صفحه 44 از 52 نخستنخست ... 34 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 431 تا 440 , از مجموع 515
Like Tree2488تشکر

موضوع: Canon EOS 5D Mark III

كاربر فعال
    تشکر کرده
    6396

نقل قول نوشته اصلی توسط jinger نمایش پست ها
    سلام
    من تقریبا بیشتر مطالب مربوط به 5D MKIII (این فروم) رو خوندم و در نهایت تصمیم گرفتم که این دوربین رو بخرم
    از دوستان می خوام لطف کنن یکی از بهترین مزایا و بزرگترین عیب این دوربین رو از دید خودشون بیان کنن
    سپاس

از بهترین و برترین مزایاش ، سیستم فوکوس پیشرفته باضافه سیلینگ عالی هستش
    از معایبش هم در ایزوهای پایین ( 100 تا 400 ) نویزهای خطی در مناطق shadow وجود داره که البته در 6d و سایر دوربین های کنون هم هستش
    ولی تا زمانی که اقدام به بازیابی مناطق shadow نکنید مشکلی نداره ( البته این مساله به دلیل اکسپوژ پایینی است که مناطق shadow در فایل های خام دوربین های کنون
    وجود داره که همین مساله باعث دینامیک رنج پایین تر نسبت به نیکون و سونی میشه. این مشکل در دوربین 5 دی مارک 3 به راحتی قابل حله زیرا سنسور این دوربین قابلیت بازیابی نقاط هایلایت تا دو و حتی سه استاپ بالاتر رو داره بنابراین اگر هنگام عکاسی همواره متمایل به راست هیستوگرام با دو یا استاپ بالاتر عکاسی کنید مشکل مناطق shadow را هم نخواهید داشت. موفق باشید
    ویرایش توسط davoud maani : Sunday 4 January 2015 در ساعت 21:02
    yaghoobi، Mehrdad-PL، Nima Sadigh و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    داود معانی

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    دوستان عزیز من بعد از کلی تحقیق بین مارک 3 و دی 750 نیکون تصمیم گرفتم مارک 3 بگیرم البته خوب اول قصد خرید 750 را داشتم ولی به خاطر ایراداتی که داشت منصرف شدم حالا میخوام بپرسم واقعا این امتیازاتی که به 750 دادن و سرتر از مارک 3 بوده آیا واقعا در عمل هم همینطوره یعنی بهتر از مارک 3 هست با قیمتی حدود 2 تومن ارزونتر !!! اینکه من میخوام دوربین بدون گارانتی بگیرم پیشنهاد یه مغازه دار بود گفت گارانتی دوربین فایده ای نداره گفت فقط بیمش کن ؟ آیا درست گفته و اینکه ممکنه بدنه ریفربیش باشه از کجا بفهم که دوربین دست دو یا تعمیری نیست چون بهم گفت مارک 3 شماره سریال رو جعبش رو مخدوش میکنن ؟؟ کلا یکم در مورد کیفیت این دوربین در مقایسه با نیکون توضیح بدید و اینکه تصمیمم برای خرید این دوربین خوبه یا نه
    تنها گارانتي و خدمات پس از فروش واقعي در ايران، گارانتي ايده آل است. آن را از دست ندهيد.
    Marefat، obsidiyan، viva_utopia و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

دوستان ممنون بابت پاسختون ولی خوب یک سوالی داشتم توی بررسی مارک 3 توی سایت نورنگار نوشته بود که سیستم اتوفوکوس فیلم برداری نداره !!! تماس گرفتم بابخش فنی و تایید کردند خوب با این فرض پس چطور با این دوربین کلیپ های حرفه ای میسازن وقنی شما مجبوری همش با رینگ فوکوس دستی فوکوس کنی خوب اینجوری که احتمال خطا زیاده ؟؟؟ میشه راهنمایی کنید

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

فيلم حرفه اي رو افراد حرفه اي با ابزار حرفه اي ميسازند
    تو اين کليپ ها که ميبينيد يک نفر با استفاده از ريموت کنترل مسئول فکوس کشی دوربينه
    توی کار های حرفه اي اکثر موارد همه چيز به صورت دستی انجام ميشه که کنترل دقيق روی هر عملی باشه
    اگر احتياج به فکوس خودکار داريد يک هندی کم بگيريد چون هنوز هيچ دوربين DSLR در حد يه هندی کم معمولی نميتونه اتو فکوس کنه
    yaghoobi و Jalal Parsa تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    فيلم حرفه اي رو افراد حرفه اي با ابزار حرفه اي ميسازند
    تو اين کليپ ها که ميبينيد يک نفر با استفاده از ريموت کنترل مسئول فکوس کشی دوربينه
    توی کار های حرفه اي اکثر موارد همه چيز به صورت دستی انجام ميشه که کنترل دقيق روی هر عملی باشه
    اگر احتياج به فکوس خودکار داريد يک هندی کم بگيريد چون هنوز هيچ دوربين DSLR در حد يه هندی کم معمولی نميتونه اتو فکوس کنه

یعنی موقع فیلم برداری نمیشه با فشار نیمه رو شاتر فوکوس کرد ببخشید میپرسم چون اطلاعات دقیقی نداشتم من فکر میکردم این دوربین حداقل این سیتم رو داشتهع باشه خوب یه سوال دیگه اینکه اون ریموت کنترلی که گفتید چی هست و نحوه کارکردش چطوریه

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

چرا ميشه اما هم کنده هم اينکه يکم جلو عقب ميکنه تا فکوس کنه
    مثل هندی کم نيست سريع بره روی سوژه ، برای کار های خونوادگی قابل استفادست ، من زياد فيلم نميگيرم اما اگر هم بگيرم با دست فکوس ميکنم

