صفحه 50 از 70 نخستنخست ... 40 46 47 48 49 50 51 52 53 54 60 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 491 تا 500 , از مجموع 693
Like Tree2711تشکر

موضوع: Canon EOS 6D

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط Photogrampher نمایش پست ها
    وقتی در وبسایت ها و انجمن های مختلف در مورد مشکلات 6D جستجو کنید، تقریباً هیچی پیدا نمی کنید الا یک مورد : مشکل دکمه های بدنه ی 6D که گاهی وقت ها قاطی میکنند و درست عمل نمیکنند. میخوام دوستانی که با این مورد مواجه شده اند کمی در موردش توضیح بدن. اینکه تحت چه شرایطی و بعد از چه مدت زمانی همچین مشکلی رخ داده واسشون؟! 6D واقعاً دوربین خوبی هست و خروجی فوق العاده ای داره. برای من که بیشتر به Landscape فکر میکنم و بهش علاقه دارم، همه ی آنچه لازم هست رو داره. فقط و فقط تنها ایرادی که میشه بهش گرفت همین مورد دکمه ها هست که توسط برخی کاربران گزارش شده. ممنون می شم اگر تجربیاتتون رو با من به اشتراک بگذارید :)
    سلام دوست عزيز
    dslr ها جزو قابل اطمينان ترين محصولاتي هستند كه امروزه توسط انسانها ساخته مي شوند. رضايت بالاي كاربران و rating هاي كاربران در مورد اين محصولات بسيار عالي است! حساسيت شما در مورد سرچ مطالب گزارش مشكل در مورد اين محصولات راه به جايي نخواهد برد به جز درگيري فكري. در عكاسي پيشرفت كنيد و از آن لذت ببريد.
    yaghoobi، Kheradmand، shahbazi و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر جديد
    تشکر کرده
    30

وقتی در وبسایت ها و انجمن های مختلف در مورد مشکلات 6D جستجو کنید، تقریباً هیچی پیدا نمی کنید الا یک مورد : مشکل دکمه های بدنه ی 6D که گاهی وقت ها قاطی میکنند و درست عمل نمیکنند. میخوام دوستانی که با این مورد مواجه شده اند کمی در موردش توضیح بدن. اینکه تحت چه شرایطی و بعد از چه مدت زمانی همچین مشکلی رخ داده واسشون؟! 6D واقعاً دوربین خوبی هست و خروجی فوق العاده ای داره. برای من که بیشتر به Landscape فکر میکنم و بهش علاقه دارم، همه ی آنچه لازم هست رو داره. فقط و فقط تنها ایرادی که میشه بهش گرفت همین مورد دکمه ها هست که توسط برخی کاربران گزارش شده. ممنون می شم اگر تجربیاتتون رو با من به اشتراک بگذارید :)
    مشکل 6 دی از نظر من فقط داشتن اس دی کارت بود که باید سی اف هام مینداختم دور و البته سرعت شاتر که بدرد عکاس خبری نمیخوره. من به مشکل دکمه بر نخوردم با اینکه تو شرایط خیلی خوبی هم عکاسی نکردم.
    Photogrampher تشکر می‌کند.

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

ممنونم. راه حل معقولی هم برای رفع این مشکل وجود داره؟ قابل پیشگیری یا برطرف شدن هست؟ و اینکه در صورت بروز مشکل، تعمریش به سادگی قابل انجامه؟
    راستش من بعید میدانم این مشکل یک مشکل همه گیر و عمومی باشد! به نظرم با خیال راحت خرید کنید
    دوستم هنوز دوربین را به تعمیرگاه نبرده و جزئیات ماجرا خبر ندارم.
    Dariush Chegini و Photogrampher تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Kheradmand آواتار ها
    تشکر کرده
    323

در فکر خرید این دوربین هستم و تقریباً تصمیم ام نهایی است اما تا به حال خودم تجربه استفاده از این دوربین رو نداشتم. اما چند نمونه ویدئو در یوتوب دیدم که این مشکل رو به وضوح به نمایش گذاشته اند. عبارات Canon 6D issues یا Canon 6D Problems رو در یوتوب سرچ کنید. شما چطور؟ از نزدیک با چنین مشکلی مواجه شدید؟
    بنده هم با این مشکل برخورد نداشته ام دوست عزیز
    خوب است قبل از خرید تحقیق میکنید اما همانطور که دوست دیگرمان گفتند سعی داشته باشید فکرتان را مشغول این موارد نکنید و از عکاسی لذت ببرید
    همچنین در مواردی که این مسئله در دوربین باشد میتوانید در ابتدا این موارد را در دوربین تست کنید و بعد خرید کنید
    a.g g.a و Photogrampher تشکر می‌کنند.
    اینستاگرام - [لبخند بزن]
    Canon 6D - Lowepro 140AW
    My Phone

