صفحه 18 از 32 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 28 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 171 تا 180 , از مجموع 316
Like Tree538تشکر

موضوع: Canon EOS 600D / Rebel T3i / Kiss X5

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid415 نمایش پست ها
    سلام
    جناب قبادی بدنه 550 چطوره؟ من می خواستم به تازگی یک 600 دی برای برادرم بگیرم ولی با این حرف شما پشیمون شدم، اگر 550 دی بهتره آیا جنس بدنش از اول تولید تا حالا بدتر نشده؟
    این عرض بنده به هیچ وجه در رد یا نهی این دوربین نیست.البته این اشکالات در سری های اول بسیار زیاد بود حتی یک فراخوان هم انجام شد برای تعویض لاستیک های روی بدنه . در بدنه های جدید این مورد کمتر دیده می شود.

مثلا در 7D مشکل بزرگ گردونه پشت دوربین بود ! که به شدت با مشکل مواجه می شد ( در سری های ابتدایی ) اما بعد از یک ماه کلا مشکل برطرف شد.

550 دوربین بسیار خوبی است از این نظر.البته به شرایط محیط ( رطوبت ) و میزان تعریق دست و ... هم مربوط است
    Walkman تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6463

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    اصولا 60دی و 600دی جز بدترین دوربین های کانن در این چند سال اخیر از نظر بدنه هستند!

تازه منتظر کنده شدن قسمت های لاستیکی ( جای دست و انگشت ) پشت و روی گریپ بدنه باشید که هیچ جور هم درست نمی شوند !

تا به حال چندین و چند 60دی و 600دی دیده ام که با مشکل براق شدن بدنه ( حتی خوردگی پوسته ) و همین طور کنده شدن لاستیک ها و کش آمدن آنها مواجه شده اند!
    با سلام

در تکمیل صحبتهای جناب قبادی عزیز

نقل قول از جناب قاسمی (مدیریت تعمیرگاه مرکزی) : کانن فراخوان داده برای (کنده شدن) تمامی 60D ها(در مورد 600Dها نمیدانم) بلا استثنا

حالا یادم نیست گفتن فراخوان برای تعویض (روکش لاستیکی) بود یا تعمیر، ولی کلا مثله اینکه وضعیت قرمزه
    ویرایش توسط Walkman : Saturday 3 December 2011 در ساعت 11:53
    M.Barani، Miri و J U N I P E R تشکر می‌کنند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

PHA
    PHA آنلاین نیست
    كاربر همراه PHA آواتار ها
    تشکر کرده
    29

60D ها در سری های اولیه دچار این مشکل شل شدن چسب و در نتیجه کنده شدن پلاستیک های اطراف بدنه بودن !

که البته ظاهرا بعد از شناسایی مشکل تو سری های جدید برطرف شده و کنون هم تو کشورهایی که نمایندگی رسمی داشته بدون هزینه همه رو تعمیر کرده

كاربر آشنا ye_nafar_dige آواتار ها
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط MSRS نمایش پست ها
    سلام به همه
    نمیدونم این پستی که میذارم بدرد کسی میخوره یا نه
    ولی شاید کسی دنبال تصمیم گیری برای خرید 600D باشه و تجربه من بدردش بخوره
    من حدود 100 روز پیش این دوربینو خریدم و تا حالا حدود 4100 شات باهاش گرفتم. با توجه به قیمت، امکانات و کیفیت عکسش خیلی ازش راضیم.
    صحبتم در مورد جنس متریال بدنه است دیروز متوجه شدم که در نقاطی که تو عکس نشون دادم بدنه دوربین براق شده و حالت زبری بدنه از بین رفته. اصلا توقع نداشتم که این مورد انقدر زود اتفاق بیفته. کلی خورد تو ذوقم . حالا نمیدونم اگر مثلا 60D گرفته بودم هم به این زودی بدنه اینجوری میشد.
    قبل این دوربین ی sony-F828 داشتم که بعد از دو سال هم اینجوری نشده بود.
    خلاصه تازه فهمیدم کیفیت ساخت کجا خودشو نشون میده .

