صفحه 54 از 62 نخستنخست ... 4 44 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 531 تا 540 , از مجموع 611
Like Tree1523تشکر

موضوع: Canon EOS 70D

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza.rzi نمایش پست ها
    از عکسی که دوستمون فرستادن مشخصه که دکمه ی دوربین روی مود فیلمبرداری هستش،وقتی دوربین رو این حالت قرار بگیره اون دو تا نوار مشکی میاد بالا و پایین صفحه نمایش،کادر تصویربرداری به خاطر نسبت ابعاد تصویر تو نمایشگر باریکتر میشه. در این حالت نیز امکان عکاسی موجوده ولی با ابعادی که برای فیلم برداری مشخص شده.
    اگه حالت تصویربرداری رو بذارن رو 640*480 کادر مشکی به سمت چپ و راست تصویر رفته.
    فایل پیوست 75274.
    منظور از دو خط همان دو نوار تیره رنگ در وسط صفحه است که در فیلمبرداری در نور داخلی بسیار شایع است.

vahidshah
    Guest

سلام دوستان من امروز فقط بخاطر تهیه و دسترس بودن لنز مورد نظرم نیکونو با 70 دی عوض کردم
    تاپیکو کلا مرور کردم مخصوصا 20 صفحه آخرو .انگار تا حالا واسه 70 دی فریم ویری نیومده؟1!مال من .11.1 هست

برنامه وای فای هم ورژن جدید تری داره یا همون 1.5که تو سایت ها هست؟

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidshah نمایش پست ها
    سلام دوستان من امروز فقط بخاطر تهیه و دسترس بودن لنز مورد نظرم نیکونو با 70 دی عوض کردم
    تاپیکو کلا مرور کردم مخصوصا 20 صفحه آخرو .انگار تا حالا واسه 70 دی فریم ویری نیومده؟1!مال من .11.1 هست

آخرین ورژن فریم ور همان است.
    آخرین برنامه WiFi اپلیکیشن Camera Connect است که باید داونلود کنید.
    ویرایش توسط Dariush Chegini : Monday 14 March 2016 در ساعت 08:09
    yaghoobi، vahidshah، hamid415 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    83

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidshah نمایش پست ها

برای اتصال Wifi از Camera Connect میتونید استفاده کنید.

ارادتمند.
    vahidshah تشکر می‌کند.

كاربر همراه naghli آواتار ها
    تشکر کرده
    668

دوستان عزیز،من یه لنز 50 stm گرفتم.فوکوس تو لایوویو درسته ولی تو ویزور عقبتر میفته.چرا؟کسی میتونه راهنمایی کنه؟

كاربر همراه mostafa_1366 آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

نقل قول نوشته اصلی توسط naghli نمایش پست ها
    دوستان عزیز،من یه لنز 50 stm گرفتم.فوکوس تو لایوویو درسته ولی تو ویزور عقبتر میفته.چرا؟کسی میتونه راهنمایی کنه؟
    خطای فوکوس یه مشکل شایعه که فقط هم تو عکاسی با وبزور اتفاق میفته دوربین شما قابلیت micro adjustment داره ولی به نظر اگه تجربه این کارو ندارید و تهران هستید بهتره به تعمیرگاه مرکزی مراجعه کنید تا مشکل دوربینتون رو حل کنن. فکر کنم چند دقیقه بیشتر طول نمیکشه.
    yaghoobi، I.Givili، Majix و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    nikon D5200+18-55+50/1.8 G+ 18-105

كاربر همراه I.Givili آواتار ها
    تشکر کرده
    1572

نقل قول نوشته اصلی توسط naghli نمایش پست ها
    درود
    چند روز پیش در تاپیک دیگری (تاپیک 80D) این موضوع مطرح شد ، بنده هم با 50mm F1.4 این مشکل رو داشتم با micro Adjusment حل شد .
    در صورت برطرف نشدن مشکل با micro adjusment همون طور که مصطفی جان گفتند به تعمیر گاه مرکزی مراجعه کنید .
    msh2200، yaghoobi و naghli تشکر می‌کنند.
    "آیدین گیویلی"
    www.idingivili.ir
    Canon 70D + 100mm macro L , 50mm F1.4 , 10-18mm , Speedlite 600ex-rt

vahidshah
    Guest

دوستان در فروم مطالب زیادی در باره قابلیت تغییر دیافراگم جین فیلمبرداری خوندیم که کنون داره و نیکون نه (حتی بحث هایی در باره نوع سخت افزار لنز نیکون که امکانش براش نیست و بعدا با 750 و 810 شد)

1 -با 70 دی در چه حالتی موقع فیلمبرداری میشه دیافو تغییر داد ؟من اغلب در حالت تقدم دیافراکم کار میکنم و نشده.و ملا موقع شروع فیلمبرداری دیافراگمو نمیشه تغییر داد؟در شرایط و تنظیماتی خاصی ممکنه یا صحبت درباره این امکان در فول فریم های کنون بوده؟

2 - در حالتی که drive بر روی سلف تایمر 2 ثانیه هست وقتی با کنتزل شات میزنم آنی شات میزنه ؟به چه علت؟ میتونه مربوط به کنترل یا تقلبی بودنش باشه؟

3 - در منو دوربین شماره سربرگ چهارم گزینه high light tone porivity دقیقا چکار میکنه من در محیط با کنتراست بالا حس کردم تاثیر منفی هم داره!!و تاریکتر ثبت میکنه؟شاید هم تفسیر من یا مجل نامناسب باعث اون برداشتم شده؟

4 - در منو دوربین کلی اول گزینه af method که 4 تا گزینه+tracking , flexizone af [] , flexi zone af با تصویر مربع , quik moدقیقا چه تفاوت هایی باهم دارن؟

5در منوی دوربین چهارم multiple exposure چکاری میکنه؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

با سلام برای یکی از دوستان تازه کارم من این دوربین رو سفارش دادم (خودم nikon d5300 دارم)
    الان خودش بین دوتا لنز 18-55 که یکی عبارت stm روش هست و اون یکی نیست گیر کرده. (فرقشون رو میدونم و میدونم stm واقعا برای فیلمبردای خوبه) فقط خودش توی شک هستش که اونی که روش stm ننوشته کیفیت عکساش بهتره! از شما اساتید کسی اینطور فکر میکنه؟

راستی یه سوال دیگه این دکمه بزرگ lock مال چیه ؟ (نیکون نداره)
    I.Givili تشکر می‌کند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط sinasignal نمایش پست ها
    با سلام برای یکی از دوستان تازه کارم من این دوربین رو سفارش دادم (خودم nikon d5300 دارم)
    الان خودش بین دوتا لنز 18-55 که یکی عبارت stm روش هست و اون یکی نیست گیر کرده. (فرقشون رو میدونم و میدونم stm واقعا برای فیلمبردای خوبه) فقط خودش توی شک هستش که اونی که روش stm ننوشته کیفیت عکساش بهتره! از شما اساتید کسی اینطور فکر میکنه؟

راستی یه سوال دیگه این دکمه بزرگ lock مال چیه ؟ (نیکون نداره)
    كيفيت خروجي مدل STM قدري بهتر از مدل معمولي است.
    yaghoobi، I.Givili، naghli و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 54 از 62 نخستنخست ... 4 44 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... آخرینآخرین