كاربر فعال morteza khademy آواتار ها
    تشکر کرده
    7060

منم در طول یکسال عکاسی حتی زیر بارون و برف با مشکلی مواجه نشدم. فقط از یکی از دوستان شنیدم که دکمه های بالای 6دی سیلینگ خوبی نداره و ممکنه آب بره توش و مدتی قاطی کنه که اونم گفتن که بعد از خشک شدن درست شده
    yaghoobi، K_NMT، Kheradmand و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پشت این پنجره جز هیچ بزرگ ، هیچ نیست!

canon Eos 6D +canon ef 17-40 f4 L+ canon ef 50 f1.8 stm+canon ef 100mm f2.8 L macro+ avanar 135 f2.8+ zenitar 50mm f2

كاربر همراه obsidiyan آواتار ها
    تشکر کرده
    6350

نقل قول نوشته اصلی توسط mh.noori نمایش پست ها
    از زمانی که 60d داشتم و الان که از 6d استفاده می کنم، با تراز این دوربینها مشکل داشتم ! برای نوردهی طولانی مدت، من سه پایه (055 یا 190 ) را تا انجا که می شود، محکم کنم ! نمی دانم این تراز دوربین بر چه اساسی کار می کند ( سنسورش ) که هیچ وقت سبز ( ثابت نیست ) و همیشه گاهی در حال بازی به چپ و راست است . حرکت تراز می تواند به علت لرزش سه پایه یا هد باشد و یا اینکه دارای تلورانسی است که می توان چشم پوشی کرد ؟
    سلام به همه دوستان عزیزم
    من 6D ندارم ... بادی بنده 7D هست با اینکه هنوز سه پایه ندارم ولی روی دست هم میتونم با تمرکز چند ثانیه کامل در حالت تراز نگهش دارم . فکر میکنم هر چه بادی سنگینتر باشه بهتر بشه کنترلش کرد ( منظورم روی دسته ) و شایدم روی سه پایه هم همینطور باشه . چون میگید با بادی قبلیتونم این مشکل را داشتید فکر میکنم ایراد از سه پایه یا هد باشه. البته این نظر منه شایدم کاملا غلط باشه
    ویرایش توسط obsidiyan : Friday 24 October 2014 در ساعت 12:11

كاربر جديد
    تشکر کرده
    27

لطفا راهنماییم کنید از گیجی در بیام و تصمیم بگیرم .

میخواستم یه دوربین بگیرم میخوام پرتره کار کنم ... هم تو استودیو هم محیط بیرون ... عکاسی توی نور کم low light هم مهمه واسم از لحاظ نویز ..... خیلی تحقیق کردم و هر چه بیشتر پیش میرم بیشتر گیج میشم ! یکی بهم میگه یه بادی نسبتا ارزون بگیر و روی لنز مانور بده ( لنز شارپ ) .... یکی دیگه میگه بادی خوب بگیر و ... بودجه محدود دارم ولی میخوام یه چیزی بگیرم که پشیمونم نکنه ! نمیخوام از لنز کیت استفاده کنم چون شارپ بودن مهمه مخصوصا واسه پرتره و چاپ با کیفیت .

انتخاب هایی که دارم

1- بادی 70D با لنز Canon EF 50mm f/1.4 که تقریبا 4.180.000 تومن در میاد . ( مزیتش اینه این لنز معادل 80 mm میشه روی این بادی )

2- 60D با 50mm 1.4

3- یا اینکه یه خورده صبر کنم بتونم بادی 6D بگیرم اما از یه طرف دیگه اینجا از لحاظ لنز کم میارم یه جورایی باید برم سراغ canon 50mm 1.8 II که ...
    ..................

به نظرتون معقولانه ترین انتخاب کدومه ( با توجه به کاری که میخوام انجام بدم ) ........

مرسی

كاربر فعال eternal آواتار ها
    تشکر کرده
    4214

نقل قول نوشته اصلی توسط royal146 نمایش پست ها
    لطفا راهنماییم کنید از گیجی در بیام و تصمیم بگیرم .

