صفحه 65 از 70 نخستنخست ... 15 55 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 641 تا 650 , از مجموع 693
Like Tree2711تشکر

موضوع: Canon EOS 6D

كاربر همراه
    تشکر کرده
    286

دوستان
    1-روی صفحه بالایی دوربین 6 دی آیا عدد دیاف موقع تنظیم کردن نشون داده نمیشه ؟ باید فقط از ویزور دید ؟
    2- برای تنظیم جبران نوردهی باید از منوی Q استفاده کرد ؟ از مانیتور بالای دوربین نمیشه ؟

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_ashrafi نمایش پست ها
    دوستان
    1-روی صفحه بالایی دوربین 6 دی آیا عدد دیاف موقع تنظیم کردن نشون داده نمیشه ؟ باید فقط از ویزور دید ؟
    2- برای تنظیم جبران نوردهی باید از منوی Q استفاده کرد ؟ از مانیتور بالای دوربین نمیشه ؟
    سلام.
    بستگی داره به مودی که درش قرار دارید.
    در AV و M قابل تنظیمه و در مانیتور بالای دوربین اینگونه تنظیمات در حین تغییر قابل رویت هست.
    در حالت عمومی هم با فشردن info حالتهای مختلف صفحه نمیاش تغییر میکنه که مطمئنا در جریان هستید.
    جبران نوردهی هم با چرخاندن اسکرول اصلی قابل تنظبم سریع هست.و اگر منظورتون از دکمه های مجاور مانیتور بالا هست که باید گفت نه.
    یا علی.
    yaghoobi و SHOK53 تشکر می‌کنند.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

دوستان سلام

من بعد از یک هفته بررسی و 90% فوکوس روی خرید 70D با کاربری 90% فیلمبرداری ، دل رو به دریا زدم و یک 6 بجهت فول فریم بودن و نویز کمتر تصویر گرفتم .

این اولین دوربین عکاسی حرفه ای ای هست که خریدم و از این ببعد زیاد مزاحم شما میشم .

چندین سوال دارم که یک سریش رو الان میپرسم :

1. من دوربین رو کارکرده خریدم ولی کاملا نو بود و هنوز باتری ، شارژر ، بند و ... استفاده نشده بود . باتری رو که باز کردم روش تاریخ 2015/10 زده شده . میخواستم ببین آیا این ماه تولید باتری هست یا تاریخ انقضاش ؟

2. آیا کاور لنز که روی جعبه نوشته شده توی کارتن موجود هست ؟ برای من موجود نبود .

3. روی آینه رو چطور باید تمیز کرد ؟ یکی دو تا غبار خیلی ریز روش هست .

4.آیا شما مجیک لنترن رو نصب کردید ؟ اگر نصب کردید آیا تمام این موارد اضافه میشه ؟

کاربردها و دانلود مجیک لنترن ( Magic Lantern )

من چون برای کار فیلمبردار گرفتم ، شدیدا نیاز به خروجی هدفون دارم که گویا با مجیک لنترن مشکل حل میشه . آیا اینطور هست و کسی خروجی هدفون تونسته بگیره ؟اگر جواب مثبت هست ، با همین فیش سه تایی خروجی صدا داریم یا نیاز به سخت افزار خاصی هست ؟

5. فیلتر UV آیا به اندازه ای که میگن برای لنز مورد نیاز هست یا ننداختنش صدمه ای به لنز نمیزنه ؟

6. ارزانترین فلشی که برای 6 دی بشه خرید حدود چه قیمت هست ؟

7. آیا دوربین های کانون دفترچه فارسی جهت دانلود دارند ؟

8. آیا مجیک لنترن فقط یک سری امکانات به منو ها اضافه میکنه یا کلا منو هارو عوض میکنه و یک سری کارایی هارو برمیداره ؟ چون توی 70D که بررسی میکردم به نظرم اومد یک سری از امکانات دوربین با نصب مجیک لنترن غیر فعال میشدند .

