صفحه 45 از 70 نخستنخست ... 35 41 42 43 44 45 46 47 48 49 55 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 441 تا 450 , از مجموع 693
Like Tree2711تشکر

موضوع: Canon EOS 6D

كاربر همراه peiman_h آواتار ها
    تشکر کرده
    3198

نقل قول نوشته اصلی توسط danial نمایش پست ها
    ..... در ضمن آیا برای استفاده از wi-fi جهت سیمبین(nokia) ترم افزار موجود هست؟
    سلام
    تا جایی که بنده اطلاع دارم نرم افزار رابط EOS Remote فقط برای سیستم عامل های اندروید و اپل (ios ) موجود است .
    morteza khademy تشکر می‌کند.
    وقتی آنچه را دارید می بخشید ، آنچه را نیاز دارید به دست خواهید آورد
    پیمان هاشم زاده

كاربر همراه AliHamze آواتار ها
    تشکر کرده
    97

درود به همه رفقا،نمیدونم جای مناسبیه یا نه اما دیدم راجب 6D هست اینجا پست گذاشتم.

من با دوربینم زیاد عکس نگرفتم بیشتر تصویرگرفتم،اما دیروز یه چنتا عکس انداختم.الان داشتم نگاه میکردم دیدم اینجوریه،توی هر فریم عکس این مشکل هست.
    نگران شدم.دوربینمم گارانتی داره؟
    بچهها این مشکل برای چیه؟
    95.PNG96.PNG97.PNG98.PNG99.PNG
    همه چیز عالیه.

ارادتمند-علی حمزه

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

درود به همه رفقا،نمیدونم جای مناسبیه یا نه اما دیدم راجب 6D هست اینجا پست گذاشتم.

من با دوربینم زیاد عکس نگرفتم بیشتر تصویرگرفتم،اما دیروز یه چنتا عکس انداختم.الان داشتم نگاه میکردم دیدم اینجوریه،توی هر فریم عکس این مشکل هست.
    بچهها این مشکل برای چیه؟
    اصلا نگران نباشید این نقطه یک پیکسل سوخته است اگر در هر دوربینی دقیق شوید چند عدد از این پیکسلها وجود دارد حتی من در دوربین کاملا نو هم پیکسل سوخته دیده ام.
    اگر خیلی روی موضوع حساس شدید دوربین را به تعمیرگاه مرکزی ببرید تا مشکل را حل کنن که به احتمال زیاد رایگان هم این کار را انجام میدهند به این صورت که به صورت نرم افزاری برای دوربین تعریف میشود که آن پیکسل سوخته را با پیکسل های کناری جایگزین کند ، به نوعی همان ابزار stamp در فتوشاپ....
    Niaz، yaghoobi، Fereidoon و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط AliHamze نمایش پست ها

بچهها این مشکل برای چیه؟
    95.PNG96.PNG97.PNG98.PNG99.PNG
    دوست عزيز همه دوربين هاي slr كم يا بيش اين هات پيكسل ها رو دارن ، 6D خود من فكر كنم ١٢-١٥ تا داشت ، احتياجي به بردن به تعميرگاه نيست ،روشي هست براي از بين بردن هات پيكسل كه تقريبا ٩٩ درصد اونها درست ميشن و اون بدين صورت هست كه دوربين رو در حالت manual cleaning بزاريد نه auto ،گپ لنز رو بزاريد( يا لنز رو باز كنيد از دوربين و گپ دوربين رو بزاريد ) و به مدت ١ دقيقه دوربين رو روشن بزاريد و بعد خاموش كنيد ، براي اينكه ببينيد چقدر هات پيكسل مونده باز گپ لنز رو بزاريد و ٣٠ ثانيه نوردهي كنيد و بعد عكس گرفته شده رو در كراپ ٢٠٠ درصد يا بيشتر ببينيد ، به احتمال زياد همون بار اول هات پيكسل هاي شما ازبين خواند رفت اما اگر ديدي چند تايي باقي مونده باز روش manual cleaning رو انجام بديد منتهي با مدت زمان بيشتر مثلا ٢ دقيقه ، موفق باشيد
    ویرایش توسط nejadi : Sunday 23 March 2014 در ساعت 14:52
    yaghoobi، Kheradmand، M-Yousefi و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    672