دوست عزیز جسارتاً مشکل از نحوه استفاده شماست و نه کیفیت پایین ساخت دوربین (البته کیفیت ساخت این دوربین نسبت به کلاس های بالاتر پایین تره)

دوستانی که تو این انجمن این دوربین رو دارن تقریباً 3 ماه صاحب این دوربین هستند و خود بنده که تقریباً مدت زمان و تعداد عکس هایی نزدیک به شما دارم این مشکل در هیچ کجای بدنه دیده نشده. اون قسمت هایی که شما نشون دادید احتمالاً از سایش با کیف (گذاشتن و برداشتن) ایجاد شده.

حالا برام این سوال پیش اومده که دوربین های کلاس های بالاتر از بدنه خارجی (بخش هایی که تو عکس نشون داده شده) با این جنس پلاستیک ساخته نشدن و اینکه آیا دوستان دیگه هم این مشکل براشون پیش اومده؟
    AMIRGHS640، p3in، M.Barani و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    ارادتمند؛ «علی»

Canon EOS Rebel T3i (EOS 600D) with EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II Lens Kit
    Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM Lens

كاربر فعال Pouria Arshadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1006

سلام به همه
    نمیدونم این پستی که میذارم بدرد کسی میخوره یا نه
    ولی شاید کسی دنبال تصمیم گیری برای خرید 600D باشه و تجربه من بدردش بخوره
    من حدود 100 روز پیش این دوربینو خریدم و تا حالا حدود 4100 شات باهاش گرفتم. با توجه به قیمت، امکانات و کیفیت عکسش خیلی ازش راضیم.
    صحبتم در مورد جنس متریال بدنه است دیروز متوجه شدم که در نقاطی که تو عکس نشون دادم بدنه دوربین براق شده و حالت زبری بدنه از بین رفته. اصلا توقع نداشتم که این مورد انقدر زود اتفاق بیفته. کلی خورد تو ذوقم . حالا نمیدونم اگر مثلا 60D گرفته بودم هم به این زودی بدنه اینجوری میشد.
    قبل این دوربین ی sony-F828 داشتم که بعد از دو سال هم اینجوری نشده بود.
    خلاصه تازه فهمیدم کیفیت ساخت کجا خودشو نشون میده .
    سلام.
    الان تا من این پست شما رو دیدم عرق سردی بر پیشانیم نشست از ترس! و زود رفتم دوربینم رو گرفتم زیر چراغ مطالعه و دقیق نگاه کردم ! هیچ اثری از مشکلی که گفتید ندیدم.
    البته من فکر کنم بیش از 3 ماه هست که دوربین رو دارم و فکر نکنم انقدر که من با این دوربین ور میرم کسی . .
    حالا سوالم اینجاست که چرا باید رنگ این قسمت ها بره ؟ اینها محل هایی هستن که کمتر دست باهاشون برخورد داره.
    باز اگر رنگ قسمتهای راست دوربین بره منطقی تر هست.چون دست باهاشون تماس زیادی داره
    M.Barani تشکر می‌کند.
    پـوریـا ارشدی

كاربر همراه M.Barani آواتار ها
    تشکر کرده
    2650

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria arshadi نمایش پست ها
    سلام.
    الان تا من این پست شما رو دیدم عرق سردی بر پیشانیم نشست از ترس! و زود رفتم دوربینم رو گرفتم زیر چراغ مطالعه و دقیق نگاه کردم ! هیچ اثری از مشکلی که گفتید ندیدم.
    البته من فکر کنم بیش از 3 ماه هست که دوربین رو دارم و فکر نکنم انقدر که من با این دوربین ور میرم کسی . .
    حالا سوالم اینجاست که چرا باید رنگ این قسمت ها بره ؟ اینها محل هایی هستن که کمتر دست باهاشون برخورد داره.
    باز اگر رنگ قسمتهای راست دوربین بره منطقی تر هست.چون دست باهاشون تماس زیادی داره
    چیز مهمی نیست که من 60 دی دارم و حدود 5 ماه پیش گرفتم و چندی پیش متوجه شدم همین حالت در دوربین من بوجود آمده و کمی براق شده البته کمی اونهم بقول دوست خوبمون علی فکر میکنم مال سایش به کیف باشه چون من همیشه از بغل دوربین رو توی کیف میزارم و از همین طرف سایش ایجاد میشه....یه نکته دیگه که بنظرم میرسه شاید مربوط به تماس قسمتی از پوست صورت به این نقطه است چونکه وقتی توی چشمی نگاه میکنی قسمتی از پوست صورتتون به اینجا برخورد میکنه و با توجه به چربی پوست صورت باید کمی براق تر بنظر بیادکه البته میشود تمیز شان کرد ولی نظر علی مربوط به سایش به کیف محتمل تر بنظر میرسه در کل فکر نمیکنم زیاد مهم باشه .....
    Pouria Arshadi، Miri، MSRS و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی بارانی

