
    همونطور که اشاره شد مشکل دقیقا از مموری شماست
    چون در فیلم برداری در حالت HD یا FULLHD نرخ ثبت اطلاعات زیاده مموری شما باید قابلیت ثبت اطلاعات با سرعت بالا رو داشته باشه. (که این ویژگی با عنوان کلاس مموری مشخص میشه. )
    اگر نرخ ثبت اطلاعات کارت حافظه پایین باشه نتیجتا بافر دوربین (حافظه موقت) پر میشه و در نتیجه فیلم برداری توسط دوربین قطع میشه.
    تو دفترچه دوربین حداقل کلاس مموری رو Class 6 معرفی کرده:
    When shooting movies, use a large-capacity SD card rated SD
    Speed Class 6 or higher.
    البته من ی مموری Transcend 16 GB Class 10 دارم که باهاش همین مشکل رو دارم. علت هم تقلبی بودن مموریه
    حالا تا ی مموری درست حسابی بخری میتونی از فیلم برداری 480*640 دوربین استفاده کنی که این مشکل پیش نیاد. البته مسلما دیگه کیفیت HD رو از دست میدی.
    بازهم توجه داشته باش که دوربین EOS-600D ویژگی Video SnapShot داره که اگر فعال باشه زمان فیلم برداری 4،2 یا 8 ثانیه میشه. کاربردشم ساخت کلیپ های کوتاهه
    آدرسشم در حالت فیلم برداری در صفحه دوم منوی فیلم برداری و گزینه اخر
    ویرایش توسط MSRS : Thursday 24 November 2011 در ساعت 06:59 دلیل: غلط گیری
    J U N I P E R تشکر می‌کند.

كاربر همراه mohsen.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    2345

نقل قول نوشته اصلی توسط djmehdi_67 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من هم همین مشکل رو در 500D داشتم و متوجه شدم فقط و فقط به دلیل استفاده از مموری کارت های کلاس پایین بود که در کیفیت اچ دی فقط 5 دقیقه فیلم برداری میکرد ...
    از کلاس 10 استفاده کنید مشکل برطرف میشه
    البته فراموش نکنید این به شرطی هست که در منوی تنظیمات , تنظیمات درست ثبت شده باشند و مدت فیلم برداری محدود نباشه
    سلام
    من هم چنین مشکلی داشتم اما یه بار قطع میشد و یه بار هم نمیشد!
    الان مدتی هست که فیلم برداری می کنم با همان فول اچ دی و همان مموری اما قطع نشده! حالا نمی دونم مشکل از کجا هست! (حداقل این مموری 8 گیگ رو جدیدا 25 گیگ باهاش فیلم می گرفتم و می ریختم روی هارد اما اصلا هیچ مشکلی ایجاد نکرد اما می ترسم یهو وسط کار لنگم بذاره!)
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

سلام
    ممنونم از پاسخ دوستان
    این مموری من فقط روش یه ساخت چین خوشکل نوشته و دیگه از کلاسو ... خبری نیست اما جدید گرفتمش و فقط یه عدد 4کنار این حروف نوشته sd hc که نمیدونم معنیش های کلاس هست یا نه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

سلام مجدد
    با فروشنده که دوستمه تماس گرفتم میگه کلاس 4( اما از این بی کلاسی ما که اینجا هم کار دستمون داد) نتیجتا تصمیم گرفتم کمی باکلاستر بشم
    ضمنا دوستان در مورد حالت fill فلاش تو 600 دی اطلاعی دارند که چطور میاد یا همون مود p خودش این سیستمو فعال میکنه؟
    از دفترچه این دوربین خبری نشد؟
    باز هم تشکر

كاربر فعال Babak Borhani آواتار ها
    تشکر کرده
    1253

نقل قول نوشته اصلی توسط MSRS نمایش پست ها
    Speed Class 6 or higher.
    البته من ی مموری Transcend 16 GB Class 10 دارم که باهاش همین مشکل رو دارم. علت هم تقلبی بودن مموریه
    سلام
    چون تا بحال تقلبی Transcend را ندیده بودم می خواستم ببینم از ایران خریدید ؟ باهمان گارنتی مرات بوده یا خیر؟
    با تشکر
    Canon! تشکر می‌کند.
    بابک برهانیhttp://sibsabz.persiangig.com