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    دوست عزيز همه دوربين هاي slr كم يا بيش اين هات پيكسل ها رو دارن ، 6D خود من فكر كنم ١٢-١٥ تا داشت ، احتياجي به بردن به تعميرگاه نيست ،روشي هست براي از بين بردن هات پيكسل كه تقريبا ٩٩ درصد اونها درست ميشن و اون بدين صورت هست كه دوربين رو در حالت manual cleaning بزاريد نه auto ،گپ لنز رو بزاريد( يا لنز رو باز كنيد از دوربين و گپ دوربين رو بزاريد ) و به مدت ١ دقيقه دوربين رو روشن بزاريد و بعد خاموش كنيد ، براي اينكه ببينيد چقدر هات پيكسل مونده باز گپ لنز رو بزاريد و ٣٠ ثانيه نوردهي كنيد و بعد عكس گرفته شده رو در كراپ ٢٠٠ درصد يا بيشتر ببينيد ، به احتمال زياد همون بار اول هات پيكسل هاي شما ازبين خواند رفت اما اگر ديدي چند تايي باقي مونده باز روش manual cleaning رو انجام بديد منتهي با مدت زمان بيشتر مثلا ٢ دقيقه ، موفق باشيد
    جناب نژادی ، با سلام
    ضمن تبریک سال نو ، یک سوال برایم پیش آمد.
    مگه cleaning دوربین با ارتعاشات خیلی ریز ، کثیفی سنسور را تمیز نمیکنه ؟
    پس همین سیستم چطور مشکل هات پیکسل رو رفع میکنه! ؟ (مگه تنها روش رفع هات پیکسل ، تعویض cmos یا بصورت نرم افزار (که از پیکسل های معیوب استفاده نشه) نیست !؟ )

با سپاس

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed.baheri نمایش پست ها
    جناب نژادی ، با سلام
    ضمن تبریک سال نو ، یک سوال برایم پیش آمد.
    مگه cleaning دوربین با ارتعاشات خیلی ریز ، کثیفی سنسور را تمیز نمیکنه ؟
    پس همین سیستم چطور مشکل هات پیکسل رو رفع میکنه! ؟ (مگه تنها روش رفع هات پیکسل ، تعویض cmos یا بصورت نرم افزار (که از پیکسل های معیوب استفاده نشه) نیست !؟ )

با سپاس
    سلام دوست عزيز ، متاسفانه من راجع به عملكردي كه با اينكار انجام ميشه اطلاعات دقيقي ندارم ، اما شما ميتوني با يه سرچ كردن توي گوگل و يا يوتيوب نحوه اين كار رو ببينيد ، خيلي از دوستان و خود من سالهاست با اين كار هات پيكسل رو درست ميكنيم در فروم ها و يا سايت هاي خارجي هم اين روش پيشنهاد شده و چيزه عجيب غريب يا خاصي نيست اما عملكرد اون رو نميدونم دقيقا چجورياست اما به نظر مياد با قرار دادن روي حالت manual cleaning ديگه اون ارتعاشات ايجاد نميشه و .......
    yaghoobi، darkness_land و hamed.baheri تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا danial آواتار ها
    تشکر کرده
    133

سلام دوستان....من هر چی گشتم نتونستم EOS Remote برای اندروید پیدا کنم(برای دوربین 6D)...کسی داره که برای من بفرسته یا لینک سالم اینجا قرار بده؟ با سپاس از همه

كاربر فعال eternal آواتار ها
    تشکر کرده
    4214

سلام دوستان....من هر چی گشتم نتونستم EOS Remote برای اندروید پیدا کنم(برای دوربین 6D)...کسی داره که برای من بفرسته یا لینک سالم اینجا قرار بده؟ با سپاس از همه
    در پست 328 همین تاپیک آقای جاوید لینک خوبی از نسخه 1.1 اندروید این نرم افزار قرار دادن.موفق باشید
    Canon EOS 6D
    peiman_h و danial تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا danial آواتار ها
    تشکر کرده
    133

نقل قول نوشته اصلی توسط eternal نمایش پست ها
    در پست 328 همین تاپیک آقای جاوید لینک خوبی از نسخه 1.1 اندروید این نرم افزار قرار دادن.موفق باشید
    Canon EOS 6D
    بابت لطف شما کمال تشکر دارم... برای اتصال wi-fi به لب تاپ به EOS remote تحت ویندوز نیاز هست؟ چون من نتونستم ؟ میشه راهنمایی بفرمایید؟

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

بابت لطف شما کمال تشکر دارم... برای اتصال wi-fi به لب تاپ به EOS remote تحت ویندوز نیاز هست؟ چون من نتونستم ؟ میشه راهنمایی بفرمایید؟
    پک نرم افزار های همراه دوربین را نصب کنید ریموت کنترل همراه ان است.
    yaghoobi، M. Beyrami و S_Mahdi تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

صفحه 45 از 70 نخستنخست ... 35 41 42 43 44 45 46 47 48 49 55 ... آخرینآخرین