صفحه 9 از 22 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 216
Like Tree487تشکر

موضوع: Canon PowerShot SX50 HS

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

دو تا عکس رو که خودم گرفتم (دقایقی پیش البته در روشنایی اتاق که فکر می کنم کافی نیست) اولی در حالت vivid (دقت کنید به دلیل کمبود نور زمان نوردهی زیاد و ایزو بالا هست و تصویر بدون سه پایه گرفته شده)و دومی تشدید رنگ قرمز.امیدوارم بد نشده باشه.(گل ها مصنوعی است! زندگی ماشینیه امروزه دیگه!!)
    1.jpg
    2.jpg
    nautilus_214، toti، Dariush Chegini و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر همراه nautilus_214 آواتار ها
    تشکر کرده
    644

نقل قول نوشته اصلی توسط ali k نمایش پست ها
    دو تا عکس رو که خودم گرفتم (دقایقی پیش البته در روشنایی اتاق که فکر می کنم کافی نیست) اولی در حالت vivid (دقت کنید به دلیل کمبود نور زمان نوردهی زیاد و ایزو بالا هست و تصویر بدون سه پایه گرفته شده)و دومی تشدید رنگ قرمز.امیدوارم بد نشده باشه.(گل ها مصنوعی است! زندگی ماشینیه امروزه دیگه!!)
    مرسی علی عزیز.
    عکس اول فوکوس مناسبی نداره ولی پایینی خوبه. جاهایی که فوکوس داره شارپه.
    احتمالا تو حالت ماکرو یا از فاصله ی خیلی نزدیک گرفتی. تو این شرایط عمق میدان وضوح شدیدا از دیافراگم تاثیر میگیره. مثلا تو عکس بالایی یه بخشهای کمی از تصویر داخل میدان وضوح هستن. تو پایینی بیشتر.
    ممنون زحمت میکشی عکس میذاری اینجا.
    Wings و ali k تشکر می‌کنند.
    علي يارقلي

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط nautilus_214 نمایش پست ها
    مرسی علی عزیز.
    عکس اول فوکوس مناسبی نداره ولی پایینی خوبه. جاهایی که فوکوس داره شارپه.
    احتمالا تو حالت ماکرو یا از فاصله ی خیلی نزدیک گرفتی. تو این شرایط عمق میدان وضوح شدیدا از دیافراگم تاثیر میگیره. مثلا تو عکس بالایی یه بخشهای کمی از تصویر داخل میدان وضوح هستن. تو پایینی بیشتر.
    ممنون زحمت میکشی عکس میذاری اینجا.
    ممنونم از توجه دوستانه تون. همانطور که اشاره کردید در حالت ماکرو عکس ها رو گرفتم که زمان 1/8 در عکس بالا بدون سه پایه مزید بر علت شده و فوکوس نامناسب شده.
    احساس می کنم زبان گویای تصویر بهتر می تونه به خودم و دوستان خوب فروم کمک کنه ، چه با هدف خرید، یا مقایسه و یا صرفا کسب اطلاع از وضعیت دوربین های مختلف.
    nautilus_214 و Wings تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

سلام
    عكسايي كه دوستان زحمت كشيدن و با SX50 گرفتن رو توي اين تاپيك ديدم و واقعا لذت بردم. حالا يه سوال دارم: آيا كيفيت عكسايي كه با SX50 گرفته ميشه قابل مقايسه هست با عكسايي كه با يه DSLR و لنز 18-55 گرفته ميشه؟
    اين سوال رو به اين خاطر مي پرسم كه دوربين قبليم SX20 بود و فروختمش تا يه DSLR بگيرم. با توجه به اينكه بودجه كافي واسه تهيه لنز ندارم فقط مي تونم DSLR مورد نظرم (60D) رو با لنز 18-55 تهيه كنم. اگه فرض كنيم امكان خريد لنز بهتر رو نداشته باشم ، SX50 رو پيشنهاد ميدين يا 60D با لنز 18-55 ؟ بسيار ممنون ميشم توي تصميم گيري راهنماييم كنيد.
    Wings تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط ali6262 نمایش پست ها
    سلام
    عكسايي كه دوستان زحمت كشيدن و با SX50 گرفتن رو توي اين تاپيك ديدم و واقعا لذت بردم. حالا يه سوال دارم: آيا كيفيت عكسايي كه با SX50 گرفته ميشه قابل مقايسه هست با عكسايي كه با يه DSLR و لنز 18-55 گرفته ميشه؟
    اين سوال رو به اين خاطر مي پرسم كه دوربين قبليم SX20 بود و فروختمش تا يه DSLR بگيرم. با توجه به اينكه بودجه كافي واسه تهيه لنز ندارم فقط مي تونم DSLR مورد نظرم (60D) رو با لنز 18-55 تهيه كنم. اگه فرض كنيم امكان خريد لنز بهتر رو نداشته باشم ، SX50 رو پيشنهاد ميدين يا 60D با لنز 18-55 ؟ بسيار ممنون ميشم توي تصميم گيري راهنماييم كنيد.
    تا دوستان در مورد کیفیت عکس ها راهنمایی میکنن، من باب یاد آوری علی عزیز ، احیانا نیازی به رنج تله بالا نداری؟ با 55 - 18 مانور زیادی نمیتونی بدی. اگه کلا پول دستت نمیرسه به نظرم سری g کنون هم با توجه به خروجیش و امکاناتش گزینه بدی نمیتونه باشه. ارادت
    nautilus_214 و Wings تشکر می‌کنند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

سلام
    من 60D با لنز 18-55 را پیشنهاد می کنم. درست است که شما الآن بودجه خرید لنزهای دیگر را ندارید ولی بعداً و به تدریج می توانید لنزهای دیگر را هم تهیه کنید. به نظرم SX50 به عنوان دوربین دوم در کنار DSLR و فقط برای استفاده از تله بالای 800 م م می تواند جالب باشد.