میخواستم یه دوربین بگیرم میخوام پرتره کار کنم ... هم تو استودیو هم محیط بیرون ... عکاسی توی نور کم low light هم مهمه واسم از لحاظ نویز ..... خیلی تحقیق کردم و هر چه بیشتر پیش میرم بیشتر گیج میشم ! یکی بهم میگه یه بادی نسبتا ارزون بگیر و روی لنز مانور بده ( لنز شارپ ) .... یکی دیگه میگه بادی خوب بگیر و ... بودجه محدود دارم ولی میخوام یه چیزی بگیرم که پشیمونم نکنه ! نمیخوام از لنز کیت استفاده کنم چون شارپ بودن مهمه مخصوصا واسه پرتره و چاپ با کیفیت .

انتخاب هایی که دارم

1- بادی 70D با لنز Canon EF 50mm f/1.4 که تقریبا 4.180.000 تومن در میاد . ( مزیتش اینه این لنز معادل 80 mm میشه روی این بادی )

2- 60D با 50mm 1.4

3- یا اینکه یه خورده صبر کنم بتونم بادی 6D بگیرم اما از یه طرف دیگه اینجا از لحاظ لنز کم میارم یه جورایی باید برم سراغ canon 50mm 1.8 II که ...
    ..................

به نظرتون معقولانه ترین انتخاب کدومه ( با توجه به کاری که میخوام انجام بدم ) ........

مرسی
    اگر مواردی که بهش اشاره داشتین(قرمز شده) اینقدر براتون مهم و کلیدی هست در خرید فول فریم شک نکنید دوست عزیز علی الخصوص که 6 دی یکی از کم نویزترینهاست و عملکرد فوق العاده ای در نور کم داره!...اما در نظر داشته باشید که با خرید فول فریم دیگه 50 م م برای پرتره کوتاه است.
    ویرایش توسط eternal : Friday 24 October 2014 در ساعت 13:51
    yaghoobi، Dariush Chegini و royal146 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    27

نقل قول نوشته اصلی توسط eternal نمایش پست ها
    اگر مواردی که بهش اشاره داشتین(قرمز شده) اینقدر براتون مهم و کلیدی هست در خرید فول فریم شک نکنید دوست عزیز علی الخصوص که 6 دی یکی از کم نویزترینهاست و عملکرد فوق العاده ای در نور کم داره!...اما در نظر داشته باشید که با خرید فول فریم دیگه 50 م م برای پرتره کوتاه است.
    مرسی
    بله اینو میدونم صد البته فول فریم خیلی عالیه ( اما در شرایط فعلی که دارم ( مالی ) نمیتونم به فول فکر کنم یا باید مدتی صبر کنم ( دیگه صبرم تمام شده ) !!!!! که بتونم لنز مناسب پرتره بگیرم که اونم خودش یه جریانیه !

تصمیم گرفتم برای شروع 70d با لنز سیگما f2.8 24-70 بگیرم که همه رنجی رو پوشش میده.
    ویرایش توسط royal146 : Friday 24 October 2014 در ساعت 17:28

كاربر آشنا Photogrampher آواتار ها
    تشکر کرده
    190

نقل قول نوشته اصلی توسط royal146 نمایش پست ها
    مرسی
    بله اینو میدونم صد البته فول فریم خیلی عالیه ( اما در شرایط فعلی که دارم ( مالی ) نمیتونم به فول فکر کنم یا باید مدتی صبر کنم ( دیگه صبرم تمام شده ) !!!!! که بتونم لنز مناسب پرتره بگیرم که اونم خودش یه جریانیه !

تصمیم گرفتم برای شروع 70d با لنز سیگما f2.8 24-70 بگیرم که همه رنجی رو پوشش میده.
    70D هم دوربینِ خیلی خوبیست و خروجیِ قابل قبولی تولید میکنه. چه 6D بگیرید، چه 70D، هیچ وقت پشیمون نمی شید. اما یادتون باشه اون عدسیِ جولوی دوربین از خود دوربین مهم تره و باید بودجه ی مخصوصی رو بهش اختصاص بدید. لذا اگر اینطور که میفرمایید از لحاظ بودجه محدود هستید، به نظرم انتخاب 70D با اختلاف قیمت 2 میلیونی نسبت به 6D و در نظر گرفتن بودجه ی بیشتر برای لنز، معقول تر هست. هرچند، دیگه از داشتن قابلیت های سنسور فول فریم محروم می شید :)
    Niaz، yaghoobi و royal146 تشکر می‌کنند.
    The older you are, the longer lens you need

صفحه 50 از 70 نخستنخست ... 40 46 47 48 49 50 51 52 53 54 60 ... آخرینآخرین