صفحه 25 از 62 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 241 تا 250 , از مجموع 611
Like Tree1523تشکر

موضوع: Canon EOS 70D

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    80

سلام
    بنده تایپک مقایسه رو خوندم...، شیر تو شیر است و نتیجه نداره
    و قصد مقایسه هم ندارم ! اصلا!!
    لنز سریع از 300 هزار تومن (ارزان ترین لنز کنون) هست به بالا
    قصد خرید دارم
    فقط فکوس مسله است
    یکی هم، عمق رنگ و دینامیک رنج و... که چقدر در عمل تفاوت داره... (مخصوصا در raw که قدرت استفاده از تمام ظرفیت رنگ و دینامیک رنج هست. یعنی قدرت مناور روی رنگ و نور تو raw بین کنون و رقیباش عملا چقدر احساس میشه)
    MA.KA تشکر می‌کند.

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

به هر حال بنده سعی کردم واقع بینانه عرض کنم.
    در کل 70D دوربین خوبیست . 7100 هم دوربین خوبیه و بستگی به نظر و بودجه شما داره و اینکه با کدوم برند راحت ترید و دسترسی اگر دارید از نزدیک تست کنید. چرا که با خواندن مطالب در این رابطه تا ابد به نتیجه ای نمیرسید و نمیتونید نتیجه گیری کنید. چرا که خود من مدتی درگیر این مقایسه بودم. هر دو مدل دارای معایب و مزایایی هستند که با توجه به نیاز شما اولویت بندی میشه .بهتره تست کنید، هر چند امکانش خیلی کم هست. و به قول یکی از عکاسان بزرگ بهتره دوربینی بگیرید که دوستانتون بیشتر از اون مدل دارند.
    کوروش، محمدحسن، peacekeeper و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

vahidshah
    Guest

انتخاب بین این دو چیز ریسک داری نیست.هرکدومو بخری برنده ای و نسیتا نزدیکن به هم و هرکدوم مزایا و معایب
    کسی که مد نظرش بیشتر فیلمبرداری هست و عکاسی تو لایو ویو حتما که 70 دی رو بهتره انتخاب بکنه بخاطر لنز های اس تی ام و در کنارش مزایا داشتن وای فای و ال سی دی چرخان و تاچ0گرچه تو این رده دوربین های که صفحه تو باالای دوربین دارن کلا استفاده از ال سی دی تقریبا لازم نیست و هر تنظیمی با دگه مربوطش و تنظیمش با دیال واز صفحه بالایی براحتی و سریع انجام میشه

وکسی که بیشتر به کیفیت عکس توجه داره دی 7100 مبتونه مفید تر باشه بخاطر عکس های کمی بهتر و مخصوصا ویزور اپتیکال بزرگتر و اینم در کنارش داشتن عمر باطری بیشتر و بدنه محکمتر و..

میمونه بحث تعداد نقاط فوکوس و سرعتش که در اون مورد هم تردید زیادی جایز نیست!!باتوجه به نقطه فوکوس بیشتر 7100وسرعت خوبش و کنون با نقاط کمتر اما سریعتر که با لنز های سریعتر اون سارعت قابل دسترسیه و گرنه مزایای هرکدوم و ضعف هرکدوم تقریبا مساوی میکندشون

یعنی بنظر من کسی همینا رو اطلاع داشته باشه مثلا لذت وای فای و دیدن تصویر رو گوشی بصورت وای افی و کنترل با گوشی یا واسه عکاس طبیعت داشتن عمر باطری حدود 30 درصد بهتر یا ویزور با نمای بزرگترو....که ذکر شده .میتونه براحتی انتخاب کنه .و با جمله اول هم که میدونه هر دو دوربین دوربین های موفق و خوبین یعنی حتی اگه کمی اطلاعش کم باشه در مورد عوض شدن کار و علایقش تو عکاسی باز جای تردید نیست و هرکدومو بخره دوبین خوبی دستشه
    محمدحسن، peacekeeper، naghli و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

به نظر من تشریف ببرید بازار و هر دو بدنه را در کنار هم ببینید هرکدام بیشتر نظر شما را جلب کرد یا به نوعی با آن ارتباط برقرار کردید همان را تهیه کنید
    چند روز قبل یکی از دوستانم بین این دو نمیتوانست انتخاب کند و به همین روش ۷۱۰۰ را انتخاب کرد
    مطمعن باشید با خرید هریک از این دو دوربین هیچ چیز را از دست نمیدهید.
    Fereidoon، reza-ngg، کوروش و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Mahdi.A.Tabar آواتار ها
    تشکر کرده
    5057