9. آیا خرید گان صدا برای 6 دی عاقلانه هست یا در صورتی که سوژه ها جهت صدابرداری یک نفر یا دو نفر باشند ، اجاره یا خرید میکروفن یقه ای بی سیم کارایی بهتری داره ؟

پیشاپیش ممنون بابت پاسخ به سوالات مبتدیانه و آماتور

پیشاپیش ممنون بابت سوالات آماتور !

كاربر فعال Babak Borhani آواتار ها
    تشکر کرده
    1253

9- میکروفون یقه ای بیسیم قطعا بهتر است ، دوستان با برند Road با قیمت مناسبی هم خرید کرده اند با کمی سرچ پیدا میکنید.
    بابک برهانیhttp://sibsabz.persiangig.com

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

3- یه پین کوچیک اینه را در محل نگه داشته که با یک پنس میتوانید اینه را خارج کنید و بشورید. ولی از دست زدن به ایتنه خوداری کنید. پیشنهاد میکنم قبل از خارج کردن اینه با دمنده سعی کنید گرد و غبار روی اینه را تمیز کنید اگر نشد بعد اینه را خارج کنید.
    4- همه امکانات در همه بدنهای موجود نیست از سایت اصلی مجیک لنترن جستجو کنید.
    obsidiyan تشکر می‌کند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر همراه Hamed Ziyaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1887

0_ : خرید 6 دی با کاربری 90% فیلمبرداری 100% اشتباه بوده !
    obsidiyan، AMinAM، MEHRDAD.D و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمر دراز
    جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی ...
    "حامد "

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

برای من دکمه تشکر فعال نیست متاسفانه . ممنون بابت پاسخ ها تا به اینجا

نقل قول نوشته اصلی توسط papyruus نمایش پست ها
    0_ : خرید 6 دی با کاربری 90% فیلمبرداری 100% اشتباه بوده !

دلیل خرید اشتباه رو میفرمایید ؟ تا جایی که تحقیق کردم 6 دی فقط توی فیلمبرداری ضعف moire داره و مشکل دیگه ای مشاهده نشده . دوستان زیادی هم دارم که با 6 دی فیلمبرداری میکنند و راضی هستند . اگر تلویزیون ببین باشید ، پشت صحنه های برنامه قند پهلو کلا با 6 دی گرفته شده و کیفیت راضی کننده ای داره .

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_a نمایش پست ها
    دوستان سلام

من بعد از یک هفته بررسی و 90% فوکوس روی خرید 70D با کاربری 90% فیلمبرداری ، دل رو به دریا زدم و یک 6 بجهت فول فریم بودن و نویز کمتر تصویر گرفتم .

این اولین دوربین عکاسی حرفه ای ای هست که خریدم و از این ببعد زیاد مزاحم شما میشم .

چندین سوال دارم که یک سریش رو الان میپرسم :

1. من دوربین رو کارکرده خریدم ولی کاملا نو بود و هنوز باتری ، شارژر ، بند و ... استفاده نشده بود . باتری رو که باز کردم روش تاریخ 2015/10 زده شده . میخواستم ببین آیا این ماه تولید باتری هست یا تاریخ انقضاش ؟

2. آیا کاور لنز که روی جعبه نوشته شده توی کارتن موجود هست ؟ برای من موجود نبود .

3. روی آینه رو چطور باید تمیز کرد ؟ یکی دو تا غبار خیلی ریز روش هست .