ويدئو ها رو ببينيد

Redrock Micro - microRemote | Remote Focus System
    yaghoobi و Jalal Parsa تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Jalal Parsa آواتار ها
    تشکر کرده
    3214

یعنی موقع فیلم برداری نمیشه با فشار نیمه رو شاتر فوکوس کرد ببخشید میپرسم چون اطلاعات دقیقی نداشتم من فکر میکردم این دوربین حداقل این سیتم رو داشتهع باشه خوب یه سوال دیگه اینکه اون ریموت کنترلی که گفتید چی هست و نحوه کارکردش چطوریه
    سلام
    دوست عزیز اگه فوکوس اتومات نرم و دقیق در حین فیلمبرداری براتون اهمیت داره باید به دنباله 70دی یا 7دی مارک2 باشین که هر دو سنسور کراپن
    اگه قصد فول فریم دارین باید منتظر گزینه های احتمالی 5دی مارک 4 یا 6دی مارک2 باشید.
    yaghoobi، obsidiyan، Dariush Chegini و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    جلال پارسا
    instagram

تشکر کرده
    136

دوستان عزیز ببخشید دوباره مزاحم میشم

راستش من حدود 8 میلیون و 500 بودجه دارم البته سه پایه مانفروتو XPROB و هد VANGUARD HS300 و یه کیف بنرو 206 گرفتم منهای اینا همون 8 و نیم رو دارم

الان واقعا دو دل شدم با توجه به اینکه لنزم 24-105 هست وتعریفی نداره الان بازم با توجه به قیمتی که بین دوربین مارک 3 با گارانتی 7500000 و دوربین 6 دی با قیمت 4400000 وجود دارد موندم که مارک 3بگیریم و بعدا کم کم لنز تهیه کنم یا 6 دی بگیریم با دو تا لنز واقعا خودم احساس میکنم نقطه فکوس 6 دی کمه ولی بعضی ها میگن تاثیری تو کار پرتره و منظره نداره و میگن جنس بدنش بده حالا واقعا کدوم کار عقلانی تره البته قصد فروش دوربین رو ندارم حداقل 4 سال

كاربر فعال Jalal Parsa آواتار ها
    تشکر کرده
    3214

راستش من حدود 8 میلیون و 500 بودجه دارم البته سه پایه مانفروتو XPROB و هد VANGUARD HS300 و یه کیف بنرو 206 گرفتم منهای اینا همون 8 و نیم رو دارم

الان واقعا دو دل شدم با توجه به اینکه لنزم 24-105 هست وتعریفی نداره الان بازم با توجه به قیمتی که بین دوربین مارک 3 با گارانتی 7500000 و دوربین 6 دی با قیمت 4400000 وجود دارد موندم که مارک 3بگیریم و بعدا کم کم لنز تهیه کنم یا 6 دی بگیریم با دو تا لنز واقعا خودم احساس میکنم نقطه فکوس 6 دی کمه ولی بعضی ها میگن تاثیری تو کار پرتره و منظره نداره و میگن جنس بدنش بده حالا واقعا کدوم کار عقلانی تره البته قصد فروش دوربین رو ندارم حداقل 4 سال
    دوست عزیز شما که بودجه مارک 3 رو دارین تو خریدش شک نکنید
    لنز 24-105 هم خروجیه خوبی رو مارک 3 داره ایشالله اینده هم میتونین لنزای دیگه هم تهیه کنید.
    با 1تومان باقیمونده هم میتونین فلاشتونم تهیه کنید.
    موفق باشید.
    doki تشکر می‌کند.
    جلال پارسا
    instagram

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

الان واقعا دو دل شدم با توجه به اینکه لنزم 24-105 هست وتعریفی نداره الان بازم با توجه به قیمتی که بین دوربین مارک 3 با گارانتی 7500000 و دوربین 6 دی با قیمت 4400000 وجود دارد موندم که مارک 3بگیریم و بعدا کم کم لنز تهیه کنم PlayNow یا 6 دی بگیریم با دو تا لنز واقعا خودم احساس میکنم نقطه فکوس 6 دی کمه ولی بعضی ها میگن تاثیری تو کار پرتره و منظره نداره و میگن جنس بدنش بده حالا واقعا کدوم کار عقلانی تره البته قصد فروش دوربین رو ندارم حداقل 4 سال
    اگر من میخواستم بین دو بدنه برای منظره انتخاب کنم 6دی را انتخاب میکردم. حداقل دینامیک رنج بالاتر و ریکاوری سایه های بهتری دارد. اگر انتخاب 6دی باعث صرفه جویی و خرید یک اولترا واید میشد که دیگر شکی نمیماند.
    برای پرتره کیفیت عکسهای 6دی خیلی بهتر نیست و فرقی نمیکرد ولی باز هم انتخابم 6دی بود و باقی را فلش یا یک لنز سیگما 85 1/4 میخریدم.
    اینطوری بعد از 4سال که قصد ارتقا داشتم حداقل یک لنز خوب برآیم باقی میماند.

کیفیت بدنه بدنه 6دی را از نزدیک دیده آید؟!!! این مورد شما از نظر من تنها برای کسی سوال است که سه لنز 16-35، 24-70 و 70-200 همگی 2/8 را داشته باشد حالا بین دو بدنه شک داشته باشد که آیا امکانات دی5 برایش لازم است یا خیر. وگرنه اگری لنز خوبی درکار نباشد صد درصد انتخاب بدنه ارزانتر و تهیه لنز اضافی است.
    ببخشید اما درست متوجه نشده اید اول باید لنز تهیه کنید بعد به بدنه فکر کنید!
    KHAKSAR، a.g g.a، obsidiyan و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

صفحه 44 از 52 نخستنخست ... 34 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... آخرینآخرین