صفحه 52 از 62 نخستنخست ... 2 42 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 511 تا 520 , از مجموع 611
Like Tree1523تشکر

موضوع: Canon EOS 70D

كاربر فعال Babak Borhani آواتار ها
    تشکر کرده
    1253

موقع فیلمبرداری در نور مصنوعی در ایران سرعت دوربین را روی 50 یا 100 قرار دهید تا مشکتان رفع شود.
    yaghoobi، M.Nouri، MEHRDAD.D و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    بابک برهانیhttp://sibsabz.persiangig.com

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

حل شد ؟ همینطوره که بابک خان فرمودند
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

كاربر همراه TORGHEH آواتار ها
    تشکر کرده
    841

مدتی هست با گردونه ی پشت دوربین مشکلی دارم که موقع بازبینی عکس ها یا تغییر سرعت شاتر و ... پرش هایی توی مقادیر یا نمایش تصاویر داره به این شکل که مثلا گاهی پیش میاد با یک واحد چرخش (یک واحد رو به اندازه پرش به عکس بعدی یا مقدار بعدی در نظر بگیرید) عکس بعدی نمایش داده نمیشه و یا به مقدار بعدی نمیره (و حتی در مواردی هر چند کم حرکت معکوس می کنه یعنی مثلا به رقم بالاتر به جای پائین تر میره و یا عکسش) و در این موارد لازمه یک یا دو یا حتی گاهی سه واحد بیشتر گردونه چرخونده بشه... نمی دونم این مشکل سخت افزاری هست و یا نرم افزاری ولی با ریست کردن تنظیمات دوربین نتیجه ای نگرفتم ... آیا گزارش مشکل مشابهی رو دیده بودین و لازمه به نمایندگی مراجعه کنم؟
    70D+EF-S 10-18+EF-S 18-135 STM+EF-S 24+EF 50 f1.8 STM

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط TORGHEH نمایش پست ها
    مدتی هست با گردونه ی پشت دوربین مشکلی دارم که موقع بازبینی عکس ها یا تغییر سرعت شاتر و ... پرش هایی توی مقادیر یا نمایش تصاویر داره به این شکل که مثلا گاهی پیش میاد با یک واحد چرخش (یک واحد رو به اندازه پرش به عکس بعدی یا مقدار بعدی در نظر بگیرید) عکس بعدی نمایش داده نمیشه و یا به مقدار بعدی نمیره (و حتی در مواردی هر چند کم حرکت معکوس می کنه یعنی مثلا به رقم بالاتر به جای پائین تر میره و یا عکسش) و در این موارد لازمه یک یا دو یا حتی گاهی سه واحد بیشتر گردونه چرخونده بشه... نمی دونم این مشکل سخت افزاری هست و یا نرم افزاری ولی با ریست کردن تنظیمات دوربین نتیجه ای نگرفتم ... آیا گزارش مشکل مشابهی رو دیده بودین و لازمه به نمایندگی مراجعه کنم؟
    درود
    مشکلی مشابه در دوربین های سری G زمان مراجعه به تعمیرگاه مرکزی توسط کارشناسان این بخش به بنده نمایش داده شد!
    درخصوص دلیل وقوع توضیح فرد مذکور این بود که بدلیل استفاده از اتصالات ظاهرا کربنی در زیر این بخش، در استفاده بلند مدت و زیاد سائیدگی یا چیزی شبیه به آن ایجاد شده و در نتیجه این اتفاق رخ خواهد داد. البته در خصوص سری EOS بنده مطمئن نیستم، ولی باتوجه به اینکه یکی از انتخابات خرید آینده خودم بود همواره این سوال در ذهنم وجود داشت که آیا مشکل سری G در سری EOS جدید هم وجود داره یا خیر؟!
    اگر با نمایندگی یا جایی تماس گرفتید و این مسئله تایید شد لطفا به بنده هم اطلاع دهید. این قضیه تاثیر بسزایی در انتخاب دوربین آینده برای بنده خواهد داشت.
    ارادتمند.
    TORGHEH تشکر می‌کند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه TORGHEH آواتار ها
    تشکر کرده
    841

