صفحه 46 از 70 نخستنخست ... 36 42 43 44 45 46 47 48 49 50 56 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 451 تا 460 , از مجموع 693
Like Tree2711تشکر

موضوع: Canon EOS 6D

كاربر همراه mh.noori آواتار ها
    تشکر کرده
    1422

از زمانی که 60d داشتم و الان که از 6d استفاده می کنم، با تراز این دوربینها مشکل داشتم ! برای نوردهی طولانی مدت، من سه پایه (055 یا 190 ) را تا انجا که می شود، محکم کنم ! نمی دانم این تراز دوربین بر چه اساسی کار می کند ( سنسورش ) که هیچ وقت سبز ( ثابت نیست ) و همیشه گاهی در حال بازی به چپ و راست است . حرکت تراز می تواند به علت لرزش سه پایه یا هد باشد و یا اینکه دارای تلورانسی است که می توان چشم پوشی کرد ؟
    instagram
    محمدهادی نوری

كاربر همراه saed_violin آواتار ها
    تشکر کرده
    904

نقل قول نوشته اصلی توسط mh.noori نمایش پست ها
    از زمانی که 60d داشتم و الان که از 6d استفاده می کنم، با تراز این دوربینها مشکل داشتم ! برای نوردهی طولانی مدت، من سه پایه (055 یا 190 ) را تا انجا که می شود، محکم کنم ! نمی دانم این تراز دوربین بر چه اساسی کار می کند ( سنسورش ) که هیچ وقت سبز ( ثابت نیست ) و همیشه گاهی در حال بازی به چپ و راست است . حرکت تراز می تواند به علت لرزش سه پایه یا هد باشد و یا اینکه دارای تلورانسی است که می توان چشم پوشی کرد ؟
    من این مشکل رو ندارم !

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

منم چنین مشکلی رو نداشتم اما به نظرم شما حساسیت نشون ندید چون قطعا اینقدر ناچیز هست که میشه ازش گذشت کرد و تاثیری در عکس شما ندارد
    yaghoobi و mh.noori تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Soheil Qoddusi آواتار ها
    تشکر کرده
    1639

از زمانی که 60d داشتم و الان که از 6d استفاده می کنم، با تراز این دوربینها مشکل داشتم !
    سلام.اکنون هر دوی این دوربین ها را دارم تست کردم و این مورد را ندیدم,اما بنا به کارم از ترازهای لیزری و دیجیتالی خیلی استفاده میکنم و این مورد در انها زمانی دیده می شود که در وضعیت تراز کامل قرار نگرفته باشند.به عبارتی میزان انحراف انها از تلرانسی که دستگاه در نظر گرفته بیشتر باشد بنابراین دستگاه دایما در وضیت ناپایداری هرچند جزیی قرار دارد.

در منزل و مکانهای ثابت و ارام هم این مشکل را دارید؟
    mh.noori، M. Beyrami، kiavash و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1422

سلام ...

هنگامی که سه پایه را تنظیم می کنم ( معمولا لولای اولی را که قوی تر است را تا انتها باز می کنم ) و هد را تنظیم می کنم ( 804-498 ) در لحظات اول تراز معمولا بی حرکت است . اما ممکن است در بین کار ( برای شاتهای 20-30 ثانیه ای به تعداد زیاد ) تراز کمی تکان بخورد و قرمز شود . شاید با حذف کردن بند دوربین ( به علت تکان خوردن ) یا دکلانشور این حرکات قطع شود ! در قدیم از مانفرتو 190 استفاده می کردم و تصورم ان بود که ممکن است این سه پایه ضعیف باشد و لرزش به وجود بیاید . اما در مدتی که از 055 هم استفاده کرده ام، تغییر حاصل نشده . سوال اینجاست که دقت این تراز در چه حد است ؟ این تکان خوردن ممکنه به نوعی بی اهمیت باشد ( در هنگام که حتی برای خذف کوچکترین لرزش ها از قفل اینه استفاده شده)

در خانه زیاد مهم نیست چون زمان نوردهی برای نوع عکاسی من پایین است و اگر هم چنین بوده بی اهمیت است ! اما این تغییر وضعیت وجود دارد .
    instagram
    محمدهادی نوری

كاربر همراه Soheil Qoddusi آواتار ها
    تشکر کرده
    1639

سلام

تنها بادی را در محیط ارام روی سه پایه ببندید و تست کنید بدون هیچ متعلقاتی.

اما اینکه در محیط عکاسی چه اتفاقی میوفتد,برای من بارها پیش امده باد انقدر شدید بوده که در تعدادی از عکس ها بند دوربین هم ثبت شده!ناچار بند دوربین را به سه پایه بسته ام.دکلانشور هم بیسیم بوده.

وضعیت تراز را مرتبا چک نکرده ام اما هنگام استک عکس مشکلی پیش نیامده و متوجه ناتراز بودن عکس نشده ام.هر چند سه پایه و هد من مانند شما نیست(ضعیف تر است) اما همیشه پیچ هایش را به حد غایت سفت میکنم.
    yaghoobi و mh.noori تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1422

مشکل فقط در مورد نوردهی بلند مدت است . اگر این تراز به واقع درست عمل کند، به معنی لرزش در هنگام نوردهی است و باید به نحوی حل شود .
    instagram
    محمدهادی نوری

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

مشکل فقط در مورد نوردهی بلند مدت است . اگر این تراز به واقع درست عمل کند، به معنی لرزش در هنگام نوردهی است و باید به نحوی حل شود .
    جناب نوری ...

یک تستی در منزل انجام دهید:دوربین را تراز کنید و بعد از دو دقیقه چک کنید. شاید مربوط به لقی ناچیز هد باشد.
    mh.noori تشکر می‌کند.

كاربر فعال eternal آواتار ها
    تشکر کرده
    4214

فریم ور جدید 1.1.4 اين دوربین

در نسخه 1.1.3 برخی از تصاویر را قبلا به برخي موبایلیهايي كه روي آنها نرم افزار EOS Remote نصب شده بود نميشد انتقال داد كه در نسخه 1.1.4 اين مشكل مرتفع شده. از سوی دیگر، یک غلط املایی در Feature Guide دوربین به زبان آلمانی و یک غلط املایی در همین بخش به زبان کره ای نيز اصلاح شده.

https://www.usa.canon.com/cusa/consu...ersAndSoftware
    ویرایش توسط eternal : Tuesday 29 April 2014 در ساعت 09:06
    yaghoobi، usef و obsidiyan تشکر می‌کنند.

كاربر همراه usef آواتار ها
    تشکر کرده
    4817

نقل قول نوشته اصلی توسط eternal نمایش پست ها
    فریم ور جدید 1.1.4 اين دوربین
    .
    .
    .

https://www.usa.canon.com/cusa/consu...ersAndSoftware

سلام
    البته این آپدیت خیلی هم جدید نیست و قبلا در همین تاپیک معرفی شده بود .

پست #436
    hosein1973 و eternal تشکر می‌کنند.

صفحه 46 از 70 نخستنخست ... 36 42 43 44 45 46 47 48 49 50 56 ... آخرینآخرین