نقل قول نوشته اصلی توسط shahbazi نمایش پست ها
    به نظر من تشریف ببرید بازار و هر دو بدنه را در کنار هم ببینید هرکدام بیشتر نظر شما را جلب کرد یا به نوعی با آن ارتباط برقرار کردید همان را تهیه کنید
    چند روز قبل یکی از دوستانم بین این دو نمیتوانست انتخاب کند و به همین روش ۷۱۰۰ را انتخاب کرد
    مطمعن باشید با خرید هریک از این دو دوربین هیچ چیز را از دست نمیدهید.
    کاملأ موافقم۔ خواهشن به جوونی خودتون رحم کنید و اینقدر درگیر برند نشین۔ بارها گفته شده که توانایی ها و امکانات دوربین های dslr امروزی بسیار بیشتر از نیازهای کاربران نیمه حرفه ایست۔ مخصوصأ این دو بادی۔
    یکی از کاربران همین سایت جناب آقای kasra.h در بخش حیات وحش ثبت های بسیار زیبایی دارن که میتونید ببینید و جالب اینکه همه این تصاویر با یک بادی کنن 550d اما با یک لنز خوب گرفته شدن! یعنی اگه میگفت با 7100 یا 7d یا 70d هم گرفته شدن همه باور میکردن! به همین خاطره که میگن رو لنز بیشتر باید سرمایه گذاری کرد تا بادی۔

خداییش بدجور داریم وقت مون رو هدر میدیم پای این بحث های بی فایده۔ هر دو برند فوق العاده هستن۔ هر کدوم نقاط قوتی دارن که نقطه ضعف های جزیی رو پوشش میده۔ حالا اینکه با بزرگ نمایی نقاط ضعف مقابل بخوایم برند مور علاقه مون رو بالاتر نشون بدیم اصلأ کار حرفه ایی نیست۔ بابا عکاس باید عکاس باشه۔ دید و خلاقیت یه عکاس رو که داشته باشی اونوقت میبینی با یه بادی خیلی پایینتر هم میتونی شاتهایی استثنایی ثبت کنی۔
    البته اینها نظر شخصی منه و منظورم شخص خاصی نیس۔ جسارت نشه اول به خودم میگم بعد به بقیه!

بقول دیوید نوتون (عکاس طبیعت): خیلی ها بر روی تجهیزات عکاسی بیش از حد تأکید میکنن اما داشتن دید عکاسی و بودن در محل عکاسی در وقت مناسب نوری از داشتن تجهیزات گرانقیمت مهمتره!

یا حق
    yaghoobi، vahidshah، usef و 13 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    5057

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed2vfx نمایش پست ها
    در مورد اتوفوکوس (در زمان فیلمبرداری) : هنوز با لنزهای STM تست نکردم ولی با لنزهای فعلی (Canon 50 f1.8 & Sigma 17-50) اصلاً نتیجه برام قابل قبول نیست.
    درود بر شما
    بعید میدونم با لنزهای غیر stm نتیجه مطلوبی بدست بیارین۔ کلأ لنزهای stm علاوه بر ارتقا اپتیکی, برای هماهنگی با سیستم هیبریدی جدید تولید شدن۔ حتمأ با یک لنز stm تست کنید۔

یا حق
    MA.KA تشکر می‌کند.

كاربر فعال Babak Borhani آواتار ها
    تشکر کرده
    1253

سلام
    دوستان هیچکس فوکوس کشی اتومات این دوربین را با لنزهای ال محک زده است ؟
    MA.KA و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.
    بابک برهانیhttp://sibsabz.persiangig.com

تشکر کرده
    5057

باطری این دوربین معرکه ست۔ بعد از 635 شات که باهاش زدم شارژش از 72 رسید به 44۔ یعنی فقط 28 درصد برای 635 شات!!! عکسا با فرمت raw و لارج بودن۔ بعد از هر شات هم دو ثانیه رو lcd عکس رو نشون میداد۔
    نمیدونم دوستان دیگه تجارب مشابهی دارن یا نه؟
    SHOK53، Dariush Chegini و MEHRDAD.D تشکر می‌کنند.
    پس از سالها عکاسی دریافتم هنرمند واقعی خداست. چرا که او خلق میکند و ما ثبت!
    آری اوج هنر ما، ثبت هنر اوست! www.tabarpix.ir

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.A.Tabar نمایش پست ها
    باطری این دوربین معرکه ست۔ بعد از 635 شات که باهاش زدم شارژش از 72 رسید به 44۔ یعنی فقط 28 درصد برای 635 شات!!! عکسا با فرمت raw و لارج بودن۔ بعد از هر شات هم دو ثانیه رو lcd عکس رو نشون میداد۔
    درود
    اصولا در صورتی که از مود Live View استفاده نکنید شاید انتظار بیشتر از این را هم بتوانید داشته باشید!
    بنده کلا یادم می ره کی آخرین بار باطری شارژ کردم
    ارادتمند
    Dariush Chegini و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.A.Tabar نمایش پست ها
    بله دقیقا همینطوره. من هم یاد ندارم که باطری به 0 درصد رسیده باشه.
    Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کند.
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

صفحه 25 از 62 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 ... آخرینآخرین