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    مشکلی مشابه در دوربین های سری G زمان مراجعه به تعمیرگاه مرکزی توسط کارشناسان این بخش به بنده نمایش داده شد!
    درخصوص دلیل وقوع توضیح فرد مذکور این بود که بدلیل استفاده از اتصالات ظاهرا کربنی در زیر این بخش، در استفاده بلند مدت و زیاد سائیدگی یا چیزی شبیه به آن ایجاد شده و در نتیجه این اتفاق رخ خواهد داد. البته در خصوص سری EOS بنده مطمئن نیستم، ولی باتوجه به اینکه یکی از انتخابات خرید آینده خودم بود همواره این سوال در ذهنم وجود داشت که آیا مشکل سری G در سری EOS جدید هم وجود داره یا خیر؟!
    اگر با نمایندگی یا جایی تماس گرفتید و این مسئله تایید شد لطفا به بنده هم اطلاع دهید. این قضیه تاثیر بسزایی در انتخاب دوربین آینده برای بنده خواهد داشت.
    ارادتمند.
    چشم حتما.
    مسئله اینه که من دوربین رو اوایل تابستون خریدم و هنوز به استفاده ی بلند مدت نرسیدم تازه حساسیت شدیدی هم تو نگهداری قطعات دارم ضمن اینکه که برای بازبینی عکس ها بیشتر از تاچ استفاده می کنم و اوایل که این مشکل پیش اومد برای بازبینی تصاویر دیگه صد در صد از تاچ و کنترل های چپ و راست داخل این گردونه استفاده کردم الان هم مشکل خیلی جدی ای نیست ولی همین هم قاعدتا برای این عمر از دوربین و این نوع نگهداری که از خودم سراغ دارم نباید وجود داشته باشه! یه جورائی رو اعصابه به طور خلاصه.
    msh2200، yaghoobi و I.Givili تشکر می‌کنند.
    70D+EF-S 10-18+EF-S 18-135 STM+EF-S 24+EF 50 f1.8 STM

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط TORGHEH نمایش پست ها
    بطور کلی گردونه پشتی 70دی ها و جهت ها در مقایسه با سایر دوربین های این رده یک مقدار ظریف و ضعیف هستد. دکمه جهت نمای 8جهته دوربین بنده هم مدتی سمت چپش خراب شده بود که بطور خود بخود درست شد . به نظرم این نشان ضعف طراحی است.
    msh2200 و TORGHEH تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام. روز بخیر .من یه دوربینCanon EOS 70D+18-135mm IS STM Lensدارم . وقتی دکمه چرخان روی حالات عکسبرداری اتوماتیک(+ (SCN- CA- Aمیذارم , موقع عکسبرداری داخل نمایشگر LCD این پیغام خطا میاد .
    This function is not selectable in the current shooting mode""
    داخل menu این حالات عکسبردای, گزینه برگشتن به تنظیمات اولیه هم نداره.
    ممنون میشم راهنماییم کنین.
    با تشکر فراوان 816233720_144078 - Copy.jpg

كاربر همراه mostafa_1366 آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

نقل قول نوشته اصلی توسط abdoli.mojtaba نمایش پست ها
    سلام. روز بخیر .من یه دوربینCanon EOS 70D+18-135mm IS STM Lensدارم . وقتی دکمه چرخان روی حالات عکسبرداری اتوماتیک(+ (SCN- CA- Aمیذارم , موقع عکسبرداری داخل نمایشگر LCD این پیغام خطا میاد .
    This function is not selectable in the current shooting mode""
    داخل menu این حالات عکسبردای, گزینه برگشتن به تنظیمات اولیه هم نداره.
    ممنون میشم راهنماییم کنین.
    با تشکر فراوان
    دقیقا روی کدوم صحنه تنظیم کردین؟
    در بعضی موارد برخی از صحنه ها ممکن است با باقی تنظیمات دوربین شما تداخل داشته باشند. برای اطلاع بیشتر این صفحه از دفترچه راهنما رو مطالعه کنید.
    Canon EOS 70D Instruction Manual (Page 83 of 164)
    yaghoobi، TORGHEH و abdoli.mojtaba تشکر می‌کنند.
    nikon D5200+18-55+50/1.8 G+ 18-105

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

دکمه گردان بالا دوربین روی این 4 حالت , این پیغام خطارو میده : CA/ SCN / +A

كاربر همراه mostafa_1366 آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

نقل قول نوشته اصلی توسط abdoli.mojtaba نمایش پست ها
    دکمه گردان بالا دوربین روی این 4 حالت , این پیغام خطارو میده : CA/ SCN / +A
    برای استفاده از این مودها تنظیمات quality عکس معمولا باید روی jpeg تنها باشه. shooting mode دوربین رو هم روی حالت تک شات یا single قرار بدین. و اینکه کلا از مودهای اتوماتیک استفاده نکنید بهتره.

بنده چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه.
    ویرایش توسط mostafa_1366 : Monday 1 February 2016 در ساعت 19:53

صفحه 52 از 62 نخستنخست ... 2 42 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... آخرینآخرین