صفحه 35 از 70 نخستنخست ... 25 31 32 33 34 35 36 37 38 39 45 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 341 تا 350 , از مجموع 693
Like Tree2711تشکر

موضوع: Canon EOS 6D

كاربر همراه
    تشکر کرده
    144

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    بیژن عزیز در اینکه شما میگی این دوربین ارورها رو تخصصی تر نشون میده نتیجش اینه صد در صد نقطه قوت هست. من هنوز به دنبال اینم بدونم این مشکل مکانیکی واقعا وجود داره در دوربین 6d؟ و اگه آره، توضیح مفصل تر و کاملتری در مورد این مشکل یکی از اساتید بده که بدونیم چه خبره. احیانا نیاز به تعمیرات اساسی داره؟ نداره؟ باید منتظر موج جدیدی از این ارور باشیم در سطح نیکون d600؟
    سپاس
    امیر جان سلام و درود زمانی که بنده این دوربین رو داشتم خریداری میکردم از یکی دو نفر از اعضا سایت هم اسم فروشنده هایی که خریداری کردند رو گرفتم و خودم هم یه گشتیب تو بازار زدم شاید باورتون نشه از 14 نفر فروشنده ای که استعلام کردم 4 نفرشون نسبت به دوربین کاملا بد میگفتند یکیشون میگفت این دوربین فکر میکنی برای چی اروزنه؟!!یکی دیگه هم همین ارور رو می گفت!! در صورتی که هر 4 تاشون بهم مارک 2 رو بهم پیشنهاد میدادن.وقتی هم بهشون گفتم که حالا عیبی نداره من میخوام با همه این اوصاف میخواند بهم کم وبیش این روبفهمونند که ما این دوربین رو بخاطر ضعفش نمیاریم.؟علت فکر میکنید بخاطر چی بود؟بخاطر این که مارک 2 هاشون رو رد کنند بره و تو دستشون نمونه. میخوام این رو به شما بگم که همین ها هستند که شایعه می کنند که این دوربین مشکل داره!!!قطعا دوربین مشکلی نداره.من با ذکر یک اتفاق که برام با لنزی که دیجیتال نبود اتفاق افتاد رو ذکر کردم.شما وقتی تو ماشینتون مشکلی باشه قطعا کامپیوتر ماشین پیغام میده کل مطلب اون سایت هم همین بود که به کاررها اطلاع بده جریان اینه.
    باز اینم نظر شخصی بود منتظر نظرات اساتید هستیم
    Niaz، yaghoobi، K_NMT و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا Shazdeh آواتار ها
    تشکر کرده
    327

نقل قول نوشته اصلی توسط bijan_darvishi نمایش پست ها
    ولی بنده هر چی میبینم چیزی از مشکلات که مثل d600 نیکون باشه ندیدم.به نظرم شایعه ای بیش نیست.این ترجمه مختصر همون سایته.البته دست پا شکسته بازم ببخشید یه سری جاهاش رو متوجهه نشدم ولی بهرحال اینکه شرکت خودش صحبتی از مشکل مکانیکی 6دی باشه به هیچ وجهه نزده:

از تولید slr بیش از سه دهه گذشته و تبدیل به یک محصول بسیار پیچیده همانند یک کامپیوتر شده.در این شبکه مدرن مکانیک و الکترونیک قطعات مکانیکی باید دقیقا با هم کار کنند و گاهی یک اشتباه کوچک موجب بوجود اومدن ایراد یا تضاد می شود که با خاموش و روشن کردن بوجود میاد.این نمایش های خطای نصب شده در کنون های slr eos به کاربر این امکان رو می دهد تا برخی ایرادات کوچک را در برداشتن اصلاحات دوربین و مشکل اون بردارند.همانند دوربینها ,خودروهای امروزی هم از سال 1990 به این طرف هم یک سیستم الکتریکی دارند که به کمک اون مشکلات و نواقص مختلف نشون داده میشه که با اون در صورت مشکل موتور روی صفحه داشبورد خودرو نور یا چشمک میزنه که ماشین مشکل داره و این نشونه های اولیه نشون میده تا به تکنسین نشونش بدید و بر اساس اون مشکل تعمیرکار یا تکنسین اون رو تشخیص میده
    کدهای خطا در دوربین:
    دوربین های اس ال ار ابتدایی با یک سری از کد های کلی ممکن بود خطا را شناسایی کنند .مدل های t1i و 7دی مدل های بعدش میتونه این کدها رو روی مانیتور یا ال سی دی نشون بدهند

بعد به شرح هر کد مشکلات رو بیان کرده

حالا دوربین خود بنده:یه لنز که آنالوگ بود و dg نبئود رو به دوربین وصل می کردم و دوربین ارور 01 میداد و بعد فهمیدم که لنز به دوربین نمیخورده و این ارور رو میده.همون لنز زمانی که در محیط بسته با 350 دی عکس میگیرم عالیه و در محیط باز ارور 99 میده.خوب ارورها در 6دی کمی تخصصی تر شده و دقیقا مشکل رو نشون داده در صورتی که در 350 دی ارور 99 مربوط به پرده شاتر-منبع تغذیه-لنز می باشد
    حالا به نظرتون این مشکل است یا یه نقطه قوت؟
    بیژن جان،
    اینکه شما گفتین توضیح واضحاته! خب معلومه که تشخیص ایراد و مشکل و اعلام اون به تفکیک علت یا دلایل ایجادش خیلی خوبه. مسئله سر این بود که بدونیم این ارور مربوط به کدام بخش هست و برای رفع ایراد باید چه کار کرد. وگرنه در اینکه دوربینها از لحاظ تکنیکی پیشرفت کردن یک پوینت مثبت هست.