4.آیا شما مجیک لنترن رو نصب کردید ؟ اگر نصب کردید آیا تمام این موارد اضافه میشه ؟

کاربردها و دانلود مجیک لنترن ( Magic Lantern )

من چون برای کار فیلمبردار گرفتم ، شدیدا نیاز به خروجی هدفون دارم که گویا با مجیک لنترن مشکل حل میشه . آیا اینطور هست و کسی خروجی هدفون تونسته بگیره ؟اگر جواب مثبت هست ، با همین فیش سه تایی خروجی صدا داریم یا نیاز به سخت افزار خاصی هست ؟

5. فیلتر UV آیا به اندازه ای که میگن برای لنز مورد نیاز هست یا ننداختنش صدمه ای به لنز نمیزنه ؟

6. ارزانترین فلشی که برای 6 دی بشه خرید حدود چه قیمت هست ؟

7. آیا دوربین های کانون دفترچه فارسی جهت دانلود دارند ؟

8. آیا مجیک لنترن فقط یک سری امکانات به منو ها اضافه میکنه یا کلا منو هارو عوض میکنه و یک سری کارایی هارو برمیداره ؟ چون توی 70D که بررسی میکردم به نظرم اومد یک سری از امکانات دوربین با نصب مجیک لنترن غیر فعال میشدند .

9. آیا خرید گان صدا برای 6 دی عاقلانه هست یا در صورتی که سوژه ها جهت صدابرداری یک نفر یا دو نفر باشند ، اجاره یا خرید میکروفن یقه ای بی سیم کارایی بهتری داره ؟

پیشاپیش ممنون بابت پاسخ به سوالات مبتدیانه و آماتور

پیشاپیش ممنون بابت سوالات آماتور !
    با سلام.
    1.تاریخ انقضا باتری تا هروقت که میتونه انرژی ذخیره کنه هست.اما اون تاریخی که میفرمایید هم نمیتونه تاریخ تولیدش یاشه.
    2.عکس هرچیزی که روی جعبه هست تو کارتن هم موجوده و اگر نیست که یرداشته شده.
    3.گرد و غبار روی آینه مشکلی رو بوجود نمیارند اما اگر حساسید به تعمیرگاه مرکزی تشریف ببرید و بدید براتون سرویس کنند و خودتون با توجه به تجربتون به هیچ وجه اقدام به پاکسازی نکنید.
    4.مواردی رو که گفته اضافه میشه و بیشتر از داشتن امکانات لنترن باید نحوه استفاده ازش رو یاد بگیرید و دربارش مطالعه داشته باشید.
    5.سلیقه ایه.اگر هزینه میکنید برای فیلتر های اصل و گرانقیمت که این کارو بکنید و اگر نه توصیه نمیشه.
    6.ارزانترین در کنار رضایت یوزر فلاش های یانگنو.300-400 تمن.
    7.نمایندگی ها دفترچه فارسی دارند اما برای دانلود رایگان جایی ندیدم.
    8.به هیچ چیز دوربین کاری نداره.فقط با فشار دکمه Delete وارد منو لنترن میشوید.
    9.اطلاع ندارم
    یا علی.
    M.Nouri، obsidiyan و hamed_a تشکر می‌کنند.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

برای گرفتن خروجی هدفون از 6دی(با توجه به سرچی که کردم) یک آمپلی فایر پرتابل تهیه کردم ولی متاسفانه نتوانستم از آن خروجی بگیرم.
    مشکل اول اینکه وقتی به خروجی usb کابل را متصل میکنید تصویر دوربین هم قطع می شود و نیاز به یک نمایشگر اکسترنال هم هست.با این حال باز هم ظاهرا مشکلی در ورودی صدا بوده و خروجی صدا کار نمیکرد.(شاید مشکل از کابل دوربین من باشد)

پ ن:لطفا مواردی غیر از بحث در مورد خود دوربین را در تاپیکهای مربوط به همان موارد مثل راهنمایی برای خرید فلاش پیگیری کنید تا پستهای شما حذف یا منتقل نشوند.
    hamed_a تشکر می‌کند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

سلام دوستان خواستم سوال کنم چجوری میشه محل عکس های گرفته شده که توسط GPS ثبت شده رو روی کامپیوتر با استفاده از نرم افزار دوربین مشاهده کرد ؟

صفحه 65 از 70 نخستنخست ... 15 55 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... آخرینآخرین