كاربر همراه MSRS آواتار ها
    تشکر کرده
    1003

نقل قول نوشته اصلی توسط ye_nafar_dige نمایش پست ها
    دوست عزیز جسارتاً مشکل از نحوه استفاده شماست و نه کیفیت پایین ساخت دوربین (البته کیفیت ساخت این دوربین نسبت به کلاس های بالاتر پایین تره)

دوستانی که تو این انجمن این دوربین رو دارن تقریباً 3 ماه صاحب این دوربین هستند و خود بنده که تقریباً مدت زمان و تعداد عکس هایی نزدیک به شما دارم این مشکل در هیچ کجای بدنه دیده نشده. اون قسمت هایی که شما نشون دادید احتمالاً از سایش با کیف (گذاشتن و برداشتن) ایجاد شده.

حالا برام این سوال پیش اومده که دوربین های کلاس های بالاتر از بدنه خارجی (بخش هایی که تو عکس نشون داده شده) با این جنس پلاستیک ساخته نشدن و اینکه آیا دوستان دیگه هم این مشکل براشون پیش اومده؟
    شما اگر من رو میشناختی اصلا این حرفو نمیزدی. حتی در هنگام انتخاب کیف هم هواسم بود که درزی از کیف با دوربین تماس نداشته باشه.
    نقاطی رو که نشون دادم به علت نوع طراحی بدنه حالت کنج و نوک تیز دارن. به همین علت تماسشون با محیط چند برابر میشه.

یکی از دوستان هم گفته بود اگر مشکل از کیفیت بود محل تماس دست با دوربین باید زودتر براق میشد.
    توجه داشته باشید که محل تماس دستها از جنس بدنه نیست و پلاستیک با فرم چرم است.

خلاصه امیدوارم مشکل از نحوه دست گرفتن یا کیف بوده باشه و برای دیگر مالکین این دوربین مشکل مشابه پیش نیاد.
    AMIRGHS640 تشکر می‌کند.
    بااحترام-صادق
    عَظُمَ الْخَالِقُ فِی أَنْفُسِهِمْ فَصَغُرَ مَادُونَهُ فِی أَعْیُنِهِمْ
    خدا در جانشان بزرگ است. پس غیر در نگاهشان کوچک

كاربر جديد
    تشکر کرده
    17

دوستان من عکس با هر کیفیتی که میگرم dpi اون ۷۲ هست ! این طبیعی هست؟ نمیشه به صورت دستی افزایش داد؟
    Canon EOS Rebel T3i (EOS 600D) DSLR Camera with EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II Lens Kit+Canon EF 50mm f/1.8

كاربر همراه
    تشکر کرده
    752

نقل قول نوشته اصلی توسط zamanphp نمایش پست ها
    دوستان من عکس با هر کیفیتی که میگرم dpi اون ۷۲ هست ! این طبیعی هست؟ نمیشه به صورت دستی افزایش داد؟
    سلام
    در عکسهای دیجیتال تفاوتی بین dpiهای(ppi در اینجا درست تر است) مختلف نیست مهم تعداد پیکسلهای کل (طول و عرض )عکس هست.
    با یک نرم افزار ویراش عکس به راحتی قابل تغییر است.

Photoshop/image/image size

پیروز باشید
    zamanphp تشکر می‌کند.
    بجای .............. ........ ، عکسی کافیست.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

سلام دوستان من کاربر جدید هستم. خیلی خوشحالم که همچنین محیطی فراهم شده تا همه بتنونن باهم تبادل نظر کنن. راستش دوربین من که 600d هستش من ازش خیلی راضیم ولی یه مشکلی دارم و اون اینه که فرمت عکسهای خامش که cr2 هستش رو تو فتوشاپ نمیتونم باز کنم . فتوشاپم cs5 هست و اپدیت اخر camera raw هم گرفتم و نصب کردم ولی بازم باز نمیشه اگه میشه کمکم کنید .

صفحه 18 از 32 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 28 ... آخرینآخرین