حالا با توجه به چند صفحه ای که درباره این ارور روی نت خوندم، اگر دوربین بدون لنز هم این ارور رو نمایش بده، میشه با احتمال زیاد گفت ایراد مربوط به عملکرد آینه یا قفل آینه هست. متاسفانه روی نت راه حلی از بابت اینکه با تعمیر حل شده باشه یا اینکه تعمیر دقیقا روی کدام قسمت و اجزا دوربین انجام شده پیدا نکردم و همه کسانی که مشکلشون برطرف شده بود، دوربین رو تعویض کرده بودن.
    merdax و 125125541z تشکر می‌کنند.
    محمدرضا

كاربر آشنا 125125541z آواتار ها
    تشکر کرده
    96

سلام دوستان و شازده عزیز
    1. بدون لنز ویا با تعویض لنز ایراد error20 باقی است.
    2. باتعویض باطری نیز ایراد باقی است.
    3. این ارور با اولین عکس بعد از دو روز عدم استفاده از دوربین رخ داد.
    4.در زمان گرفتن این عکس صدای برگشت شاتر عادی نبود و انگار به چیزی گیر کرداینکه می فرمایید ایراد احتمالا برای اینه می باشد درست است اگر یک عکس از داخل دهانه لنز قرار دهید که وضعیت ایینه را نشان دهد خیلی مفید می باشد
    5. در مشهد می شود کاری کرد

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    162

نقل قول نوشته اصلی توسط Javid نمایش پست ها
    حداقل 2 ساعت وقتم رو گرفت ما این وسط چه جرمی مرتکب شدیم از دو طرف فیلتر شدیم.

دانلود مستقیم eos remote 1.1 برای اندورید با قابلیت کنترل بی سیم دوربین های کنون دارای WIFI مثل 6D و 70D
    این برنامه برا اپل هم موجوده؟
    CANON 7D+CANON 550D+18-135 STM LENS+55-250 LENS+MANFROTTO 7301

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

نقل قول نوشته اصلی توسط navid1361 نمایش پست ها
    این برنامه برا اپل هم موجوده؟
    بله:
    https://itunes.apple.com/us/app/eos-remote/id565839396?mt=8

در مرود خطایی که دوستمون باهاش مواجه شده بنده یک جستجوی کوچیکی زدم. این مورد برای MKII هم گزارش شده و دلیلی نداره با این تعداد کمی که گزارش شده مثل ایراد نیکون دی 600 یک ایراد عمومی محسوب یشه در واقع یکی از خطاهای تعریف شده کنونه. معمولاً ایرادهایی که عمومی هستند در یک بدنه قبل از رسیدن به بازار ایران یا در همون روزهای اولی که تعداد کمی منتشر شده پیدا و رفع میشه. نمونه اون نشت نور در مارک 3 بود که تقریباً روزهای اولی که به ایران رسیده بود این ایراد هم کشف شده بود که خوشبختانه رفع شد و تعداد بسیار کمی از نمونه های موجود در ایران این مشکل رو داشتند.
    yaghoobi، K_NMT، M. Beyrami و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امير
    Instagram

كاربر آشنا 125125541z آواتار ها
    تشکر کرده
    96

دوستان سلام
    الان که در مشهد هستم راهی برای رفع عیب نیست.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

دوستان سلام.
    من قصد خريد اين دوربين را دارم و ايضا چند تا سوال.
    1: محتويات كيت كامل دوربين
    ٢: شمارنده شاتر رو صفحه ديده ميشه يا بايد به منوي خاصي رفت
    ٣: آيا فيلتر محافظتي uv لازمه ( يعني نقش محافظتي داره يا عملكرد ديگه اي داره)

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza135 نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    1- اگر فقط Body را خریداری کنید (بدون لنز) جعبه محتوی دوربین، در پوش ماونت لنز دوربین، بند گردن آویز، یک باتری، سه عدد CD، سیم USB وسیم A/v (رابط دوربین و دستگاه های صوتی / تصویری) است
    2- تعداد عکس های گرفته شده با دوربین اصلاً در دوربین قابل مشاهده نیست (نه در صفحه اصلی و نه در منوها) و شما بایستی با استفاده از نرم افزارهای جانبی مانند EOSMSG و اتصال دوربین به کامپیوتر از تعداد شاترهای زده شده مطلع شوید. می توانید با فروشنده شرط بگذارید که پس از توافق و قطعی شده خرید تعداد شاتر ها را چک می کنید و به شرط صفر بودن خرید نهائی می شود.
    3- با توجه به اینکه تقریباً تمام لنزها دارای پوشش UV هستند، فیلتر UV فقط نقش محافظت فیزیکی از لنز را انجام می دهد
    yaghoobi، Kheradmand، Canon! و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza135 نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    محتویات جعبه :
    6d.jpg
    شمارنده هم اگه منظورتون تعداد عکسهای باقیمانده ازحجم رم هست که دارد.ولی شمارنده کلی شاتر نه.
    وفیلتر uv هم برای محافظت از المان جلوی لنز و سنسور در مقابل اشعه هست که البته جدیدا اکثر سنسنورها خودشان لایه محافظ اشعه دارند. ولی برای محافظت از المان جلویی لنز معمولا بازهم از این فیلتر استفاده میشود.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

سلام با تشکر از آقای داریوش و آقای کیارش.
    من کل تاپیک رو خوندم و دیدم نقطه قوت این دوربین همون هست که من دنبالشم. ممنون از توضیحات و بحثهای سازنده همه دوستان.
    امروز گرفتیم و دیدم عکسبرداریش در نور کم واقعا فوق العادست.
    yaghoobi، Kheradmand، kiavash و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 35 از 70 نخستنخست ... 25 31 32 33 34 35 36 37 38 39 45 ... آخرینآخرین