كاربر جديد Wings آواتار ها
    تشکر کرده
    88

من با دوربین قبلیم Canon PowerShot S1 IS میتونستم از ستاره ها و ... با گذاشتن تنظیمات دستی روی M و نگه داشتن دگمه ی عکاسی و رها کردن در زمان دلخواه عکس های شبه نجومی بگیرم
    هرچند با افراط در این فرایند و آزمایشات پی در پی ، آخر سر CCD ی دوربین سوخت !
    اما الان هرچی با این دوربین SX50 HS سعی میکنم در زمان دلخوا شاتر را ببندم نمیشه !

به نظر شما این قابلیت از این دوربین حذف شده ؟ یا من بلد نیستم چه جوریه ؟
    این هم یه نمونه از عکسی که از شب نمای ساعت گرفتم .

01.jpg

اگر این دوربین نداره کسی میدونه این گزینه را کدوم یک از دیگر سوپر زوم های 50X یی ویا بالاتر دارند ؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط Wings نمایش پست ها
    من با دوربین قبلیم Canon PowerShot S1 IS میتونستم از ستاره ها و ... با گذاشتن تنظیمات دستی روی M و نگه داشتن دگمه ی عکاسی و رها کردن در زمان دلخواه عکس های شبه نجومی بگیرم
    هرچند با افراط در این فرایند و آزمایشات پی در پی ، آخر سر CCD ی دوربین سوخت !
    اما الان هرچی با این دوربین SX50 HS سعی میکنم در زمان دلخوا شاتر را ببندم نمیشه !

به نظر شما این قابلیت از این دوربین حذف شده ؟ یا من بلد نیستم چه جوریه ؟
    این هم یه نمونه از عکسی که از شب نمای ساعت گرفتم .

01.jpg

اگر این دوربین نداره کسی میدونه این گزینه را کدوم یک از دیگر سوپر زوم های 50X یی ویا بالاتر دارند ؟
    اگر درست متوجه منظورتون شده باشم شما خیلی راحت دیال رو بر روی مود M قرار بدید و با حرکت چرخانه ی تنظیمات می تونید زمان رو تا 15 ثانیه بالا ببرید.در مود M که هستید دوربین به طور پیش فرض روی تنظیمات سرعت شاتر هست اما می توانید با فشردن چرخانه به بالا بین سرعت و دیافراگم حرکت کنید.
    البته اگر منظورتان این نبوده بفرمایید راهنمایی بیشتری داشته باشم.
    برای استفاده از تایمر در عکاسی نجومی و امان ماندن از لرزش اولیه دوربین هم کنار چرخانه کنترل آیکنی شبیه ساعت هست که در هر مودی که باشید فشار دهید و زمان رو در 10 یا 2 یا دلخواه خودتون انتخاب کنید.
    Wings تشکر می‌کند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

سلام
    در دو سطح کاملا متفاوت مقایسه می کنید.البته انتخاب 60D کاملا درسته ولی در کنار اون داشتن sx50 هم هیجان انگیزه.کیفیتی که 60d به شما می ده بالاتر از خیلی دوربین هاست و اگر به عکاسی از منظره های خیلی دور علاقه دارید خریدش عاقلانه است.اما در هر حال داشتن 60d و در کنار اون sx50 (چون به هر حال لنز تله ای در حد sx50 خیلی گرونه) ترکیب خوبیه.
    Wings تشکر می‌کند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط ali k نمایش پست ها
    اگر درست متوجه منظورتون شده باشم شما خیلی راحت دیال رو بر روی مود M قرار بدید و با حرکت چرخانه ی تنظیمات می تونید زمان رو تا 15 ثانیه بالا ببرید.در مود M که هستید دوربین به طور پیش فرض روی تنظیمات سرعت شاتر هست اما می توانید با فشردن چرخانه به بالا بین سرعت و دیافراگم حرکت کنید.
    البته اگر منظورتان این نبوده بفرمایید راهنمایی بیشتری داشته باشم.
    برای استفاده از تایمر در عکاسی نجومی و امان ماندن از لرزش اولیه دوربین هم کنار چرخانه کنترل آیکنی شبیه ساعت هست که در هر مودی که باشید فشار دهید و زمان رو در 10 یا 2 یا دلخواه خودتون انتخاب کنید.
    علی جان من فکر میکنم دنبال حالت BULB هستن. ( امیدوارم بنده هم اشتباه نکرده باشم )
    Dariush Chegini و Wings تشکر می‌کنند.

صفحه 9 از 22 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... آخرینآخرین