صفحه 53 از 62 نخستنخست ... 3 43 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 521 تا 530 , از مجموع 611
Like Tree1523تشکر

موضوع: Canon EOS 70D

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

ببخشید برای فیلم برداری با کیفیت بالاتر از nx3 و کلا دوربین های فیلمبرداری این چنین
    و استفاده از dslr شما کدوم مورد رو پیشنهاد میدین که مقرون بصرفه باشه؟
    من شنیدم 70d مورد هست که در سطح 5d میتونه کیفیت فول اچ دی بده درسته؟ تو مراسم های همکارا دیدم که اکثرا از دوتا 70d استفاده میکنن

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط ariafar نمایش پست ها
    ببخشید برای فیلم برداری با کیفیت بالاتر از nx3 و کلا دوربین های فیلمبرداری این چنین
    و استفاده از dslr شما کدوم مورد رو پیشنهاد میدین که مقرون بصرفه باشه؟
    من شنیدم 70d مورد هست که در سطح 5d میتونه کیفیت فول اچ دی بده درسته؟ تو مراسم های همکارا دیدم که اکثرا از دوتا 70d استفاده میکنن
    استفاده از 70دی بدلیل امکان اتوفوکوس در حین فیلمبرداری و تاچ فوکوس آن است که کار فیلمبردار را بسیار راحت می کند.
    Babak Borhani تشکر می‌کند.

كاربر همراه niknam_eh آواتار ها
    تشکر کرده
    244

سلام به همه دوستان.
    من میخوام دوربین 70 دی رو با وایفای به لپتاپ وصل کنم. eos utility , wft pairing رو هم نصب کردم وقتی با دوربین کانکشن میسازم ویندوز (ویندوز 10 البته) اون کانکشن رو پیدا میکنه ولی نمیتونه بهش وصل بشه . یه علامت تعجب کنارش میاره. خیلی گشتم ولی راه حلی پیدا نکردم.
    ویروس یاب و فایر وال هم خاموش کردم. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    تا مپنداری فلک روزی به کس ارزان دهد
    جان ستاند در بها گردون به هر کس نان دهد
    ابر و گل در پرده گویندت حدیثی کاسمان
    سازدت گریان گرت یک دم لب خندان دهد

كاربر همراه reza-ngg آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

سلام به همه دوستان.
    من میخوام دوربین 70 دی رو با وایفای به لپتاپ وصل کنم. eos utility , wft pairing رو هم نصب کردم وقتی با دوربین کانکشن میسازم ویندوز (ویندوز 10 البته) اون کانکشن رو پیدا میکنه ولی نمیتونه بهش وصل بشه . یه علامت تعجب کنارش میاره. خیلی گشتم ولی راه حلی پیدا نکردم.
    مطمئن نیستم ولی این راه حل رو امتحان کنید ضرر نداره . در قسمت network connections روی کانکشن وایفای راست کلیلک کنید بعد properties بعد configure و در تب power management تیک گزینه اول رو بردارید
    رضا آدینه

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط niknam_eh نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    برای اتصال دوربین به لپتاپ نیاز به روتر هست ، گوشی را می شود مستقیم به دوربین متصل کرد ولی من تنها راه اتصال به لپتاپ استفاده از روتر است که هم دوربین هم لپتاپ به آن متصل شوند.
    M.Nouri تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    4

سلام وقت دوستان بخیر . من تنظیمات هفتاد دی رو برای تصویر برداری روی پال بذارم ؟ اخه پال فقط 25 فریم و پنجاه فریم بر ثانیه داره و ایا در خروجی گرفتن روی 1080 i بذارم یا 1080 p ?

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوربین رو از رو حالت فیلم برداری بزار رو عکاسی اون دو تا نوار مشکی میرن.
    اون 2 تا نوار مشکی واسه اینه که تو فیلمبرداری ابعاد تصویر واید تر هست.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahhmudi نمایش پست ها
    فایل پیوست 74420

این مشکل فقط در حین فیلم برداریه (اون دو خط پهن و سیاه.)
    اون 2 تا نوار مشکی واسه اینه که تو فیلمبرداری ابعاد تصویر واید تر هست و شما الان داری تو حالت فیلم برداری عکاسی میکنی،به همین دلیل ابعاد تصویر واید تر هستش.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza.rzi نمایش پست ها
    اون 2 تا نوار مشکی واسه اینه که تو فیلمبرداری ابعاد تصویر واید تر هست و شما الان داری تو حالت فیلم برداری عکاسی میکنی،به همین دلیل ابعاد تصویر واید تر هستش.
    آن نوار های مشکی به نظرم مربوط به پدیده فلیکر باشد و هنگامی که در نور داخلی فیلمبرداری می کنید مشاهده می شود. با کمی دستکاری نورسنجی هم رفع می شود

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    آن نوار های مشکی به نظرم مربوط به پدیده فلیکر باشد و هنگامی که در نور داخلی فیلمبرداری می کنید مشاهده می شود. با کمی دستکاری نورسنجی هم رفع می شود
    از عکسی که دوستمون فرستادن مشخصه که دکمه ی دوربین روی مود فیلمبرداری هستش،وقتی دوربین رو این حالت قرار بگیره اون دو تا نوار مشکی میاد بالا و پایین صفحه نمایش،کادر تصویربرداری به خاطر نسبت ابعاد تصویر تو نمایشگر باریکتر میشه. در این حالت نیز امکان عکاسی موجوده ولی با ابعادی که برای فیلم برداری مشخص شده.
    اگه حالت تصویربرداری رو بذارن رو 640*480 کادر مشکی به سمت چپ و راست تصویر رفته.
    photo_2016-01-18_20-35-48.jpg.

صفحه 53 از 62 نخستنخست ... 3 43 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... آخرینآخرین