تشکر کرده
    1003

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak Borhani نمایش پست ها
    سلام
    چون تا بحال تقلبی Transcend را ندیده بودم می خواستم ببینم از ایران خریدید ؟ باهمان گارنتی مرات بوده یا خیر؟
    با تشکر
    سلام
    بله از پاشاژ علاالدین خریدم. گارانتیش itr هست و طبق کارت گارانتی دفترش توی بازار رضاست
    معمولا اشکال پر شدن بافر وقتی برام پیش میاد که مثلا دو سوم مموری پر شده. اما اگه در همون حالت فیلم برداری رو بیارم روی VGA دیگه توسط دوربین قطع نمیشه
    Babak Borhani تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    1003

سلام به همه
    نمیدونم این پستی که میذارم بدرد کسی میخوره یا نه
    ولی شاید کسی دنبال تصمیم گیری برای خرید 600D باشه و تجربه من بدردش بخوره
    من حدود 100 روز پیش این دوربینو خریدم و تا حالا حدود 4100 شات باهاش گرفتم. با توجه به قیمت، امکانات و کیفیت عکسش خیلی ازش راضیم.
    صحبتم در مورد جنس متریال بدنه است دیروز متوجه شدم که در نقاطی که تو عکس نشون دادم بدنه دوربین براق شده و حالت زبری بدنه از بین رفته. اصلا توقع نداشتم که این مورد انقدر زود اتفاق بیفته. کلی خورد تو ذوقم . حالا نمیدونم اگر مثلا 60D گرفته بودم هم به این زودی بدنه اینجوری میشد.
    قبل این دوربین ی sony-F828 داشتم که بعد از دو سال هم اینجوری نشده بود.
    خلاصه تازه فهمیدم کیفیت ساخت کجا خودشو نشون میده .

AMIRGHS640 و J U N I P E R تشکر می‌کنند.
    بااحترام-صادق
    عَظُمَ الْخَالِقُ فِی أَنْفُسِهِمْ فَصَغُرَ مَادُونَهُ فِی أَعْیُنِهِمْ
    خدا در جانشان بزرگ است. پس غیر در نگاهشان کوچک

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط MSRS نمایش پست ها
    سلام به همه
    نمیدونم این پستی که میذارم بدرد کسی میخوره یا نه
    ولی شاید کسی دنبال تصمیم گیری برای خرید 600D باشه و تجربه من بدردش بخوره
    من حدود 100 روز پیش این دوربینو خریدم و تا حالا حدود 4100 شات باهاش گرفتم. با توجه به قیمت، امکانات و کیفیت عکسش خیلی ازش راضیم.
    صحبتم در مورد جنس متریال بدنه است دیروز متوجه شدم که در نقاطی که تو عکس نشون دادم بدنه دوربین براق شده و حالت زبری بدنه از بین رفته. اصلا توقع نداشتم که این مورد انقدر زود اتفاق بیفته. کلی خورد تو ذوقم . حالا نمیدونم اگر مثلا 60D گرفته بودم هم به این زودی بدنه اینجوری میشد.
    قبل این دوربین ی sony-F828 داشتم که بعد از دو سال هم اینجوری نشده بود.
    خلاصه تازه فهمیدم کیفیت ساخت کجا خودشو نشون میده .

اصولا 60دی و 600دی جز بدترین دوربین های کانن در این چند سال اخیر از نظر بدنه هستند!

تازه منتظر کنده شدن قسمت های لاستیکی ( جای دست و انگشت ) پشت و روی گریپ بدنه باشید که هیچ جور هم درست نمی شوند !

تا به حال چندین و چند 60دی و 600دی دیده ام که با مشکل براق شدن بدنه ( حتی خوردگی پوسته ) و همین طور کنده شدن لاستیک ها و کش آمدن آنها مواجه شده اند!
    AMIRGHS640، MSRS، J U N I P E R و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه hamid415 آواتار ها
    تشکر کرده
    181

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    اصولا 60دی و 600دی جز بدترین دوربین های کانن در این چند سال اخیر از نظر بدنه هستند!
    تازه منتظر کنده شدن قسمت های لاستیکی ( جای دست و انگشت ) پشت و روی گریپ بدنه باشید که هیچ جور هم درست نمی شوند !
    تا به حال چندین و چند 60دی و 600دی دیده ام که با مشکل براق شدن بدنه ( حتی خوردگی پوسته ) و همین طور کنده شدن لاستیک ها و کش آمدن آنها مواجه شده اند!
    سلام
    جناب قبادی بدنه 550 چطوره؟ من می خواستم به تازگی یک 600 دی برای برادرم بگیرم ولی با این حرف شما پشیمون شدم، اگر 550 دی بهتره آیا جنس بدنش از اول تولید تا حالا بدتر نشده؟

صفحه 17 از 32 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 27 ... آخرینآخرین