صفحه 64 از 70 نخستنخست ... 14 54 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 631 تا 640 , از مجموع 693
Like Tree2711تشکر

موضوع: Canon EOS 6D

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

سلام..یکی از دوستانم می گفت که از کسی شنیده که GPS دوربین های کنن به درستی کار نمی کنه و اکثر اوقات در ایران قطعه..خواستم سوال کنم آیا این موضوع حقیقت داره و در مورد 6D هم صدق میکنه ؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    108

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_3202 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان و اساتید سایت . یه مشکلی که برام پیش اومده اینه که هنگام عکاسی کادر بندی رو که انجام میدم و عکس میگیرم کادر درسته ولی وقتی که عکس رو میبینم کادر اون چیزی نیست که خودم بستم این مشکل همیشه در سمت چپ پیش میاد یعنی اون فضای خالی که برای سمت چپ قرار دادم بعد از عکاسی میاد روی سمت راست مثلا دست سوژه از کادر سمت چپ میزنه بیرون . این مشکل فقط زمانیه که از ویزور استفاده میکنم . دوربین هم که 6D هستش . ممنون میشم کسی اطلاع داره کمک کنه
    سلام
    آقای 3202_hamid ممنون میشوم اگر بفرمایید نهایتاً چه بود و چه شد؟

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi_Aleahmad نمایش پست ها
    سلام..یکی از دوستانم می گفت که از کسی شنیده که GPS دوربین های کنن به درستی کار نمی کنه و اکثر اوقات در ایران قطعه..خواستم سوال کنم آیا این موضوع حقیقت داره و در مورد 6D هم صدق میکنه ؟
    سلام.
    فکر میکنم تا حدودی ای حرف درست باشه و یا شاید مشکل از این باشه که من تاحالا باهاش ور نرفتم و یا مستمر روشنش نکردم.
    من هم چند با GPS دوربین رو روشن کردم حتی با گذشت زمان هیچ مختصاتی رو نشون نمیداد.
    حالا مشکل از به خاطر ایران بود و چیز دیگه اییه رو نمیدونم.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

خیلی ممنونم...دوستان دیگه تجربه کار با GPS این دوربین رو ندارند ؟

كاربر همراه Shadows آواتار ها
    تشکر کرده
    659

خیر این موضوع حقیقت نداره
    این جمله ای که نقل قول شده مشخص میکنه که شخص اطلاعات کافی درباره ی gps ندارد
    yaghoobi، M.Mobin، Dariush Chegini و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

نقل قول نوشته اصلی توسط AMinAM نمایش پست ها
    سلام.
    فکر میکنم تا حدودی ای حرف درست باشه و یا شاید مشکل از این باشه که من تاحالا باهاش ور نرفتم و یا مستمر روشنش نکردم.
    من هم چند با GPS دوربین رو روشن کردم حتی با گذشت زمان هیچ مختصاتی رو نشون نمیداد.
    حالا مشکل از به خاطر ایران بود و چیز دیگه اییه رو نمیدونم.
    مختصات در دوربین نمایش داده نمی شود و در اطلاعات اگزیف عکسهای ثبت شده قابل مشاهده می باشد.
    yaghoobi، K_NMT، SHOK53 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

سلام دوستان

من به زودی تصمیم به خرید دوربین دارم و دقیقا بین این دو مدل مردد موندم..در ادامه شرایط خودم رو توصیف می کنم تا جهت راهنمایی برای شما عزیزان کمک کننده باشه.
    بدنه فعلی من دوربین 50D است و در حدود ۷ سال هست که عکاسی می کنم البته نه بصورت پیوسته و با فاصله و به جز چند مورد درآمد زایی خاصی از این کار نداشتم...ژانر عکاسی ام هم بطور عمده طبیعت و معماری است..چند مدتی هست که بخاطر یسری مشکلات مثل عدم وجود کیفیت و شارپنس در عکس ها؛ نویز نسبتا زیاد؛ سرعت فکوس بسیار پایین؛ نبود امکان فیلم برداری ؛ عایق بندیه ضعیف بدنه و از همه مهم تر بالا رفتن انتظار من از کیفیت و امکانات یک دوربین بعد چند سال عکاسی... احساس کردم دوربین فعلی جوابگو نیاز های فعلیم نیست و تصمیم به فروش دوربین و کوچ به سمت یک دوربین فول فریم گرفتم..اینم اضافه کنم که در حال حاضر به غیر از لنز 18-135 که همراه دوربین به فروش خواهد رفت یک لنز 70-300 ؛یک لنز 50 f 1.8؛ و یک لنز 10-18 (که ناگزیر مجبور به تعویض آن با یک لنز واید در گروه فول فریم هستم) رو هم دارم که غیر از لنز 10-18 دو لنز دیگه در دوربین جدید استفاده خواهند داشت..معیارم برای دوربین جدید این موارد است : ۱.در عکاسی مناظر طبیعی و معماری از نظر فوکوس ؛ عمق میدان و شارپنس مشکلی نداشته باشم ۲.از اونجایی که خیلی وقت ها در باران؛ مه و یا برف عکاسی می کنم مشکلی برای بدنه بوجود نیاد ۳.بودن GPS برایم مهم است چون بیشتر در مناطق دور افتاده عکاسی می کنم و ثبت اطلاعات اون منطقه برام کمک کننده ست ولی اگر دو مورد اول حل بشه می تونم از داشتنش صرف نظر کنم.
    برای خودم خرید 6D از لحاظ هزینه ای برام به صرفه تره و 5D رو باید اقساطی تهیه کنم ولی ترجیح میدم که دوربین در درجه اول مشکلات بالا رو نداشته باشه و ثانیا حداقل تا ۴-۵ سال دغدقه تعویض بدنه و ضرر مالی رو نداشته باشم...در آخر هم در مورد جفت این بدنه ها دو تا سوال دارم..اول اینکه خرید لنز 24-105 درست تر است یا 24-70 (اف ۴) ؟ و دوم اینکه اگر بعدا بخوام لنز واید تهیه کنم شما 16-35 رو پیشنهاد میدید یا 17-40 (با حداکثر بودجه ۲۵۰۰ تا ۳ میلیون ) و یا یک لنز واید جایگزین که بتونه وایدی که لنز 10-18 بهم میده رو بهم بده ؟

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

با وجود لنز ۷۰-۳۰۰ و اینکه به معماری و منظره علاقه دارید از همان اول بدنه فول فریم را با لنز ۱۷-۴۰ بگیرید. ۱۷-۴۰ بلندترین اولترا واید است و میشود در کنار لنزهای دیگر پوشش خوبی روی فاصله کانونی داشت.
    yaghoobi و Mehdi_Aleahmad تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

ممنون میشم دوستان در مورد بدنه هم منو راهنمایی کنند.

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

ممنون میشم دوستان در مورد بدنه هم منو راهنمایی کنند.
    سلام
    برای راهنمایی در مورد خرید دوربین لطفا از تاپیکهای راهنمای خرید استفاده کنید.
    K_NMT تشکر می‌کند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

صفحه 64 از 70 نخستنخست ... 14 54 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... آخرینآخرین